Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 30., kedd 19:07

Az a helyzet h most két jó kapusnál hogy döntöd el h ki a jobb? Ez nem olyan mint a mezőnyjátékosoknál. Egy meccsen van kb 8-10 döntő momentumuk, de ha ezeket Lopez nem hibázza el akkor annál jobban nem is lehet teljesíteni. Csak annyi a dolguk h ami kapura megy megfogják, és ne hibázzanak. Ennyi. Ha ezt mindketten hozzák akkor csak egyéni szimpátia dönthet. Jelenleg Lopez a kezdő, és nem hibázik, tehát Iker nem is tud jobb lenni nála. Innentől kezdve nehéz helyzet ez. Most mondja neki azt Carlo h figyelj, nincs veled semmi probléma, csak nem Casillas a neved?
ezért rossz a cserekapusok sorsa.

ahhoz, hogy kiszorítsa a második számú az első számút, az alap kapusnak gyenge teljesítményt kell nyújtani, hibázgatni kell, ami sokkal nagyobb eséllyel kerül pontokba, mint az, ha a 10 mezőnyjátékos közül 1 formán kívül van.

ugye a kapusoknál meg nem igazán jön be az, mint a mezőnyjátékosoknál, hogy rotálni őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. július 30., kedd 19:08-kor.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 30., kedd 19:00

Az a helyzet h most két jó kapusnál hogy döntöd el h ki a jobb? Ez nem olyan mint a mezőnyjátékosoknál. Egy meccsen van kb 8-10 döntő momentumuk, de ha ezeket Lopez nem hibázza el akkor annál jobban nem is lehet teljesíteni. Csak annyi a dolguk h ami kapura megy megfogják, és ne hibázzanak. Ennyi. Ha ezt mindketten hozzák akkor csak egyéni szimpátia dönthet. Jelenleg Lopez a kezdő, és nem hibázik, tehát Iker nem is tud jobb lenni nála. Innentől kezdve nehéz helyzet ez. Most mondja neki azt Carlo h figyelj, nincs veled semmi probléma, csak nem Casillas a neved?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 30., kedd 17:54

Vicc ami megy az oldal facebook oldalán a Casillas story-nál.. :lol:
Néhányan nem tudják túltenni magukat azon h Lopez jelenleg jobb formában van mint Casillas.. Nálam egyértelműen maradna a kezdőben Lopez.. Egyrészt Casillas Konföderációs kupán siralmas teljesítményt nyújtott, és hogy tanuljon abból is végre, hogy a feleségének semmi köze a csapat ügyeihez...
D. Lopez tényleg jó volt a szezon végén, de arról fingunk nincs, hogy most milyen formában van (lévén, hogy volt egy nyári szünet idő közben). Casillas döntőbeli teljesítményét pedig kár felhozni, ott az egész csapat flop volt. Majd az első tét meccsen kiderül, hogy ki van jobb formában, ugyanis nagy valószínűséggel az lesz a kezdő.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 30., kedd 17:47

mocsok írta:én meg azon filóztam, hogy khedira nem-e tud csatárt játszani.
kp-ra ott lenne modric-illara-casemiro. csatár poszton meg simán jobb mint az a benzema vagy ki.
Most, hogy így mondod... :hmmm:










:mrgreen:

Ehez a kerethez ÉN már nem nyùlnék idén... :roll:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 30., kedd 17:38

én meg azon filóztam, hogy khedira nem-e tud csatárt játszani.
kp-ra ott lenne modric-illara-casemiro. csatár poszton meg simán jobb mint az a benzema vagy ki.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 30., kedd 17:24

Cobra11 írta:Reus nem tud csatárt játszani?? (Jobb lenne mint Benzi)
de ez most megint mi?
azt sem tudod hogy TUD-E csatárt játszani, de kijelented, hogy jobb lenne mint benzema...

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 30., kedd 17:15

Géci írta: Én is olvastam és nagyon jókat szakadok rajta :lol: ... Ennél már csak a Kakával kapcsolatos hírek kommentei viccesebbek, de a mùltkori Higuainos híreknél is voltak gyöngyszemek... A legjobb az volt mikor írta 1 tag, hogy gratulál a vezetőségnek, mert eladott 1 klasszis csatárt, és jobb lett volna, ha Benzemát adja el... :lol: :agree:
Na a Higusról nekem is most jutott eszembe egy komment..
így hangzott: "Nagyon sajnálom,hogy elment Higuain, és a 40milliós ár az szerény nagyon egy olyan klasszis csatárnak aki lövöldözte a gólokat a BL-ben "

nálam a hónap kommentje volt ez.. :mrgreen:
Sporthíradón is szoktak lenni gyöngyszemek.. :smile:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. július 30., kedd 17:14

Cobra11 írta:Reus nem tud csatárt játszani?? (Jobb lenne mint Benzi)
Valóban jobb, hiszen nemhogy a Realban, hanem a spanyol bajnokságban is sokat játszott csatár poszton és rendre élt is a lehetőséggel. :agree:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsombor 2013. július 30., kedd 17:19-kor.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 30., kedd 17:12

Reus nem tud csatárt játszani?? (Jobb lenne mint Benzi)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 30., kedd 17:04

Nem értem hogy nem tudják felfogni,hogy Lopez mind fizikálisan,mind fejben top...magyarul jelenleg jobb,mint Casillas,mivel róla ezek nem mondahatóak el.De majd meglátjuk ki lesz a kezdő,küzdjenek meg a helyért. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 30., kedd 17:01

Realfan1 írta:Hogy kivételesen ne a Bale témáról legyen szó:
Vicc ami megy az oldal facebook oldalán a Casillas story-nál.. :lol:
Néhányan nem tudják túltenni magukat azon h Lopez jelenleg jobb formában van mint Casillas.. Nálam egyértelműen maradna a kezdőben Lopez.. Egyrészt Casillas Konföderációs kupán siralmas teljesítményt nyújtott, és hogy tanuljon abból is végre, hogy a feleségének semmi köze a csapat ügyeihez... :-@ És ha ezt megértette, és a formája is az 5évvel ezelőtti Ikert tükrözi akkor majd visszaveheti helyét a kezdőben... Mourinho korszak egyik legjobb döntése volt Lopez megvétele, játszatása! Nekem ez a véleményem a témáról..
Én is olvastam és nagyon jókat szakadok rajta :lol: ... Ennél már csak a Kakával kapcsolatos hírek kommentei viccesebbek, de a mùltkori Higuainos híreknél is voltak gyöngyszemek... A legjobb az volt mikor írta 1 tag, hogy gratulál a vezetőségnek, mert eladott 1 klasszis csatárt, és jobb lett volna, ha Benzemát adja el... :lol: :agree:

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. július 30., kedd 16:52

Hülyét csinál magából a club ha megveszi 90 fölött Bale-t..
Annyit nem ér ez a srác, pedig már küldtek hivatalos ajánlatot is.. (ha igazak a hírek) amik 90 millió feletti összegről szólt.
Azért...
Most ha van ennyi pénz egy játékosra, akor pl Falcaora miért nem volt 70 milkacsoki?? Vagy Reus-t is meglehetett volna venni.
Egyetértek a többiekkel maximálisan.
Baromság ez az üzlet.
És a srác mégcsak nem is annyira jó.
Hát egy 5. helyezett csapatban rugdossa a gólokat..
Még a BLbe sem tudta bevezetni a csapatát.
Szar. Igen szar. Ennyi pénzért Szar.
Kb olyan a biznisz, mintha vennénk egy BMW Z4est egy 911-es Porsche Turbo vagy egy zsír új Ferrari árán.
Jó autó a Z4es BMW nagyon jó, de azért na.. nem fizetek ki érte annyit amennyiért már egy több szörte jobb autót is kapok.
Például.. (itt amúgy is sokan szeretik az autós példákat)
Pl Reus simán van annyira jó mint a Wales-i. Komolyabb szinten is bizonyított.
Falcao simán van akkora név..
Snki en mondja nekem, hogy egy 100 milliót érő játékossal a keretemben nem tudok bejutni az első négybe a bajnokságban..
Hát dehogynem.
Fos, szarfos biznisz.
Unom is.
Ne jöjjön a nagyfülű brit.
Maradjon a ködös albionban, a g.ibe.

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 30., kedd 16:47

Hogy kivételesen ne a Bale témáról legyen szó:
Vicc ami megy az oldal facebook oldalán a Casillas story-nál.. :lol:
Néhányan nem tudják túltenni magukat azon h Lopez jelenleg jobb formában van mint Casillas.. Nálam egyértelműen maradna a kezdőben Lopez.. Egyrészt Casillas Konföderációs kupán siralmas teljesítményt nyújtott, és hogy tanuljon abból is végre, hogy a feleségének semmi köze a csapat ügyeihez... :-@ És ha ezt megértette, és a formája is az 5évvel ezelőtti Ikert tükrözi akkor majd visszaveheti helyét a kezdőben... Mourinho korszak egyik legjobb döntése volt Lopez megvétele, játszatása! Nekem ez a véleményem a témáról..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 30., kedd 16:43

Nzedge írta:
morientes írta:De ha már mindenáron kell,akkor nálam az a minden ár,max 50millió.És akkor nagyon engedékeny voltam.De az az 50,reálisan inkább 40...
Na ez meg már a másik véglet. A mai világban egy Bale sehol se 40...
Elfelejtettem odaírni hogy fontban gondolom.De igazad van,legyen 50.De nem több...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 30., kedd 16:29

morientes írta:De ha már mindenáron kell,akkor nálam az a minden ár,max 50millió.És akkor nagyon engedékeny voltam.De az az 50,reálisan inkább 40...
Na ez meg már a másik véglet. A mai világban egy Bale sehol se 40...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 30., kedd 16:25

Unalmas maga már az egész Bale sztory, mert az, de azért nem kell róla úgy beszélni mint 1 utolsó sz :cens:rkupacról...
Félrértés ne essék,én elismerem a walesit,a gyorsaságát,dinamikáját,sporthoz való hozzáállását...én mindig csak azt hangsulyzom,szerintemnem való a spanyol ligába.De ha már mindenáron kell,akkor nálam az a minden ár,max 50millió.És akkor nagyon engedékeny voltam.De az az 50,reálisan inkább 40...

Cartnak meg igaza van abban,hogy nem kell itt világvége hangulat,viszont nekem van egy olyan érzésem,hogy az öreg megjátsza az "All in"-t... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 30., kedd 15:50

morientes írta:Nem kellene általánosítani,nem kellene ugyan azokat a köröket futni,és legfőképpen személyeskedni nem kellene,mégha egy máshogy gondolkodó csoport ról van is szó,nem egy személyről...bocs de nem bírtam megállni...
Semmi gond, mert téged is megértelek, de amúgy nem a személyeskedés volt a célja sőőt... Én csak arra reagáltam, hogy már sokan esnek át a ló túloldalára, de lehet jobb, ha az ilyet kerülöm és elrepülök felette... Unalmas, hogy mindenki jön az aranylabdával! Mintha azt mostanság csak úgy osztogatnák... Erről CR tudna legjobban mesélni :roll: . Unalmas maga már az egész Bale sztory, mert az, de azért nem kell róla úgy beszélni mint 1 utolsó sz :cens: rkupacról...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 30., kedd 15:48

A Bale bizniszhez :mrgreen:
Merci Zizou!

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 30., kedd 15:32

Unalmas már, hogy napok óta csak arról van szó, hogy minden kamu hírre beírják 20-an, hogy milyen idióta Perez ha kifizeti a 200 milliót Baleért. Hadd intézze Zidane meg Perez a dolgát, gondolom tudják mit csinálnak, nem kell a gép mögül vezényelni nekik... Semmi konkrét dologról nincsen még szó, de itt már világháborús hangulat van.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 30., kedd 15:30

Nem tudom irta e vki, allitolag 18 misiert arulja Luiz Gustavot a Bayern. A Chelsea aki vinne, szerintem be kellene szallni erte. Kar, h ez a Bales ugy teljesen elvette Perezek latokoret. Ha a Chelseanek van egy kis esze akkor a brazilt veszi meg és nem ezt a botlabu Khedirat. A mi szempontunkbol mondanam sem kell melyik uzlet lenne jobb.
De el tudnek kepzelni egy Casemiro-Gustavo-Modric harmast a kp-n. :agree:
Elol Isco-Benzi-CR.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég