Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 24., vasárnap 10:57

Akkor lehet mégis megérte vona Gomes 65-ért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 24., vasárnap 10:39

wZoLee7 írta:
Realista24 írta:A ManU meg akarja szerezni Pogba marketinbevételeit. Raiola az elmúlt 1 évet azzal töltötte, hogy visszaszerezze egy luxemburgi székhelyű cégtől... ez is érdekes kis harc lesz akkor.
Remélem a mi malmunkra hajtja a vizet.
Hát erősen kétlem, hogy Pérez nem akarná ugyan ezt. Elég Jamesre gondolni, az az ember semmi másnak nem köszönheti a maradását majd.
Pérez csak 50%-ot akar. :mrgreen:
Amúgy 30 milla Pogba marketing jogainak az ára.
120-125 millió a játékos.
20 millió Raiola
30 millió a marketing.
170 milliós beruházás minimum....és akkor még a nettó 12-13 milliós fizetést nem írtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 24., vasárnap 10:25

Realista24 írta:A ManU meg akarja szerezni Pogba marketinbevételeit. Raiola az elmúlt 1 évet azzal töltötte, hogy visszaszerezze egy luxemburgi székhelyű cégtől... ez is érdekes kis harc lesz akkor.
Remélem a mi malmunkra hajtja a vizet.
Hát erősen kétlem, hogy Pérez nem akarná ugyan ezt. Elég Jamesre gondolni, az az ember semmi másnak nem köszönheti a maradását majd.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 24., vasárnap 10:14

A ManU meg akarja szerezni Pogba marketinbevételeit. Raiola az elmúlt 1 évet azzal töltötte, hogy visszaszerezze egy luxemburgi székhelyű cégtől... ez is érdekes kis harc lesz akkor.
Remélem a mi malmunkra hajtja a vizet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 24., vasárnap 10:09

City, 100 milliót elverne Stones & Auba duóra.
Barca, Van Persie és Gomez az opció cserecsatárnak.
Juve vinné Maschernaót Pogba helyére.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 24., vasárnap 9:39

Veidt írta:
Chris írta:Biztos kibeszéltétek már korábban, de Pogba tulajdonképp hova is jönne pontosan? Gondolom Kroos/Modric mellé. És akkor elől a BBC. Most akkor megint nem érdekes, hogy nem lesz ütközőember a közzéppályán? Vagy nagyobb meccsekre Pogba pad és Casemiro majd bejön labdát szerezni? :)
Igazából eddig Kroos-Modric-tkp középpálya azért nem működött mert sem Isco sem James nem hajlandó hozzátenni a védekezéshez érdemben. Pogbával egy jóval keményebb és nagyobb teherbírású játékos érkezne, ha megfelelő mentalitásban képes játszani akkor nem tartom kizártnak hogy működhet a Kroos-Modric-Pogba felállás, bár nem hinném hogy ezt Kroos annyira kívánja.
Nem tudom, hogy te mit néztél, de Isco rengeteget melozott. Sokkal inkább az volt a baj, hogy egyik kps sem vizhordo jellem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 24., vasárnap 3:22

Nyilacska írta:Mino Raiola has finally agreed terms with Manchester United and Paul Pogba to Manchester United announcement is now expected to be made on Wednesday or Thursday. - [AS]
Következő angolnal repülsz. Szóltam az előbb, most utoljára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 24., vasárnap 3:13

Nyilacska írta:Mino Raiola has finally agreed terms with Manchester United and Paul Pogba to Manchester United announcement is now expected to be made on Wednesday or Thursday. - [AS]
miért szeretnéd ennyire ha pogba manchesterbe menne?
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2016. július 24., vasárnap 3:01

Mino Raiola has finally agreed terms with Manchester United and Paul Pogba to Manchester United announcement is now expected to be made on Wednesday or Thursday. - [AS]

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 24., vasárnap 2:36

Nyilacska írta:Egyre több oldal írja hogy a héten pogba alair Manchesterbe és mourinhoval akar dolgozni.
Azt irnak amit akarnak, amig Pogba nem irja ala a papirokat addig barmi lehetseges. Szerintem Pogba mindenkepp el akar menni, ket csapat van akik fizetnenek, mi es a MU. A MU kifizet mindent, amit kernek, mi viszont nem, viszont Pogba szerintem hozzank szeretne jonni. Perez viszont nem akar annyit fizetni erte, foleg ugy, hogy senkit nem adunk el jo penzert. Megy a sakkozas ezerrel.
:goat:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. július 24., vasárnap 2:14

El Unico írta:A Kroos-Pogba-Modric középpálya a világ legerősebb középpályája lenne, labdabiztos, mozgékony, kreatív, minden ami a FOCIhoz kell. Ütközni meg csapatként kell, mindenkinek kell védekezni, és mindenkinek kell támadni, erről szól a modern futball. :roll:

Egyébként 4-3-3,

------Kroos----Pogba-----Modric
Bale----------Benzema-------------CR

:rock: :zoldsalas:

Ui: én biztos vagyok benne, hogy Pogba a miénk lesz. Már rég eligazolt volna a MU-ba, ha sima lenne minden, de mivel mi is akarjuk őt, ezért még megy a harc a MU-val. Szerintem a miénk lesz.

Annyi ezzel a baj, hogy a mindenkinek kell védekezni, meg ütközni csapatként kell dolog nálunk nem működik. Nem véletlenül volt a tavalyi év legnagyobb találmánya Casemiro. Irreálisan magas összegnek tartom Pogba árát, de ha Zidanenak kell, és meg tudjuk szerezni, jöjjön. Bár én kétlem, hogy beillene a mi játékunkba, nálam okosabbak döntik ezt el Madridban. (Na jó, Danilo példája nem ezt bizonyítja. :mrgreen: )
Viszont ha elhatároztuk, hogy márpedig meg kell erősíteni a kp-t (100+ milla Pogbáért pedig elég -határozott- elhatározásnak tűnik) akkor kell B terv, vagy C, vagy akármi, ha a francia inkább EL-ezne jövőre.
Egyébként kicsit úgy érzem, hogy azért is nem 100% ez a Pogba transzfer, mert nálunk kell az hogy VB/EB legjobbja legyen valaki, akkor szól igazán nagyot az igazolás, és Pogba szürke EB-je után, azért kicsit más a dolog fekvése.
Ráadásul szerintem a legjobb igazolásaink, és azok, akik a csapat gerincét adják nagyrészt nálunk lettek igazán "sztárok". (Talán CR-t, és Kroost, esetleg Balet leszámítva, bár számomra a 'spurs kiscsapat, még ha az igazolás sokba is fájt. Jamest pedig azért nem veszem ide, mert ennél többet várok tőle, hogy a csapat gerincének számíthasson.)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2016. július 24., vasárnap 2:06

Egyre több oldal írja hogy a héten pogba alair Manchesterbe és mourinhoval akar dolgozni.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 24., vasárnap 2:02

El Unico írta:Ütközni meg csapatként kell, mindenkinek kell védekezni, és mindenkinek kell támadni, erről szól a modern futball. :roll:
Madridban sajnos nem így van, és jó ideig nem is lesz.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 24., vasárnap 1:33

A Kroos-Pogba-Modric középpálya a világ legerősebb középpályája lenne, labdabiztos, mozgékony, kreatív, minden ami a FOCIhoz kell. Ütközni meg csapatként kell, mindenkinek kell védekezni, és mindenkinek kell támadni, erről szól a modern futball. :roll:

Egyébként 4-3-3,

------Kroos----Pogba-----Modric
Bale----------Benzema-------------CR

:rock: :zoldsalas:

Ui: én biztos vagyok benne, hogy Pogba a miénk lesz. Már rég eligazolt volna a MU-ba, ha sima lenne minden, de mivel mi is akarjuk őt, ezért még megy a harc a MU-val. Szerintem a miénk lesz.
:goat:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 24., vasárnap 1:26

Chris írta:Biztos kibeszéltétek már korábban, de Pogba tulajdonképp hova is jönne pontosan? Gondolom Kroos/Modric mellé. És akkor elől a BBC. Most akkor megint nem érdekes, hogy nem lesz ütközőember a közzéppályán? Vagy nagyobb meccsekre Pogba pad és Casemiro majd bejön labdát szerezni? :)
Igazából eddig Kroos-Modric-tkp középpálya azért nem működött mert sem Isco sem James nem hajlandó hozzátenni a védekezéshez érdemben. Pogbával egy jóval keményebb és nagyobb teherbírású játékos érkezne, ha megfelelő mentalitásban képes játszani akkor nem tartom kizártnak hogy működhet a Kroos-Modric-Pogba felállás, bár nem hinném hogy ezt Kroos annyira kívánja.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. július 24., vasárnap 0:53

Biztos kibeszéltétek már korábban, de Pogba tulajdonképp hova is jönne pontosan? Gondolom Kroos/Modric mellé. És akkor elől a BBC. Most akkor megint nem érdekes, hogy nem lesz ütközőember a közzéppályán? Vagy nagyobb meccsekre Pogba pad és Casemiro majd bejön labdát szerezni? :)

Ez a mai Pogba marad hír nehezen hihető a Higuaín vélhető (vicc)transzfere után. (Leszámítva Higuaín képességeit is nevetséges egy lassan 29 éves játékosért ennyit kifizetni). Juve hivatalos Twitteréről is lekereült a francia.
Én imádom nézni az ilyen zseniket, mint Pogba, úgyhogy rábízom Zidanera a taktikát, csak játszanak nálunk az ilyen kaliberek :). Mindig örülök, ha ilyen kvalitások jönnek, sztem itt a legtöbben ezért kezdtünk a Realnak drukkolni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 23., szombat 23:38

Azért milyen érdekes, ha nem jön Pogba, akkor ez a nyár elég gyengének lesz kikiáltva, ha meg jön akkor az egyik legjobb nyarunk lehet :D Igazából nincs szükségünk más igazolásra, ha Nacho marad. Ő a védelem bármelyik pontján bevethető és szerencsére nem az a sérülékeny típus. Elöl remélem megragad Asensio és akkor oda sem kell senki. Jó keretünk lehet, az utánpótlásba érkeztek új arcok, akik már kinőtték de még lehet belőlük valaki elmentek kölcsönbe. Tényleg egy jó kp-s igazolásra van szükségünk

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 23., szombat 22:17

https://pbs.twimg.com/media/CoEuunQUMAAINyv.jpg:large
Az összevásárolt Real Madrid...

Remélem mondjuk az első helyre ugrunk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 23., szombat 22:01

Realista24 írta:Na. Szerintem hétfőn megyek az otpbenes veszek fel 120 millió euró hitelt es megveszem Pogbat.
Ha kérdezik mi a garancia, megmutatom hogy Morata 80 millió, Higuain meg 94, aztán mind a kettőről egy best of videot. Meg aznap folyósítani fogjak....

Halkan jegyzem meg, bár mar biztos írta valaki, hogy Higu ara Pogbabol lesz előteremtve.
Hivatalosat akarok, Pogba ára Jamesből lett :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 23., szombat 21:53

Na. Szerintem hétfőn megyek az otpbenes veszek fel 120 millió euró hitelt es megveszem Pogbat.
Ha kérdezik mi a garancia, megmutatom hogy Morata 80 millió, Higuain meg 94, aztán mind a kettőről egy best of videot. Meg aznap folyósítani fogjak....

Halkan jegyzem meg, bár mar biztos írta valaki, hogy Higu ara Pogbabol lesz előteremtve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég