Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2016. július 25., hétfő 17:55

Ez a 170 millió melyikotok agyából pattant ki?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 25., hétfő 17:53

Örülök hogy segíthettem.

On: Marianot adjuk kölcsönbe csak szépen, Morata példájából kiindulva ki tudja, mennyit fog érni jövő ilyenkor. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 25., hétfő 17:50

Azért jól esett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 25., hétfő 17:37

Kerlon írta:
ziro4vr írta:Persze hogy Raiola oda vinné. Nem vagyok bennfentes sem R24 :mrgreen: , de az egyértelmű számomra, hogy a MU megadna érte bármennyit, bele menne bármilyen kondícióba, csak szerezzék meg. Ahogy már írtam, nekik extra áron is megéri, muszáj klasszist venniük a sikerekhez, és el lehet adni a sztorit nagy hazatérésnek is. Pogba valszeg inkább hozzánk jönne több okból is, azonban nem szeretnénk 150 milliókat fizetni, amiből 20-30 kapásból az ügynökhöz menne, meg a marketingjogok stb R24 írta már. Egyszerűen nekünk nincs ennyire szükségünk rá, bár meggyőződésem, ha EB győztes lenne, esetleg valami cím leesett volna neki, akkor már kb bejelentettük volna. Szóval jelenleg megy a tetris a Real-Pogba-Raiola-Manu téglalapban, aminek szerintem a vége az lesz, hogy irgalmatlan pénzért a mu-ba megy.
:coffee:
Kávézhatsz, csak azt nem érted, hogy a 170 millióra írta ziro, 100-120ért ő is hozná mosolyogva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 25., hétfő 17:01

ziro4vr írta:Persze hogy Raiola oda vinné. Nem vagyok bennfentes sem R24 :mrgreen: , de az egyértelmű számomra, hogy a MU megadna érte bármennyit, bele menne bármilyen kondícióba, csak szerezzék meg. Ahogy már írtam, nekik extra áron is megéri, muszáj klasszist venniük a sikerekhez, és el lehet adni a sztorit nagy hazatérésnek is. Pogba valszeg inkább hozzánk jönne több okból is, azonban nem szeretnénk 150 milliókat fizetni, amiből 20-30 kapásból az ügynökhöz menne, meg a marketingjogok stb R24 írta már. Egyszerűen nekünk nincs ennyire szükségünk rá, bár meggyőződésem, ha EB győztes lenne, esetleg valami cím leesett volna neki, akkor már kb bejelentettük volna. Szóval jelenleg megy a tetris a Real-Pogba-Raiola-Manu téglalapban, aminek szerintem a vége az lesz, hogy irgalmatlan pénzért a mu-ba megy.
:coffee:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 25., hétfő 14:48

Realista24 írta:
Egyszerűen nekünk nincs ennyire szükségünk rá
Szerintem meg igen, de nem veszünk össze :mrgreen:
Ja szerintem is, én csak a vezetőség véleményét tolmácsoltam. :mrgreen:
pheco írta:De Pogba nem jelezheti, hogy ő a Realba akar jönni? Kijelenetné, hogy csak a Real jöhet szóba, akkor csinálhat a MU meg a szarházi ügynöke bármit. Bár lehet, hogy Pogba is úgy van, hogy ha a Real nem jön össze, akkor jó lesz neki a MU is.


szerk.: Szerintem sem lenne rá égető szükség, ha nem lennénk jövőre eltiltva az igazolásoktól. Így viszont mindenképpen hozni kellene. Akár úgyis, ha marad Isco és James is. Aztán majd eligazolnak jövőre, ha ugyanúgy alakul ez a szezonjuk, mint a tavalyi.
Jelezheti, de kétlem hogy Pogba teljesen tudatában van annak, hogy mit is akar. :lol:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 25., hétfő 14:47

Egy komoly kp-s igazolásra nagy szükségünk van, még ezen a nyáron. Kanté elúszott, bár nálam ő a sor végén volt. Maradt Pogba. Azok akik még tudnák Modricot pótolni, ha nincs, kevesen vannak. Talán Verratti, a többiek már inkább a támadóbb szellemű kp-sok. Alaba kitudja mit is tud kp-n.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. július 25., hétfő 14:45

De Pogba nem jelezheti, hogy ő a Realba akar jönni? Kijelenetné, hogy csak a Real jöhet szóba, akkor csinálhat a MU meg a szarházi ügynöke bármit. Bár lehet, hogy Pogba is úgy van, hogy ha a Real nem jön össze, akkor jó lesz neki a MU is.


szerk.: Szerintem sem lenne rá égető szükség, ha nem lennénk jövőre eltiltva az igazolásoktól. Így viszont mindenképpen hozni kellene. Akár úgyis, ha marad Isco és James is. Aztán majd eligazolnak jövőre, ha ugyanúgy alakul ez a szezonjuk, mint a tavalyi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 25., hétfő 14:42

Egyszerűen nekünk nincs ennyire szükségünk rá
Szerintem meg igen, de nem veszünk össze :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 25., hétfő 14:34

Persze hogy Raiola oda vinné. Nem vagyok bennfentes sem R24 :mrgreen: , de az egyértelmű számomra, hogy a MU megadna érte bármennyit, bele menne bármilyen kondícióba, csak szerezzék meg. Ahogy már írtam, nekik extra áron is megéri, muszáj klasszist venniük a sikerekhez, és el lehet adni a sztorit nagy hazatérésnek is. Pogba valszeg inkább hozzánk jönne több okból is, azonban nem szeretnénk 150 milliókat fizetni, amiből 20-30 kapásból az ügynökhöz menne, meg a marketingjogok stb R24 írta már. Egyszerűen nekünk nincs ennyire szükségünk rá, bár meggyőződésem, ha EB győztes lenne, esetleg valami cím leesett volna neki, akkor már kb bejelentettük volna. Szóval jelenleg megy a tetris a Real-Pogba-Raiola-Manu téglalapban, aminek szerintem a vége az lesz, hogy irgalmatlan pénzért a mu-ba megy.
Nem illik.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2016. július 25., hétfő 13:44

pheco írta:
A Cadena Ser szerint Pogba továbbra is a Realba igazolna, azonban ügynöke inkább a Manche$ter United-et preferálja.
Hogy lehet az ügynököknek ekkora beleszólásuk a játékosok sorsába? Én úgy képzelném, hogy a játékos közli, hogy hova szeretne igazolni és az ügynök minden erejével azon van, hogy összehozza azt a játékosnak. De úgy látszik naív vagyok :-(
Ibrahimovic könyvében írta hogy Raiola nagy taktikus, és nála is többször bejátszották hogy a rivális csapattal kacsingatnak, felverjék az árakat. Például amikor a Barcához igazolt direkt szellőztették meg a Realt is, pedig itt nem volt prioritás Cristiano mellett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 25., hétfő 12:24

Realista24 írta:Mariano a Sevilla, Las Palmas, Betis vagy Gijón csapatárhoz kerülhet kölcsönbe. Amúgy mindenki oda-vissza van a sráctól.

A keret amúgy tele van, csak akkor jön valaki, ha eladás is lesz. Isco és James továbbra is veszélyben. Iscoban mondjuk kételkedek, hogy veszélyben lenne.
Szerintem se az, Iscot használhatónak tartom most is.

Ha Mariano tényleg ennyire ígéretes, akkor végképp nem értem, hogy miért nem engedjük el Moratat.
Az a legtöbb lövéses mutató meg vicces.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. július 25., hétfő 12:17

A Cadena Ser szerint Pogba továbbra is a Realba igazolna, azonban ügynöke inkább a Manche$ter United-et preferálja.
Hogy lehet az ügynököknek ekkora beleszólásuk a játékosok sorsába? Én úgy képzelném, hogy a játékos közli, hogy hova szeretne igazolni és az ügynök minden erejével azon van, hogy összehozza azt a játékosnak. De úgy látszik naív vagyok :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 25., hétfő 12:13

Mariano a Sevilla, Las Palmas, Betis vagy Gijón csapatárhoz kerülhet kölcsönbe. Amúgy mindenki oda-vissza van a sráctól.

A keret amúgy tele van, csak akkor jön valaki, ha eladás is lesz. Isco és James továbbra is veszélyben. Iscoban mondjuk kételkedek, hogy veszélyben lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 25., hétfő 11:45

Nem értem miért kell személyeskedned, mikor egy rossz szót nem szóltam hozzád.
Nem kell egyetértened velem, illetve a nem pontos információkra is rávilágíthatsz, köszönöm is a javítást, de ez még nem ok arra, hogy nekiállj személyeskedni, főleg egy olyan emberrel, aki egy rossz szót nem szólt rád fene tudja mióta.
Semmi személyes nem volt benne.
Bocsásd meg bűnömet, hogy nem vágom fejből a meccskalendáriumot és nem fogok 10 percig meccsidőpontokat keresni minden elküldött komment előtt.
De akkor mi értelme leírni a véleményed egy olyan témában, amivel nem is vagy tisztában? Ráadásul ilyen negatív hangvételben, aminek a végére kiderül, ha rászánod azt a 10 percet, akkor teljesen más megvilágításba kerül az egész sztori. (igaz ez erre, a felkészülésre, a játékosok bevetésére...mindenre, amit írtál)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8468
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 25., hétfő 11:23

Sierra írta:
ferni írta:Pontosan onnantól, hogy meg lett kezdődött a hullámvölgy és pontosan addig is tartott, amíg az lekerült rólunk, mert nem sokkal utána jött Zidane...
Tudtommal 2015 nyaráig volt a mezünkön, Zidane meg 2016 janurájában jött.
Addig volt a mezünkön, ameddig a Barca el nem nyerte a címet "tőlünk".
Az meg Dec. 20 volt
Nem válaszoltál a kérdésre, de lehet túl sokat jársz eurobarcára, mert már az európai szuperkupa meg a klub vb is miki egér kupa lett nálad, mivel mi játszunk érte. Bezzeg, ha a Barca...meg ha hat kupás szezont hoznak, akkor meg mindenki odavan értük.
Nem értem miért kell személyeskedned, mikor egy rossz szót nem szóltam hozzád.
Nem kell egyetértened velem, illetve a nem pontos információkra is rávilágíthatsz, köszönöm is a javítást, de ez még nem ok arra, hogy nekiállj személyeskedni, főleg egy olyan emberrel, aki egy rossz szót nem szólt rád fene tudja mióta.


Tény, mi vagyunk a Real Madrid, persze, hogy illene megnyerni mindent, de nem érdemes olyan embereket bedobni, akiket nem kéne.
Pont amiatt írtam ezeket, mert itt volt a hír és teljes mértékben egyetértek Zidane álláspontjával.
Szóval igen, olvastam a hírt.


És annyit tudtam én is, hogy a Valencia elleni meccs elmarad, de nem hiszem, hogy megint ilyen lekezelően kéne beszélned, mert 2 meccs helyett csak 1 lesz áttéve és mivel a Valenciáról van szó az nem lesz kellemes hétközben.
Bocsásd meg bűnömet, hogy nem vágom fejből a meccskalendáriumot és nem fogok 10 percig meccsidőpontokat keresni minden elküldött komment előtt.
Maga a Klub VB meg bőven fog már tartani, mikor letoljuk a Valencia előtti meccsünket, de tény letudjuk tolni az előtte lévőt, mert ugye csak az elődöntőben csatlakozunk be.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. július 25., hétfő 11:16

pheco írta:Decemberig rajta volt. Barca mezén is rajta lesz év végéig. Nem mintha számítana, de tényleg az az év volt szar elejétől a végéig, amíg rajta volt a mezünkön.
Tényleg, valamiért arra emlékeztem, hogy csak nyárig volt rajta.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. július 25., hétfő 11:13

Sierra írta:
ferni írta:Pontosan onnantól, hogy meg lett kezdődött a hullámvölgy és pontosan addig is tartott, amíg az lekerült rólunk, mert nem sokkal utána jött Zidane...
Tudtommal 2015 nyaráig volt a mezünkön, Zidane meg 2016 janurájában jött.
Decemberig rajta volt. Barca mezén is rajta lesz év végéig. Nem mintha számítana, de tényleg az az év volt szar elejétől a végéig, amíg rajta volt a mezünkön. Na majd most azzal a címerrel lesz BL címvédés :shifty:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 25., hétfő 11:03

Realista24 írta:
Most nem feltétlen erre az egyre gondoltam, hanem az ilyenkor szokásos sok kupára, amik vannak.
Még mindig bajnokságot meg BLt k lehetell nyerni főleg.
Milyen sok szaros kupa van ilyenkor?
Ferni már csak a BL-ben akar indulni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. július 25., hétfő 10:54

ferni írta:Pontosan onnantól, hogy meg lett kezdődött a hullámvölgy és pontosan addig is tartott, amíg az lekerült rólunk, mert nem sokkal utána jött Zidane...
Tudtommal 2015 nyaráig volt a mezünkön, Zidane meg 2016 janurájában jött.
ferni írta:annak itt meccsek a szezon elején, amik annyira nem fontosak
Szerintem pedig amelyik meccs/meccsek kupáért mennek, azok mind fontosak.

Nem is értem, hogy egy Real Madridnál hogy merülhet fel egyáltalán ilyen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég