Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 26., kedd 23:09

Giuseppe Marotta, a Juventus általános igazgatója: "A tárgyalások a Manchester United csapatával megakadtak."
:D :D :D :D

Perez az asztalra csapott. :coffee: :coffee:
A Sport és a La Gazzetta dello Sport szerint Pérez ajánlatot készül tenni Verrattiért.
Gondolom ha nem jön össze Pogba, akkor Verratti elé teszünk egy visszautasíthatatlan ajánlatot, a PSG-nek meg felajánlunk egy Jamest meg pár millát, aztán deal.

Mondjuk ha Verratti és Pogba a két lehetséges érkező, rosszul már nem járhatunk, mindkettő top.

Viszont Jamesnek akkor mennie kell.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 26., kedd 23:06

Örülök ezeknek a Verrattis híreknek.
Pogba izomban jobb lenne a kp-ra elméletileg, gyakorlatilag meg verratti 2x annyit védekezik meg melózik és a támadáshoz sem hülye.

Igazából számomra mind1, hogy kit Talán 51-49re nálam Verratti, de valamelyiket rántsuk be!! :-@

Moratat meg, ha nem adjuk el 80 millióért és lehoz egy padról beszállogatós 5 gólos szezont akk világi balfaszok vagyunk :lol: és tuti, hogy ezt fog
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 26., kedd 22:52

Higuan 90 millioert hivatalos. :lol:

Akkor ertheto miert nem adja el Perez Moratat 80-ert, ha Higuan 90 akkor Morata 110.

Pogba pedig nem csoda hogy 170 millio, ha ezt fogja diktalni a piac, akkor nem sokaig lesz Bale meg CR meg Neymar csucstartok...

No komment, felborult a piac, ugy latszik mar a kozepszeru jatekosokert is 80-100 millio eurokat kell kinalni...

Hozzuk el Pogbat, fizessuk ki erte amennyit kell, a tobbit barcasan megoldjuk... Ugy is ez a divat manapsag. Aztan 2 evig pihenes lesz a piacon...
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 26., kedd 21:30

Ronaldo09 írta:Nagyon kiváncsi leszek mi lesz Pogba sorsa a Higuain transzfer után.Egyszerűen nem bírom elképzelni vissza menjen a Unitedbe,ambiciózusabb annál szerintem.Viszont ezek után kelleni fog a bevétel a Juvénak.Perez kisakkozza?A nyilatkozatok Allegri részéről,illetve hogy állitólag levették a fotóit szintén azt sugallja távozik.Viszont a hírek arról szólnak, nem vagyunk elszánva,bár a Gomes story mutatja ezen a nyáron mennyire vannak képben úgy egyáltalán még a spanyol lapok is.Helye sincs nagyon,ha James marad(létszámban,nem a csapatban),de én bizakodok és várok egy Gomes féle hirtelen bejelentést,előzmények nélkül,holnap reggelre jó is lesz.:)
Eddig sem volt titok, biztos távozni fog, egyszerűen ennyi volt neki az olasz kaland, a kettőből az egyik ajánlat el lesz fogadva. Hozzánk jönne, de ha nem jön össze majd a pénzével törölgeti a könnyeit, mert abból a MU sokkal többet adna neki. Megy a matek ezerrel, érzésem szerint rég nem az a kérdés Pérez részéről sem, hogy kifizesse-e, sokkal inkább az, hogy fogja ezt előadni, elszámolni, hogy lehetne a nyilvánvalóan rohadt sokat barcásan kevesebbnek előadni. Azért ha kimondják, hogy vettünk egy Pogbát 170 milláért, aki padon fog kezdeni, páran néznek majd nagyot, ha meg kezdő lesz akkor azzal támadják majd, hogy na drága volt tolni kell

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. július 26., kedd 21:21

Sírok komolyan. :lol: :lol: :lol: Higauín 90 millió. :lol: :lol: :lol: Mára kiégtem.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. július 26., kedd 20:23

Nagyon kiváncsi leszek mi lesz Pogba sorsa a Higuain transzfer után.Egyszerűen nem bírom elképzelni vissza menjen a Unitedbe,ambiciózusabb annál szerintem.Viszont ezek után kelleni fog a bevétel a Juvénak.Perez kisakkozza?A nyilatkozatok Allegri részéről,illetve hogy állitólag levették a fotóit szintén azt sugallja távozik.Viszont a hírek arról szólnak, nem vagyunk elszánva,bár a Gomes story mutatja ezen a nyáron mennyire vannak képben úgy egyáltalán még a spanyol lapok is.Helye sincs nagyon,ha James marad(létszámban,nem a csapatban),de én bizakodok és várok egy Gomes féle hirtelen bejelentést,előzmények nélkül,holnap reggelre jó is lesz.:)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 26., kedd 16:16

Sport: Pérez egyik legnagyobb álma Verratti megszerzése.
Akkor már ketten vagyunk :mrgreen:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 26., kedd 15:45

Ja persze, csak a Szuperkupa után jön.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 26., kedd 15:43

palesz77 írta:
Veidt írta:Elvileg Ronaldo, Kroos, Pepe és Bale is 31-én. Vagy CR7 esetében volt valami fejlemény hogy később jön? Nem is emlékszem már.
Ha ez segít, hozzánk 1-jén jönnek a 16 között kiesettek, a döntőbe jutottak pedig 8-án.
jah, csak nektek nincs 9-én tétmeccsetek.
Amúgy Ronci nyilatkozta, hogy 10-én áll újra munkába, a többiek pedig, gondolom, 31-én.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 26., kedd 15:39

Veidt írta:Elvileg Ronaldo, Kroos, Pepe és Bale is 31-én. Vagy CR7 esetében volt valami fejlemény hogy később jön? Nem is emlékszem már.
Ha ez segít, hozzánk 1-jén jönnek a 16 között kiesettek, a döntőbe jutottak pedig 8-án.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 26., kedd 15:18

pheco írta:Az elődöntős/döntős játékosok mikor térnek vissza a csapathoz? Hátha velük együtt jön Pogbesz :D
Elvileg Ronaldo, Kroos, Pepe és Bale is 31-én. Vagy CR7 esetében volt valami fejlemény hogy később jön? Nem is emlékszem már.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 26., kedd 14:57

Hát akkor szerezd meg!
Micsoda igazolás lenne teatyaúristen.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 26., kedd 14:44

Ronaldó marokkózik még egy kicsit, Pepe, Kroos, Bale Aug első vagy második hetében gondolom.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. július 26., kedd 14:30

Az elődöntős/döntős játékosok mikor térnek vissza a csapathoz? Hátha velük együtt jön Pogbesz :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 26., kedd 14:29

És szerinted Pérez elhozta volna? ZZ Navasra szavazna, a szurkolók többsége szintén, én nem hiszem, hogy egy ilyen év után megint neki futna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 26., kedd 14:24

Csabi írta:aha, augusztus 31én 80 millióért beesik majd de gea. perec megveregeti saját vállát.
Nem voltál messze az igazságtól, ugyanis ha nem ment volna Mou oda, akkor szólt volna, hogy lépni akar a Realba. Legalábbis ezt írták pár napja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 26., kedd 13:54

Szerintem nem is fog visszatérni a Juvehoz már

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. július 26., kedd 13:53

wZoLee7 írta:Azért lassan Pogbának is eszébe juthatna, hogy elkéne kezdeni a felkészülést az új csapattal. Dönt, aláír, bemutatás, edzések, beilleszkedés, ha hozzánk jön akkor kezdhet spanyolul tanulni (vagy már tud?). Lemennek az első fordulók mire bevetik csereként a 70. percben, MU-ban hamar kezdő lenne, nálunk nembiztos, szóval jó lenne már valami
Egyébként is még szabin van, szóval nem kell még sietnie.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 26., kedd 13:45

Azért lassan Pogbának is eszébe juthatna, hogy elkéne kezdeni a felkészülést az új csapattal. Dönt, aláír, bemutatás, edzések, beilleszkedés, ha hozzánk jön akkor kezdhet spanyolul tanulni (vagy már tud?). Lemennek az első fordulók mire bevetik csereként a 70. percben, MU-ban hamar kezdő lenne, nálunk nembiztos, szóval jó lenne már valami

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 26., kedd 13:39

aha, augusztus 31én 80 millióért beesik majd de gea. perec megveregeti saját vállát.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég