Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. július 27., szerda 10:26

Nem tudom mit hoz a jövő, de a klubok egyre inkább rá lesznek szorulva a saját nevelésekre, valamint a fiatal tehetségek begyűjtésére
Ezzel eddig is próbálkoztak, de ez így lutri, néha működhet csak 1-2 játékos esetén. Arról nem beszélve, hogy a fiatal tehetségek is igen hamar 10 milliókba kerülhetnek, és még mindig csak ígéretek... A probléma ott van hogy nagyon nehéz megjósolni, hogy ki képes ilyen magas szinten hosszú ideig jól teljesíteni, kritikus helyzetekben hogy tud dönteni valaki a meccseken. Pl. azt szerintem itt nem sokan gondoltuk, hogy Morata 80-at fog érni, míg a CR örökösnek kikiáltott Jesé meg még mindig csak ígéret évek óta. Pedig képességekben úgy tűnhetett, hogy itt Jesé lehozza a csillagokat, Moratan meg ment az élcelődés.

Nekem az tetszik jelenleg a legjobban, hogy a fiatalokat erős csapatokhoz, jó bajnokságokba adják kölcsön 1-2 évre. Utána mivel szem előtt vannak szinte biztos jóval komolyabb összegért eladhatóak, mint a Castillából, ha meg beválnak az még jobb. Most remélem Mayoral, meg ha megy Mariano és Llorente is ezt az utat járják be. Jesénél meg talán már tavaly ezt kellett volna csinálni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 27., szerda 10:26

RealMadridFanatic írta:
wZoLee7 írta:Ez nekunk csak jo. Nem a jatekos ara a gond, hanem a plusszok, ugynok, marketing stb. Lassan beernek a targyalasok olyanckorlatok koze ahol mar mi is letesszuk az osszeget. Pogba a hirek szerint inkabb ide jonne, ha igaz akkor nyerobb helyzetben vagyunk

Én is erre gondoltam. Akár még jól is kijöhetünk belőle.

A halvány remény számomra továbbra is az, hogy Raiola irgalmatlan igényei mellett azért sem lépett még a MU-ba, mert valóban inkább ide jönne. Ezzel a Higuaín transzferrel most kicsit szerintem öngólt lőtt a Juve, hiába bizonygatják, hogy ez független Pogbától.

Ja, az argentin ára meg botrány. :kivagyhe:
Igazabol a Juvenek mind1, kb ugyan azt osszeget kapjak, Raiola jart rosszul ezzel a helyzettel, de őt senki sem sajnalja :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. július 27., szerda 10:24

Realista24 írta:Miért nem érte meg eladni?
90 milliót kaptak, olasz középcsapat.
Túlzás középcsapatnak hívni a Napolit a jelenlegi olasz mezőnyben (kivéve persze ha pénzügyi szempontból nézed, de talán még akkor se). Az biztos, hogy nem lesz egyszerű nekik pótolni, illett oda Higuain és azon a szinten remekül működött a gépezetük.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 27., szerda 9:57

A Napolinak sem érte meg eladni, de ezért volt gondolom kivásárlási záradék a szerződésben.
Miért nem érte meg eladni?
90 milliót kaptak, olasz középcsapat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 27., szerda 9:55

Anthony írta:A helyzet az, hogy megnőtt azoknak a kluboknak a száma, akik rengeteg pénzt tudnak játékosokra költeni, és sportszakmai szempontból is vonzóak. Ehhez képest a top játékosok száma viszont bőven alacsony, jelenleg is például van 4-5 olyan csapat, aki bármennyit kifizetne egy top csatárért. Ezekből nagyon kevés van, és egyre kevésbé lesznek mozdíthatóak, hiszen egyszerűen nem éri meg eladni őket. A Napolinak megérte eladni Higuaint, de egy Benzemát egy Suarezt, egy Agüerot, akár egy Lewandowskit nem éri meg eladni 100 millióért sem, mert beszűkült a piac, nincsen akivel helyettesíteni. Ugyanez érvényes az igazán kiemelkedő középpályásokra: sokkal kevesebb van belőlük, mint ami a kereslet.
Nem tudom mit hoz a jövő, de a klubok egyre inkább rá lesznek szorulva a saját nevelésekre, valamint a fiatal tehetségek begyűjtésére. Nem véletlen, hogy Perez sem akarja Moratát elpasszolni, reménykedik, hogy be fog válni, és ha igen akkor bőven megéri majd neki ha nem adta el 75 millióért sem, ráadásul még spanyol is ugye.
Pont ezek miatt Verratti leigazolása is a majdnem lehetetlen kategória, és még mindig látok rá esélyt, hogy Pogba maradjon a Juventusnál, mert ha anyagilag bírják, akkor ott is épülhet egy szupercsapat, akinek nem éri meg az a 120 millió, hogy elengedjék a legjobbjukat (bár ők olaszok, nem pont olyanok mint a top4, meg az angolok ez is igaz).
A Napolinak sem érte meg eladni, de ezért volt gondolom kivásárlási záradék a szerződésben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. július 27., szerda 9:53

wZoLee7 írta:Ez nekunk csak jo. Nem a jatekos ara a gond, hanem a plusszok, ugynok, marketing stb. Lassan beernek a targyalasok olyanckorlatok koze ahol mar mi is letesszuk az osszeget. Pogba a hirek szerint inkabb ide jonne, ha igaz akkor nyerobb helyzetben vagyunk

Én is erre gondoltam. Akár még jól is kijöhetünk belőle.

A halvány remény számomra továbbra is az, hogy Raiola irgalmatlan igényei mellett azért sem lépett még a MU-ba, mert valóban inkább ide jönne. Ezzel a Higuaín transzferrel most kicsit szerintem öngólt lőtt a Juve, hiába bizonygatják, hogy ez független Pogbától.

Ja, az argentin ára meg botrány. :kivagyhe:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 27., szerda 9:51

A helyzet az, hogy megnőtt azoknak a kluboknak a száma, akik rengeteg pénzt tudnak játékosokra költeni, és sportszakmai szempontból is vonzóak. Ehhez képest a top játékosok száma viszont bőven alacsony, jelenleg is például van 4-5 olyan csapat, aki bármennyit kifizetne egy top csatárért. Ezekből nagyon kevés van, és egyre kevésbé lesznek mozdíthatóak, hiszen egyszerűen nem éri meg eladni őket. A Napolinak megérte eladni Higuaint, de egy Benzemát egy Suarezt, egy Agüerot, akár egy Lewandowskit nem éri meg eladni 100 millióért sem, mert beszűkült a piac, nincsen akivel helyettesíteni. Ugyanez érvényes az igazán kiemelkedő középpályásokra: sokkal kevesebb van belőlük, mint ami a kereslet.
Nem tudom mit hoz a jövő, de a klubok egyre inkább rá lesznek szorulva a saját nevelésekre, valamint a fiatal tehetségek begyűjtésére. Nem véletlen, hogy Perez sem akarja Moratát elpasszolni, reménykedik, hogy be fog válni, és ha igen akkor bőven megéri majd neki ha nem adta el 75 millióért sem, ráadásul még spanyol is ugye.
Pont ezek miatt Verratti leigazolása is a majdnem lehetetlen kategória, és még mindig látok rá esélyt, hogy Pogba maradjon a Juventusnál, mert ha anyagilag bírják, akkor ott is épülhet egy szupercsapat, akinek nem éri meg az a 120 millió, hogy elengedjék a legjobbjukat (bár ők olaszok, nem pont olyanok mint a top4, meg az angolok ez is igaz).

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 27., szerda 9:49

Ez nekunk csak jo. Nem a jatekos ara a gond, hanem a plusszok, ugynok, marketing stb. Lassan beernek a targyalasok olyanckorlatok koze ahol mar mi is letesszuk az osszeget. Pogba a hirek szerint inkabb ide jonne, ha igaz akkor nyerobb helyzetben vagyunk

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 27., szerda 9:46

cart írta:Meg lehetne oldani a pótlását házon belül is. Ott van Pastore pl egyből. Matuidi-Krychowiak, Pastore előttük.
Modricot se hiszem, hogy potolni lehetne ugy, hogy beraksz egy Casemiro-Alaba duot, ele meg Iscot, de ezen nem veszunk ossze. Szerintem fontosabb lancszem o annal, hogy most eladjak, es jelenleg potolni se tudnak, kereten belul biztos nem - mar ha maradnak ennel a stilusnal Emeryvel is.
wZoLee7 írta:Palesz annyira nem akarja hogy Verratti hozzank kerüljön, mint én hogy hozzájuk. Szó se róla, én most Pogbat hoznam, egy evvel kesobb meg Verrattit. Vagy amikor mar Modric elmegy.
Ez igaz, de most ha hozzank pletykalnak, akkor is leirnam ezeket.. Volt is rola szo meg valamikor, akkor se eltem bele magam.

A vegevel meg egyetertek, es akkor mar szerintem mozdithato is lesz. Jovore meg talan nem, ilyen szempontbol nem is fog bekavarni nektek a tilalom, de 2-3 ev mulva mar latok ra en is eselyt, hogy elmenne, sajna arra is, hogy hozzatok. De iden szerintem meg nem fog, az eddigi megnyilvanulasai alapjan nem hiszem, hogy udvariassagbol mondta, hogy nem hagyna most ott a PSG-t, mert mindent nekik koszonhet.. Par ev mulva mar mas lesz, ott kimaxolja amit tud, aztan akar BL-t is nyerni, vagy uj kihivasokat keresni, de ehhez meg kell par szezon szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 27., szerda 9:42

Raiola persze, hogy berágott és megakadtak a tárgyalások.

A szívem azt mondja, remélem azért, mert továbbra is erősen versenyben vagyunk. De az eszem azt diktálja, hogy azért, mert a Juve eladási kényszerbe került Higuaín bejelentésével. Súlyos millióktól eshet így el Raiola, érhető, ha berágott. Ma már csak 15 milliós ügynöki jutalékot olvasni...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 27., szerda 9:37

Palesz annyira nem akarja hogy Verratti hozzank kerüljön, mint én hogy hozzájuk. Szó se róla, én most Pogbat hoznam, egy evvel kesobb meg Verrattit. Vagy amikor mar Modric elmegy. Mindenkepp pozitivum h az elnoknek tetszik a jateka, de most ki kell mondanom amit nehez lesz...Pogba hasznosabb lenne nekunk most
Nyugidjatok bele, ha elhoznank az olaszt a PSG menne Pogbaert

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2016. július 27., szerda 9:35

Meg lehetne oldani a pótlását házon belül is. Ott van Pastore pl egyből. Matuidi-Krychowiak, Pastore előttük.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 27., szerda 9:29

cart írta:Miért adnák el Marquinhost? 3 KH-juk van, abból is Luiz 30 lesz, Silva pedig már 32. Inkább igazolniuk kéne oda...
Mondjuk igy kiragadva valoban ez jogos, de ha egybe nezed a hsz-t, a mondandom lenyege az lett volna, hogy nem allnak penz szukeben, de ha megis az is lenne a helyzet, akkor sem Verrattitol valnanak meg eloszor. Aki nagyjabol a top 3 legfontosabb emberuk, es akinek a posztjara 0 hasonlo stilusu jatekos van. Rabbiot is tok mast jatszik, meg is erzodott a City ellen a kis olasz hianya, nem volt aki szervezze a szokasos jatekukat..

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2016. július 27., szerda 9:24

palesz77 írta:Ha nem lene, Marquinhost eladtak volna nekunk 40 korul, de eszuk agaban sem volt. Pedig Verratti es a brazil eleg mas szintet kepviselnek a csapaton beluli hierarchiaban.
Miért adnák el Marquinhost? 3 KH-juk van, abból is Luiz 30 lesz, Silva pedig már 32. Inkább igazolniuk kéne oda...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. július 27., szerda 9:22

Akkor ertheto miert nem adja el Perez Moratat 80-ert, ha Higuan 90 akkor Morata 110.
Értem n hogy gyűlöljük Higuaínt, ez a menő ezen a fórumon, de azért ezen őszintén remélem hogy higgadtan átgondolva már te is csak nevetni tudsz majd. :lol: Vagy úgy mégis mivel lenne több Morata Higuaínnál, miben jobb? :ike:

Verrattinak meg ezerszer jobban örülnék mint a franciának, de sajna palesszal vagyok, nem túl reális. :(

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 27., szerda 8:54

Ha Higuain 94 millió, akkor most egy CR, Messi, Dinho, Zidane 1 milliárd körül. Már ugye ha Higuainhoz mérjük őket :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. július 27., szerda 8:51

ikarus93 írta:Ha CR most lenne 24 és most vennénk a MU-tól, mennyibe fájna nekünk?

200 millió euró?
Csak hat az se mindegy, hogy amikor CR jott, 400 millio volt a csapat bevetele, most meg 600.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 27., szerda 8:42

Kerlon írta:Szerintem meg pont a PSG az, aki raszorul a pénzre, hogy igazolhassanak. James amúgy is érdekli őket és a Matuidi Krychowiak kettős sem mutat rosszul. Ibra nélkül meg vezér bikajuk sincs és James tökéletes arcuk lehetne. De Zizou is most nyilatkozta, hogy marad..
Mert hova kene igazolniuk? 1 csatart aztan ennyi, arra meg van penzuk szerintem. Ha nem lene, Marquinhost eladtak volna nekunk 40 korul, de eszuk agaban sem volt. Pedig Verratti es a brazil eleg mas szintet kepviselnek a csapaton beluli hierarchiaban.

Az a kettos meg nem rossz, csak kell mellejuk egy Verratti stilusu jatekos, aki osszefogja oket, es megcsinalja a kozeppalyan a jatekot. Matuidi erre nem kepes, a lengyel se tunt olyannak, James meg aztan foleg nem ez. A PSG-nel meg ugy tunt eddig, hogy azert szakmai munka is folyik, nem csak esz nelkul dobaloznak a jatekosokkal.
ferni írta:Hát ha nem esik le Pogba más olyan opció nem sok van, amellyel előrébb tudna lépni a csapat...
Ott Perez vagy elkattan, ha oda Pogba és elhoz valakit vagy hagyjuk a fenébe a KPt...
Szted melyikre van nagyobb esély...? :mrgreen:
Szoval szerinted Perez Zidane legfobb celpontjaert nem kattanna el, de Verrattiert igen, aki raadasul lenyegesen kevesebb marketing ertekkel bir? Es ezert meg Jamest is bealdozna, akit Pogbaert sem.. Hat nem tudom, nekem ez se tunik eletszerubbnek.

Verratti alapbol sem tunik egy zsoldos tipusnak, csak a penz miatt nem hiszem, hogy valtana, erzelmi szalak meg nem fuzik a Madridhoz. Raadasul most kapott jobb szerzodest, nem hiszem, hogy Perez pont egy ilyen tipusu jatekosnak adna csillagaszati osszegeket..

Aztan persze lehet, hogy tenyleg ez lesz a forgatokonyv amit irtok, de szerintem tulsagosan keszpenznek veszitek, hogy o elhozhato. En inkabb a nemre fogadnek, elobb hozzatok el Weiglt vagy barki mast szerintem - a Sport anno rola is irt asszem -, mint az olaszt.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. július 27., szerda 8:39

Ha CR most lenne 24 és most vennénk a MU-tól, mennyibe fájna nekünk?

200 millió euró?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. július 27., szerda 8:30

Mikor olvasom a Higuainos híreket, azon gondolkodom, hogy az igazi Ronaldo-Zidane-Ronaldinho vonalat nem lehetne megvásárolni a mai árak mellett.. :|
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég