Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. július 28., csütörtök 19:20

ziro4vr írta:
MorataMartin írta:Tegnap igázából csak egy valami hiányzott a csapatjátékából. Éderrel sokkal jobban mentek volna a támadások. Morata sem szenvedett volna annyira, mert Éder elvonta volna védőjátékosok figyelmét. Remélem ezt Perez is belátja.
Sokan hiszik, hogy trollkodni egyszerű és bárkinek megy. Neked nem ez az utad. De azért sok szerencsét az utadon. :)
Igaza van a srácnak.A tegnapi 70 milliós teljesitmènyt Eder is lehozta volna.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 28., csütörtök 19:09

MorataMartin írta:Tegnap igázából csak egy valami hiányzott a csapatjátékából. Éderrel sokkal jobban mentek volna a támadások. Morata sem szenvedett volna annyira, mert Éder elvonta volna védőjátékosok figyelmét. Remélem ezt Perez is belátja.
Sokan hiszik, hogy trollkodni egyszerű és bárkinek megy. Neked nem ez az utad. De azért sok szerencsét az utadon. :)
Nem illik.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. július 28., csütörtök 19:08

wZoLee7 írta:Pogba rizka egy nagy phöcs amugy...ezek a kepeo meg utalasok, minden nap kitesz egy utalast de mindig a masik csapatra, ennyire mar nem kellene szineszkednie :D
Na,most mondd meg,ez miért kellett?Ez a piros csizma?
Rendesen elb....a vele a kedvem.Eddig azt hittem jól veszem le a dolgokat és tudom mit akar,de ez most miért volt?Ez nem a médián torzítva jön,ezt Ő rakta ki de miért,nem tudok rájönni.Csak nyakatekert,életszerűtlen ötleteim vannak,hogy rászóltak sok lesz már a fehérből,de ez így ködösítésnek kemény.
Vagy k.....g:)
Nagyon erősödnek a Unitedes hírek,vagy fényes győzelem lesz egy tökéletesen időzített bomba(Poogbom),vagy mi szopjuk be de nagyon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldo09 2016. július 28., csütörtök 19:13-kor.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2016. július 28., csütörtök 19:08

Tegnap igázából csak egy valami hiányzott a csapatjátékából. Éderrel sokkal jobban mentek volna a támadások. Morata sem szenvedett volna annyira, mert Éder elvonta volna védőjátékosok figyelmét. Remélem ezt Perez is belátja.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 28., csütörtök 18:28

Pogba rizka egy nagy phöcs amugy...ezek a kepeo meg utalasok, minden nap kitesz egy utalast de mindig a masik csapatra, ennyire mar nem kellene szineszkednie :D

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. július 28., csütörtök 16:56

ziro4vr írta:Bár a klubkarrierjét sosem követtem igazán, de nekem tipikus tornaembernek tűnik, mint pl a costa ricai campbell. Amit tud, az egy fárasztó szezon után kitűnik, de egy hosszú menetelés során már nem. Másrészt emg középen ő nem igazán jó, a szerepkörére meg van egy Lucas Vazquezünk.
Mikor a Toulouse csapatában játszott akkor szép jövő állt előtte. Igazi futómasina, mindig keményen dolgozott. Hordta a csapatát a hátán. Majd eljött a váltás ideje és elment egy Newcastlehez, amit kb senki se értett, aztán Angliában az évek során megmutatta, hogy ő nem más, mint olyan sokan mások, csak egy ígéret.

Míg otthon volt Franciaországban jó pár meccsét láttam, de utána Angliában már csak ritkán, amikor "nagy" csapatok ellen játszottak.

Azt lenne jó megtudni, hogy amikor eljött neki a váltás ideje miért Newcastleben kötött ki. Simán kinézett neki egy nagyobb csapat + francia tart anglia wenger csorgat nyál.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. július 28., csütörtök 16:15

Kovacicnak a Modric poszt fekszik, mondjon bárki bármit ugyan úgy, mint Pogbának is az feküdne. Kicsik ellen lehet bohóckodni igazi szűrő nélkül, de egyrészt ez az utóbbi időben nem jött be, másrészt meg minden épkézláb csapatban van (lehet jönni, hogy majd 5 év múlva nem lesz, de most a jelenben élünk és most kell). Kroos nem az, Kovacic nem az és Pogba sem az, de ő talán meg tudná oldani azt a feladatot is, ha muszáj lenne.

Ilyen Sissokokkal meg hagyjanak már. Középpályán megbukott, gyenge átlag, most meg erőltetik mindenhol.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. július 28., csütörtök 16:12

Ha ez igaz, akkor mindegy ha itt marad.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 15:59

Jesé közel a PSG-hez az Onda Cero szerint. Visszavásárlási opcióval kerülhet a franciákhoz.
Szarnak egy pofon, ott sem lesz fix kezdő, de még 12. ember sem.
ZIDANE

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peadani » 2016. július 28., csütörtök 15:44

Navamiro írta:
ziro4vr írta:Bár a klubkarrierjét sosem követtem igazán, de nekem tipikus tornaembernek tűnik, mint pl a costa ricai campbell. Amit tud, az egy fárasztó szezon után kitűnik, de egy hosszú menetelés során már nem. Másrészt emg középen ő nem igazán jó, a szerepkörére meg van egy Lucas Vazquezünk.
Hogyne lenne jó középen? OŐ neki az a posztja. A franciáknak többnyire idegen poszton játszott.
Ja valamikor középpályán nyomta, de a Newcastle-ban is már támadó és szélső volt mint védekező játékos.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. július 28., csütörtök 15:03

ziro4vr írta:Bár a klubkarrierjét sosem követtem igazán, de nekem tipikus tornaembernek tűnik, mint pl a costa ricai campbell. Amit tud, az egy fárasztó szezon után kitűnik, de egy hosszú menetelés során már nem. Másrészt emg középen ő nem igazán jó, a szerepkörére meg van egy Lucas Vazquezünk.
Hogyne lenne jó középen? OŐ neki az a posztja. A franciáknak többnyire idegen poszton játszott.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. július 28., csütörtök 14:54

Meg ahogy Z kollega is irja,nem igazán közèppályás hanem szèlső támadó.(Nem klasszik szèlső persze)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 14:52

Az a baj, hogy sokba kerül
40-50 milliókról olvasgattam.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 28., csütörtök 14:38

Bár a klubkarrierjét sosem követtem igazán, de nekem tipikus tornaembernek tűnik, mint pl a costa ricai campbell. Amit tud, az egy fárasztó szezon után kitűnik, de egy hosszú menetelés során már nem. Másrészt emg középen ő nem igazán jó, a szerepkörére meg van egy Lucas Vazquezünk.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. július 28., csütörtök 14:30

Olyan buta a faszi, hogy valami borzasztó és az EB-n lévő pár jó, sőt inkább csak azt mondanám, hogy látványos meccse miatt most 2-3x annyiba kerül.
A Ncastleba bűn gyenge volt a mukt szezonban,(mondjuk az egèsz csapat),most vagy az van hogy nem voltak megfelelő játszótársak,meg ugy az egèsz banda szart bele,vagy az EB egy kifutott teljesitmèny volt.
Ha relative nem túl sokba kerülne,èppensèggel mèg alá is írnám,de ilyenről gondolom szó sincs.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2016. július 28., csütörtök 14:06

KAG írta:Ez így mondjuk szerintem gyenge

Kova inkább Casemiro helyén van igazából vagy valahogy Kroos akkor Case helyett, Kova meg Kroos helyett.
De egy szónak is száz a vége, oda még kell egy ember.
Kovacic a ma hajnali meccsen is Casemiro helyén játszott a félidő 2. felében. Részben rosszabbul játszott ott mint előtte "Modric szerepben", ugye a "gólpasszt" is már ebből a pozícióból adta, és sokkal nagyobb volt vele a "lyuk" a középpályán. Másrészt Casemironak nagyon nem feküdt a "Kroos poszt" a jobb oldalon. (Tudom, hogy utóbbi nem következik a hozzászólásodból, ezt csak a mai meccs miatt írtam.)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 13:58

Sry, már nem engedi szerkeszteni.

Ez így mondjuk szerintem gyenge

Kova inkább Casemiro helyén van igazából vagy valahogy Kroos akkor Case helyett, Kova meg Kroos helyett.
De egy szónak is száz a vége, oda még kell egy ember.

Illetve elméletben két BHV van, gyakorlatban meg jobb esetben 1,5. Az sem megoldás így...
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. július 28., csütörtök 13:47

Csak remélni tudom, hogy ezek a Sissokkos hírek hatalmas kacsák és robbantunk vagy pogbáért vagy verrattiért.

Olyan buta a faszi, hogy valami borzasztó és az EB-n lévő pár jó, sőt inkább csak azt mondanám, hogy látványos meccse miatt most 2-3x annyiba kerül.

Bolondok vagyunk, ha hozzuk.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 28., csütörtök 11:51

istimester írta:Úgy érzem, Perec apó picit túltolta Martin fizetését. Ha ez igaz, tényleg nehéz lesz kikölcsönözni a Bundesbe. Hacsak nem vállaljuk a pénz egy részét.
Szerintem fogjuk. Rohadtul mind1 hogy fizessük őt és bohóckodik az utánpótlásban. Láthatóan képes lenne gyors és eredményes fejlődésre, csak nem ott. Így meg ha fizetnénk a felét legalább, mehetne egy csapatba ami élvonalban szerepel és sokkal több percet adna neki.
Nem láttam a meccset, összefoglalókat láttam. Buta gólokat kaptunk, a kp-n inkább csak kisérték az ellent...Ezt vártam mondjuk, csak épp fordítva. Azt hittem amikor több fiatal lesz a pályán kicsit megszeppenve, akadozva fognak játszani

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. július 28., csütörtök 11:30

Úgy érzem, Perec apó picit túltolta Martin fizetését. Ha ez igaz, tényleg nehéz lesz kikölcsönözni a Bundesbe. Hacsak nem vállaljuk a pénz egy részét.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 350 regisztrált és 0 vendég