Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 28., csütörtök 23:06

Csabi írta:goal szerint kiszálltunk a pogba bizniszből, a mu-é
ESPN is azt írja, hogy közel a megállapodás 120milláért, az olasz lapok szerint még várni kell pár napot, na meglátjuk mi lesz ebből.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 28., csütörtök 23:02

goal szerint kiszálltunk a pogba bizniszből, a mu-é

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 28., csütörtök 22:56

Am igen te így gondolod de 2016-ban szinte az összes top csapat úgy gondolja, hogy szüksége van rá, ez itt a különbség.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 28., csütörtök 22:48

MesQueUnClub írta:Szóval majd évekkel később kell rátérni, hogy 2016-17-es szezonban van-e szükség egy vkp-ra vagy nem, értem. :lol:
Mivel ez egy folyamat igy akár...röhöghetsz a hülye sárga fejjel......ma már kevés. Én így gondolom. Nem tudom szebben,kulturáltabban és érthetőbben leírni. Csak annyit tudok hozzátenni amit mindig is szoktam. ma nevetsz....pár év múlva a magad gondoltaként hírdeted és ha szóvá teszem újra nekem támadsz.....így szokott lenni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 28., csütörtök 22:31

Szóval majd évekkel később kell rátérni, hogy 2016-17-es szezonban van-e szükség egy vkp-ra vagy nem, értem. :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 28., csütörtök 22:27

MesQueUnClub írta:Elhiszem, hogy ez mágnestáblán tök jól működik amit mondasz, de a helyzet az, hogy nem véletlen az, hogy Ronaldo és Bale abban a tekintetben kapta az előző szezonban a legtöbb kritikát, hogy elől vakargatták. Talán az ATMa alkalmazza ezt az elképzelést amit te írsz, de náluk is van vkp. Am meg pl Busi is vkp de mégse tudod egy 10 évvel ezelőtti vkpvel összehasonlítani, manapság már ők is tudnak passzolni és nem csak 2 méteres radiusban,
Tisztában vagyok minden egyes szegmensével ,feladatával ma is és 10 évvel ezelőtt is egy kp-ásnak.
Tudom nehéz ezt elhinni,de pl helenio herrera is attól volt nagy,hogy évekkel előre látta mi fog működni...egyszerűen vannak ilyen emberek. Csak kevesen.....és a többség ezt nem hiszi el.

De ez nem baj. Ezért dobjuk a témát. Majd visszatérünk rá mind a többi 89 témámra pár év múlva.

Üdv.
Jóccak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 28., csütörtök 22:23

Elhiszem, hogy ez mágnestáblán tök jól működik amit mondasz, de a helyzet az, hogy nem véletlen az, hogy Ronaldo és Bale abban a tekintetben kapta az előző szezonban a legtöbb kritikát, hogy elől vakargatták. Talán az ATMa alkalmazza ezt az elképzelést amit te írsz, de náluk is van vkp. Am meg pl Busi is vkp de mégse tudod egy 10 évvel ezelőtti vkpvel összehasonlítani, manapság már ők is tudnak passzolni és nem csak 2 méteres radiusban,
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 28., csütörtök 22:18

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:
Taktikai alap.Hogy helyezkednek el a kp vonalak és a támadó vonalak,köztük mennyi a táv,milyen mozgásokat tudnak együtt megoldani.....stb....NEM kell VKP...... De ebbe minek menjek bele....5 év múlva ezt fogja fújni vincze ottó meg bognár gyuri mintha valami újdonság lenne....ez megy 10 éve.
Ne mond már nekem, hogy ha ma játszana Vieira vagy Davids azt mondanád, hogy nem kell, meg rohadtul nem 5 év múlva vagyunk, de jelenleg furcsa mód a legtöbb top edző még alkalmaz vkp-t.

Azt mondanám......ha azt teljesítenék amit anno,de mivel ők ritka nagy tehetségek,így valószínű haladnának a korral és nem lennének ma szimpla vkp-k. Nehéz kifejteni itt a gondolataimat,több idő és több "tér" kell hozzá.....a kp-ák így fognak átalakulni a közel jövőben.
Mindegy....nem kívánok tovább menni ebben a témában.
R.M.C.F. attol mert sokszor elmondod meg nem igaz. Minden nagycsapatban van es lesz is vkp. Attol mert kicsit jobban tud passzolni, mint 5 eve meg vkp marad. Nem kell messze menni, Casemiro nelkul nem lett volna BL.
Nem akartam sokszor elmondani,nekem 1x elég lett volna,de ezt is mint minden mást sokan vitatnak....szerinted nem igaz,szerintem meg így van. Nem nagy cucc. Van aki profin átlátja és ért hozzá,van aki műkedvelő.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 28., csütörtök 22:14

R.M.C.F. attol mert sokszor elmondod meg nem igaz. Minden nagycsapatban van es lesz is vkp. Attol mert kicsit jobban tud passzolni, mint 5 eve meg vkp marad. Nem kell messze menni, Casemiro nelkul nem lett volna BL.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 28., csütörtök 22:08

R.M.C.F írta:
Taktikai alap.Hogy helyezkednek el a kp vonalak és a támadó vonalak,köztük mennyi a táv,milyen mozgásokat tudnak együtt megoldani.....stb....NEM kell VKP...... De ebbe minek menjek bele....5 év múlva ezt fogja fújni vincze ottó meg bognár gyuri mintha valami újdonság lenne....ez megy 10 éve.
Ne mond már nekem, hogy ha ma játszana Vieira vagy Davids azt mondanád, hogy nem kell, meg rohadtul nem 5 év múlva vagyunk, de jelenleg furcsa mód a legtöbb top edző még alkalmaz vkp-t.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 28., csütörtök 22:03

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta: Nem kell. 5 év múlva mindenki ezt fogja alkalmazni.
De nem 5 év múlva vagyunk, azért Lukának és Toninak sem mind1 mennyire mehetnek fel és mennyire szabadon építhetik a támadásokat.

Taktikai alap.Hogy helyezkednek el a kp vonalak és a támadó vonalak,köztük mennyi a táv,milyen mozgásokat tudnak együtt megoldani.....stb....NEM kell VKP...... De ebbe minek menjek bele....5 év múlva ezt fogja fújni vincze ottó meg bognár gyuri mintha valami újdonság lenne....ez megy 10 éve.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 28., csütörtök 21:58

R.M.C.F írta: Nem kell. 5 év múlva mindenki ezt fogja alkalmazni.
De nem 5 év múlva vagyunk, azért Lukának és Toninak sem mind1 mennyire mehetnek fel és mennyire szabadon építhetik a támadásokat.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 28., csütörtök 21:57

Nekem is, pláne hogy nem adtuk el :lol: :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 28., csütörtök 21:57

Miért ne lehetne kigazdálkodni? Eladom Jamest vagy Moratat 80ert, hozzáteszek 40et es meg is vagyok.
Morata nettóban többet keres majd mint Karim hosszú éveken at....aztán mit tett le az asztalra? Marketing is nulla.
Morata áráról,értékéről nem vagyok hajlandó vitatkozni.....ez nekem magas.
Egy 3 kp-s rendszerben kell a vkp, stabilitást ad, csak btbből jelenleg még nem lehet fent tartani a kp-t. főleg ha a támadó harmadból 2 ember nem védekezik. vagy csak mérsékelten.
Nem kell. 5 év múlva mindenki ezt fogja alkalmazni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 28., csütörtök 21:53

Veidt írta:
Realista24 írta: Egy kikurt nagy ManU címert.
Mondjuk ez is jelenthet bármit, mármint ott van mellette a "blah" felirat...
Az adidas nem fog köpködni a Mura. Vagy rossz színben feltüntetni amikor évi 100 millát raknak bele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 28., csütörtök 21:53

Realista24 írta: Egy kikurt nagy ManU címert.
Mondjuk ez is jelenthet bármit, mármint ott van mellette a "blah" felirat...
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 28., csütörtök 21:52

R.M.C.F írta: Eltudok képzelni egy tuti alakot modric és kroos közé,de kizárólag BTB-t és nem VKP-t.......
Egy 3 kp-s rendszerben kell a vkp, stabilitást ad, csak btbből jelenleg még nem lehet fent tartani a kp-t. főleg ha a támadó harmadból 2 ember nem védekezik. vagy csak mérsékelten.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 28., csütörtök 21:51

R.M.C.F írta:
Úszómester írta:és mivel jobb ha megmarad a 120 millió és veszünk helyette 50 ért egy c kategóriát?
Nem kell venni C kategóriást 50 ért....kroost vettük 30 ért...modricot 40 ért..... Ők talán nem C kategória.
Ésszel..és nem erővel....egy ideig nem voltam az ellen hogy csúcsigazolásokat hozzunk össze,mert marketing és teljesítmény szempontból még talán nyereségesek lehetettek....de ez már nem az. Pont.

Eltudok képzelni egy tuti alakot modric és kroos közé,de kizárólag BTB-t és nem VKP-t.......
Mit számit mennyibe kerül egy topjátékos amíg ki tudjuk gazdálkodni
Már nem tudod...ez már nem lehet nyereséges.
Miért ne lehetne kigazdálkodni? Eladom Jamest vagy Moratat 80ert, hozzáteszek 40et es meg is vagyok.
Morata nettóban többet keres majd mint Karim hosszú éveken at....aztán mit tett le az asztalra? Marketing is nulla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 28., csütörtök 21:47

Úszómester írta:és mivel jobb ha megmarad a 120 millió és veszünk helyette 50 ért egy c kategóriát?
Nem kell venni C kategóriást 50 ért....kroost vettük 30 ért...modricot 40 ért..... Ők talán nem C kategória.
Ésszel..és nem erővel....egy ideig nem voltam az ellen hogy csúcsigazolásokat hozzunk össze,mert marketing és teljesítmény szempontból még talán nyereségesek lehetettek....de ez már nem az. Pont.

Eltudok képzelni egy tuti alakot modric és kroos közé,de kizárólag BTB-t és nem VKP-t.......
Mit számit mennyibe kerül egy topjátékos amíg ki tudjuk gazdálkodni
Már nem tudod...ez már nem lehet nyereséges.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 28., csütörtök 21:46

https://twitter.com/mohamed67000785/sta ... wsrc%5Etfw

Vmi arc azt írja, hogy Depayt eladják a vörösék a Lyonnak. Ez azért olyan Mou-s húzás lenne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég