Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 30., szombat 16:48

MesQueUnClub írta:
wZoLee7 írta: Hogy jön ide a 4231?
A jól védekeznek részre reflektáltam, hogy ha hátrébb vannak kényszerítve olyan pozicióba kényszerítve ami nem fekszik nekik, fele annyit nem érnek.
Szerintem nagyon rosszul látod a dolgokat. Azért mert valaki védekezik, nem kell a védők előtt helyezkednie 2 méterre. 433-ban tökéletesen meglehetne oldani, és a legtöbb ellenfél ellen semmi szükségünk nincs vkp-s játékosra, mert a meccs 80%-át az ellenfél térfelén töltsük. Amikor meg kell, akkor Casemiro bőven elég lehet.

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. július 30., szombat 16:48

Ez a 3. Kroos vagy Modric okosság jól hangzik, és lehet, hogy valaha működni fog, de a jelenlegi Real Madridnál egyszerűen bullshit. Kroos és Modric játékszervező kp-sok. Összekötik a csapatrészeket, diktálják a tempót, forgatják az oldalakat. Mivel klasszis játékosok, a világ legjobbjai, valamit értenek a védekezéshez, főleg ütemérzékkel oldják meg, de rengetegszer láttunk arra példát, hogy átjátszották valamelyiküket és kész is volt a baj, már is a védelmünk előtt találták magukat létszámfölényben. Erre volt jó Casemiro. Egy védvonal a védelmünk előtt, az izom, aki ha kell ütközik, ha kell fejel, ha kell üldöz, ha kell szabálytalankodik, leránt, visszahúz. Megkönnyíti a védők dolgát. 3 karmesterrel lófüttyöt nem érnénk. Kell az izom. Talán a jövőben, talán CR nélkül, talán 3 pitbullal működne/működni fog, de ma ez nem megoldás.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. július 30., szombat 16:45

szerintem rmcf sem azt mondja, hogy a kp középső embere ne legyen beton védekezésű csak ha kázmérnál lényegesen jobb lenne előrejátékban akkor tudnánk dominálni igazán mindenkit
Kép

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 30., szombat 16:39

wZoLee7 írta: Hogy jön ide a 4231?
A jól védekeznek részre reflektáltam, hogy ha hátrébb vannak kényszerítve olyan pozicióba kényszerítve ami nem fekszik nekik, fele annyit nem érnek.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 30., szombat 16:37

MesQueUnClub írta:
wZoLee7 írta:Modric jól védekezik, ahogy Kroos is, Iniesta nem
4-2-3-1-ben gyakorlatilag nem volt aki szervezze a játékot, mert Modric és Kroos is túlságosan hátul volt, fele annyira nem jöttek ki a képességeik.
Hogy jön ide a 4231?

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 30., szombat 16:30

wZoLee7 írta:Modric jól védekezik, ahogy Kroos is, Iniesta nem
4-2-3-1-ben gyakorlatilag nem volt aki szervezze a játékot, mert Modric és Kroos is túlságosan hátul volt, fele annyira nem jöttek ki a képességeik.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 30., szombat 16:28

Modric jól védekezik, ahogy Kroos is, Iniesta nem

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. július 30., szombat 16:23

pheco írta:Ezt már sokszor írtad. Szerinted működne mondjuk egy Modric-Kroos-Pogba kp?
Barcánál is ott van Busquets, Bayernnél is Xabi. Mi is akkor nyertünk BL-t, amikor a Modric-Xabi-DM és a Modric-Casemiro-Kroos kp volt. Tehát mindkettőnél volt vkp. Szóval én kicsit kételkedem a vkp nélküli felállásban.
Xabi az sokkal inkább Deep-Lying playmaker mintsem vkp, akárcsak Pirlo volt. De abban egyetértek, hogy kell egy minimum mélységi irányító vagy vkp. Csak Modric szintű karakterekkel nem lehet egy kp-t feltölteni, a Barca se érne semmit 3 Iniestával akármekkora kpsról is van szó.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. július 30., szombat 16:06

R.M.C.F írta:
gólvonal írta:Matic jó is lenne, de ő is többe kerülne, mint amennyit ér, ha egyáltalán jönne/elengednék. Főleg, hogy már 28...

Lassú és túl deffenzív....nekünk egy 3. kroos vagy modric kellene.
Ezt már sokszor írtad. Szerinted működne mondjuk egy Modric-Kroos-Pogba kp?
Barcánál is ott van Busquets, Bayernnél is Xabi. Mi is akkor nyertünk BL-t, amikor a Modric-Xabi-DM és a Modric-Casemiro-Kroos kp volt. Tehát mindkettőnél volt vkp. Szóval én kicsit kételkedem a vkp nélküli felállásban.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 30., szombat 16:01

gólvonal írta:Matic jó is lenne, de ő is többe kerülne, mint amennyit ér, ha egyáltalán jönne/elengednék. Főleg, hogy már 28...

Lassú és túl deffenzív....nekünk egy 3. kroos vagy modric kellene.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. július 30., szombat 12:01

Csipo, hat.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. július 30., szombat 11:49

Realista24 írta:
Raiolnak meg nem szabad elhinni semmit, de a nagy Man Utd - Pogba kapcsolatról:
"Journalist = parrots
No deal done between Clubs
Its a game between Italy press and UK press who announce it first and who is worse."
(egyáltalán, ha tényleg a saját twittere :lol: )
Egyrészt a saját twittere, másrészt csak annyit cáfolt, hogy nincs megállapodás, nem azt hogy tárgyalnak.
Hmmm. Ez jogos.
Esti meccsel kapcsolatban, meg ugy Benzema. Neki most mi a baja, miert is serult vagy milye serult ?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 30., szombat 11:10

Majd ha nem a nyalat veri a hozzászólást írva, akkor nem lesz kirakva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 30., szombat 10:56

AS: Zidane már keresi Pogba alternatíváját, Matic, Verratti, Sissoko & Matuidi jött szóba. Matic a hírek szerint 40 millióba kerülne.
Vicc. Eleve 40 alatt egyiket se kapnánk meg. Matic és Sissoko nem jelentene komoly erősítést, szerintem egy felesleges igazolás lenne. Nem kell vkp-t igazolnunk, ha igazolni akarunk akkor egy fiatal nagy tehetséget kell hozni, aki ha kezdőként lép pályára Modric helyett, sem kell félnünk. Bárki jön sokba fog kerülni, akkor már semmi értelme B meg C variációknak.
Pogba nem jön, Verratti idén még nem fog váltani. Ne igazoljunk a kp-ra. Értem én, hogy kell az új arc, hogy valaki motivált legyen stb...ugyan már, ha ezeket a játékosokat új igazolással kell motiválni akkor adjuk el mindet.

Kíváncsi leszek, hogy fognak fellépni a kp-sok és támadni a kaput. Morata miatt ez nagyon fontos lesz. Az első hármas ha nem tudja hozni a gólt akkor kell valami váratlan a kp-ról.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 30., szombat 10:18

dannen írta:
Előre szólok Pogba ha tényleg aranylabdát akar akkor védekezésben vele sem leszünk sehol. Kroos meg nem elég oda, berakjuk hátrébb, ahol nem jó, nem élvezi annyira, így hárman együtt nem lennének elég hatékonyak.
:agree:

bármennyire is kedvelem, szerintem egy izzadtság szagú igazolás lenne (olyan james féle, csak egy picit megmagyarázhatóbb) , mert jelenleg csak akkor férne be a kezdőbe, ha kiveszünk egy fontos elemet. modric-kroos helyére nem raknám, modric egyértelmű, kroos játéka pedig annyira feljavult tavaszra, hogy ha tartja a formát akkor nem szabad mellőzni. ott van casemiro akinek a helyére ismét nem rakhatjuk pogbát, mert egyszerűen nem az a posztja. az EB-n is játszott ott és semmit nem tett hozzá a játékhoz. kroost képzeli el oda pár ember, ami megint téves, láttuk már ott, gyenge, de nem kicsit.

viszont ha azt nézem, hogy el leszünk tiltva az igazolásoktól...

én szívem szerint még mindig egy vkp-t hoznék aki versenyre készteti casemirot. jelenleg a keretünk hihetetlenül bő és a minőség sem rossz.

navas/kiko
carvajal/danilo-varane/pepe-ramos/nacho?-marcelo/coentrao?
casemiro/- igazolás
modric/james - kroos/isco/kova?
bale/lw - benz/morata - cé/jesé? / asensio

nacho valószínűleg elmegy, a helyére kéne valaki. kova és jesé ha kölcsön, plusz coentrao kérdés, legalábbis vele most nem tudom mi van. mindenesetre ez így azért elég korrekt és simán együtt tud maradni ez a keret két szezonon át.

szóval én nem aggódom, sőt, szerintem nincs szükségünk pogbára, de ha valami csoda folytán jönne nem dőlök a kardomba.
Ez azért szép kilépő volt 1 hónapra, mert szerintem jól látod a dolgot. Mondjuk nálam annyi a különbség, hogy nem Casemirot kell motiválni, hanem Casemiro elé hozni. Erre lett volna jó opció Kanté, Alaba. Most felrepült emberek közül Matic és Verratti, aki alkalmas oda a másik kettő szerintem annyira nem.

Pogba sem alkalmas oda, mert felgyelmezettnek kell maradni, de ő meg szereti a kaput támadni. Vagy egy okos "forgóhármast" beilleszteni oda, ahol egy mindig biztosít, mert se Kroos, se Modric nem jó leghátsónak állandóan. Mindegyik pazarlás ott.

Jamest mindenképpen el kell boltolni, mert szerintem sokat eshet az ára és nem igazán látom, hogy ő itt visszakapaszkodna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 30., szombat 9:57

Matic jó is lenne, de ő is többe kerülne, mint amennyit ér, ha egyáltalán jönne/elengednék. Főleg, hogy már 28...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 30., szombat 9:54

Conte kb. szerelmes Maticba, őt aztán tuti nem igazoljuk le.

Egyre jobb ez a Pogba saga.

Még nem döntöttem el, hogy egy köcsög vagy csak van humora. Egyelőre csípem a humort, aztán ki tudja :lol:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. július 30., szombat 9:38

tibi18 írta:Viszont Pogba is nagy troll ma reggel megint.. :lol: megerkezett orvosira es viszi is az alairt szerzodeset...

Az Universal Studios-hoz LA-ben..
news: we catch Pogba with his contract :lol: :lol:
hat ezek szopatjak a nepet rendesen :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. július 30., szombat 9:02

Viszont Pogba is nagy troll ma reggel megint.. :lol: megerkezett orvosira es viszi is az alairt szerzodeset...











Az Universal Studios-hoz LA-ben..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 30., szombat 8:35

Raiolnak meg nem szabad elhinni semmit, de a nagy Man Utd - Pogba kapcsolatról:
"Journalist = parrots
No deal done between Clubs
Its a game between Italy press and UK press who announce it first and who is worse."
(egyáltalán, ha tényleg a saját twittere :lol: )
Egyrészt a saját twittere, másrészt csak annyit cáfolt, hogy nincs megállapodás, nem azt hogy tárgyalnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég