Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. július 31., vasárnap 13:01

Most James az aktuális közellenség? Pedig nem rossz játékos, kezdőben is ott lehetne, ha formába jönne. Drága marketingigazolás volt igaz, de a közutálatra nem tudom miért szolgált rá...

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2016. július 31., vasárnap 12:51

R.M.C.F írta:Régebben nem volt gond hamessel....jól játszott hasznos volt kitűnő érkezését voltak 16on belülre. Összeesett....kifingott.
Kis esélyt adok rá hogy meg tud újjulni.
Jó pénzért menjen.
Nekem is kb ez a velemenyem az emberrol. Most meg ellehetne sozni jo penzert, mar tavaly se lattam semmi elorelepest amikor a palyan volt, amit o lehoz azt egy Vazques is letudja hozni (sot...)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 31., vasárnap 11:56

Régebben nem volt gond hamessel....jól játszott hasznos volt kitűnő érkezését voltak 16on belülre. Összeesett....kifingott.
Kis esélyt adok rá hogy meg tud újjulni.
Jó pénzért menjen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. július 31., vasárnap 11:49

gólvonal írta:Mindan nap rátalálok pár edzésképre, ahogy Luka, Ramos és Hamesz futnak. Ramos mindig lazán elöl, a másik kettő meg tíz méterrel mögötte haldokolva...
Hamesz alapból ugy fut mindig mind akinek nem esik jó...ilyen a mozgáskulturája.Semmilyen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 31., vasárnap 11:46

Kerlon írta:Parádés lenne amúgy. Jövőre meg majd Jamessel úgy távoznak, hogy nem kapunk értük összesen 100-at. Amúgy így, hogy tegnap sem Jesé sem Isco nem játszott így szerintem távozik mindkettő. Iscot sajnálni fogom, mert szerintem belőle sokkal többet ki lehetne hozni. Aztán az is lehet, hogy Zidane inkább csak az olyanokat játszatta, akiket jobban meg akar nézni, mint Asensio, Kovacic, Mariano meg az ifik. Lehet felmérik 2 évre a terepet.
ZZ-nek Isco kell, James nem. Pérez meg nem fogja merni meghúzni azt hogy egy ekkora spanyol tehetséget elad, aki kell az imádott edzőnek, és azt a kolumbiait akit már mindenki eladna itt tartsa. Bukott már igazoláson, nem ez lesz az első, ha a kettőből egy távozni fog akkor az James lesz. Világi nagy balfácánok vagyunk ha Isco megy el

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. július 31., vasárnap 11:26

Ez a Maticsos hír nem tudom honnan jött, de remélem kacsa. Fradi szintű gyerek. Elek Ákos sztem hasznosabb nála. :lol:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. július 31., vasárnap 11:19

Kerlon írta:Lehet felmérik 2 évre a terepet.
Még pont időben. :( Mikor már nincs rokikártya nélkül alternatíva a piacon, max. valami afrikai gyémántbánya összértékben.
Úgy érzem, elkésünk. Nem tetszik.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 31., vasárnap 11:12

Parádés lenne amúgy. Jövőre meg majd Jamessel úgy távoznak, hogy nem kapunk értük összesen 100-at. Amúgy így, hogy tegnap sem Jesé sem Isco nem játszott így szerintem távozik mindkettő. Iscot sajnálni fogom, mert szerintem belőle sokkal többet ki lehetne hozni. Aztán az is lehet, hogy Zidane inkább csak az olyanokat játszatta, akiket jobban meg akar nézni, mint Asensio, Kovacic, Mariano meg az ifik. Lehet felmérik 2 évre a terepet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 31., vasárnap 10:46

jesé --> psg
mariano --> kölcsön ha visszatérnek a túráról
morata --> madrid B-) B-)

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 31., vasárnap 10:26

Mindan nap rátalálok pár edzésképre, ahogy Luka, Ramos és Hamesz futnak. Ramos mindig lazán elöl, a másik kettő meg tíz méterrel mögötte haldokolva...

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2016. július 31., vasárnap 9:52

wZoLee7 írta:Ne vegyuk mar az elozo szezont, egy megzuhant csapatot vett az ZZ a szezon felenel. Aki eppen formaban volt jatszott, es nem volt mit varialni. Kovacic es a tobbi is teljesen jegelve volt, okkal. Most egy teljesen mas szezonunk lehet.
Elhiszem nektek, en latom rosszul, de akkor is jo lenne ha taktikailag tobb variacio lenne a csapatban
Összességében én is R.M.F.C-vel és veled értek egyet. A tavalyi egy vészmegoldás volt. Zidanenak valamit ki kellett találnia... De aki szerint Casemiro miatt nyertünk ,az emlékezzen vissza a Wolfsburg elleni 3-0ra. Ha ott Casemiro játszik biztos hogy nem domináltunk volna ennyire és én szinte biztos vagyok benne, hogy ki is esünk.

Egyszerűen ha dominálni akarunk, ő kevés.Viszont az abban is van valami, hogy Cr-rel és Bale-le is nagyon nehéz megvalósítani a 3 btb-s középpályát. És én inkább az Ancelotti féle 4-4-2-ben látom a vkp nélküli játékot. Ahol a két szélső mondjuk Isco meg Pogba.
4-3-3ban viszont olyan ember kéne, aki amellett hogy védekezni is tud, labdaügyes is... Mondjuk Verratti.
Mondanám még Javi Martinezt, de nem akarom, hogy a hsz-emet ezzel ki is dobjam a kukába. :D Rég láttam játszani, meg azóta már inkább védő, de rá kíváncsi lennék.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 31., vasárnap 1:52

Ne vegyuk mar az elozo szezont, egy megzuhant csapatot vett az ZZ a szezon felenel. Aki eppen formaban volt jatszott, es nem volt mit varialni. Kovacic es a tobbi is teljesen jegelve volt, okkal. Most egy teljesen mas szezonunk lehet.
Elhiszem nektek, en latom rosszul, de akkor is jo lenne ha taktikailag tobb variacio lenne a csapatban

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. július 30., szombat 20:31

amúgy ha belegondolunk akkor Sissoko v. Matiudi nem lenne rossz választás a PADRA... márpedig a kezdőnk az megvan, főleg ha lemaradunk Pogbáról és akkor csak padra kell igazolni... kapus megvan (bár Courtoist igazán megszerezhetnénk), védősor kb. megvan, középpályát nyomhatnánk Casemiro, Modric, Kroosszal és akkor tehermentesítésnek meg változtatásnak ott lenne Kovacic, Isco, Sissoko, Llorente, Asensio, stb. és a támadósor sem rossz így BBC, Morata, Jamesszel...

tehát ha így maradunk + Sissoko/Matiudi/Matic az sem a világvége...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 30., szombat 19:48

Wzoleeval értek egyet. Abszolút.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. július 30., szombat 19:01

wZoLee7 írta: Szerintem nagyon rosszul látod a dolgokat. Azért mert valaki védekezik, nem kell a védők előtt helyezkednie 2 méterre. 433-ban tökéletesen meglehetne oldani, és a legtöbb ellenfél ellen semmi szükségünk nincs vkp-s játékosra, mert a meccs 80%-át az ellenfél térfelén töltsük. Amikor meg kell, akkor Casemiro bőven elég lehet.
Szerintem is te latod rosszul. Tavaly Zizou ha kellett ha nem kis es kozepcsapatok ellen is nyomatta Caset, h meglegyen az osszhang...na meg mellekesen meg kis csapatok ellen is nagyon kellett. De majd meglatjuk 5 ev mulva...igaz ezt mar mondtak 5 evvel ezelott is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. július 30., szombat 18:48

és miért nem elég neki a 15 millió font és az opció? az a két millia olyan mindegy az opció a kulcs.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. július 30., szombat 18:33

Mondjuk szerintem nincs olyan támadó a piacon, akivel a West Hamet nem hozták szóba idén.. :lol:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. július 30., szombat 18:32

BBeno írta:biztosan az a közel 2 millió font áll perez boldogságának útjába
A hír szerint a West Ham visszavásárlási opció nélkül tett ajánlatot. Szóval nem csak kb. 2 millió fontról van szó.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. július 30., szombat 17:43

A Squawka szerint a West Ham 15 millió font körüli ajánlatot tett a Jeséért, de a Real Madrid 16.8-at akar visszavásárlási opcióval.
biztosan az a közel 2 millió font áll perez boldogságának útjába :lol: visszavásárlási opció meg min 10-zel több lesz majd pont mint moratanál
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 30., szombat 17:19

Pheco:
De még hogy. Be tudnám frankón mutatni élőben hogy mennyire jó lenne ez. Így írni ezt nem lehet jól.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég