Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. augusztus 3., szerda 12:11

A fiatalokat kölcsön kell adni, amíg nincsenek olyan szinten, hogy megfelelô játékpercet kapjanak itt is. Elég csak összehasonlítani Jesé ill. Carvajal, Casemiro és LV esetét.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. augusztus 3., szerda 12:04

Perezt nem hiszem, hogy lehetne bántani a "rasszizmusa" miatt. Munkamorál, tehetség kell ahhoz, hogy itt megmaradjon a színes réteg. És hát lássuk be, nem éppen erről híresek a csokibarna szupertehetségek.

Pogba sem fog megszakadni egy kieső ellen, edzésen meg valszeg Marcival fog állatkodni, gond lesz belőle, de ha belegondolok, hogy egy BL kieséses szakaszban Kroos Modric Pogba lesz, vagy a Barca ellen, szerintem megérné a kockázatot a leigazolása, kerüljön bármibe. Ronaldo és Modric se lesz örökké, kell egy Pogba kaliber, aki elől hátul megoldja a nagy meccseket, bár Kanté nagyobb igazolás lett volna a számomra.
Mariano és Asensio pedig maradjon csak, 38 spanyol bajnoki nagyon sok lesz a BBC nek, és Morata sem gyözött meg teljes mértékben... sőt. De hát spanyol, saját nevelés, kell a presztízs.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. augusztus 3., szerda 11:33

numberone1 írta:Azt nem tetted hozza, h Perez szereti a negereket. :mrgreen:
Ha jon Sissoko, akkor az biztos Zizou keresere.
aztat én nemtudom,de nem is érdekel :mrgreen:
én eddig szartam a témára, de mostmár aztmondom, hogy jöjjön pogba. miért ne? :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. augusztus 3., szerda 11:32

Persze nem 1 Pogba kategória, de valaki mindenképpen kell, Sissokonál meg sok jobb opció szerintem jelenleg nem nagyon van.
Az EB előtt a földön nem volt ember, akinek eszébe jutott volna a leigazolása. Sztem ez tény. Akkor most megint jön valaki, aki az EB-n nem rúgta ki a gyepet?
A motivált francia, aki Zidane keze alatt dolgozhat, legyen Pogba. Nekem nem kedvencem, szerintem nem pontosan posztra érkezne, de egy ilyen játékosnak (fiatal, technikás, labdaügyes, komolyan szponzorált stb.) egyszerűen a mai játékosállomány mellett itt -lenne- a helye.
És igen, véleményem szerint ez presztízskérdés a MU-val.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eReMA 2016. augusztus 3., szerda 11:34-kor.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 3., szerda 11:25

Toti írta:
numberone1 írta:Egyebkent nekem nem lesz vele gondom, ha Pogba mellett behuzzuk. Zizou csak tudja mit akar vele kezdeni.
én valamiért nem nézem ki zizouból, hogy neki kell.
sokkal inkább perez baszta fel az agyát, hogy gomes lerepült plusz még igazolni sem igazoltunk jóformán, aztán gondolom belenézett az eb döntőbe, ahol a moussa tolta a sprinteket rendesen, meg szólózott egyet, azt most bosszúból meg dühből leigazolja.
Azt nem tetted hozza, h Perez szereti a negereket. :mrgreen:
Ha jon Sissoko, akkor az biztos Zizou keresere.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. augusztus 3., szerda 11:20

numberone1 írta:Egyebkent nekem nem lesz vele gondom, ha Pogba mellett behuzzuk. Zizou csak tudja mit akar vele kezdeni.
én valamiért nem nézem ki zizouból, hogy neki kell.
sokkal inkább perez baszta fel az agyát, hogy gomes lerepült plusz még igazolni sem igazoltunk jóformán, aztán gondolom belenézett az eb döntőbe, ahol a moussa tolta a sprinteket rendesen, meg szólózott egyet, azt most bosszúból meg dühből leigazolja.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 3., szerda 11:12

Lusta vagy Sissoko :lol:

Egyebkent nekem nem lesz vele gondom, ha Pogba mellett behuzzuk. Zizou csak tudja mit akar vele kezdeni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. augusztus 3., szerda 10:58

wxyz írta:Lusta játékos, Newcastleben sok gond volt vele, edzéseken sokat alibizik, nem minden meccsen teszi oda magát rendesen. Jobb lenne elfelejteni a leigazolását.
Azért más kategória nyomorékokkal focizni 1 kieső PL csapatban, mint franciaként Zidane-nal egy Real Madridba. Szerintem ebből felesleges kiindulni, hülye lenne nem kurva sokat melózni, ha esetleg nálunk köt ki.

Én amúgy egyáltalán nem bánnám ha érkezne, fizikuma meg sebessége elég jónak tűnik, szerintem fontos lenne még 1 ilyen karakter a kpnkra. Persze nem 1 Pogba kategória, de valaki mindenképpen kell, Sissokonál meg sok jobb opció szerintem jelenleg nem nagyon van.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. augusztus 3., szerda 10:39

Lusta játékos, Newcastleben sok gond volt vele, edzéseken sokat alibizik, nem minden meccsen teszi oda magát rendesen. Jobb lenne elfelejteni a leigazolását.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 3., szerda 10:35

___Samy___ írta:A játék hiányában Jesé elmegy egy olyan csapatba, ahol szintén nem garantáltak a percek. És opció nélkül. Ha ez igaz, akkor ez egy nagy fekete pont a nyárra.
Jesében úgy sincs annyi, hogy nálunk top legyen. Padról meg kevés szokott lenni.
Realista24 írta:Padon semmi baj nem lesz Sissokoval, és Casemiro sem éli bele magát, hogy nincs igazi alternatívája. Na meg Casemiro sem top, tavaly kimaxolta magát, meglepődnék, ha még tudna előrébb lépni.

Na de mindegy is, Pogboom.
Szerintem baj lesz, mert régen mondjuk a Toulouseban vkp volt, de mióta angliába ment inkább TKP. Ráadásul nem is az a biztonsági kp-s szerepben, mint Casemiro. Én nem érzem őt sem Casemiro helyettesnek. Mondom ő is egy Ramires féle számomra szürke játékos. Régen ilyenek szoktak 442-ben a szélen szaladgálni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. augusztus 3., szerda 10:09

Sissokonak megvan a dinamika meg a fizikum, kérdés hogy fejben megbírja-e hogy kieső PL csapatból a Real Madridba kerül.
Amúgy imádnám mikor döntetlennél egy elcsípett labdával a barca tizenhatosáig sprintelne, közben meg pattognának le róla Iniestáék. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 3., szerda 10:07

Lehetne az új Song. Mennyire irigy volt pár ember, hogy annakidején nem hozzánk jött.
Hiába erőltettem hogy nem top vkp.....hagytam is inkább.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. augusztus 3., szerda 10:06

Toti írta:csak akkor, ha már (esetleg) távoznia kell, akkor ne moussa sissoko leigazolása miatt kelljen már.
Ezzel a mondattal viszont maximálisan egyetértek.
Csalódott lennék, ha ő lenne (egy egész nyár alatt) a megoldásunk a kp-ra.
Valahogy nem hiszem el. Remélem megveszik barcáék az "orrunk elől", ott még úgy sincs ember középre. :D

Lehetne az új Song. Mennyire irigy volt pár ember, hogy annakidején nem hozzánk jött.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 3., szerda 9:53

ericco írta:Lehet tévedek, de Sissoko inkább amolyan box-to-box KP-st szokott játszani, a szélre kihúzódva. Szerintem nem Casemiro posztja az övé.
Ahhoz egyértelműen kevés, hogy Kroos vagy Modric helyettese legyen, szerintem ő ha jön, akkor izomnak lesz hozva középre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. augusztus 3., szerda 9:47

realistahuni írta:
félek isco távozását vetíti elő.
Volt 3 szezonja bizonyítani.
teljesen jogos. egyéni szoc problémám a szimpátia.

csak akkor, ha már (esetleg) távoznia kell, akkor ne moussa sissoko leigazolása miatt kelljen már.
Realista24 írta:Na de mindegy is, Pogboom.
legyen,legyen
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 3., szerda 9:47

Lehet tévedek, de Sissoko inkább amolyan box-to-box KP-st szokott játszani, a szélre kihúzódva. Szerintem nem Casemiro posztja az övé.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 3., szerda 9:44

Padon semmi baj nem lesz Sissokoval, és Casemiro sem éli bele magát, hogy nincs igazi alternatívája. Na meg Casemiro sem top, tavaly kimaxolta magát, meglepődnék, ha még tudna előrébb lépni.

Na de mindegy is, Pogboom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. augusztus 3., szerda 9:42

realistahuni írta:
félek isco távozását vetíti elő.
Volt 3 szezonja bizonyítani.
Nem az a baj, hanem az, hogy lehet egy Sissokonak is lesz.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. augusztus 3., szerda 9:23

félek isco távozását vetíti elő.
Volt 3 szezonja bizonyítani.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. augusztus 3., szerda 8:31

Marca: Sissoko egyre közelebb a Real Madridhoz.
teljesen felesleges igazolásnak tartom.
félek isco távozását vetíti elő.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég