Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. augusztus 1., csütörtök 9:18

Egyébként lehet vitatkozni az áráról, de halvány lila fingunk nincsen arról, hogy mi az amitől még megérné, mi az az ár amitől már nem.
Csak azt látjuk, hogy hú baszki 120 millió, közben meg lehet Perez dörzsöli a markát, mert kb a dupláját is kifizetné érte, mivel pár év alatt megtérülő befektetésről lenne szó.
Egy sikeres üzletember irányítja a szeretett csapatunkat, sokkal jobban átlátja az adott szituációt, mint mi mezei drukkerek. Ha ő úgy dönt, hogy ennyit is megér a tag, akkor én hiszek neki, mivel hangyányit jobban ért a témához, mint bárki más innen a fórumról. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 1., csütörtök 9:10

OKÉ, de most, ha azt nézed, hogy 2009-ben milyen kiadások voltak ahhoz képest ezt kutya f :cens: sza kb
Na, ha már felhoztad, akkor milyen kiadások voltak?
Mert nagyjából ott tartunk, Bale 120 millió eurójából kijött annó két játékos, amiből az egyik Cristiano volt.

Vagy nézzük úgy, hogy Karim, Xabi és Kaká volt durván 130-135 millió, Bale meg egymaga ennyi? :lol:

Plusz nézd meg, hogy 2009-re milyen játékosok alkották a keretet, és nézd meg, hogy most kik vannak ott.

Én csípem Pérezt, sőt, de jobb, ha beveszi a bogyóját, mielőtt aláírja a szerződést.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 1., csütörtök 9:03

Realista24 írta:Azért ez nem egészen így van, nem Pérez tulajdona a Real Madrid.
OKÉ, de most, ha azt nézed, hogy 2009-ben milyen kiadások voltak ahhoz képest ezt kutya f :cens: sza kb... Tudom, hogy CR pénze már elő volt készítve, de nem tudhatjuk, hogy mi megy a háttérben...
Realista24 írta:Mi az hogy a szurkolók kérték?
Ancelotti meg olyanokkal dolgozzon, akikkel el tudja képzelni a csapatot, nem bábúra van szükségünk, hanem egy edzőre, elképzelésekkel, tervekkel, ötletekkel. Ha nem szerepelt benne Bale, akkor ne kelljen neki.

Május óta hajkurásszuk kb a hírek szerint. Pontosabban környékezzük. Magyarul már régen tervben van. Több mint valószínű, hogy Ancelotti is áldását adta rá és ezt már Perez, Zizu és Carló megdumálta... Én csak arra céloztam a szurkolókkal, hogy pl Illarra bemutatásánál is skandálták a nevét + a Marca vagy az AS is csinált szavazást amin megszavazták, ha jól emlékszem. Maradjunk annyiban, hogy rosszul fogalmaztam legutóbb... :roll:

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:57

Én nagyon örülnék Bale-nek de ez az ár szerintem se normális...max 80-at adnék,vagy 60+DM.

Egyébként, HA Coentrao és esetleg Arbeloa is elmegy, akkor hoznám a Milanból de Scigliot. Fiatal, van benne potenciál, max 15-ből lehetne hozni és univerzális, a védelem bármely posztján bevethető. Szerintetek?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:51

A másik, hogy Perez dolga, hogy kiért mennyit fizet.
Azért ez nem egészen így van, nem Pérez tulajdona a Real Madrid.
A szurkolók kérték + szerintem Ancelotti sem fogja azt mondani, hogy áááá vidd vissza nem kell
Mi az hogy a szurkolók kérték? :hmmm:
Ancelotti meg olyanokkal dolgozzon, akikkel el tudja képzelni a csapatot, nem bábúra van szükségünk, hanem egy edzőre, elképzelésekkel, tervekkel, ötletekkel. Ha nem szerepelt benne Bale, akkor ne kelljen neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:48

Realista24 írta:Nem tudom.
Egyelőre nehezen tudom elképzelni azt, hogy ennyit fizetünk ki érte.
Jelen pillanatban ebből indulok ki:
Zidane: “Amennyiben Bale kifejezte távozási szándékát a klubja felé, akkor a Tottenhamnek hozzá kell járulnia ehhez, vagyis beszélnie kell velünk. Egy játékos életében talán csak egyszer adatik meg az, hogy játszhasson a Real Madridban, ezért teljesen érthető, ha Gareth nem szeretné kihagyni ezt a lehetőséget.”
Talán nincs rosszabb egy elvágyódó játékosnál, akit egy másik csapat motivál már. Én úgy érzem, hogy magas lesz az ára, de nem ennyire. Mindennel együtt 80 körülire tenném. (aztán nagyon könnyen lehet, hogy koppanni fogok)

Modric belevonását a transzferbe pedig maga Carlo cáfolta meg egy tegnapi interjúban, ahol elmondta, hogy Lewa sem fog jönni, elég csatárunk van.
Totál ugyan ezt gondolom... Én DM-et mindenképpen belevonnám és így 2 legyet ütnénk 1 csapásra :roll: ... A másik, hogy Perez dolga, hogy kiért mennyit fizet. A szurkolók kérték + szerintem Ancelotti sem fogja azt mondani, hogy áááá vidd vissza nem kell :roll: ... Ha jön valószínű, hogy előrébb leszünk vele. Annyi a lényeg, hogy érezze ő is a bugit, legalább annyira mint Benzema szokta támadásoknál Az meg, hogy mennyiért vesszük engem nem érdekel, mert bízok Perezben B-) ... Milyen nyár ez, te jó isten :lol: :workout: :box:

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:33

Egy jo Bale :) en csak azt nem ertem miert volt ez ennyire surgos,ha jovore a feleert is hozhato lett volna? talan az meg realisan hangzott,h a Napolyi eladasok fedezik az arat 60M korul,plusz egy Dimaria,de hogy 120M? ez vicc :'(

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:31

röhejesek vagyunk..

sztem a tizediket hajszolja Perez ilyen veszettül, mindent elkövet, hogy az ő elnöksége alatt legyen meg. szerintem úgy gondolja, hogy nincs ideje kivárni, míg a fiatalok beérnek stb. Zizou aszonta, hogy Bale kurva jó, akkor ő kell.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:29

Nem tudom.
Egyelőre nehezen tudom elképzelni azt, hogy ennyit fizetünk ki érte.
Jelen pillanatban ebből indulok ki:
Zidane: “Amennyiben Bale kifejezte távozási szándékát a klubja felé, akkor a Tottenhamnek hozzá kell járulnia ehhez, vagyis beszélnie kell velünk. Egy játékos életében talán csak egyszer adatik meg az, hogy játszhasson a Real Madridban, ezért teljesen érthető, ha Gareth nem szeretné kihagyni ezt a lehetőséget.”
Talán nincs rosszabb egy elvágyódó játékosnál, akit egy másik csapat motivál már. Én úgy érzem, hogy magas lesz az ára, de nem ennyire. Mindennel együtt 80 körülire tenném. (aztán nagyon könnyen lehet, hogy koppanni fogok)

Modric belevonását a transzferbe pedig maga Carlo cáfolta meg egy tegnapi interjúban, ahol elmondta, hogy Lewa sem fog jönni, elég csatárunk van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:22

Az a durva, hogy ennek kb. a fele lenne az, amire azt mondanám, hogy igen, ennyit megéri kiadni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:16

Hát ez siralmas...számomra gyásznap lesz, amikor bejelentik Bale-t...orosz meg arab milliomosok kutya f :cens: a hozzánk képest...

Akármilyen "vadló" lehet az emberünk, akármekkora marketing értéke lehet (nincs) ez egy esztelen húzás az én szememben. Csak egy egyszerű kérdés, mi van ha jovő héten kettétöri valaki a lábát? Ott a Kaká eset, 67 millió ment a kukába, hát sosem tanul Perez?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:15

120 millió? Nice :roll:
mohaola írta:Levy utolsó kérése az volt, hogy addig ne jelentség be hivatalosan, míg ők nem tudnak legalább 2-3 igazolást végrehajtani.
Na ezért kacsa ez a hír. Perez kifizet 120 milliót egy játékosért, és csak úgy jópofaságból nem jelentik be, hogy még véletlenül se legyen itt az előszezonban... Ezt elképzelhetetlennek tartom.

A másik, hogy Neymarra azt mondta, hogy 150 milliós biznisz lett volna. Fizetéssel, díjakkal, Barcanak Neymar helyett fizetendő büntetéssel együtt. Bale érkezik 6 évre, kb 10 milliós fizuval. Nos ez így egy 180 milliós üzlet lenne. Szóval Perez vagy csak szépíteni akarta Neymar elvesztését, vagy simán pics@t csinált a szájából :shifty:
Hát ez siralmas...számomra gyásznap lesz, amikor bejelentik Bale-t...orosz meg arab milliomosok kutya f :cens: a hozzánk képest...
Így-így.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. augusztus 1., csütörtök 8:20-kor.
Merci Zizou!

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. augusztus 1., csütörtök 8:09

mohaola írta:Az AS szerint szóbeli megállapodás született a Tottenham és a Real Madrid között mindegy 120 millió euró összegről, már csak ennek a kifizetésén megy a tárgyalás, valamint elképzelhető még, hogy játékosok bevonásával csökkentenénk az összeget, felmerült Coentrao, Di Maria illetve Morata neve, akire számítunk,így ő aligha lesz az üzlet részese,
Levy utolsó kérése az volt, hogy addig ne jelentség be hivatalosan, míg ők nem tudnak legalább 2-3 igazolást végrehajtani.
Ez egy vicc...Nem ér meg ennyit ez az ember...Én elhiszem,hogy jó játékos,meg stb,stb. De miért kell ennyiért?

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 1., csütörtök 6:28

Az AS szerint szóbeli megállapodás született a Tottenham és a Real Madrid között mindegy 120 millió euró összegről, már csak ennek a kifizetésén megy a tárgyalás, valamint elképzelhető még, hogy játékosok bevonásával csökkentenénk az összeget, felmerült Coentrao, Di Maria illetve Morata neve, akire számítunk,így ő aligha lesz az üzlet részese,
Levy utolsó kérése az volt, hogy addig ne jelentség be hivatalosan, míg ők nem tudnak legalább 2-3 igazolást végrehajtani.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 31., szerda 23:59

Anis írta:Plusz Coentraonak szerintem esze ágában nem lenne elmenni, ha Perezéknek nem fordul meg a fejükben, hogy eladják. Véleményem szerint továbbra is a világ egyik (ha ne ma legjobb balbekkje), főleg védekezésben. Előre játékban egy jó formában lévő Marci jobb, de védekezésben... Remélem marad a portugál.
A madridomon olvasott hírek szerint Coentrao az, aki nem érzi jól magát a csapatban, és nem akar padozni Marcelo mögött. Pérezék pont hogy nem akarják eladni, hogy ne kelljen a pótlásával foglalkozniuk, és tudják, hogy 30 millióért (amennyiért jött) nem tudnák eladni.
Támadásban Marcelo nem "csak" jobb, hanem a kreativitása és képességei miatt egy másik szint. Más stílusú, de szerintem hasonló nagy neve lesz(!) mint Roberto Carlosnak. Védekezésben összességében meg szintén nincs lényeges különbség.
Géci írta:Én csak azt nem vágom, hogy miből gondoljátok, hogy marad a 4-2-3-1-es felállás!? Ezt csak azért kérdezem, mert eddig 3 felkészülési meccsünk volt és a Bournemoth ellen 4-3-3-at toltunk. A Lyon ellen 4-3-2-1 és 4-3-1-2. Legutóbb a PSG ellen pedig 4-4-2 (4-4-1-1)-őt :hmmm: ...
Amennyire én emlékszem a kezdéskor ezek voltak:
Bournemouth ellen a kezdő:
__________Diego López
Carvajal, Nacho, Pepe, Coentrao
_______Khedira, Modric
_______Özil, Isco, Ronaldo
__________Benzema

Lyon ellen a kezdő (azon gondolkoztam, hogy Özil és di Maríát jól rajzoltam-e fel, de szerintem így kezdték, és nem fordítva):
__________Diego López
Carvajal, Nacho, Pepe, Cheryshev
__________Illarramendi
_______Özil_________Isco
____di María_________Ronaldo
___________Benzema
Hát ez eleve halott ötlet(felállás) volt, váltott is.
__________Adán
Carvajal, Nacho, Pepe, Cheryshev
______Casemiro, Khedira
_______di María, Kaká_____Modric
__________Ronaldo
(di Maríát azért oda rajzoltam, mert általában Kaká nyakán volt. Hihetetlenül nem érezték egymás mozgását, legalábbis amíg Kaká bírta szusszal, és volt mozgása... Modric picit hátrébb játszott, mint az előbbi két jómadár, de inkább a bal szélen, és a támadás volt az Ő dolga is. Ezért írtam oda.)

PSG ellen a kezdő(mert itt több felállás is volt a meccs folyamán, főleg Ronaldot próbálgatta különböző posztokon):
__________Diego López
Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao
______Khedira, Modric
_______<-Özil, Isco
_____<-Cristiano Ronaldo->>
________Benzema
Itt is Isco segített be inkább középen, Özil gyakran kihúzódott a jobb szélre, CR pedig inkább a bal szél felé húzott többször. De igazából mindenhol ott volt.

Tehát a felállásokban is én úgy véltem, hogy ott volt még(?) az "elbújtatott" 4-2-3-1, és a keret is számomra erre enged következtetni, mert a 4-3-3-hoz sok a támadó, és a középső 3-ashoz kevés az 5 ember. Korábban azt írtam, hogy a 4-2-3-1 és a 4-3-3 lesz váltogatva ellenféltől függően. Most egy kicsit változott a véleményem. Meglátjuk. Akkora szaki nem vagyok, hogy ennyiből leszűrjem, csak így gondolom/látom. :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. július 31., szerda 22:48

Géci írta:Én csak azt nem vágom, hogy miből gondoljátok, hogy marad a 4-2-3-1-es felállás!?
Ebben még úgy ahogy lenne helye mindenkinek.
433ban a támadók és a támadó középpályások szívják meg.
Carlo próbálgatja a felállásokat, semmi sem biztos, hogy nem marad a 4231.
Amúgy meg sokszor lesz, hogy ellenfél függő az egész.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 31., szerda 22:19

Én csak azt nem vágom, hogy miből gondoljátok, hogy marad a 4-2-3-1-es felállás!? Ezt csak azért kérdezem, mert eddig 3 felkészülési meccsünk volt és a Bournemoth ellen 4-3-3-at toltunk. A Lyon ellen 4-3-2-1 és 4-3-1-2. Legutóbb a PSG ellen pedig 4-4-2 (4-4-1-1)-őt :hmmm: ...

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. július 31., szerda 21:53

Ez mind szép és jó, de a baloson CR alapkezdő, középre Özil-Isco páros küzdhet, jobbosra meg DM-Jesé. Elől pedig Benz-Morata páros (és néha Jesé csereként, de ott kezdeni nem hiszem, hogy fog). Viszont Modric szerepeltetésére leszek kíváncsi: elől ott van Isco-Özil: ha Modricot idevesszük akkor ebből kettő pados lesz. Inkább a 4-2-3-1 rendszerben a védekezőbb kp részlegben lenne a helye: oda is vannak többen is: Casemiro, Illarra, Xabi, Modric, Khedi. Kíváncsi leszek. Most aztán elég bő a keret, lehet válogatni.

Plusz Coentraonak szerintem esze ágában nem lenne elmenni, ha Perezéknek nem fordul meg a fejükben, hogy eladják. Véleményem szerint továbbra is a világ egyik (ha ne ma legjobb balbekkje), főleg védekezésben. Előre játékban egy jó formában lévő Marci jobb, de védekezésben... Remélem marad a portugál.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 31., szerda 21:42

Anis írta:
Tádám írta:Én nem értem, hogy ez a Cheryshev gyerek miért lesz az első keret tagja...
Lehet hogy tehetséges, de mivel támadó középpályásokból nagyon sokan vannak, nem lesz helye. Bal védőt meg csak most kezdett el játszani. Bár első meccseket nem láttam végig, csak 20 perceket, ahogy itt olvastam a védekezése nem az igazi. Illetve remélem Coentraot nem vele akarják pótolni - nem miatta adják el h legyen helye az orosznak.
Védelembe kell Fabio, mellette Marci, középre SR, Varane, Pepe, akár Nacho, jobbosra meg Arbe-Carvajal páros és kész is.
Cheryshev szélső támadó, ami a keretben (rajta kívül) jelenleg Ronaldoról, di Maríáról és (talán?) Jeséről mondható el. Ha 4-2-3-1-et játszunk, és szerintem azt fogunk, csak Isco (vagy aki éppen középen játszik), nem Benzema sarkán fog majd taposni, hanem közelebb lesznek egymáshoz a vonalak. Védekezésben pedig jobban besegít mint korábban Özil. Szóval a 4-2-3-1-hez nem árt a 4 szélső.

Coentraot egy bal bekkel akarják pótolni. Több név is felmerült. És azért akarják eladni, mert menni akar.

A védelembe Marcelo kell, és mögé valaki. >:] Nacho meg nem "akár". Az az Ő posztja, nem a szélső védő. Jó lesz Ő ott kisebb csapatok ellen. Nem aggódom miatta. Talán később még jobb is lehet mint "csak" 4. számú védő. Arról nem is beszélve, hogy ha minden kötél szakad, még a szélen is tud egy viszonylag korrekt védőmunkát lehozni.

És köszönöm a Bale-es válaszokat tegnapról. Azt gondoltam, hogy nem Ő a fő góllövőjük. De azt nem értem, hogy miért "szarták le" az EL-t. Ha a BL helyért hajtanak (hiába más a színvonal) a nemzetközi tapasztalat igen csak jól jönne, meg a kettős terhelés szokása. :kivagyhe:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 31., szerda 21:30

Az idei árakon ennyit ér egy Bale.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég