Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 8., hétfő 15:19

A Benzema,Bale,Marcelo,Carvajal sérüléseket meg az idényre nyugodtan boritékolja mindenki.Utóbbi 3 szinte biztos, hogy több hetet ki fog hagyni idén is.
Így kell nézni a keretet.
Ilyen tèren Modricot is ide veheted nyugodtan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. augusztus 8., hétfő 15:13

Steve írta:Nem kellett volna sok újítás, de nem a lepattanóra kellett volna csak menni.

A Benzema,Bale,Marcelo,Carvajal sérüléseket meg az idényre nyugodtan boritékolja mindenki.Utóbbi 3 szinte biztos, hogy több hetet ki fog hagyni idén is.
Így kell nézni a keretet.
Sajnos ezt nagyon adom. Bármelyik szélső védőnk lesérült ott óriási a minőségvesztés, bárki pótolja a jelenlegi keretből. Elől dettó. Egy kis vérfrissítés, új motiváció ráadásul sosem árt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 8., hétfő 15:12

NET transfer spending since summer 2008 (in €)

[889m] Man City
[628m] Man Utd
[591m] PSG
[452m] Barcelona
[441m] Chelsea
[402m] Real Madrid
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. augusztus 8., hétfő 15:10

Igazából nekem az a bajom, hogy van egy fasza és mély keretünk.

Minőségi B játékosok.

Kellett volna hozni 2-3 legjobb akár túlárazott játékost is(összes befutott játékos ma túlárazott)

Pogba kellett volna.Egy minőségi csatár, mivel Benzema is felemás teljesítményekkel tud előrukkolni, Morata meg egy vicc ezen a szinten.Morata egy remek csere ember de nem egy fő megoldás.

Ez lett volna a legfontosabb.

Majd lehetett volna hozni valakit aki minőségben tudja pótolni CR-t és Balet.Balet sérüléskor,CR-t meg lecserélni néha amikor csak sétálgat.

Nem kellett volna sok újítás, de nem a lepattanóra kellett volna csak menni.

A Benzema,Bale,Marcelo,Carvajal sérüléseket meg az idényre nyugodtan boritékolja mindenki.Utóbbi 3 szinte biztos, hogy több hetet ki fog hagyni idén is.
Így kell nézni a keretet.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. augusztus 8., hétfő 14:27

KP rendben van. Modric-Kroos-Case mellé van egy Kova-Isco cserénk, hát hol van jobb?
A gond igazából az, hogy Lucas-Morata van a padon előre...egy clasicon hátrányba mit lépünk? vagy ha lesérül bale 2 hónapra? Asensioban bízok, na de Morata helyett el tudtam volna képzelni egy rutinos támadót.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 8., hétfő 13:53

Messi es CR árnyékában más klubban sem könnyű Aranylabdát szerezni. Már lassan 9 éve.
A pénz döntött, ezzel nincs is baj. Ezt az előnyünket már mi is kihasználtuk párszor.
Én csak arra lennék kíváncsi, mikor kerül be a köztudatba a MU is, mint egy pénzeszsák csapat. A magyar média nem ezen van, ahogy látom...
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 8., hétfő 13:45

Két év múlva egy ilyen kerettel ellennék:
Navas, Courtois, Carvajal, Danilo, Varane, Ramos, (gáz de hirtelen nem jut eszembe a fiatal future Ramos neve), Nacho, Marcelo, Alaba, Kroos, Casemiro, Verratti, Isco, Kovacic, Benzema, Bale, Asensio, Lucas, Mariano. +néhány kiegészítő ember, akik vagy maradnak vagy kölcsön mennek.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 8., hétfő 13:38

Hehe, te vagy az? szvs
Mi meg azon a nyáron még tiltólistások leszünk.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 8., hétfő 13:35

wZoLee7 írta:Ez már elment, ideje mindenkinek elengedni. Jövőre nem igazolhatunk, szóval két év múlva. Verratti hosszabbított, két év múlva esélyesek lehetünk. Érzésem szerint akkor már egy ember helyett kettőt vagy hármat kell hozni a kp-ra, Modric könnyen lehet hogy pont akkor fog távozni. Viszont aggódnunk nem kell, két év alatt minimum egy nagy tehetség felbukkan valahol, Pérez meg kicsenget majd akármennyit érte :mrgreen:
Két év múlva Alabát fogjuk megtámadni szerintem. Meg Neymart
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. augusztus 8., hétfő 13:33

Látva az idei nyarunkat, bem tudom eldönteni,hogy ennek örüljek vagy sem.Hosszú évek óta fordul elő először,hogy egy nagy siker után nincs komoly távozó(eddig) és ha lesz is max a padról távozik Isco vagy James...ez mindenképpen,jó.Bár örültem volna Pogbábak mert iszonyat nagy tehetség könnyen boríthatta volna az egyensúlyt mint James-DM csere 2 éve.

Zizu byugalmat hozott, és én úgy vagyok vele,hogy olyan bivaly keretünk van,hogy jobb a padra igazolni és max majd onnan bejátssza magát a kiválasztott mint rögtön a kezdőbe borítva mindent és az edzőt nehéz helyzetbe hozva.Persze ettől függetlenül hoztam volna Pogbát de nem érzek keserűséget,hogy végül nem jött.Majd megvesszük az aranylabdás pogbát 3 év múlva :D

Egyébként Pogba indokaira kitérve ugy a pénz nem semmi,de Palesz leírta, egy nagy egóval rendelkező játékos nagy célokkal alfahím szeretne lenni, elmegy manchesterbe egyből ő lesz a number 1, ha sikeres lesz a csapat automatikusan ő megy a gálákra(aranylabda stb) mert ő a pegnagyobb név(Persze teljesítmény is kell mellé).Ha idejön bekell állni a sorba és aranylabdára semmi esély,mert ha a Real Madrid sikeres akkor Cr kapja a díjakat,teljesen jogosan mert ő elpakol 50 gólt egy évben,ezzel Pogba nem tudna versenyezni,nem is kell neki.Szerintem ha sokra akarja vinni tehat ilyen aranylabda közelbe akar kerülni,nagyobb esélye van egy gyenge mu-bol odajutni mint egy csúcs Realbol.Szval szerintem védhető ez a döntés.Ugye ott van Bale és Neymar akik másképp gondolkoztak és a nagybalakat választották,azt nem lehet kijelenteni hogy rossz döntés volt de egyénileg soha nem lesznek tűzközelben amíg Messi és Cé árnyékában kell focizniuk.

Visszatérve az igazolásainkra.A csatárproblémát megoldottuk,Moratanal jobb erre a szerepkörre nem kell szerintem.Kapus és védelem rendben van.Kp az ahova igazoltam volna de létszámban és minőségben is megvagyunk, az egyetlen szopó az lehet ha Modric kidől pár hónapra.A bbc fasza, bár kicsit tartok Cr-től,hogy meddig bírja még ezt a szintet hozni,mert tavaly is látható volt,hogy ha neki nem megy a többiek nem nagyon szállítják a gólokat(szezon vége felé azért Bale mutatott wbből valami bíztatót).

Szerintem jól vagyunk,ha nem csinalunk vmi xabi alonso szerű baromságot akkor nagy baj nem lehet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 8., hétfő 13:33

Ez már elment, ideje mindenkinek elengedni. Jövőre nem igazolhatunk, szóval két év múlva. Verratti hosszabbított, két év múlva esélyesek lehetünk. Érzésem szerint akkor már egy ember helyett kettőt vagy hármat kell hozni a kp-ra, Modric könnyen lehet hogy pont akkor fog távozni. Viszont aggódnunk nem kell, két év alatt minimum egy nagy tehetség felbukkan valahol, Pérez meg kicsenget majd akármennyit érte :mrgreen:

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 8., hétfő 13:33

Realista24 írta:Alighogy leírtam, meg is jött a hír, hogy Pogba most ért oda az orvosira.
Király

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 8., hétfő 13:31

Kecskezs írta:
Ronaldo09 írta:Mi van,nincs végleges megerősítés Pogba ügyben? Raiola csendben,Pogba csendben.United azóta csendben.Perez becsörgött
Pedig már rég eljött az ideje.

:-(
Lehet,de ez így annyira adná magát mikor már hülyét csinált magából Mourinho meg az egész United, lecsapnánk,vendetta a tavalyi Degea cirkusz miatt.Pereznek volt valami elszólása amit Zidanenak súgott és felvették:,,Átverjük őket",állitólag ezt mondta.
Tudom,hogy nagyon konspiráció,de amíg meg nincs 100%ban erősítve nem engedhetem el,annyira nem ezt éreztem,hogy ott köt ki.
Update:Igazad van a repülő miatt,erre én is gondoltam,de 6 óra az út kb,na jó nem forszírozom,mert teljesen hülyét csinálok magamból,írják ki és iszok rá egy nagy pohàr hideg vizet,egészséges

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 8., hétfő 13:27

Alighogy leírtam, meg is jött a hír, hogy Pogba most ért oda az orvosira.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 8., hétfő 13:22

Ronaldo09 írta:Mi van,nincs végleges megerősítés Pogba ügyben? Raiola csendben,Pogba csendben.United azóta csendben.Perez becsörgött
Mivel Pogba tegnap indult el NYC-ből, ezért nehézkes lett volna átesni az orvosin Angliában. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2016. augusztus 8., hétfő 13:14

Ronaldo09 írta:Mi van,nincs végleges megerősítés Pogba ügyben? Raiola csendben,Pogba csendben.United azóta csendben.Perez becsörgött
Pedig már rég eljött az ideje.

:-(

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 8., hétfő 12:59

Mi van,nincs végleges megerősítés Pogba ügyben? Raiola csendben,Pogba csendben.United azóta csendben.Perez becsörgött

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 8., hétfő 11:04

Én már nem hoznák új embert. A francia nem jobb mint pl Kova, ha az lenne nem ott focizgatna ahol van. Semennyire se illene a játékunkba, szóval attól nem tartok, hogy leigazoljuk, bár már semmin se lepődnék meg :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. augusztus 8., hétfő 10:54

Kezdve azzal, hogy a fizuja itt kb fele lett volna annak amit a MU-ban keres majd. Csak azt nem tudom, hogy pl Kanténak is mi volt csábítóbb egy Zidane vezette Realnál. Nem baj! Majd jön a championshipből Sissokó aztán csókolom. Szép mondhatom. Bár csipázom az ilyen Sissoko féle játékosokat, de azért reméltem, hogy a Pogba, Kanté párosból azért valaki itt köt ki, de tévedtem. Bár én a fiatalokban is látok rációt. Sok ügyes srácot küldünk kölcsönbe, és mostanság ez kezd beválni. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 8., hétfő 10:47

Géciére reagáltam, mikor elkezdtem írni még az övé volt az utolsó


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég