Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 10:39

Realista24 írta:Mondjuk te tízből tízszer azt írtad, hogy Pogba ide akart jönni, ez biztos...na mindegy.
Szerintem nem véleltenül csak mi voltunk emlegetve az MU mellett, pl a PSG szinte semennyire. Az sem véletlen, hogy eddig húzódott az egész, mivel kb azok a feltételek teljesültek, amik már nyár elején kiszivárogtak.

Amit Jamest illeti, anno CS0kival én is egyet értettem, tudtam, hogy nem lesz könnyű őt elboltolni.
Én fordítva láttam a lehetséges forgatókönyvet, hogy lenyúljuk Pogbát, és az MU ráhajt a kolumbiaira, mint B tervre.
___Samy___ írta:És mi van, ha a Pogba deal már le volt zsírozva az EB után egyből, de Raiola pénzén ment a vita? Erre is ugyanakkora az esély, mint a te általad felvázolt verzióra. Látszatra meg ugyanaz a kettő.
Persze, ez is benne van. Végül az MU beadta volna mégis a derekát? Hmm... Mondjuk idejük volt bőven, mert Pogba vakációzott az Eb után. Na mindegy, szerintem ha lett volna két kb egyfomra ajánlat Pogba asztalán, a miénket választotta volna. Nem voltam ott, csak érzem :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 9., kedd 10:29

De, ide akart jönni, ellenkező esetben az EB után aláírt volna az MU-hoz. Ezek a feltételek elég nyilvánosak voltak már akkor is, szóval nem alkudozás miatt húzodott eddig a dolog.
És mi van, ha a Pogba deal már le volt zsírozva az EB után egyből, de Raiola pénzén ment a vita? Erre is ugyanakkora az esély, mint a te általad felvázolt verzióra. Látszatra meg ugyanaz a kettő.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. augusztus 9., kedd 10:27

Én amondó vagyok, hogy James-t, Morata-t, meg Coentrao-t (bár őt kb lehetetlen elpasszolni) valahogy el kellene passzolni, a fiatalok meg maradjanak (itt leginkább Llorente meg Mariano gondolok). Az eltiltás alatt meg legalább belejönnek a fiatalok, összeér a csapat. Szerintem velük meglenne ugyanúgy a éhség az újabb bl-ért.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 10:26

Ilyenkor mit csinálnak a scoutjaink? Mert a Castillát feltölteni harmandrangú játékosokkal kis túlzássalén is feltudnám...
A scoutjaink idén nyáron behúztak vagy próbálkoztak behúzni tehetséges fiatalokkal, szerintem elég jól teljesítettek ezen a nyáron is.
Ez veled is gyakran megesik :) Én csk kezt a forgatókönyvet látom a legvalószinűbbnek, egyáltalán nem biztos.
Mondjuk te tízből tízszer azt írtad, hogy Pogba ide akart jönni, ez biztos...na mindegy.
Ez is valószinű lehet. Viszont akkor mi szerinted egyáltalán nem mutattunk érdeklődést? Vagy elküldtük a mi ajánlatunkat, amit a Juve visszadobott, mivel már ott volt az MU magasabb ajánlata, és mi már nem is próbálkoztunk többé?
Szerintem szépen követhető volt az egész Real-James-Pogba háromszög. Egészen addig, amíg James "nem adott" életjelet magáról, Copázott, bulizott meg nyaralt, jöttek a Pogbás hírek, Raioláék is szépen köztudatban tartottak minket. Majd jött az a bizonyos hír, hogy James maradni akar és bizonyítani, egyből erősebbek lettek a semmiből a ManU-s hírek...és még lehetne boncolgatni a dolgot.

Úgy foglalnám össze, hogy az összes PL nagy csapat edzői kinevezése a legrosszabbkor jött a Real szempontjából, mert egy dilettáns, mint mondjuk LvG simán elvitte volna Jamest és akkor mi rámehettünk volna keménye Pogbára. Mou viszont nem hülye, hogy megvegyen 100 millióért egy Jamest, amikor kicsivel többért ott van Pogba. Vagy Guardiola és Conte sem akkora ökör, hogy az angolokhoz elvigyen egy ilyen lassú játékost. A Pool meg sosem volt képben, de Kloppból sem nézek ki egy ilyen igazolást.

Még CS0ki írta a nyár közepén, hogy aggódik mert a potenciális jelöltek gyakorlatilag elfogytak...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 10:16

Realista24 írta:Ericco annyira tényként állítod ezeket a dolgokat, mintha ott ültél volna Pérezékkel a nyáron.
Ez veled is gyakran megesik :) Én csk kezt a forgatókönyvet látom a legvalószinűbbnek, egyáltalán nem biztos.
Realista24 írta:Holott a legerősebb hír azzal kapcsolatban, hogy miért nincs még bejelentve a ManUnál Pogba az volt, hogy nem tudtak megegyezni abban, hogy ki fizeti majd ki Raiolát, mert a Juve megmondta, hogy ők egy buznyákot sem fognak.
Ekkor megakadtak a hírek, szépen bedobták a Realt újra.
Ez is valószinű lehet. Viszont akkor mi szerinted egyáltalán nem mutattunk érdeklődést? Vagy elküldtük a mi ajánlatunkat, amit a Juve visszadobott, mivel már ott volt az MU magasabb ajánlata, és mi már nem is próbálkoztunk többé?
Tényleg jó döntés nem megvenni egy aranylabda kalibert, aki minden tekintetben kimagaslik a mai mezőnyből, csak azért mert két éve megvettünk egy túlárazott középszert.
Ennyi pénzért jó döntés volt. Lehet nem is volt rá budget. Szerintem még mindig törlesztünk jó pár hitelt, Bale és James árát, ráadásul a bruttó fizetések sem alacsonyak, főleg Ronaldo miatt. Lehet nem fért bele egy kb nettó 200 milliós biznisz 5 évre. Aranylabdakaliber ide vagy oda. Én sem örülök hogy így alakult, Pogbát már rég itt akarom látni, viszont az MU minden ajánlatunkra ráigért volna. Lehet így is ez történt.
Realista24 írta:Most akkor jó hogy nem vettük meg vagy nem? Vagy kire gondolsz? Maticra?
Pogbának örültem volna, de nem ennyiért. Rajta kívül talán Ikay vagy Kanté lett volna előrelépés.
Elő kéne húzni a kalapból, valamelyik alacsonyabb ligából egy tehetséges fiatalt. Ilyenkor mit csinálnak a scoutjaink? Mert a Castillát feltölteni harmandrangú játékosokkal kis túlzássalén is feltudnám...
neymarnal sem kellett megis megtette.
Mert az ősi rivális igazolta le végül. Picit más az eset.
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 9., kedd 10:08

neymarnal sem kellett megis megtette. itt sem kell de ilyen kaliberu igazolasnal ha benne voltunk akkor valami nyilatkozatottl elvarok. ha nem lesz akkor biztos lesz szamomra hogy semmilyen hivatalos megkereses nem tortent
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 9., kedd 10:01

Fogadjunk, hogy nem lesz Aranylabdas.
BBeno írta:szerintem egy kanyi hivatalos ajanlat nem volt pereztol. tovabbra is varom a magyarazatokat tole hogy miert nem.

de mint mondottam vala. orulok hogy kova marad viszont ha case kiesik akkor majd foghatja a fejet perez hogy nem vett oda senkit altnak.
Miért kéne magyarázkodnia?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 9., kedd 10:00

szerintem egy kanyi hivatalos ajanlat nem volt pereztol. tovabbra is varom a magyarazatokat tole hogy miert nem.

de mint mondottam vala. orulok hogy kova marad viszont ha case kiesik akkor majd foghatja a fejet perez hogy nem vett oda senkit altnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 9:54

Ericco annyira tényként állítod ezeket a dolgokat, mintha ott ültél volna Pérezékkel a nyáron.

Holott a legerősebb hír azzal kapcsolatban, hogy miért nincs még bejelentve a ManUnál Pogba az volt, hogy nem tudtak megegyezni abban, hogy ki fizeti majd ki Raiolát, mert a Juve megmondta, hogy ők egy buznyákot sem fognak.
Ekkor megakadtak a hírek, szépen bedobták a Realt újra.
Jól döntött a vezetőség, ennyiért hiba lett volna megvenni
Tényleg jó döntés nem megvenni egy aranylabda kalibert, aki minden tekintetben kimagaslik a mai mezőnyből, csak azért mert két éve megvettünk egy túlárazott középszert.
Viszont elgalább egy sikerre éhes, jó képességű játékos kellett volna a KP-ra szerintem.
Most akkor jó hogy nem vettük meg vagy nem? Vagy kire gondolsz? Maticra?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 9:50

Anthony írta:Nekem az is elég egyértelműnek tűnik, hogy Pogba nem is akart idejönni,
De, ide akart jönni, ellenkező esetben az EB után aláírt volna az MU-hoz. Ezek a feltételek elég nyilvánosak voltak már akkor is, szóval nem alkudozás miatt húzodott eddig a dolog. Gondolom, a vakációja végéig adott időt Pereznek és Zidanenak, hogy meggyőzzélk a Juvét és Railoat, azok viszont bolondok lettek volna elfogadni egy jóval alacsonyabb árat. Pogba csalódottságát pedig enyhíti a kb dupla fizetést, mint amit itt keresett volna.
Jól döntött a vezetőség, ennyiért hiba lett volna megvenni. Ha nem lett volna James két éve, akkor még talán-talán, de hát a kolumbiai itt van, és úgy néz ki, távozni sem nagyon akart.
Én csak azt sajnálom, hogy úgy néz ki, idén nem igazolunk semmi komoly játékost, pedig a nyakunkon a bann is. Na mindegy, jó a keret, egy rakat tehetséges játékos megy kölcsönbe vagy már ott van... Nem annyira vészes a helyzet. Viszont elgalább egy sikerre éhes, jó képességű játékos kellett volna a KP-ra szerintem.
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. augusztus 9., kedd 9:44

Nekem az is elég egyértelműnek tűnik, hogy Pogba nem is akart idejönni, itt nem ő lett volna a sztár (najó MU-nál is Zlatan lesz 1 évig), messze nem kapott volna ekkora fizut, Manchesterben ismeri a nyelvet, a környezetet.

De végre lezárhatjuk ezt a fejezetet. Cool!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 9:23

Egyértelmű, hogy ezekkel az árakkal nem szabadott versenyre kelni. Ez van. Az MU most az új PSG/City/Real. Mindenki le akarja őket húzni, meg is érdemlik.
110+20 millió csak az átigazolási összeg, kb 18-19 milliós nettó fizetés. Beteg számok ezek.
Mondjuk talán nekünk is lett volna rá, ha nem Jamesokat igazolnánk 80 milliókért :ike:
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 9., kedd 9:03

nem tudom elképzelni, hogy eladjuk őt,
Èn eltudom,simán Hameszt hagyják meg az ár/marketing èrtèk miatt,valahogy, vissza kell hoznia az árát,+Isco eladható,a kolumbiai meg nem igazán kell senkinek.
Meghatározó játékos,
Egyáltalán nem az,nem tudott mèg betörni,a stabil kezdőbe sem,(most haggyuk a taktikát meg a felállást),megkapta a lehetősèget,de felemás módon èlt vele.Inkább nem mint igen.
Lehet, hogy sokszor tekeredik rá a labdára, és cselez, de ilyen játékos is kell, ami a régebbi brazilos focit idézi fel, amúgy is egyre gépiesebbé válik a foci, élmény nézni az olyan technikás játékosokat, mint Marcelo, Neymar, vagy éppen Isco.
Igaz,csak mig Neymarnal ès Marcelonál ez hatèkonysággal is párosul általában,addig Isconal nem mindig.pontositok,sokszor nem.

Ennek ellenère jó volna ha maradna,az a fajta játèkos akit èn is szivesen nèzek,kèrdès lesz e benne annyi hogy beverekedje magát a csapatba.Talán megnyilik a lehetősèg,igy hogy nem jön nagy nèv valószinű a kp-ra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 8:46

kodo írta:Manapság nem is veszélyes. Fizetés meg gondolom Raiola díja az ami eltántorította Perezéket.
Kiváncsi vagyok mennyit tett zsebre az öreg.
25 millió euró volt Raiola díja, évi 18 milla nettóban a fizetés.

https://pbs.twimg.com/media/CpYWLeFWEAAWlyV.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. augusztus 9., kedd 8:44

Manapság nem is veszélyes. Fizetés meg gondolom Raiola díja az ami eltántorította Perezéket.
Kiváncsi vagyok mennyit tett zsebre az öreg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 8:37

Euróban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. augusztus 9., kedd 8:28

Realista24 írta:
Rabiosa írta:Transfermarkt szerint £89.25m volt Pogba. Mennyire megbízható árakban a tm?
Elvileg 110 millió volt + Raiola jutaléka.
Fontban?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 8:05

Rabiosa írta:Transfermarkt szerint £89.25m volt Pogba. Mennyire megbízható árakban a tm?
Elvileg 110 millió volt + Raiola jutaléka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 9., kedd 2:50

Rabiosa írta:Transfermarkt szerint £89.25m volt Pogba. Mennyire megbízható árakban a tm?
Valamivel megbizhatobb mint a Barcelona hivatalos kozlemenyei atigazolasi hirekkel kapcsolatosan.

:goat:

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2016. augusztus 9., kedd 2:00

Transfermarkt szerint £89.25m volt Pogba. Mennyire megbízható árakban a tm?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég