Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 14:54

Én megérteném Pérezéket, de ahelyett, hogy elismerték volna a hibát és javítottak volna rajta, csak nagyobb baj irányába sodorják a klubot, legalábbis ahogy a dolgok most állnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. augusztus 9., kedd 14:53

Még egy játékost elhalásztak előlünk, akit évek óta hajkurászunk. CéRonaldo óta volt olyan játékos, akit sikerült megszerezni? :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 9., kedd 14:50

Ellenben Iscora meg Jamesra több az esély, hogy beválik, és húzóember lesz.
Iscora mèg csak csak,de Jamesnek se sebessèg,se dinamika,se poszt,de mèg mostanság akarat sincs.Ergo,nagyon játszani sem fog.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 14:49

Realista24 írta:Tipikus felfogás. Jó játékos, kéne is, meg bacca meg a ManU, hogy elvitte, de azért jó, hogy nem jött, mert sok lett volna a fizetése.

Ha néhány piaci szereplő így gondolkodna, már rég lehúzta volna a rolót az üzleti életben.

Nem lehet dugni is meg szűznek is maradni.
Én nem örülök neki, hogy nem jött. Sőt, már anno sem örültem, hogy nem hoztuk egy szett focilabdáért az MU-ból. Viszont valahol Perezéket is megértem, hogy nem akartak bankot robbantani érte. Lehet tényleg nem áll annyira jól a klub. Stadiont is kell újítani, közvetítési jogokból áramló pénzt is a liga osztja majd szét, stb.
Hiba volt annyit kifizetni Jamesért, egyértelműen az a transfer volt egy jó darabig a galaktikus igazolás. És miatta ment Di Maria is. Más helyen az ilyen elhibázott dolgokért fejek repülnek.
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 9., kedd 14:46

Jesé nem egy szint a másik kettővel. Meg aztán játszani is szeretett volna eleget. Ellenben Iscora meg Jamesra több az esély, hogy beválik, és húzóember lesz. Ráadásul egyiknek sem fordult meg a fejében a távozás, a francia meg lehet nem "merte" nekik megmondani, hogy jobb lenne ha koccolnátok.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 9., kedd 14:37

___Samy___ írta:
Zidane nekem talán egy kicsit túl érzelmes edzőnek tűnik, aminek van előnye és hátránya is. Talán túlságosan ragaszkodik a játékosokhoz, nehezen válik meg tőlük. Ő nem fog nagytakarítást rendezni.
Igen, nekem is ez az érzésem vele kapcsolatban. Korrekt dolog az, hogy fél év közös munka után ad még Jamesnak és Isconak is egy évet a bizonyításra, de a transferban miatt nem biztos, hogy ez az időzítés megfelelő.
Jesenek sem adott többet. Más állhat a háttérben. Lehet Zizou Iscot tartaná, Perez meg Jamest és Zidane akkor inkább nem kér senkit. Mert ugye kozeppalyas, ha jön, akkor valakinek mennie kell.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 14:28

Tipikus felfogás. Jó játékos, kéne is, meg bacca meg a ManU, hogy elvitte, de azért jó, hogy nem jött, mert sok lett volna a fizetése.

Ha néhány piaci szereplő így gondolkodna, már rég lehúzta volna a rolót az üzleti életben.

Nem lehet dugni is meg szűznek is maradni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 9., kedd 14:27

Zidane nekem talán egy kicsit túl érzelmes edzőnek tűnik, aminek van előnye és hátránya is. Talán túlságosan ragaszkodik a játékosokhoz, nehezen válik meg tőlük. Ő nem fog nagytakarítást rendezni.
Igen, nekem is ez az érzésem vele kapcsolatban. Korrekt dolog az, hogy fél év közös munka után ad még Jamesnak és Isconak is egy évet a bizonyításra, de a transferban miatt nem biztos, hogy ez az időzítés megfelelő.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 9., kedd 14:02

csak a téliböl való kizárás lenne igazságos, mert jóval kevesebb játékosról van szó nálunk mint a Barcáéknál.
Mègha csak egyről is lett volna szó,a dolog akkor is bukta :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. augusztus 9., kedd 12:22

Attól félek, hogy ha jön a bünti Perez elkattan és vesz 5 tucatjátákost 60 millióért (darabját).

Egyébként szerintem lesz eltiltás, de szerintem csak a téliböl való kizárás lenne igazságos, mert jóval kevesebb játékosról van szó nálunk mint a Barcáéknál. (mondjuk a 3 Zidane fiút nem is tudom hova tenni...)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 9., kedd 12:03

Most se értem, hogy valaki szerint a fizetése rendben van. James egy kimagasló VB szereplés után a 3-adát (?) kapja és a marketing értékeik hasonlóak. Még azt elfogadom, hogy 20-30 millióval többet ér nála Pogba, de azért a fizetés kurva túlzó. C meg Messi kapnak ennyit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 9., kedd 11:49

Ha Pérez vesz egy sztárt rekord összegért és alápakol egy hatalmas fizetést akkor egy megalomán őrült, és amőgy is, mivel drága volt az aktuális igazolás játszania kell majd...ha meg nem veszi meg akkor magyarázkodjon és amúgy is, milyen dolog ez már? Ébredjetek már fel, a piacon rajtunk kívül van még jó néhány csapat, a világ legjobb kerete meg a miénk jelenleg. Lehetne rajta javítani, de ahhoz előbb eladni kellene. Perezt ezen a nyáron eddig egyedül James megtartásáért tudnám kérdőre vonni.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 9., kedd 11:46

nem kell. leirtam par kommenttel feljebb.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 9., kedd 11:44

BBeno írta:szerintem egy kanyi hivatalos ajanlat nem volt pereztol. tovabbra is varom a magyarazatokat tole hogy miert nem.

de mint mondottam vala. orulok hogy kova marad viszont ha case kiesik akkor majd foghatja a fejet perez hogy nem vett oda senkit altnak.
Miért kellene magyarázkodnia? Érthetetlen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. augusztus 9., kedd 11:20

Az eltiltas nem ugy szol h a kovetkezo 2 atigazolasi szezonbol?
Tehat 2017 januar es 2017nyara?
Es akkor 2018 januarjaban meg nyaran mar igazolhatunk.
De, és ? :) Hol van az ellentmondás?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. augusztus 9., kedd 11:19

CS0ki írta:Sajnos már jó ideje olyan irányba haladtak a hírek, ahol most nagyjából tartunk. Mind a távozók, mind az értkezők tekintetében.

Zidane nekem talán egy kicsit túl érzelmes edzőnek tűnik, aminek van előnye és hátránya is. Talán túlságosan ragaszkodik a játékosokhoz, nehezen válik meg tőlük. Ő nem fog nagytakarítást rendezni. És mintha most pénzügyileg sem lennénk annyira a toppon, vagy nem tudni mi van Perezzel. Bár mintha hajlamosak lettünk volna máskor is visszafogottan költekezni, ha volt sportsiker az előző szezonban. Alapból talán meg is érteném a dolgot, hiszen erős csapatunk van, az előző szezonban messze nem nyújtott mindenki maxot, főleg James és Isco adhat sokkal tbbet idén, vagy akár Kovacic. Viszont itt az eltiltás a nyakunkon, így már kcisit túlzás a nyugodság, hiszen a mostanival gyütt két nyári átigazolási szezont is végigmoziznánk kvázi, és már tavaly nyáron sem történtek igazán komoly befektetések. Ez túlzott állandóság, az sem ideális véleményem szerint.
Persze lehet, Perezék tudnak valamit, és nem is lesz eltiltás...
Az eltiltas nem ugy szol h a kovetkezo 2 atigazolasi szezonbol?
Tehat 2017 januar es 2017nyara?
Es akkor 2018 januarjaban meg nyaran mar igazolhatunk.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 11:19

Realista24 írta:Persze, mint amikor Ibra meg Raiola kitalálta, hogy dobják be a Realt is a kérők közé, hogy komolyabban vegyék őket...
Te tényleg hajlassz arra, hogy nem volt hivatalos megkeresés? Akkor ki a fenét akartunk idén leigazolni? Moratát? A transferbann előtt? Vagy csak simán el lett cseszve ez a nyár is?
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. augusztus 9., kedd 11:17

Sajnos már jó ideje olyan irányba haladtak a hírek, ahol most nagyjából tartunk. Mind a távozók, mind az értkezők tekintetében.

Zidane nekem talán egy kicsit túl érzelmes edzőnek tűnik, aminek van előnye és hátránya is. Talán túlságosan ragaszkodik a játékosokhoz, nehezen válik meg tőlük. Ő nem fog nagytakarítást rendezni. És mintha most pénzügyileg sem lennénk annyira a toppon, vagy nem tudni mi van Perezzel. Bár mintha hajlamosak lettünk volna máskor is visszafogottan költekezni, ha volt sportsiker az előző szezonban. Alapból talán meg is érteném a dolgot, hiszen erős csapatunk van, az előző szezonban messze nem nyújtott mindenki maxot, főleg James és Isco adhat sokkal tbbet idén, vagy akár Kovacic. Viszont itt az eltiltás a nyakunkon, így már kcisit túlzás a nyugodság, hiszen a mostanival gyütt két nyári átigazolási szezont is végigmoziznánk kvázi, és már tavaly nyáron sem történtek igazán komoly befektetések. Ez túlzott állandóság, az sem ideális véleményem szerint.
Persze lehet, Perezék tudnak valamit, és nem is lesz eltiltás...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 10:46

Szerintem nem véleltenül csak mi voltunk emlegetve az MU mellett, pl a PSG szinte semennyire.
Persze, mint amikor Ibra meg Raiola kitalálta, hogy dobják be a Realt is a kérők közé, hogy komolyabban vegyék őket...

Pérez azt hiszem akkor nyilatkozott Neymarról, amikor az éves beszámoló elfogadásáról tartottak sajtótájékoztatót. Lehet, hogy ez idén sem lesz másképpen, mondjuk ott Nemyar apja nyilvánosan elismerte, hogy két ajánlat volt a kezében, a Realé és a Barcáé. Most ilyen (még) nem volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 10:39

Realista24 írta:Mondjuk te tízből tízszer azt írtad, hogy Pogba ide akart jönni, ez biztos...na mindegy.
Szerintem nem véleltenül csak mi voltunk emlegetve az MU mellett, pl a PSG szinte semennyire. Az sem véletlen, hogy eddig húzódott az egész, mivel kb azok a feltételek teljesültek, amik már nyár elején kiszivárogtak.

Amit Jamest illeti, anno CS0kival én is egyet értettem, tudtam, hogy nem lesz könnyű őt elboltolni.
Én fordítva láttam a lehetséges forgatókönyvet, hogy lenyúljuk Pogbát, és az MU ráhajt a kolumbiaira, mint B tervre.
___Samy___ írta:És mi van, ha a Pogba deal már le volt zsírozva az EB után egyből, de Raiola pénzén ment a vita? Erre is ugyanakkora az esély, mint a te általad felvázolt verzióra. Látszatra meg ugyanaz a kettő.
Persze, ez is benne van. Végül az MU beadta volna mégis a derekát? Hmm... Mondjuk idejük volt bőven, mert Pogba vakációzott az Eb után. Na mindegy, szerintem ha lett volna két kb egyfomra ajánlat Pogba asztalán, a miénket választotta volna. Nem voltam ott, csak érzem :mrgreen:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég