Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 10., szerda 10:35

KAG írta:
Kerlon írta:Szerintem meg Iscoval sem volt baj, jól működött az az Asensio, Isco, Marcelo oldal. Kovaciccal sem volt végre olyan gond, de néha nagyon eltűnik és sokszor semmi kockázatot nem vállal.

Fú, szerintem rengetegszer választott buta megoldást.
Az az Ő posztján meg annyira nem fér bele.
Igen, az első 20 percben talán jól működött, de az a baj, hogy utána Iscoból előjön az ösztön, én mintha elfelejtené a tényleges feladatát. Egyszerűen nem koncentrál oda végig. A végén már nagyon sokszor tekergett megint a labdára, lépett ki a bal oldalra, ahol már voltak amúgy is ketten.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 10., szerda 10:19

Kerlon írta:Szerintem meg Iscoval sem volt baj, jól működött az az Asensio, Isco, Marcelo oldal. Kovaciccal sem volt végre olyan gond, de néha nagyon eltűnik és sokszor semmi kockázatot nem vállal.

Fú, szerintem rengetegszer választott buta megoldást.
Az az Ő posztján meg annyira nem fér bele.
ZIDANE

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 10., szerda 9:40

Ha kap játéklehetőséget, akkor remélhetőleg az ilyeneket kinövi.
Meg vigyázznia kell az ilyen odacsuszásokkal,multkor is megègette magát,aztán majd előbb utóbb utazni fognak rá a bírók ha nem higgad.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 10., szerda 9:38

Szerintem meg Iscoval sem volt baj, jól működött az az Asensio, Isco, Marcelo oldal. Kovaciccal sem volt végre olyan gond, de néha nagyon eltűnik és sokszor semmi kockázatot nem vállal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. augusztus 10., szerda 9:35

___Samy___ írta:Nem tudom Kovaciccsal mi volt megint a gond, szerintem jó teljesítményt nyújtott. Végre nem volt olyan beszari, mint tavaly. Az igaz, hogy több van benne, de számomra megint Isco bizonyította azt a kp-ról, hogy neki azon a poszton nem fog menni.
Nekem is tetszett a játéka. Előre fele megindult mint a tank. :mrgreen: Kár, hogy utána rossz megoldást választott. Ha kap játéklehetőséget, akkor remélhetőleg az ilyeneket kinövi.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 10., szerda 9:30

Nem tudom Kovaciccsal mi volt megint a gond, szerintem jó teljesítményt nyújtott. Végre nem volt olyan beszari, mint tavaly. Az igaz, hogy több van benne, de számomra megint Isco bizonyította azt a kp-ról, hogy neki azon a poszton nem fog menni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. augusztus 10., szerda 9:08

Erősen idény eleji forma.
Rossz meccs.
Azért itt is meglátszott hogy ki az aki nem idevaló.
Szép volt fiuk meg van az első kupa!
Folytatni kell a munkát ennyi.

Azért amikor egy kicsit felpörgették akkor egyből beszorították a Sevillat.
Viszont szerintem az andalúzokból is bika kis csapat lesz. :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 10., szerda 8:50

muszáj fanyalogni gondolom..
Nem volt jó a meccs,mit nem lehet ezen èrteni? :roll:
Ja,nem károgtam.Ha károgtam volna,baszogattam volna a csapatot,de nem tettem.Sőt.
Ev elso hivatalos meccse utam leirni, hogy a meccs nem volt jo... :lol: de most komolyan miert?
Mert nem volt jó.
Meg aztán el kellene olvasni a többit is,nem húztam le a csapatot sőt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. augusztus 10., szerda 8:42

Casilla: azért a kirugasokkal, foleg amikor hatrapasszok utan, van némi gondja, de cserekapusnak egyelőre még tökéletes.
Carvajal: néha elkapja nagyon a hév és eszetlenul kergeti a labdát meg buta szabalytalansagokat tol, de messze a legjobb jobbhatved most, de még tud jobb lenni.
Varane: gyors, jól szerel, de azért sok labdát elszórt, ha Pepe hozza a tavaszi formát, akkor a francianak bőven kell az asztalra letennie még.
Marcelo: nem volt élete meccse, 2-1es sevillai vezetésnél volt pár perc amikor kicsit elborult az agya, a hosszabbitasra viszont feljavult.
Kovacic: az elso felidoben nagyon jo volt, de a masodik nagyon pocsék volt, viszont hihetetlen harcos és nagyon jól tolta azt amit Kroos is, a letamadast, bőven van helye szeritem, csak játszania kell.
Casemiro: értem én, hogy kell, meg stabilitas meg minden, de néha csak az arnyekot fogta, tobbszor is konnyen lefordultak rola, a felesleges es idiota szabalytalansagokat meg inkabb nem is mondom, előre játékban totál nulla volt, lehet hogy tavaly nagyfegyver volt, de ha kizarnak, két év alatt nagy gyengesegunk lehet belőle. :/
Asensio: az első félidő nála is nagyon jo volt, a masodikban ahogy a csapat úgy ő is gyenge volt, a hosszabbitasban ujra jol mozgolt, mindenképp marasztalnam. (Megneztem volna amugy oket Lucassal oldalt cserelve is, hogy kicsit befele cselezve és lovopoziciokat kihasznalva milyen, mert így csak azt lathattuk, hogy jol ad be, jol indul a lyukakba)
Lucas: ugyanaz nála is mint Asensional, talán még annyi, hogy jobbon kb 10bol 9szer a jobb lábra tplja kifele a labdat, nekem már kiszamithato volt, hala a sevillasoknak nem. :lol:
Isco: nem tudom hova tenni, egy jó 25 perce volt azert osszesegeben talán, de neha nagyon sokat vállal egy sima passz helyett megprobalja 3 emberen atgyurni magát.
Morata: az első 10 perce "jó" volt, a többit hagyjuk inkább.

Modric és Benzema: kell nekik még bőven h újra top formában legyenek, de nem lesz gond.
James: jól szallt be, a kényszerítők a védőfal előtt Benzivel nagyon ültek, egyet akár elmis durranthatott volna, jól forgatta az oldalakat, a mozgása kicsit olyan mintha valaki húzná vissza, de ha nem lesz érkező, főleg olyan aki erősítés akkor maradnia kell, beadasai meg inditasai bőven fegyverek lehetnek.

A kerettel nagyjabol nincs gond, jo lett volna Kante vagy Pogba, de ez már a múlt, sajnos Alaba sem fog erkezni, így valahogy ezekkel a sracokkal át kell gyúrni magunkat ezen az idoszakon, aztán utána ujra megnézni hogy állunk.

halamadrid :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 10., szerda 8:25

szerintme kova jol ment. mirata volt az oriasi flop. de az nem ujdonsag. kova meg tuti nem a perez miatt marat hanem zidane miatt. remelm iden sokkal tobbet fog jatszani. elmeny nezni a megindulasait
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. augusztus 10., szerda 8:13

A fiatalok jók voltak, avagy Isco, Kovacic és Morata ismét igazolták, hogy valamilyen különös elnöki kegy miatt vannak még mindig a csapatnál. Pedig jókora delláér lehetne értékesíteni őket, igaz nem tudom kivel kellene pótolni, de ahogy mondani szokás nem is azért kapom a fizetésemet :lol:

De örülök, hogy behúztuk, azért égő lett volna kikapni, senkit sem érdekelt volna hogy milyen előszezonos állapotban van a keretünk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 10., szerda 7:56

morientes írta:Oke nyertünk meg szèp volt fiuk,meg Ramos egy Isten meg Asensio egy nagy tehetsèg de valljuk meg a meccs...nem volt jó.
Ev elso hivatalos meccse utam leirni, hogy a meccs nem volt jo... :lol: de most komolyan miert? Meg kellett nyerni a kupat, kit erdekel hogyan. A fel kezdo kb nem is tolta.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 10., szerda 7:54

mocsok írta:az szép teljesítmény volt.
moratán kívül egyébként nagyon szimpatikus csapatunk van. :)
Micsinalt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. augusztus 10., szerda 7:48

morientes írta:Oke nyertünk meg szèp volt fiuk,meg Ramos egy Isten meg Asensio egy nagy tehetsèg de valljuk meg a meccs...nem volt jó.
muszáj fanyalogni gondolom..

olyan összeállításban voltunk, milyenben soha, meg nem is hiszem hogy valaha

Casemiro kivételével alap középpálya és csatársor hiányzott.

hozzáteszem előszezon van, mi még két hét múlvára készülünk igazán, a Sevilla addig még két tétmeccset nyom.

ezzel együtt meg nyertünk. én éppen hogy megnyugodtam, mert helyenként nagyon szép játékot mutattunk. dinamikát, magabiztos egyérintőket, labdatartást, labdakihozatalt, helyzetkialakítást. a fiatalok meg bizonyították, hogy simán lehet rájuk számítani, talán Kova aki továbbra is gyengusz, talány nekem..

szóval nincs ok a károgásra.


valljuk meg.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 10., szerda 6:35

Oke nyertünk meg szèp volt fiuk,meg Ramos egy Isten meg Asensio egy nagy tehetsèg de valljuk meg a meccs...nem volt jó.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 10., szerda 3:02

Sracok, nem lattam a meccset, sot a PSG elleni meccsen kivul ahol cirka fel orat birtam ki, egyiket sem. Viszont mindenki Asensiot dicseri, Sampaoli egyenesen azt allitja hogy a Real legjobbja is lehet majd, Zidane is elegedett vele.

Aki latta a meccseket, mit tud mondani rola? Tenyleg ennyire spiler a srac? Youtube-os videokat nem annyira szeretem, csaloka lehet. :) mi a velemenyetek rola?

Illetve: mennyire volt stabil a vedekezesunk? Szezoneleji forma volt vagy stabilak voltunk es csak a biro szivatott minket?
:goat:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 10., szerda 2:21

dzsi91 írta: Akik lemaradtak azok most kupagyőztesek vagy nem? :D
Kupagyőztesek ők is, igen.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. augusztus 10., szerda 0:04

Hihetetlen mennyire bírom ezt a brigádot,tényleg nincs lehetetlen... Mióta életem ez a klub nem volt még ennyire jó helyen az a karszalag :sziv:

Carvajal meg a világ legjobb jobhátvédje.pont.
Benzi stílusosan megvárta míg elállt az eső :lol:

Izgalmas kupadöntő volt,jövő májusban meg augusztusban remélem már nem spanyol ellenfelunk lesz,kicsit uncsi.Bár matracékat mindig jó elverni egy bl döntőben :loll:

Akik lemaradtak azok most kupagyőztesek vagy nem? :D

Jól indult a szezon, király az új mez is :D Zizu eddig 3kupából kettőt behúzott,decemberben jöhet a 3ik is :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. augusztus 9., kedd 23:58

hala real írta:https://www.youtube.com/watch?v=vWcIHBhwQAY

egy az egyben ez jutott eszembe, mar amikor lovohelyzetbe kerult carvajal! :mrgreen:
es raadasul ugyanugy lottek el a labdat...kulonbozo sikerrel :lol:
Nekem Di Maria futása a BL dontoben...azzal a kulonbseggel hogy ott nem.lett gol plusz bal oldalrol indult.

De kb ugyanigy tévelyegtek a vedok faradtan plusz a küli féle lövès.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2016. augusztus 9., kedd 23:53

https://www.youtube.com/watch?v=vWcIHBhwQAY

egy az egyben ez jutott eszembe, mar amikor lovohelyzetbe kerult carvajal! :mrgreen:
es raadasul ugyanugy lottek el a labdat...kulonbozo sikerrel :lol:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég