Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 12., péntek 23:56

RMCF, 3 btbvel csak akkor mukodokepes egy jatekrendszer ha komoly csapatvedekezes es pressing van, de ez a kozeljovoben itt nem fog megvalosulni, fokent Ronaldo miatt.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 12., péntek 23:46

R.M.C.F írta:
El Unico írta:Szerintem Casemiro teljesen megbizhatoan jatszik, semennyivel sem szor el tobb labdat mint Kroos vagy Ramos vagy akarki, a hiba mindenkinel elofordulhat, de osszessegeben nagyon hasznos a jateka. Masreszt, en nem osztom azt a velemenyt, hogy a klasszikus vkp poszt ki fog halni. Nyilvan fejlodik a futball es lassan mar a kapusnak is tudnia kell csatar poszton jatszani, de peldaul a 4-2-3-1-es vagy a 4-1-4-1-es felallasban a vkp-k szerepuk es feladatuk nem fog megvaltozni.

Mivel nem sikerult sem Pogba sem Kante leigazolasa, ezert Casemiro lesz a mi utkozo emberunk, es termeszetes dolog, hogy Kroos es Modric mellett jobban tud ervenyesulni, elvegre a vilag ket legjobb kozeppalyasairol beszelunk...
Azt hogy melyik szerkezeti vonalban felálló játékos hány labdát "szór el" azt nem lehet összehasonlítani egymással,mivel más az átadási lehetőségük,máshogy helyezkednek el hozzájuk képest az ellenfelek,más ütemben és tempóban támadják le és máshogy ,más pozicióban és mozgási tempóban helyezkednek el hozzájuk képest a saját megjátszani kivánt emberek is.......casemiro mivel mélyebben játszik,poziciójánál fogva és feladatkörét tekintve is kevesebb labdát kellene hogy eladjon,mint pl egy modric aki előre, egy intenzívebben levédekezett zónába többet bejátszik,ott meg több a kockázatos passz.
A vkp posztról megosztott véleményemből meg kiszálltam,elmondtam,a továbbiakban nem megyek már tovább ebben a témában. Egyébként ugyanezt mondták a söprögető,a beállós,az irányító, a mélységi irányító posztra is....de mivel túl szűk a feladatkörük,igy idővel a fejlődő rendszer "kidobja" magából....és ez vár a centerekre is.....már évekkel ezelőtt beszéltünk róla.
Nálam már nem lenne "ütköző" tipusu játékos. Mert ez lesz a jövő. Már most sok előnyt tudsz kp-n kiaknázni ha egyel több btb-b van,akik feljebb is kulcsmegoldásokat tudnak alkalmazni. együtt védekeznek és együtt támadnak.
Es ha szabad kezet kapnal MOST a Real Madridnal, hogy a transferban elott alakitsd a keretet a leheto legerosebbre, ugy, hogy a kovetkezo 2 evben nem igazolhatunk, mit modositanal a kereten? Kit adnal el es kit igazolnal, milyen felallasban jatszatnad a csapatot? Erdekel a velemenyed.
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 12., péntek 23:43

El Unico írta:Szerintem Casemiro teljesen megbizhatoan jatszik, semennyivel sem szor el tobb labdat mint Kroos vagy Ramos vagy akarki, a hiba mindenkinel elofordulhat, de osszessegeben nagyon hasznos a jateka. Masreszt, en nem osztom azt a velemenyt, hogy a klasszikus vkp poszt ki fog halni. Nyilvan fejlodik a futball es lassan mar a kapusnak is tudnia kell csatar poszton jatszani, de peldaul a 4-2-3-1-es vagy a 4-1-4-1-es felallasban a vkp-k szerepuk es feladatuk nem fog megvaltozni.

Mivel nem sikerult sem Pogba sem Kante leigazolasa, ezert Casemiro lesz a mi utkozo emberunk, es termeszetes dolog, hogy Kroos es Modric mellett jobban tud ervenyesulni, elvegre a vilag ket legjobb kozeppalyasairol beszelunk...
Azt hogy melyik szerkezeti vonalban felálló játékos hány labdát "szór el" azt nem lehet összehasonlítani egymással,mivel más az átadási lehetőségük,máshogy helyezkednek el hozzájuk képest az ellenfelek,más ütemben és tempóban támadják le és máshogy ,más pozicióban és mozgási tempóban helyezkednek el hozzájuk képest a saját megjátszani kivánt emberek is.......casemiro mivel mélyebben játszik,poziciójánál fogva és feladatkörét tekintve is kevesebb labdát kellene hogy eladjon,mint pl egy modric aki előre, egy intenzívebben levédekezett zónába többet bejátszik,ott meg több a kockázatos passz.
A vkp posztról megosztott véleményemből meg kiszálltam,elmondtam,a továbbiakban nem megyek már tovább ebben a témában. Egyébként ugyanezt mondták a söprögető,a beállós,az irányító, a mélységi irányító posztra is....de mivel túl szűk a feladatkörük,igy idővel a fejlődő rendszer "kidobja" magából....és ez vár a centerekre is.....már évekkel ezelőtt beszéltünk róla.
Nálam már nem lenne "ütköző" tipusu játékos. Mert ez lesz a jövő. Már most sok előnyt tudsz kp-n kiaknázni ha egyel több btb-b van,akik feljebb is kulcsmegoldásokat tudnak alkalmazni. együtt védekeznek és együtt támadnak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 12., péntek 22:52

Szerintem Casemiro teljesen megbizhatoan jatszik, semennyivel sem szor el tobb labdat mint Kroos vagy Ramos vagy akarki, a hiba mindenkinel elofordulhat, de osszessegeben nagyon hasznos a jateka. Masreszt, en nem osztom azt a velemenyt, hogy a klasszikus vkp poszt ki fog halni. Nyilvan fejlodik a futball es lassan mar a kapusnak is tudnia kell csatar poszton jatszani, de peldaul a 4-2-3-1-es vagy a 4-1-4-1-es felallasban a vkp-k szerepuk es feladatuk nem fog megvaltozni.

Mivel nem sikerult sem Pogba sem Kante leigazolasa, ezert Casemiro lesz a mi utkozo emberunk, es termeszetes dolog, hogy Kroos es Modric mellett jobban tud ervenyesulni, elvegre a vilag ket legjobb kozeppalyasairol beszelunk...
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 12., péntek 21:47

Ami látszott hogy Casemironak nem feküdt ez a rendszer mert a meccsen többnyire második kps volt Kovacic mellett, Isco és amikor James beállt akkor előrébb helyezkedtek közelebb a támadóhármashoz. Túl sokat kellett igy a brazilnak a labdakihozatallal foglalkoznia ami azért bőven hiányosság neki mert a képességei nem fedik le a box to box játékos erényeit, körülményes volt és le is lopták párszor a lábáról a labdát, erre figyelni kell Zidanenak is, persze azért ez nem egy gyenge iramú meccs volt, a Sevilla bőven jó ellenfél volt és felvették a kesztyűt de ami látszik hogy ha ilyen rendszert próbálunk majd a kiscsapatok ellen játszani ahol két belső kp-s van és előrébb mondjuk Isco vagy James játszik az nem fekszik a csapatnak ha Casemiro lesz az egyik belső kp.
Ursus:
Mert egy korszerű rendszerben,a "sok hiányosságokkal" küzdő szimpla vkp-k már csak koloncok lesznek.....
Nagyképűen fogalmazva,lassan zidane meg a többi edző is rájön majd,hogy a jövő már nem ez,hanem az amit évek óta mondok. :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 11., csütörtök 14:18

mert a két spanyol nagyon jó, őket nyomatni kell hogy élesek maradjanak mert mind a kettő nagyon erős széljátékra képes amivel meccseket tudunk megnyerni majd az éles helyzetekben amikor mondjuk idegenben nem úgy menne a játék.
Nem hiszem hogy perc gondjaik lennènek majd,rengeteg meccs lesz a szezonban,lesznek sèrülèsek,(remèljük kevesebb azèrt,az uj erőnlèti edző ugy nèz ki gatyába rázza őket),pihentetni is kell a játèkosokat,(most már,Ronaldot is,tetszik neki vagy sem),úgy hogy nem lesz baj a játèklehetősègekkel.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. augusztus 11., csütörtök 13:33

Ami látszott hogy Casemironak nem feküdt ez a rendszer mert a meccsen többnyire második kps volt Kovacic mellett, Isco és amikor James beállt akkor előrébb helyezkedtek közelebb a támadóhármashoz. Túl sokat kellett igy a brazilnak a labdakihozatallal foglalkoznia ami azért bőven hiányosság neki mert a képességei nem fedik le a box to box játékos erényeit, körülményes volt és le is lopták párszor a lábáról a labdát, erre figyelni kell Zidanenak is, persze azért ez nem egy gyenge iramú meccs volt, a Sevilla bőven jó ellenfél volt és felvették a kesztyűt de ami látszik hogy ha ilyen rendszert próbálunk majd a kiscsapatok ellen játszani ahol két belső kp-s van és előrébb mondjuk Isco vagy James játszik az nem fekszik a csapatnak ha Casemiro lesz az egyik belső kp.

A meccsről még, Morata sok savat kap talán jogosan is, de egyértelmű hogy ha Benzema egészséges akkor az éles meccseken nem sok sót fog megenni továbbra sem, plusz azért Asensio és Lucas elég magasra rakta a lécet ezzel a meccsel, mindkettőt hamarabb cserélném be a támadósorba ha lendíteni kell a csapaton, viszont érdekes lesz ez is mert Ronaldo és Bale továbbra is érinthetetlen ha egészséges, remélem azért ezzel is kezd valamit Zidane mert a két spanyol nagyon jó, őket nyomatni kell hogy élesek maradjanak mert mind a kettő nagyon erős széljátékra képes amivel meccseket tudunk megnyerni majd az éles helyzetekben amikor mondjuk idegenben nem úgy menne a játék.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 11., csütörtök 9:43

terry76 írta:Szerintem Casemiro gyenge játéka Kroos hiánya miatt volt .(Szerintem)Ha együtt vannak Modriccsal kiegészülve akkor jön ki Kázmérből az állat.
Lehet, de szerintem csak ennyit tud. Ezért mondogattam, hogy azon a poszton sokat fejlődhetnénk, mivel vannak nála jobban védekező játékosok is arra posztra bőven. Támadni meg még annyira sem tud. Amondó vagyok, hogyha már ilyen elfogadottak a túlzó árak, akkor le kellene tenni Alabaért a 80 millió ójrót a Bayernnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2016. augusztus 11., csütörtök 7:54

Szerintem Casemiro gyenge játéka Kroos hiánya miatt volt .(Szerintem)Ha együtt vannak Modriccsal kiegészülve akkor jön ki Kázmérből az állat.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 10., szerda 21:35

A barca sem fogja megoldani ha nem lesz messi....jelenleg benne van MINDEN bizalmuk. A többi lóxar hozzá képest.
A BM soha sem roppan össze,azok onnan hogy leválasztják őket 8 hónaposan az anyjuk csecséről mindenkinél jobbnak hiszik magukat,és a legtöbbnél ez által jobbak is,akkor is ha tudásra nem.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. augusztus 10., szerda 21:25

R.M.C.F írta:
Fejben dől el minden

Na de....hiszen itt az a divat ha minket FGY nek hordnak le......persze ostobaság,de sokan megeszik ezt a maszlagot.
Jelenleg szerintem a Barcán meg a Bayernen kivül(Ancelotti miatt) az összes többi csapat összeroppan a döntő pillanatokban ellenünk és itt most nem a bajnokságot értem, ahol van 38 meccs és hol van a fiúknak kedve focizni, hol nem vagy éppen edzőt buktatnak. Itt a BL-re gondolok elsősorban, nem véletlenül van nekünk 11 BL serlegünk míg a Barcának meg Bayernnek meg 5-5.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 10., szerda 21:15

Fejben dől el minden

Na de....hiszen itt az a divat ha minket FGY nek hordnak le......persze ostobaság,de sokan megeszik ezt a maszlagot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 10., szerda 13:07

Jó volt a meccs.Katarzis megint a végén.A játék és a forma szezon eleji,de ez természetes.Az volt az érzésem az elején kicsit lötyögve mentek ki a srácok,nyílván nem ez a legfontosabb trófea a szezonban,de a végére szerintem rájöttek velem együtt,hogy elveszteni sokkal nagyobb bosszúság mint öröm megnyerni.Mostanában fortuna is mellettünk van szerencsére,rendre jól jövünk ki az ilyen kényes szituációkból,sokkal jobban mint 2014előtt.A 10.sorsfordító volt úgy néz ki.A kérdéses játékosok közzül,Asensio nagyon pozitív,klasszis lesz az az érzésem,kérdés hol fog játszani meg mennyit Cr visszatér.Kovacic szintén biztató szerintem,fejlődőtt,közel sem tökéletes még a játéka,de az extrákat hozza,szerintem nyugodnia kell és jó lesz,nagyon az lehet,becsúszások gázak,azzal valamit kezdeni kell.Isco és James egy kalap alatt,hol az egyik,hol a másik nyújt jobb teljesítményt,most James volt előrébb azzal a pár jó megmozdulással.Egyik sem illeszkedik a rendszerbe,mindkettőnek vannak hiányosságai,kezdőbe pont ezért kevesek,csereként beállva sem lehet előre megmondani melyik fog tudni hozzátenni,viszont a játékperceket meg erősen igényelnék.James hátránya pluszban,hogy világklasszisnak képzeli magát,Isconál az akarással nincs jobb,ezért sajnálja az ember,ahogy kapar a kis görbe lábaival,de én cserélném mindkettőt,vagy hoznék helyettük 1olyat aki hozzá tud tenni.
Persze kicsi rá az esély meg hülyeség is őket elengedni,ha nem veszünk senkit(Isco Juvés pletykák),így az eltiltás előtt,van hely a padon..Ja Casemiro,én sokszor kevésnek érzem előre felé,nagyon lendíthetne a játékunkon kicsit komplexebb ember lenne helyette,ha Perez nem akart mindet megtenni Pogbáért,hozni kellett volna Kantét,mérges vagyok.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. augusztus 10., szerda 12:57

Azt veszem észre, hogy a döntőket rendre behúzzuk és nem azért mert jobban játszunk, hanem pszcihológiailag olyan nyomást rakunk az ellenre, akik összeroppannak ez alatt. Ott az Atletico elleni két BL döntő. Azokat a meccseket is így nyertük meg, szerintem az Atleticot totál nullába vágtuk a legutóbbi BL döntőbe. Nem is várok tőlük jó szezont idén.

Fejben dől el minden
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. augusztus 10., szerda 12:53

nagyi írta:Persze ha a barca nyert volna ma már 4x ismételték...
Erős túlzás, pláne, hogy már jóval a meccs eredménye előtt eldől, hogy mikor van ismétlés. Mondjuk a Gamper-kupát közvetítik ma élőben. :D

Egyébként, most 13:15-kor Sport1, 18:00 Sport2, holnap 20:00 Sport1. Magon még nem láttam, hogy feltették volna, de ott is biztosan lesz.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. augusztus 10., szerda 12:25

Géci írta:Ami ismét látszott az az, hogy erőnlétünk ismét jobb volt mint az ellenfélé, és ezzel meccseket lehet eldönteni. Régen ez nem volt ránk jellemző.
+1
Meg ezek a meccs végi gólok sem véletlenek..1 ugye amit mondtál az erőnlét..plusz fejben nagyon ott vannak a srácok..mennek végig és hisznek benne hogy ez még meg lehet.
Meg szerintem az ellenfél is ugy van vele hogy nálunk 90+ban is van veszély..ők is látták 14es döntőt...vagy az idegenbeli Barca meccset ami most volt..10 emberrel lőttünk gólt a 83.percben...ez benne lehet az ellenben is valahogy.

Emlékszem mikor Becsky könyvét olvastam ő irta le hogy a 99es Triplás szezonban nem egyszer az utolso pillanatban forditottak vagy Solskjaer csereként remekelt..és lám végül a szezon legfontosabb meccsén is ez döntött. Mert egész évben ilyen volt a hozzáállásuk hogy menni a végsőkig.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. augusztus 10., szerda 12:16

Ami ismét látszott az az, hogy erőnlétünk ismét jobb volt mint az ellenfélé, és ezzel meccseket lehet eldönteni. Régen ez nem volt ránk jellemző.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2016. augusztus 10., szerda 11:58

Hol tudom megnézni a meccset?

Kerestem de sehol nem találom.

Persze ha a barca nyert volna ma már 4x ismételték...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. augusztus 10., szerda 11:42

http://images.performgroup.com/di/libra ... 5470&w=940

chooochoooo madafaka

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. augusztus 10., szerda 10:42

___Samy___ írta:Igen, az első 20 percben talán jól működött, de az a baj, hogy utána Iscoból előjön az ösztön, én mintha elfelejtené a tényleges feladatát. Egyszerűen nem koncentrál oda végig. A végén már nagyon sokszor tekergett megint a labdára, lépett ki a bal oldalra, ahol már voltak amúgy is ketten.
Tegnap pont, hogy az volt a baj vele, hogy nem vállalt eleget. Egy ritmusváltás se, oldalváltás, indítás. Semmi. Kicsit ő is le volt korlátozva Marceloval együtt, de ennél többet kellett volna vállaljon. Kb annyi volt a játéka, hogy tette tovább Asensionak, meg párszor kihúzódott a balszélre a helyére. Ezzel nem védem, csak tegnap pont nem azért volt gyenge, mert azt hitte, hogy ő a sztár, hanem Kroos féle szerepkört kapott, ahol nem villogni kell, hanem alkalmazkodni.

Kovacicet sem értem mirt vették elő páran. Semmi gond nem volt vele, sőt. A megindulásai aranyat fognak érni és jöttek abból is szép mélységi passzok, csak pl Lucas szarul adta be utána. De Kovacic attól még megteremtette a veszélyt.

Az nem tetszett, hogy ennyire vissza álltunk. Veszélyes ez a Sevilla, ezzel a felállással, Asensio, Kovacic már a seggén vették a levegőt, Modric, Benzema még jó, ha 40%osak, de ez akkor is nagyon Mourinhos volt Zidanetól.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég