Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. augusztus 13., szombat 18:19

Amúgy, ezek az ökrök az adidasnál már megint miért csinálták gallérosra a fehér mezt? Jönni fog decemberben a FIFA logó, megint mint két éve fel fog kerülni az adidas jel fölé, azt marha ocsmány lesz. A lilán jól fog kinézni. Nem igaz már,hogy nem tudnak gondolkodni.. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 13., szombat 10:40

Jók a hírek. Mondtam én, hogy James hamar felismeri a helyzetet és tiplizni fog. A saját karrierje érdeke is ezt kívánja, mi is jól járunk mert jön a della, Asensio meg több lehetőséget kaphat.
Ami zavar az Pérez és a hozzáállása a kérdésben, továbbra is teljesen vak már ami a sportszakmai szempontokat illeti.
Juventus lesz ebből Jamesnek, vagy egy hó végi Arsenal. Csodálkoznék ha a Bayern behúzná, ahhoz Müllert kellene kikukázni

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 13., szombat 10:35

ja, bár se edzésen nem látni, se olvasni nem lehet rólam
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. augusztus 13., szombat 10:32

azt vágjátok hogy a brazil csodagyerek Silva még mindig a mi játékosunk? Vele mi lesz? :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 13., szombat 10:31

Calciomercato: James leigazolásáért a Bayern München, a United, az Arsenal és a PSG van versenyben. A németek lehetnek a befutók.
Zsírozzuk le Alabaval, oszt aufwiedersehen. Mondtam én, hogy ő koccolni fog az utolsó napokban.
Alaba: "A Bayern a világ egyik legjobb csapata. Jól érzem itt magam, ezért hosszabbítottam meg a szerződésemet."
:( Mindegy Pogba is nyilatkozta, hogy őt nem érdekli a pénz, hanem a díjak és a sikeresség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. augusztus 12., péntek 23:35

http://www.transfermarkt.es/real-madrid ... on_id/2016

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. augusztus 12., péntek 23:18

valaki tud dobni egy linket, ahol össze vannak foglalva az idei hivatalos nyári átigazolások?
nem találok csak olyat ahol hírek vannak.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 12., péntek 20:52

Csabi írta:benitez azt mondta hogy eddig nem volt még hivatalos érdeklődés sem ajánlat sissokóért a RM-től.
Ez is azt mutatja senki nem jön oda.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. augusztus 12., péntek 20:49

benitez azt mondta hogy eddig nem volt még hivatalos érdeklődés sem ajánlat sissokóért a RM-től.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. augusztus 12., péntek 14:03

Én sem értem miért vannak ilyen hírek, nem fogják az igazolási szezon közepén lehúzni a rolót. Főleg hogy első körben szépen fellebbezünk a CAS-nál. Majd december táján bejelentik, hogy a következő két teljes szezonból ki vagyunk tiltva.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 12., péntek 13:16

Csabi írta:48 órán belül megtudjuk a transfer ban döntését. ha eltiltanak akkor nem lesz több kölcsönadás. akit kölcsönadtunk a tiltás előtt, visszatérhet a tilalom alatt is.
Ne ezért nem értem. Valamelyik nap kérdeztem, h akkor jövőre igazolhatunk, ha már most nyáron elkezdődik a transfer ban? Viszont ha csak januártól, akkor miért nem hozhatjuk vissza a ban előtt (most nyáron) kölcsönbe adott játékosokat? :hmmm:
Merci Zizou!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. augusztus 12., péntek 12:45

48 órán belül megtudjuk a transfer ban döntését. ha eltiltanak akkor nem lesz több kölcsönadás. akit kölcsönadtunk a tiltás előtt, visszatérhet a tilalom alatt is.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 12., péntek 0:04

wZoLee7 írta:
Ronaldo09 írta:Van egy videó,szándékosan nem akarom áthozni máshonnan,biztos meglesz itt is,James viselkedését kielemeztèk a supercupa közben.Ásítozás a kispadon,Pintusra nem hallgatott a melegítésnél,győztes gólnál elfelé sétált a többiektől,Zidane mikor végigment mindenkin egy öleléssel,fapofàval,mosoly nélkül fogadta.Komoly.Húzgálja a pofáját nem gyengén,így hogy akar küzdeni a helyéért.Kiváncsi leszek el lesz e adva azért durcizik,mert ha marad,akkor neki kellene változni.
James topic, ha nem tévedek R24 megosztotta még kora délután
Sorry...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 11., csütörtök 23:25

Ronaldo09 írta:Van egy videó,szándékosan nem akarom áthozni máshonnan,biztos meglesz itt is,James viselkedését kielemeztèk a supercupa közben.Ásítozás a kispadon,Pintusra nem hallgatott a melegítésnél,győztes gólnál elfelé sétált a többiektől,Zidane mikor végigment mindenkin egy öleléssel,fapofàval,mosoly nélkül fogadta.Komoly.Húzgálja a pofáját nem gyengén,így hogy akar küzdeni a helyéért.Kiváncsi leszek el lesz e adva azért durcizik,mert ha marad,akkor neki kellene változni.
James topic, ha nem tévedek R24 megosztotta még kora délután

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 11., csütörtök 23:16

Van egy videó,szándékosan nem akarom áthozni máshonnan,biztos meglesz itt is,James viselkedését kielemeztèk a supercupa közben.Ásítozás a kispadon,Pintusra nem hallgatott a melegítésnél,győztes gólnál elfelé sétált a többiektől,Zidane mikor végigment mindenkin egy öleléssel,fapofàval,mosoly nélkül fogadta.Komoly.Húzgálja a pofáját nem gyengén,így hogy akar küzdeni a helyéért.Kiváncsi leszek el lesz e adva azért durcizik,mert ha marad,akkor neki kellene változni.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 11., csütörtök 21:36

es ez elfog tartani novemberig? nem ugy nez ki....
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. augusztus 11., csütörtök 21:01

Kerlon írta:Coentrao topikot nem nyitjátok? Láttam egy edzés képen. :mrgreen:
A hitetleneknek. :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 11., csütörtök 20:41

Coentrao topikot nem nyitjátok? Láttam egy edzés képen. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 11., csütörtök 18:24

Kovacicot nagyon nagyra tartom,pontosabban a tehetségét,de kicsit félve raknám be Case helyére a gyenge szerelési képessége miatt.Vannak itt olyanok akik jobban meg tudják mondani nálam,mennyire fejleszthető ez technikailag(valamennyire biztos),de a becsúszásokat nem nagyon érzi eddig.Azt nem lehet mondani,hogy az ütemérzékével lenne gond,mert máshol meg épp az ellenkezője mutatkozik meg.Nem tudom,de leghàtra kicsit rizikós szerintem.A Weigl/Sisokko combóból én az utóbbit preferálnám.Pont az ellentéte egymásnak a 2játékos.A német fiatal kora ellenére nagyon okosan irányít/forgat,már most,fizikálisan viszont kevés,erősödni tud még nyílván,de mellette lassú is.Én a Real Madridba nem hoznék hosszú tàvra embert ilyen hiànyossággal(igazából semilyennel sem),főleg nem, a középpályára,ahol a legjobban van szükség az univerzalitásra.A francia pont az ellentéte,irtózatos fizikálisan,felboríthatatlan,mellette gyors,viszont nem egy Redondo.Ami miatt mégis rá voksolnék,hogy kész játékos és nem is az lenne a dolga,hogy szemet gyönyörködtetően játszon,arra ott van Modric.
Viszont fizikálisan szerintem hozzá tudna tenni,és a megindulásai,bármilyen furcsa is a mozgása elég nagy százalékban ülnek.
Valószínű nem jön egyik se egyébként idén,nem tudom,már nem mondok semmit,csak abból kiindulva Zidane azt mondta felesleges középre ember.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. augusztus 11., csütörtök 17:55

Bárcsak lenne egy olyan hír, hogy az edzéseken Zizou eldöntötte, hogy ráállunk a fejesekre, Ramos Bale és Ronaldo fejére lövünk minden szabadot, Ronaldo pedig felhagy a nevetséges felszabadító lövésekkel... 20 méteren belül pedig Bale és Ramos lövik, esetleg James ha beáll idő húzó cserének :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég