Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 15., hétfő 12:07

Az előző Bl döntő az 2évvel ezelőtt volt,amit említettem én is,akkor sérült meg a térde.A mostanin izomtúrtelhelés volt,nem térd,viszont h3x03 amit mondott a vállalásról,igaz,így visszagndolva,illetve a Te mikrofonos példád is jó,igaz,meg lehet engem győzni,csak álátámasztott tényekkel...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 15., hétfő 12:03

A bónusz meg hogy azért nem kevésszer látni képeken jeges borogatást a térdén, amikor "egészséges". HA az eb döntő sem volt neki elég, ahhoz hogy rájöjjön, a fontos meccseken kell ott lennie, akkor semmi. Mit élhetett át, élete döntőjében győztek, úgy h csak a pálya mellől szórta az erőt a társaknak. Biztos vagyok benne, hogy az ott őt is elgondolkodtatta, aztán vagy kevesebbet fog kockáztatni, vagy még jobban széthajtsa magát, nála nem lehet tudni :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. augusztus 15., hétfő 11:40

Ronaldo09 írta:
Mitől fos a térde,ezt nem értem??2éve volt egy térdsérülése,de még csak nem is szakadt.Azóta ezt szajkózzák itt sokan,holott nem újúlt ki,nem hagyott ki miatta egy percet sem,igazából problémamentes.
Csak érdekel honnan vannak olyan orvosi információink,amiről lehet még Cr sem tud.:)
Nagyon tünetmentes, hogy pl mindkét BL Döntőn sérült volt, de ha közelebbi példa kell vissza lehet nézni a mikrofondobálós videót a magyarok elleni meccs előtt, hogy "sétált"...
Estére meg hirtelen megtanult futni is és eltett 2 gólt plusz egy gólpasszt...
Biztos telenyomják CR lábát ilyenkor minden szarral, hogy rendben legyen a meccsre valamennyire, de ott vannak gondok bőven.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. augusztus 15., hétfő 11:39

Ronaldo09 írta:de kevésnek találtam a releváns imformációt ahoz,hogy kijelenthessük szar a térde.
Ha 2-3 meccsen csak Ronaldot figyeled es nem a labdat, majd visszanezed, hogy par evvel ezelott hogy jatszott, akkor latni fogod, hogy a terde miatt joval kevesebbet vallal, sokkal inkabb a sajat maga biztonsagara torekszik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 11:20

Ronaldo09 írta:
ziro4vr írta:AKi szerint Cé térde nem fos, értsd nincs jó állapotban, az menjen lengőtekézni. Ott egészséges mindenki.

Most is hamarabb fog visszajönni még így is, mint kéne. Nem tudom a pontos sorsolást, de az első 4-5 fordulót kiületném vele, nagyfiúk a többiek, oldják meg.
Ezt megint nem értem.Aki szerint Cé térde nem fos=JÓ A TÉRDE,vagy aki szerint nincs jó állapotban=ROSSZ A TÉRDE,az menjen lengőtekézni?
Vagy mindenki menjen, aki szerint jó, meg aki szerint nem az is?
Ahogy írtad, már minden le lett írva ezerszer, jön egy R24 klasszikus: olvass vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. augusztus 15., hétfő 11:16

Azért egy pár ember tényleg hanyagolhatná a fórumozást. :lol: Esik a színvonal. :(

Amúgy mi az a vezérlő csillag?

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 15., hétfő 11:11

ziro4vr írta:AKi szerint Cé térde nem fos, értsd nincs jó állapotban, az menjen lengőtekézni. Ott egészséges mindenki.

Most is hamarabb fog visszajönni még így is, mint kéne. Nem tudom a pontos sorsolást, de az első 4-5 fordulót kiületném vele, nagyfiúk a többiek, oldják meg.
Ezt megint nem értem.Aki szerint Cé térde nem fos=JÓ A TÉRDE,vagy aki szerint nincs jó állapotban=ROSSZ A TÉRDE,az menjen lengőtekézni?
Vagy mindenki menjen, aki szerint jó, meg aki szerint nem az is?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. augusztus 15., hétfő 11:01

Dzsi jól beszél. De én még annyit hozzátennék, hogy jó lenne már innen visszavonultatni egy legendát. Talán Zidane volt az utolsó ilyen. CR lehetne a kovetkezo, jó lenne nem olyan helyzetbe hozni őt is, hogy elvagyodjon innen
Zidane tett érte, hogy innen voluhasson vissza azzal, hogy akkor abbahagyta a játékot, amikor volt még benne amúgy vagy 3-4 év. Raul is visszavonhatott volna innen, ha akar, ahogy CR is megtehetné. Csak ahhoz inem időben, hanem kvázi idő előtt kéne abbahagynia a játékot. Aztán lehet, hogy magába száll, és ő fogja kérni, hogy ne játszassák annyit. :)

Alapbáért meg nem adnék ennyi pénzt. Ha nem lenne Marcelo, akkor igen. Így nem.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 15., hétfő 10:45

Realista24 írta:...

Mi van veled? :mrgreen:
Én csak azért venném meg, hogy a Camp Nouba elvigyem mutogatni, amúgy a lelátóra se ültetném le, mert csak odasz.rna.

Össze vagyok zuhanva ettől a csendttől :lol: !


Alaba viszont finom lenne tényleg! :agree:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 10:34

Tavaly is átengedte többször is, én ebben látom a legkevesebb problémát. A játékidő lesz necces, főleg azokból a hírekből kiindulva, hogy mik az idei egyéni céljai. Gólok és gólpasszok. Ami egyrészt jó, másrészről görcsössé teheti, ahogy tette sokszor a múltban.
Ha elfogadja, hogy a célok elérése érdekében néha megálljt kell parancsolnia magának, akkor nyert ügyünk van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. augusztus 15., hétfő 10:30

wZoLee7 írta:Elso lepeskent passzolja at a szabadokat teljesen es akkor elhiszem h a csapat az elso :D
Hát igen.
Az nem lesz egyszerű :lol:
Pedig Bale jobban lövi..sőt megkockáztatom hogy még Ramos is. :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 15., hétfő 10:26

Elso lepeskent passzolja at a szabadokat teljesen es akkor elhiszem h a csapat az elso :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 15., hétfő 10:20

Fény az alagút végén, hogy maga Ronaldo is lenyilatkozta az idény végén, hogy már ő sem lesz fiatalabb, szerintem lassan belátja, hogy nem kell minden apróbb meccsen is pályára lépnie, és az sem tragédia, ha lekapják ő a 70. percben, hogy pihenhessen. Ezt saját magában kell lejátszania, ezen fog múlni elég sok minden. Hogy hogyan emlékeznek majd rá a madridsták, hogy inne vonul-e majd vissza, hogy mennyi kupát nyerünk a jövőben.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 10:17

ziro4vr írta:AKi szerint Cé térde nem fos, értsd nincs jó állapotban, az menjen lengőtekézni. Ott egészséges mindenki.

Most is hamarabb fog visszajönni még így is, mint kéne. Nem tudom a pontos sorsolást, de az első 4-5 fordulót kiületném vele, nagyfiúk a többiek, oldják meg.
Te is beszéltél a dokijával, mint én?
cé térde problémamentes. james meg ügyes jobb lábbal. :)
Ezzel sem lehet vitatkozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 15., hétfő 10:15

AKi szerint Cé térde nem fos, értsd nincs jó állapotban, az menjen lengőtekézni. Ott egészséges mindenki.

Most is hamarabb fog visszajönni még így is, mint kéne. Nem tudom a pontos sorsolást, de az első 4-5 fordulót kiületném vele, nagyfiúk a többiek, oldják meg.
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. augusztus 15., hétfő 10:09

cé térde problémamentes. james meg ügyes jobb lábbal. :)
Kép

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. augusztus 15., hétfő 10:06

Ronaldo egyenlőre a legkisebb problémánk szerintem.
Ezért is nyomtam Jamesra.
Bár esélyes hogy rajtunk marad.
Mondjuk nem is tudom kit hoznék a helyére...vagy egyáltalán kell-e így hogy Asensio is marad.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 10:04

Csak érdekel honnan vannak olyan orvosi információink,amiről lehet még Cr sem tud.:)
Hosszú lenne ezt elmagyarázni neked.
:) :) :) :) :)
Amúgy meg lassan lerágott csont ez a téma,mindkét oldal meggyőzhetetlen a másik által,az összes érv fel lett sorakoztatva pro és kontra,nem halad sehova a vita,előrelépés csak akkor lesz ha valaki megunja.:)
Nem kötelező olvasni.
:) :) :) :) :)
Bár tudom, hogy csak ki akart engesztelni R24, mert egyik négere sem jött végül.
Nincs közöm egyik hírhez sem :mrgreen: Amúgy a BVB mondta, hogy nem eladó, hosszabbítanak vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 15., hétfő 9:59

Realista24 írta:
Egyesek szerint rászolgált... na jól van.
Mi a gond a mondattal?
Vagy szerinted normális, hogy 80ból egy szabadrúgást rúg be, és a 81-hez is ő áll hozzá?
Normális, hogy fos térddel is minden meccset végig kell nyomnia?
Normális, hogy be van feszülve és szétkúrja az ideg, ha nem ő lövi a gólt és ezt a csapattársak "mosolyogva" elviselik?

Szerintem nem, valaki szerint igen.
Mitől fos a térde,ezt nem értem??2éve volt egy térdsérülése,de még csak nem is szakadt.Azóta ezt szajkózzák itt sokan,holott nem újúlt ki,nem hagyott ki miatta egy percet sem,igazából problémamentes.
Csak érdekel honnan vannak olyan orvosi információink,amiről lehet még Cr sem tud.:)
Amúgy meg lassan lerágott csont ez a téma,mindkét oldal meggyőzhetetlen a másik által,az összes érv fel lett sorakoztatva pro és kontra,nem halad sehova a vita,előrelépés csak akkor lesz ha valaki megunja.:)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 15., hétfő 9:54

Most nézem itt a Weigl-híreket, ügyes a fiú, hozhatjuk. Bár tudom, hogy csak ki akart engesztelni R24, mert egyik négere sem jött végül. :mrgreen: Ő azért lenne jó, mert bár sosem lesz akkora zseni mint Modric, de idővel az ő szerepéből is átvehetne egy szeletet.

Mondjuk egyszerűbb lenne Alabát elhozni, egyszerre gyengítenénk az egyik fő riválist, és erősödnénk sokat. Plusz akkor biztosan elmenne Hamesz. Belegondolva az év biznisze, csak szerintem 80-ért sem adnák.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég