Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 21:41

Irónia akart lenni. :'(
Tudom, én csak reménykedem, ha már marad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 15., hétfő 21:40

Kerlon írta:Szerintem nem kudarc ez a nyár. Morata személyében mégis betömtünk egy évek óta tátongó lyukat, még az is lehet, hogy hasznos lesz (bár kevés az esély, de nonamekkel sem biztos, hogy jobban jártunk volna). Asensioval szerintem remekül bővült a támadószekció. Casemiro alternatíva továbbra sincs, de azt láttuk, hogy egy-egy meccsre nélküle is megvagyunk. Egyedül Kantéért kár. Ha véletlen meg behúzzuk Alabat, akár 80 millióért, akkor meg maximálisan sikerült egy tökéletes keretet összerakni, akár két évre.

Morata mint center egy alternatíva.... akkor lenne az (amit írtál),ha egy olyan alak lenne mint pl van nistelrooy volt....na az betölt egy űrt. Morata semmilyen űrt nem tölt be,mivel még a játék stilusát sem sikerült megállapítani,az meg nagy szó.
Na mindegy,adjuk meg neki az alap bizalmat,hátha él vele, a lehetősége adott,ne kezdjük ki. Nálam nulláról indul,bár ezt ő nem így érzi. :lol: :lol: :lol:
Akkor egy rossz szavam nem lesz rá. De ha a Sevillás flegma formáját hozza, meg az előszezonost, vagy EB-s verziót, akkor összecsomagolom, amikor meccsre megyek.
Irónia akart lenni. :'(
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 21:37

Ezt nem értem...hát pont most mondta,hogy mindent belead.
Akkor egy rossz szavam nem lesz rá. De ha a Sevillás flegma formáját hozza, meg az előszezonost, vagy EB-s verziót, akkor összecsomagolom, amikor meccsre megyek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 15., hétfő 21:36

Realista24 írta:
Kerlon írta:Ha véletlen meg behúzzuk Alabat, akár 80 millióért, akkor meg maximálisan sikerült egy tökéletes keretet összerakni, akár két évre.
Ezzel egyetértek, kivéve a maximálisan szót. Morata velünk van.
Ezt nem értem...hát pont most mondta,hogy mindent belead.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 21:35

Kerlon írta:Ha véletlen meg behúzzuk Alabat, akár 80 millióért, akkor meg maximálisan sikerült egy tökéletes keretet összerakni, akár két évre.
Ezzel egyetértek, kivéve a maximálisan szót. Morata velünk van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 15., hétfő 21:33

Szerintem nem kudarc ez a nyár. Morata személyében mégis betömtünk egy évek óta tátongó lyukat, még az is lehet, hogy hasznos lesz (bár kevés az esély, de nonamekkel sem biztos, hogy jobban jártunk volna). Asensioval szerintem remekül bővült a támadószekció. Casemiro alternatíva továbbra sincs, de azt láttuk, hogy egy-egy meccsre nélküle is megvagyunk. Egyedül Kantéért kár. Ha véletlen meg behúzzuk Alabat, akár 80 millióért, akkor meg maximálisan sikerült egy tökéletes keretet összerakni, akár két évre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. augusztus 15., hétfő 21:24

doncsontos írta:
Steve írta:Én nem szoktam hisztizni és türelmetlenkedni az igazolási időszakban, de mivel mindenki elkelt aki számomra érdekes lett volna, így vereségnek élem meg Perezék "munkásságát"

Ki fog jönni ez idővel, hogy nem újítunk és nem frissítjük top játékosokkal a keretet... :shutup:

nekem is van pici hiányérzetem, de úgy érzem a "friss top játékosok" már itt vannak, csak még épp nincsenek azon a szinten jelenleg, reméljük ez a szezon vízválasztó lesz számukra. gondolok itt elsősorban Kovacicre(akivel szerintem a legtöbbet nyerhetünk,ha ZZ kitudja hozni belőle a maximumot) és Casemirora. a támadó harmadba meg ott van Asensio, és sajnos nem sajnos Morata is. érkező már csak akkor lesz, ha James távozik szerintem.
Bocs hogy kettőbe.

Én is osztom, hogy nagyon erős a keret és van benne potenciál is. Én 1-2 játékost hoztam volna a legjobbakat. Pl. Pogba ilyen lett volna nálam és szerintem passzolt is volna a csapatba az ő játékstílusa.

Morata helyett hoztam volna még egy normális csatárt és ennyi.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. augusztus 15., hétfő 21:20

R.M.C.F írta:
Steve írta:Én nem szoktam hisztizni és türelmetlenkedni az igazolási időszakban, de mivel mindenki elkelt aki számomra érdekes lett volna, így vereségnek élem meg Perezék "munkásságát"

Ki fog jönni ez idővel, hogy nem újítunk és nem frissítjük top játékosokkal a keretet... :shutup:

Nagyon nagy butaság temetni már előre egy csapatot,vagy kudarcként megélni ha nem vesszük meg az aktuális kedvencet irreális áron.
Egyelőre a real madrid a legjobb csapat....még meg sem száradt a pezsgő a trófeából.
Nem idénre és legfőképpen nem mostanra gondoltam. Nem temetem a csapatot, összesen annyit érzek, hogy hosszútávon kellenek ezek a nagy igazolások. Ez motiválja a meglévő játékosokat és presztízs értékkel is bír.

Nem lettünk rosszabb csapat.Azért ez a keret is elég mély, de jó lett volna 1-2 igazán nagy fogás nem csak B opciók.

Ha jön egy aktuális nagy sztár annak bizonyítania kell ha akar ha nem ez pedig húzza fel a többit is.

Előfordulhat, hogy Morata fogja húzni a csapatot és vinni a hátán a brigádot ha CR,Bale kiesik, de kétlem.

Amikor mélyponton voltunk akkor sem a tudással volt a gond.Majd uaz a motivált gárda BL-t nyert..


Nem temetek senkit és semmit de szerintem fontosak a top igazolások, még ha néha pénz kidobások is.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2016. augusztus 15., hétfő 20:48

Steve írta:Én nem szoktam hisztizni és türelmetlenkedni az igazolási időszakban, de mivel mindenki elkelt aki számomra érdekes lett volna, így vereségnek élem meg Perezék "munkásságát"

Ki fog jönni ez idővel, hogy nem újítunk és nem frissítjük top játékosokkal a keretet... :shutup:

nekem is van pici hiányérzetem, de úgy érzem a "friss top játékosok" már itt vannak, csak még épp nincsenek azon a szinten jelenleg, reméljük ez a szezon vízválasztó lesz számukra. gondolok itt elsősorban Kovacicre(akivel szerintem a legtöbbet nyerhetünk,ha ZZ kitudja hozni belőle a maximumot) és Casemirora. a támadó harmadba meg ott van Asensio, és sajnos nem sajnos Morata is. érkező már csak akkor lesz, ha James távozik szerintem.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 15., hétfő 20:36

Steve írta:Én nem szoktam hisztizni és türelmetlenkedni az igazolási időszakban, de mivel mindenki elkelt aki számomra érdekes lett volna, így vereségnek élem meg Perezék "munkásságát"

Ki fog jönni ez idővel, hogy nem újítunk és nem frissítjük top játékosokkal a keretet... :shutup:

Nagyon nagy butaság temetni már előre egy csapatot,vagy kudarcként megélni ha nem vesszük meg az aktuális kedvencet irreális áron.
Egyelőre a real madrid a legjobb csapat....még meg sem száradt a pezsgő a trófeából.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. augusztus 15., hétfő 19:25

Én nem szoktam hisztizni és türelmetlenkedni az igazolási időszakban, de mivel mindenki elkelt aki számomra érdekes lett volna, így vereségnek élem meg Perezék "munkásságát"

Ki fog jönni ez idővel, hogy nem újítunk és nem frissítjük top játékosokkal a keretet... :shutup:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. augusztus 15., hétfő 18:42

CS0ki írta:Mekkora trollkodás lenne, ha a bemutatása után két nappal eladnánk a chelseanek Moratát. :mrgreen: Nem mondanám, hogy nem röhögnék, de sajnos esélytelen a dolog. most már itt marad, talán mutat valamit, amit én/mi nem lát(t)unk benne.

Így marad James, akit elpasszolhatnánk, talán a chelsea hátha lép érte. elpasszolnák Fabregast, és vinnék James-t. Bár valahogy Conte csapatában nem nagyon tudom elképzelni...PSG-n kívül tényleg nem marad senki.
Leicester tavaly első lett, van pénzük, meg esetleg egy csere alap mahrezuk :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. augusztus 15., hétfő 16:17

Mekkora trollkodás lenne, ha a bemutatása után két nappal eladnánk a chelseanek Moratát. :mrgreen: Nem mondanám, hogy nem röhögnék, de sajnos esélytelen a dolog. most már itt marad, talán mutat valamit, amit én/mi nem lát(t)unk benne.

Így marad James, akit elpasszolhatnánk, talán a chelsea hátha lép érte. elpasszolnák Fabregast, és vinnék James-t. Bár valahogy Conte csapatában nem nagyon tudom elképzelni...PSG-n kívül tényleg nem marad senki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 14:37

Na csak nem bírtad ki...
Ha néztél Real meccseket az elmúlt időben, akkor egyértelműen látható volt, hogy fos a térde. Igen, ilyen egyszerűen. Az egyértelműt nem hiszem, hogy magyarázni kell, főleg, ha hatvanketten leírjuk, hogy igenis szar a térde, de neked bizonyíték kell. Erre azt tudom írni, hogy gondolkodj, nem árt meg. Lásd is a meccseket, ne csak nézd.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 15., hétfő 13:04

Realista24 írta:
Ronaldo09 írta:Az előző Bl döntő az 2évvel ezelőtt volt,amit említettem én is,akkor sérült meg a térde.A mostanin izomtúrtelhelés volt,nem térd,viszont h3x03 amit mondott a vállalásról,igaz,így visszagndolva,illetve a Te mikrofonos példád is jó,igaz,meg lehet engem győzni,csak álátámasztott tényekkel...
Néha nem árt gondolkodni, egész sokra lehet vele jutni.
Na csak nem bírtad ki...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 15., hétfő 12:35

Ronaldo09 írta:Az előző Bl döntő az 2évvel ezelőtt volt,amit említettem én is,akkor sérült meg a térde.A mostanin izomtúrtelhelés volt,nem térd,viszont h3x03 amit mondott a vállalásról,igaz,így visszagndolva,illetve a Te mikrofonos példád is jó,igaz,meg lehet engem győzni,csak álátámasztott tényekkel...
Néha nem árt gondolkodni, egész sokra lehet vele jutni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. augusztus 15., hétfő 12:19

donor írta:Alaba megszerzése viszont még mindig prioritás lenne nálam. Vele megvalósulhatna RMCF vkp nélküli álma :D
Csak akkor a cseresornak is olyannak kellene lennie, hogy az RMFC által felvázolt kp működjön.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. augusztus 15., hétfő 12:14

Szerintem a CR kérdésben az idei év vízválasztó lesz. Sérülésből jön vissza, újra történelmet írhat, stb. Egyrészt aggódom, mert maximalista és egoista egyben, másrészről azért jönnek olyan hírek, amik bizakodásra adnak okot (sokat segít a társaknak, az ifistáknak, jobbról bár 2 ember is előtte van a szabadrúgásoknál, stb). Meglátjuk.

Alaba megszerzése viszont még mindig prioritás lenne nálam. Vele megvalósulhatna RMCF vkp nélküli álma :D

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. augusztus 15., hétfő 12:07

Az előző Bl döntő az 2évvel ezelőtt volt,amit említettem én is,akkor sérült meg a térde.A mostanin izomtúrtelhelés volt,nem térd,viszont h3x03 amit mondott a vállalásról,igaz,így visszagndolva,illetve a Te mikrofonos példád is jó,igaz,meg lehet engem győzni,csak álátámasztott tényekkel...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 15., hétfő 12:03

A bónusz meg hogy azért nem kevésszer látni képeken jeges borogatást a térdén, amikor "egészséges". HA az eb döntő sem volt neki elég, ahhoz hogy rájöjjön, a fontos meccseken kell ott lennie, akkor semmi. Mit élhetett át, élete döntőjében győztek, úgy h csak a pálya mellől szórta az erőt a társaknak. Biztos vagyok benne, hogy az ott őt is elgondolkodtatta, aztán vagy kevesebbet fog kockáztatni, vagy még jobban széthajtsa magát, nála nem lehet tudni :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég