Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 23:48

http://www.defensacentral.com/real_madr ... -traspaso/

Jól értem, hogy akkor bejelentkeztünk érte véglegesen? Ha tényleg 5-6 millió lenne, talán érdemes bepróbálni, egész vállalhatónak tűnt a bajnoki meccseken.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. április 25., csütörtök 23:30

hehe írta:
hidd el, h Sahin is jatszott ugy mint Gundogan most, es tudom mi a velemenyed Sahinrol.
fúú hallod, igyekszem nagyon finom lenni, mert nincs veled bajom :lol: :mrgreen:

sahin gyöklassú és teljesen egylábas gündöganhoz képest. tovább nem is megyek, már ezzel köröket ver rá.
nézd meg jobban :-)
Térdműtétek után van ha jól emlékszem , biztosan jót tett neki :roll: Sahin nagy tehetség volt , csak Mourinho nem tudta hova tenni kb egyedül szűrt és szervezte a játékot a Dortmundnál , mielőtt ide jött volna . Mondjuk ha elmegy a Juvébe , kicsit másabb karrierje lehetett volna ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 23:24

Ebbol a dortmundbol Gotze lesz klasszis esetleg Reus, a tobbi csak atlagos, akik jol illeszkednek bele Klopp gepezetebe. Sahin is ilyen volt Kagava is, egyik sem mutat(ott) sokat Dortmundon kivul.Gundogan is ilyen.
Gündogan remek játékos. Ezt a Sahinozást meg abszolút nem értem...Mi köze van Sahinnak Gündoganhoz? Két külön játékosról van szó. Az egyik teljesítményéből nem következik a másiké, vagy ha az egyik nem válik be, akkor a másik sem fog.

Az meg a másik, hogy ha egy adott csapatban képesek leadni a játékosok egy adott teljesítményt, akkor egy másikban is alkalmasak rá, ha megfelelően vannak kordinálva, beillesztve a rendszerbe.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 22:17

hehe írta:fúú hallod, igyekszem nagyon finom lenni, mert nincs veled bajom :lol: :mrgreen:

sahin gyöklassú és teljesen egylábas gündöganhoz képest. tovább nem is megyek, már ezzel köröket ver rá.
nézd meg jobban :-)
lattam, jobb mint Khedira,egy parszor beszivatta.(azert Sahin is jobb volt mint Khedira) Ebbol a dortmundbol Gotze lesz klasszis esetleg Reus, a tobbi csak atlagos, akik jol illeszkednek bele Klopp gepezetebe. Sahin is ilyen volt Kagava is, egyik sem mutat(ott) sokat Dortmundon kivul.Gundogan is ilyen.
Egyebkent Sahint terdserulesenek koszonhetoen kpott a gyorsasaga. De mindegy nekem egyik sem kene. Sahin is a legjobb helyen van, nem madridban.
Beke veled is. :-)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 25., csütörtök 22:09

hidd el, h Sahin is jatszott ugy mint Gundogan most, es tudom mi a velemenyed Sahinrol.
fúú hallod, igyekszem nagyon finom lenni, mert nincs veled bajom :lol: :mrgreen:

sahin gyöklassú és teljesen egylábas gündöganhoz képest. tovább nem is megyek, már ezzel köröket ver rá.
nézd meg jobban :-)
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 21:21

hehe írta:



illetve félve jegyzem meg, hogy gündogan eléggé megtetszett, láttam 3-4 meccsen összesen, verratti helyett akár ő is jöhet, nem bánnám, sőt.
hidd el, h Sahin is jatszott ugy mint Gundogan most, es tudom mi a velemenyed Sahinrol.
Nekem a torok-nemet olyan felmegoldas lenne, ha senkit nem tudnank hozni. Nem rossz Khediranal azert jobb, de ki nem.

Luis Gustavos reszt adom, jo lenne tudni, h Pep szamit e ra, ha nem akkor johetne. kb. hasonlo kvalitasu mint Vidal, kettejuk kozul vmelyik talan a legfontosabb igazolas lenne.
A masodik Veratti, a gyerek nagy jovo ele nez. Teknikasabb mint az atlag olasz focistak, eleg mozgekony is, es hat taktikailag is nagyon jo megis csak olasz.
3. Carvajal, nincs jobbhatved.
4.egy tkp(valszeg Bale lesz belole)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 25., csütörtök 20:26

hehebácsi hosszú hsz-ét nagyon adom, de hát ja, nem sok múlik azon, hogy itt mi mit mondunk. Carvajal, Verratti, Pogba, Isco, Neymar...de szép is lenne.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 25., csütörtök 20:08

Csapatszintű védekezést meg nem tudom mikor láttunk itt.
Megfelelő és elvárható szinten talán össz-vissz 2X-szer; tavaly a Barca elleni bajnoki döntőn és idén a Kupában szintén a katalánok ellen, egyébként ........ (felejtős)! :ike:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 20:02

Casso írta:
Pogbáról mi a legutolsó hír? Volt egy magángépes akciónk azzal mi van? :roll:
Ez engem is érdekelne. Szerintem semmi. Azt sem tudjuk kiért, miért ment az a gép, csak találgatás van. Az is lehet, h Mou megkívánta a bolognai-t, azt elküldte érte Faríát.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 25., csütörtök 19:56

ha vki megkapja a labdát, könyörgöm ne elfele fusson már a 2-3-4 társ, hanem a labda irányába.
igazából egyet tudok érteni a mondandód második felével teljes mértékben, de ez.....ez a kulcsszó
tegnap is a hajam téptem, mikor a szélen cé húzogat, a többi meg vakarja a tökét az embere mellett, ahelyett, hogy odalépne neki segíteni
de ez igazából megfigyelhető mióta mourinho az edző, néha vannak kivételek, mikor benzema visszább lép labdákért
talán a túlságosan kötött posztokból is fakad ez, meg az is, hogy a tolódás nem nagyon működik védekezéskor
ha egy ember a kp-ról fejebb lép, vagy a szélső védők előre húzódnak, akkor nem zár vissza a helyére senki, pedig ez még eddig egész jól működött
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 25., csütörtök 19:53

sokra megyünk, hogy páran egyetértünk, ha tele van tökvakaró, jóllakott bürökratával az elnöki páholy madridban :lol:
ahol egy játékosügynök és egy edző mondja ki az utolsó szót a világ legnagyobb klubjában, ott súlyos probléma van.

perez sem a régi sajnos, elfáradt sztem, a felesége halála után se rendezett sztem cirkuszi bohócversenyt...
Kép
Kép
Kép

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 19:53

Egy az egyben adom hehe amit írsz. A gond viszont az, hogy a vezetőség biztos nem fog 3-4 játékost hozni a kp-ra. Ez szomorú. Örüljünk ha 2 játékos érkezik arra a posztra.

Pogbáról mi a legutolsó hír? Volt egy magángépes akciónk azzal mi van? :roll:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. április 25., csütörtök 19:51

Teljes mértékben egyetértek ezzel a hozzászólással, hehe. GG :mrgreen:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 19:50

hehe...
Teljesen egyetértek. :-)
Jó a szó! :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 25., csütörtök 19:40

Casso írta:Isco-Veratti páros közül elég egyértelmű, hogy Isco kell. A Malaga adósságai miatt talán olcsóbban is megtudnánk szerezni mint Verattit. Pozitívum, hogy nagyon tehetséges és hazai játékos. De nem fakadok sírva, ha Veratti érkezik. Pogba és Vidal is nagyon jó név. Örülök mert eddig kp-ra csak jó neveket sorakoztatott fel a média. Akármelyik jó lenne.
nincs erőm visszaolvasni, biztos jópár oldalt írtatok már tennap óta.

aludva egyet a dolgokra, én továbbra is a robbantás mellett vagyok, túl mélyen tapicskolunk már a szarban sajnos.

edzőbának mennie kell, ez nálam nem vitatéma.

ha isco, verratti párosból kell választani, hát f :cens: szt, mind a kettőt hozni kell, 4-5-6 új játékos kell és ebben még nincs benne a castillások felhozatala.
ugyanennyi távozóra számítok. albiol, carvalho, higuain, dm?, kedira, kaká, ezekért lehet pénzt kapni, sajnos özil túl mélyen begyepesedett ide, nem eltávolítható a daganat.

kp-ra nálam már nem 2 a minimum érkező, hanem 3.
verratti, banega, canales, pogba, vidal, ramires, luis gustavo, kondogbia, yayatouré, gündogan.
nekem ez a listám, ebből 3 ember muszáj, nincs mese.
külön kitérnék luis gustavora: az ember - meglátásom szerint - biztos alapja lesz a jövő évi brazil válogatottnak a vébén, és most, hogy odament göcce, a bájern elképesztően tele van kp-sokkal (is). tudom, hogy a real madrid csak uli hőnessz rothadó hulláján keresztül fog a bájernből vásárolni, de akkor is megpróbálnám elhozni a gyereket, itt rendszeres lehetőséget kapna. gyors, erős, technikás, ramires-zel jók lesznek a válogatottban is.

az álmom a kp-ra:
verratti (mert óriási potenciált látok benne)
luis gustavo (mert mocskosul illene a játékunkba)
pogba (mert vieira óta a legnagyobb box-to-box játékos lehet)

illetve félve jegyzem meg, hogy gündogan eléggé megtetszett, láttam 3-4 meccsen összesen, verratti helyett akár ő is jöhet, nem bánnám, sőt.

támadót egyet igazolnék higuájn helyére. mindenképp meg kell szabadulni az embertől, én lefosom a bokám, ha itt tartjuk ezt a semmirekellőt. évek óta duplanulla. aguero jöhet, de én ha meggörbülök is a lucas-neymar vonalon néznék szét inkább. ha 40 körül tudnánk hozni bale-t, akkor még talán őt is, de az a baj vele, (mint ami céronaldoval is lesz) hogy ha játékstílust és felfogást váltunk, akkor nem lesz annyi hely futni és kontrázni, kis területre kell fasza technikás játékos.

a többi az alap sztem mindenkinél: carvajal, illetve megnézni casemirot hosszabb időre a nagyoknál, morata nyugodtan lehet cserecsatár, ha egy negredo vagy soldado meghatározó embere lehet a csapatának, vele se lesz gond.

ennyit kb a játékosokról.

viszont a végére hagytam a legfontosabb dolgot:
játékfelfogást kell váltani. sajnos, hogy győztes focit játszhassunk a nagy, erős csapatok ellen is, ahhoz rájuk kell kényszerítenünk a saját játékunkat. a real madrid csak az utóbbi években vesztette el az identitását, a barca, a sevilla, és mi mindig is arról voltunk híresek, hogy szép, ötletes támadófocit játszunk és így győzünk.
ehhez az kell, amit a dortmund játszik például, felszabadult grundfoci jelleg, nincsenek kötött posztok, nincsenek kőbe vésett szélsők és csatárok, mint nálunk. nálunk bele van égetve, hogy pl ha coentraohoz kerül a labda, akkor megy tovább cének a szélre, onnan visszapassz vagy elfut, vagy megy be a passz xabinak. ha nem megy, vissza hátra, aztán jön az ívelés. a jobboldalunk teljesen impotens, évek óta. így nem lehet, ez annyira kiszámítható, hogy a vak is tudja. amikor egy terim nyilatkozza, hogy mindenki tudja hoyg játszik a real, na ott van vége a projektnek.
megújulás kell, gyors, sokpasszos, de a tiki-tökömnél direktebb egyérintős támadófoci. átlépésekkel, testcselekkel, háromszögelésekkel.
ehhez 3 dolog kell sztem:
- megfelelő edzői felfogás. (klopp, wenger, ancelotti, mind tudja kisujjból)
- megfelelő minőségű játékosok: ha így akarunk játszani, akkor sajnos sokak kedvencei esetében elő fog jönni (amit tőlem nem fogadnak el, mert rühellik a pofám :mrgreen: ), hogy a keret nagy része kevés, nem elég jó, mondhatni igazi vérbeli balfasz. nem lehet egylábas, egysíkú, egysebességen mozgó, agyilag zéró játékosokkal új rendszerben játszani.
- ha vki megkapja a labdát, könyörgöm ne elfele fusson már a 2-3-4 társ, hanem a labda irányába. bekemnél is azért szorult ökölbe a kezem, azért rühelltem az embert mindennél jobban, mert nem fogta fel az agyával, hogy nem angliában van, azok a gyöklassan szálló ívelései könnyedén megszerezhetők, a védelem lazán átkocog és tolódik, szép meg látványos, de szart sem ér. elég volt az ívelgetésből, spanyolországban vagyunk, itt technikás foci van, persze mindig igyekezni kell az optimális megoldásra, de alapvetően mi a földön nyomjuk a focit. mert olyan csapat még lófaszt nem nyert, amelyiknek az volt az alapjátéka, ami pl most nekünk.

kb ennyi egyelőre :happy:
az agárdi szilva legyen veletek pajtikák!
Kép
Kép
Kép

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 19:39

Ha Lass-nak lett volna egy csöppnyi esze és nem csak a diszkózás, meg a kur***zás és a szharok bele felfogása, most nem lenne gondunk évekik a vkp kérdéssel, mert az a faszi, mint gyorsaságilag, mint erőnlétileg, mint érzékileg magához a poszthoz kimagasló volt. Ráadásul Skillekben, sem volt utolsó. Olyan volt, mint egy Pitbull. Csak hát nagy az isten állatkertje és a butaság határtalan, kiváló példa ő rá. :(
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 19:36

szerintem ebben nincs igazad, meg asszem te mondogattad, h nem baj ha a barcatol atveszuk par dolgot. Gondoltal itt, h egy Banega-Modric-Vidal harmas mennyire utne
Az a baj, hogy nem lesz itt Vidal... :( A másik, hogy Banega zömök, kemény játékos, Varretti nem igazán.
Ha jönne egy Vidal, aki másfél ember munkáját elvégzi, akkor oké, kezdhetünk valamit a helyzettel, de biztos vagyok benne, hogy nem fog jönni.
Már egy ideje inkább látnék egy 1,90-es állatot a védelmünk előtt, az igazi irányítást meg feltolnám egy fokkal feljebb, Modric és a mellette lévő játékosig.


Ott ki az izom? Iniesta? Xavi? Busquets?
Buszketsz. Azért majdnem 190 a faszi, kiváló taktikai érzékkel. Mellette meg rohangál az egész törpsereg. és náluk is pont eddig működött, ami nem csak sétálgatott elől a nép. Most hogy visszavettek, kaptak egy csomó gólt a szezonban. Nekünk ne legyenek illúzióink, sosem fognak megszakadni a sztárjaink. Lehet itt dicsérni pl CR-t, néha tényleg látványosan visszazár, de nem 90 percnyi kemény munkáról van itt szó. Nála valamilyen szinten ez meg is bocsátható, mert egyszerűen kell az energia másra, végignyomja az összes meccset, képesnek kell lennie akármikor kivágni egy 30 méteres sprintet, ha keményen védekezne, visszaesne a támadó teljesítménye, akkor meg nem tudom mit csinálnánk. Özil szintén csak mímeli a védekezést. Csapatszintű védekezést meg nem tudom mikor láttunk itt.
És bizony Modric is hiába lelkes meg forgolódik, túl sokszor mennek el mellette, elnyomják. Persze, szerez pár labdát, nincs ezzel akkora gond, csak kell mögé/mellé a kemény alap.

eleve van egy Marcelonk, jó eséllyel jön egy Carvajal, aki igazából szintén nem a betonvédekezésről híres. A támadásban sokat fognak segíteni, az elől lévő sztárjaink sosem fognak teljesen a védekezéssel foglalkozni, így rámennék a kemény középpályára.

Ha már kérdés volt, mondjuk hátulra egy Kondongbia vagy Pogba (előbbit túl keveset láttam, kicsit tartok attól, hogy nagyon egylábas, meg nyilván nagy zsákbamacska azért, bár Pogba is), Modric mellé meg Gündogán.
Makelele sem volt az a nagydarab, de kevesen mentek el mellette...
Makelele teljesen más izomzatú, felépítésű játékos volt, mint mondjuk Verratti.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 19:33

Én csak Press kommentjére reagáltam.

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. április 25., csütörtök 19:33

Igen, lehet, hogy egy 210 magas, kigyúrt emberke megindul, és mint rinocérosz vág utat a szavannán, de azt mi zárja ki, hogy valamelyik 160 centis figura már rég elveszi tőle a labdát, mire elhalad mellette?
Makelele sem volt az a nagydarab, de kevesen mentek el mellette...

Amúgy még mindig annak a levét isszuk, hogy ő eligazolt , a bajok ott kezdődtek :mrgreen:

Vidal-t adom, meg jobbhátvéd posztra valakit pls , mert szörnyű ,hogy csak baloldali beadásokkal tudunk operálni.
Bale is jól jönne, ő legalább meghalna a pályán fiatal is, majd Modric lealkudja nekünk az árát. :)

Ja és új edzőt kérnék, Klopp és Ancelotti urakat ebben a sorrendben.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 19:33

Most látom Látom GT37 a hozzászólásod, akkor +1
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég