Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:43

tubatibi írta:Valami délutáni agyzsibbasztó vígjáték/animáció/horror,esetleg egy jó thriller???

Valaki? :)
Szörnyecskék , Kéz őrület :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:33

mert rengeteg klisét tartalmaz,
Pont ez az, annyira klisés, hogy már fáj. Előre lehet tudni azt is, hogy a következő képsort milyen kameraállásból fogják mutatni. Tom semmi extrát nem adott a filmnek, és a story is kevés, és kiszámítható volt számomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:27

Realista24 írta: Na, megnéztem (illetve csak majdnem) ezt a Feledés című remekművet.
Azt hiszem ötször sikerült bealudnom rajta, a végét még most sem láttam, és valahogy nem is érdekel. Úgy be volt harangozva, mintha valami korszakalkotó film lett volna, de számomra értékelhetetlen.
:/ pedig jó film. Bár korszakalkotónak nem nevezném, mert rengeteg klisét tartalmaz, de mégis jól működik. Persze ez nem jön be mindenkinek.

Elysiumot várom már nagyon. Nagy elvárásaim vannak vele kapcsolatban, remélem nem koppanok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:22

Hát a Movie 43 elég agyzsibbasztó. :D
Eléggé alul értékelt, csak helyén kell kezelni a baromságot. Nekem bejött.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:22

Valami délutáni agyzsibbasztó vígjáték/animáció/horror,esetleg egy jó thriller???

Valaki? :)
Horrorra akadva 5, garantáltan lefáradsz.

Na, megnéztem (illetve csak majdnem) ezt a Feledés című remekművet.
Azt hiszem ötször sikerült bealudnom rajta, a végét még most sem láttam, és valahogy nem is érdekel. Úgy be volt harangozva, mintha valami korszakalkotó film lett volna, de számomra értékelhetetlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:19

Valami délutáni agyzsibbasztó vígjáték/animáció/horror,esetleg egy jó thriller???

Valaki? :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 2., péntek 0:42

Remy írta:
torjack írta: A Zöld Íjászt eleve nem hinném, hogy beleteszik a JL filmbe. Képességek nélküli, kütyükkel felszerelt milliárdosnak ott van Batman.
Ő is a csapat tagja. A JL nem csak Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lanter, Flash, Martian Manhunter, és Aquamanből áll. Az univerzumukban ott vannak a többiek is.

Ha megnézzük a JL rajzfilmeket, akkor ott is szerepelnek még kisebb, nagyobb hősök.

Persze a Zöld Íjász valószínűleg nem főszerep kapna a filmben, hanem csak felbukkanna néhány perc erejéig, vagy valami ilyesmi.
Azt tudom, hogy csapattag, meg még vagy 100 egyéb szuperhős, de valahogy a JL filmben Amell-t és a CW Íjászát nem tudom elképzelni. TV-t és a mozit nem feltétlenül keverném. A Marvelnek is vagy bejön, vagy nem...az egy dolog a Marvelnél, hogy a SHIELD sorozat és a mozik egy univerzumban játszódnak, de amíg a sorozatból moziba cameo nem nagy cucc, addig fordítva annál inkább...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 2., péntek 0:27

torjack írta: A Zöld Íjászt eleve nem hinném, hogy beleteszik a JL filmbe. Képességek nélküli, kütyükkel felszerelt milliárdosnak ott van Batman.
Ő is a csapat tagja. A JL nem csak Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lanter, Flash, Martian Manhunter, és Aquamanből áll. Az univerzumukban ott vannak a többiek is.

Ha megnézzük a JL rajzfilmeket, akkor ott is szerepelnek még kisebb, nagyobb hősök.

Persze a Zöld Íjász valószínűleg nem főszerep kapna a filmben, hanem csak felbukkanna néhány perc erejéig, vagy valami ilyesmi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 2., péntek 0:17

Valószínűleg így akarják bemutatni nekünk Flasht. Nem külön filmet kap, hanem sorozatot. És a JL filmben, majd a sorozatbeli színészek lennének. Zöld Íjász és Flash is.
Ez azért így cinkes...Én elhiszem, hogy sokaknak bejön a CW verzió, ( mocskosul nem tartozom közéjük) de moziban...
A Zöld Íjászt eleve nem hinném, hogy beleteszik a JL filmbe. Képességek nélküli, kütyükkel felszerelt milliárdosnak ott van Batman.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 2., péntek 0:05

torjack írta:
Flash először egy vendégszerepben mutatná meg magát a Zöld Íjász 2. évadjában, majd megkapná a külön sorozatot is. Ez viszont azt jelentené, hogy a Zöld Íjász is részese lenne a jövőbeli Igazság Ligája filmnek!

Ez a spin-off része lenne JL filmnek? Szerintem csak simán testvérsorozat lesz.
Valószínűleg így akarják bemutatni nekünk Flasht. Nem külön filmet kap, hanem sorozatot. És a JL filmben, majd a sorozatbeli színészek lennének. Zöld Íjász és Flash is.

Hát kíváncsi leszek mi lesz belőle. Én őszintén nem örülök ennek, mert egy sorozatban nem tudják olyan ütősre megcsinálni a karaktert szerintem. CGI se lesz toppon (filmhez mérve). Sokkal jobb lenne egy sima film neki.

A Zöld Íjász rendben van, de Flash többet érdemel. Mégis csak a világ egyik leghíresebb hőse.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 1., csütörtök 23:58

Flash először egy vendégszerepben mutatná meg magát a Zöld Íjász 2. évadjában, majd megkapná a külön sorozatot is. Ez viszont azt jelentené, hogy a Zöld Íjász is részese lenne a jövőbeli Igazság Ligája filmnek!

Ez a spin-off része lenne JL filmnek? Szerintem csak simán testvérsorozat lesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 1., csütörtök 23:43

néhány hír, stb:

- Jackass Presents - Bad Grandpa előzetes :mrgreen:

- A Zöld Íjász sikeressége után a CW úgy gondolta, hogy ideje lenne egy másik szuperhős életét is bemutatni, aki nem más lenne, mint a Villám! Flash először egy vendégszerepben mutatná meg magát a Zöld Íjász 2. évadjában, majd megkapná a külön sorozatot is. Ez viszont azt jelentené, hogy a Zöld Íjász is részese lenne a jövőbeli Igazság Ligája filmnek!

- Mikor is játszódik az új X-Men film? A jövőbeli rész, az öregekkel nagyjából 10 évvel az X-Men 3 után, míg a múltbeli a fiatalokkal, 10 évvel a First Class után.

- A Wow filmről néhány dolog; story

- James Cameron folytatja az Avatart, de nem 1, nem 2 résszel, hanem rögtön 3 filmet forgat le. Az elsőt 2016-ban, a másodikat 2017-ben, a harmadikat pedig 2018-ban mutatnák be.

- Szupercella előzetes (szinkronos) [Stallone/Schwarzenegger]
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. augusztus 1., csütörtök 21:57

Engem csak az érdekelne, hogy akkor miért ülsz be szinte minden újdonságra?

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 1., csütörtök 21:46

Jól van, akkor nézzétek meg, a műfasz ismeretetek jól meg fog nőni, az összes létező modell látható a filmben. :D Első számú kedvencem Rock Johnson, de ez akkor is felháborító film volt. Vérlázító, hogy ilyen primitív vígjátékot csinálnak egy gyilkosságból, aztán még ki is hangsúlyozzák, hogy igaz történetet dolgoz fel...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 1., csütörtök 21:40

nmate írta:Pedig épp agyaltam, hogy beüljünk-e megnézni The Rockékat egy popcorn társaságában, buli felvezetésnek :mrgreen:
Tényleg dicsérik a filmet. Ha nem vár el tőle az ember forradalmi újításokat, akkor könnyen élvezheti. Én a hétvégén szerintem meg is nézem, aztán írok róla.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 1., csütörtök 21:31

Pedig épp agyaltam, hogy beüljünk-e megnézni The Rockékat egy popcorn társaságában, buli felvezetésnek :mrgreen:
Zsombor írta:Miért,volt már olyan film,ami tetszett cartnak?
Az új Halálos irambant csípte, én emlékszek! :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. augusztus 1., csütörtök 21:30

Remy írta: akkor tud filmet csinálni, erre jön Cart :mrgreen:
Miért,volt már olyan film,ami tetszett cartnak?

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 1., csütörtök 21:29

soadroli írta:Tudtátok hogy Ian McKellen meleg? :ozil: Én csak most olvastam. Persze ettől még remek színész, de ez olyan...nem is tudom, illúzióromboló :D

Ráadásul zsidó és mutáns :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 1., csütörtök 21:22

cart írta:Pain and gain

Tényleg fájdalmas volt végig nézni ezt. Borzalmas szar film, még Michael Bayhez viszonyítva is. Semmi olyat nem tudnék mondani, ami miatt értelme lenne megnézni, szánalmas egy moslék az egész. Ha ezt tudom, akkor inkább megnéztem volna a Hupikék törpikéket kétszer egymás után...
:lol: :lol: pedig pont éltették a filmet, hogy ha Bay kevés pénzt kap, akkor tud filmet csinálni, erre jön Cart :mrgreen:
No, mindegy The Rock miatt kötelező :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 1., csütörtök 21:19

Pain and gain

Tényleg fájdalmas volt végig nézni ezt. Borzalmas szar film, még Michael Bayhez viszonyítva is. Semmi olyat nem tudnék mondani, ami miatt értelme lenne megnézni, szánalmas egy moslék az egész. Ha ezt tudom, akkor inkább megnéztem volna a Hupikék törpikéket kétszer egymás után...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég