Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 2., péntek 8:12

Kakának befellegzett. Nem tudom elképzelni, hogy Ancelotti ilyen teljesítmények után komolyan fog vele számolni a szezon során. Isco, Modric, Casemiro KP működik idáig a legjobban, a spanyol pedig úgy néz ki, gyorsan beilleszkedett, nagyon tetszik a játéka. Sokkal jobban, mint Özilé.
Picit aggódom amiatt, hogy a góljaink többségét még mindig kontrákból szerezzük. remélem, ez fokozatosan változni fog, és már nem fog kísérteni El Unico szelleme.
Jó meccs volt, tartottuk a labdát, letámadtunk, végre volt KP-nk... tetszett na :)
Merci Zizou!

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 2., péntek 7:35

kapor_89 írta:Sziasztok! Nem tudom hova kell írni, úgy hogy ne savazzatok pls :) A mai teljes meccset szerintetek le lehet tölteni valahol? Nem láttam, de szeretném megnézni a taktikai variációkat/felállásokat, amit használt Ancelotti. Ki a jelenlegi multimédiás az oldalon?
http://madridom.hu/rolunk/

Alul megtalálod a multisokat!

De sztm még alszanak.. :mrgreen:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. augusztus 2., péntek 7:09

na karimúr!ezaz,ezaz,ezaz!! :)







remélem realista látja ezt.. :D :)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. augusztus 2., péntek 6:53

Sziasztok! Nem tudom hova kell írni, úgy hogy ne savazzatok pls :) A mai teljes meccset szerintetek le lehet tölteni valahol? Nem láttam, de szeretném megnézni a taktikai variációkat/felállásokat, amit használt Ancelotti. Ki a jelenlegi multimédiás az oldalon?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 28., vasárnap 12:28

Tegnapi meccsről 1 nagyon jó összefoglaló!
https://www.youtube.com/watch?v=ZvkkRBeHFWo

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 28., vasárnap 12:11

Nekem tetszet a tegnapi meccs! Szünet után DM teljesen eltünt a baloson pedig az elvileg az ő posztja :roll: ... Ronaldo mindenhol ott volt és még vissza is zárt. Még volt is 1 szerelése a saját 16-sunknál :D ... Gondolom szabadon mozaghat igy a tere is megvan. Khedira is elfogadható volt ebben a felállásban, de szivesebben néztem volna meg, ha ő jön le a szünetben és Casemiro megy be, hogy mit alkotnak úgy Modriccal, de biztos vagyok benne, hogy fogunk olyat is látni idén :) ... Nacho játéka is tetszet bár Pepével nem nagyon érzik még egymást, de cserénak tökéletes lesz. Nagyon várom, hogy hétfőn csatlakozzanak a többiek, mert szeretnék végre látni 1 rendes kezdő 11-et :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 28., vasárnap 11:52

A tegnapi meccs.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 28., vasárnap 11:51

eddig ez a meccsünk volt a legjobb. Biztató h egy felkészülés végén lévő PSG-t különösebb gond nélkül megvertünk.
Ronaldo posztja nekem jobban tetszik így. Nem értek azzal egyet h szélen hasznosabb. Szerintem ott nagyon sokszor eltűnt, és le volt egyszerűsítve annyival a játéka h befele viszi aztán lő. Ezen a 3 meccsen látszott h így sokkal többször játékba tud avatkozni, átmennek raja a kényszerítők, és a kapu elé is hamarabb tud érkezni. Márpedig a góljai nagy része ennek volt köszönhető. De nem egyértelműen középen játszik, sokszor kihúzódik a szélre is. Szabadabban játszik mint Josénál.
Özil pont a fordítottja. Ő inkább szélről húzódik befelé, néha még a túloldalt is feltűnik. Ő is szabadabban játszik, nem egyértelmű szélső.
A széleket leginkább Carvajal és Marcelo fogja bejátszani, pont úgy ahogy én elképzeltem. Ha van két ilyen szélsővédője egy csapatnak akik a támadásoknál sem fogalmatlanok, akkor nem érdemes az olyan játékosokat mint Cé és Özil kitenni szélre csak azért h legyen ott is vki.
Isco amolyan Iniestás szerepkörben mozgott. Nem egyértelmű tkp-ban. Remélem hozzászokik, nálam nyerő ez az ötlet.
A Modric-Khedira páros is jól működött, a német sokkal hasznosabban játszik mint Josénál. Kicsit vissza van fogva, és azzal foglalkozik amivel kell.
Ami még feltűnt h védekezésnél Özil rengetegszer lépett vissza, sokszor 20-30 méterre védekezett a kapunktól. Védekezésben olyan 4-4-2 féleséget játszottunk, de a 4 kp-s inkább középen tömörült, a 16-os vonalainak meghosszabbításában. Valahogy így:

Carvajal---Pepe---Nacho---Coentrao
---------Khdeira--Modric/Case.------
------Özil----------------Isco/DM------

Támadásban meg ez volt:

-------Khedira---Modric/Case.-------
Carvajal-------Isco/DM-----Coentrao
----------Özil-----------Ronaldo-------
----------------Benzema---------------

Így láttam én, de persze lehet rosszul :mrgreen:

Személy szerint én ezt erőltetném, csak Khedira helyett Casemiro vagy Kondogbia, és persze a rendes védelem Ramossal, Varane-nal, és Marcival
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 28., vasárnap 11:23

A Lyon elleni meccshez képest nagyon jó volt a csapat, de amúgy semmi extra, sok a pontatlanság. Isco is túlvállalja magát, sokat vezeti, meg rátekeredik a labdára és sokszor a nehéz passzt választja és így labdavesztés a vége. Benzema jó volt, sok helyen feltűnt, sokat kérte a labdát és a gólja is szép volt. Ronaldonak volt pár szép megmozdulása meg pár lökete, de nem játszott annyira jól. Özil is jobb volt, mint eddig, annyira nem tűnt el a meccs első 10-15percét leszámítva. Modricot sajnáltam, hogy lecserélték félidőben viszont a csereként beálló Casemiro beleszürkült a mezőnybe. Khedira az Khedira, Kaká az Kaká és DM az DM :mrgreen: róluk nem kell mit mondani. A védelem meg nem érdekes amíg nincs itt Varane és Ramos, viszont Carvajal nem volt annyira bizonytalan, nem csinált nagy hülyeségeket, mint az eddigi 2 meccsen. Jó lesz ez a csapat.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 28., vasárnap 11:11

zolee írta:Sziasztok!

Nos, milyennek tunt az esti PSG elleni merkozes? Mi a velemenyetek a Mourinho vs Ancelotti mentalitassal kapcsolatban?
Sajnos nem láttam végig a meccset Benz gólja nagyon szép volt nyilván még sok a próbálkozás, posztkeresés rendszer megismerése stb.
Igazi véleményt majd csak akkor lehet mondani ha Ramosék is ott lesznek a pályán és legjobb kezdővel tudunk kiállni...

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. július 28., vasárnap 11:09

A tegnapi meccs letölthető lesz valahonnan teljes egészében? Eddig sajnos egyik felkészülési meccset sem tudtam megnézni, de a PSG ellenire kíváncsi lennék.

zolee
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. július 28., vasárnap 11:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Alonso, Ozil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zolee » 2013. július 28., vasárnap 11:05

Sziasztok!

Nos, milyennek tunt az esti PSG elleni merkozes? Mi a velemenyetek a Mourinho vs Ancelotti mentalitassal kapcsolatban?

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 25., csütörtök 14:37

wZoLee7 írta: jól játszott szerintem tegnap
én evvel nem értek egyet, kurva szar meccse volt a tegnapi. de nem baj lesz jobb :luck:
első félidőt nem nagyon láttam, de a másodikban én is észrevettem 1-2 próbálkozást mint pl Modric bal szélső és DM kp. remélem rájöttek h ez senkinek nem jó. Cherysev és Casemiro ellenben nagyon tetszettek. Velük meg voltam elégedve. Illara sérülése miatt köv. meccsen nálam casemiro lenne a kezdő Modriccsal és Iscoval(aki mondhatni tegnap is jóvolt amennyit láttam az elsőből).

Lyon: Ez a Clement Grenier nekem is tetszett, érzi a kis játékokat de tud nagy kerákat is osztani jól indul be.. :happy:
Modric - Kroos

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 25., csütörtök 13:13

A tegnapi mérkőzésből valóban nem sokat lehet levonni,de:
-Valóban sok ember nem a helyén játszott,de nekem úgy tűnt,mintha azt a kispasszos,kényszerítős játékot erőltetnék,sok helycserével,amit sokn szeretnének látni,és itt Isco,Özil,Ronaldo,Benzema jól lépett be a támadásokba.Persze sok még a hiba,de nem most kell még a csúcson pörögni...
-aztán;az orosz első bizonytalankodásai ellenére jól felvette a meccs ritmusát.
-Illarramendi,megmondom őszintén,akár fizikális problémája van,akár nincs tőle többet vártam...merhogy konkrétan nem csinált semmit.
-Ellenben Casemiro hajtott ahogy egy kp-nek kell,labdákat szerzett,gólt szerzett,megakasztotta a támadásokat...még nem az igazi,de minden esetre biztató...
-Modric hozta saját magát,felpörgött a játék mikor beszállt,még most is elgondolgodtam rajta hogy lehettem ekkora marha,hogy sokalltam az árát anno... :roll:
Összességében sokat erről a meccsről nem lehet elmondani,de megdicsérném a fiatalokat,hogy nem adták fel,és kihozták x-re.Kisérleti stádiumba vagyunk,az edzők próbálkoznak,dw hiszem hogy összeállunk kezdésre...

Az a Grenier nevű Lyoni játékos jó kis futballista...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. július 25., csütörtök 11:09

Kipróbálták, nem ment...vannak játékosok akiket nem jó máshol játszatni, CR-nek bal szélen kell lennie, DM-nek meg jobb oldalon...Özil nem szélső, ezt a hülyeséget Mourinho kezdte de kb soha nem vált be...Modric meg, csatárnak? ő KP és kész
Cheryshevet sokan lehúzták, de ő sem balhátvéd! amikor aztán a 2. félidőben Casado beállása után előre léphetett azonnal jobb és hatékonyabb játékot mutatott
Nem kell egyből kétségbe esni egy döntetlen után, a Castilla játékosai a saját bajnokságukban sem tudtak túl nagyot alkotni, ez pedig egy lyon volt.
Carvajal, Isco, Casemiro és DM is jól játszott szerintem tegnap

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 25., csütörtök 8:38

Meccs elején tetszett, hogy Cé elől van Karim mellett, de lehetséges, hogy nem ez a jó taktika. Többet kell szélről indulnia Ronaldonak. Remélem ezt észreveszi Carlo is. Di Maríat nem is értettem miért kellett arra a posztra tenni, túl szeleburdi oda. Ott kellett volna Modricnak kezdenie. Mondjuk itt még lehet próbálgatni mindent. Viszont én elaludtam a 30.p körül :mrgreen: addig Illarra nem játszott rosszul, lehet tényleg tudja majd pótolni Xabit. Viszont Casemirora lennék kíváncsi, remélem következő meccsen kezdő lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 25., csütörtök 8:31

Erdemes megnezni a meccset, vagy inkabb hanyagoljam?
Szerintem ne kínozd magad.
Azért remélem amerikában komolyabban vesszük
Én az amerikai túra végére szeretném látni a koncepciót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 25., csütörtök 8:05

Nem tudom gyerekek, én értem hogy kell kisérletezni, nincs is ezzel semmi gond. De azért vannak olyan dolgok, amiket nem tudom mennyire érdemes kipróbálni (Pepe mint csatár mondjuk :mrgreen: ).

A tegnapi kezdőnek nem tudom mi értelme volt, 1 szál Illara a középpályán, a felállást kb. nem is értettem, a balösszekötő helyén 5 perc alatt feltűnt Cherisev, CR, Özil, DM. Sem CR sem DM nem tudnak máshol játszani csak a saját posztjukon, ezt teljesen fölösleges próbálgatni.

Nade ez van, ebből a meccsből 0 következtetést lehet levonni, az öreg próbálgatott egy sort, eredménye kb. semmi nem volt, letudtunk még egy kötelező meccset Benzema árából. A Lyon jobban pörgött, gondolom kb. full kezdővel álltak ki, és ők a végére gyengültek a cserékkel, mi meg nem, ezért lett x.

Azért remélem amerikában komolyabban vesszük :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. július 25., csütörtök 2:08

Erdemes megnezni a meccset, vagy inkabb hanyagoljam?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 25., csütörtök 0:15

pulci írta:Ramosék mikor csatlakoznak amúgy, szívesen megnéztem volna már velük a csapatot PSG ellen?
Ha jól tudom hétfőn :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég