Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 26., péntek 8:07

Cavani? Ne idegeljetek már. Egy Napiloból csak néha napján tud kiemelkedni, emelett pofátlanul drága. Remélem, a City veszi meg, mi meg hozzuk Agüerot, aki szintén nem tökéletes megoldás, de messze jobb. És Madridban, ahol a családja is van, újra jól teljesíthet, és ezúttal talán konstansan is. Ha ő sem, akkor egyértelműen Reus (nálam ő lenne az elsőszámú célpont). Szélső, de csatárként is nagyon jó. Bár vele a rúgjuk fel, és sprinteljünk a labda után nem sokra mennénk.
Merci Zizou!

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 26., péntek 8:01

hehe írta:gyerekek ne csináljuk már, coentrao kanyarba nincs marcelohoz képest semmilyen téren.
volt egy ajándék éve marcelo sérülései miatt, de ennyi.
ezért szép az élet, értékrendjeink szerint másképp látjuk a dolgokat, más fontos. Pl. Mourinhonak Arbeloa a fontos, nekünk már kevésbé... :lol:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 26., péntek 7:56

gyerekek ne csináljuk már, coentrao kanyarba nincs marcelohoz képest semmilyen téren.
volt egy ajándék éve marcelo sérülései miatt, de ennyi.
Kép
Kép
Kép

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 26., péntek 7:50

Ezzel a Coentraos dologgal én is egyet tudok érteni. Szerintem egy kicsit összekapta magát, ha jönne egy másfajta edző, kicsit lehiggadna, még jobb lenne. Sajna a régi Marci rovására, aki az egyik kedvencem. Ő ha támad, élmény nézni. Néha mikor védekezik, görcsbe rándul a gyomrom. Bár ezt már megszoktam M.Salgado-M.Torres-Drenthe-Cicinho vonal óta... :D
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

papinho
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:42
Kedvenc játékosaid: Zidane, Zola, Raul, CR
Kedvenc csapatod: csakaMadrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: papinho » 2013. április 26., péntek 7:40

Press írta:
El Unico írta:
Arbeloa,Coentrao,Albiol,Pepe,Callejón,Essien,Alonso. Ők pedig a "ha maradnak oké,ha jó ajánlat esetén távoznak,az sem baj" kategória.
Nájn, nájn, nájn. Coentraot nem akarom többet látni, támadni egyáltalán nem tud, védekezésben meg egy rakás szerencsétlenség. De kitettük érte a 30 misit az asztalra :roll:
nem akarlak [mod], nem tudom te kit/mit néztél egész évben, de Coentrao Marcika kiválása után végig konstans jó teljesítményt hozott,nem igazán emlékszem, hogy rajta ment volna el meccs az idén. utólag meg összetehetjük a kezünket, hogy tavaly elhozták, mert még nagyobb szarban lettünk volna (ennél? :'( ) ha a baloson a spártait vagy Nacho-t kellett volna egész idényben játszatni. az meg h szerdán szarul játszott... ki nem? Lopeznek köszönhetjük meg egyedül, hogy nem 6-tal mentünk haza, a többiek értékelésre sem voltak méltóak.

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 26., péntek 1:34

Nem is tudom mit írjak egy ilyen tegnap este után.... :( :-@
Olvasgatom itt a véleményeket, hogy mi lesz itt a nyáron vagy mi lenne a legjobb stb..
Hehe írása tetszett a legjobban és mindenben egyet tudok érteni vele,viszont aki azthiszi,hogy itt tényleg ilyen játékos mozgások lesznek meg olyan minőségi változáások lesznek sztem ébredjen fel... :(
Ha jön Ancelotti,akkor okés edzőkérdés megoldva,de senki ne gondolja,hogy majd hozza Lucast,Verratit meg akit csak akar,ez nem így működik...az egy dolog hogy Mou vitte magával több csapatba is az "öregjeit",de egy Verratit vagy egy Lucast nem fog aa PSG eladni azért mert Ancelottinak az lesz a picic szíve vágya...és nekik a pénz sem lényeges egyenlőre túlzottan,szal maradni fognak ők Párizsban..

Perez visszahozza nekünk majd Carvajalt,persze rá nagyon nagy szükségünk van,meg hoz nekünk egy csatártt, aki Cavani lesz véleményem szerint és talánn,TALÁN végre kibassza innen Higuaint és ennyi a nagyobb nevek mozgásából sztem.
Nem lesz itt 5-6-7-8-9 játékos akik érkeznek vagy távoznak...ahogy hehe írta Perez sem a régi már és ezt a tavalyi átigazolási szezon is bebizonyította nekem,nagyon csalódott voltam a tavaly nyár után...meg is lett a "gyümölcse" erre a szezonra :roll:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 26., péntek 1:24

El Unico írta:
Arbeloa,Coentrao,Albiol,Pepe,Callejón,Essien,Alonso. Ők pedig a "ha maradnak oké,ha jó ajánlat esetén távoznak,az sem baj" kategória.
Nájn, nájn, nájn. Coentraot nem akarom többet látni, támadni egyáltalán nem tud, védekezésben meg egy rakás szerencsétlenség. De kitettük érte a 30 misit az asztalra :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 26., péntek 1:12

Tyűha... eléggé olaszos szelek fújnak már,mintha érződne a változás szele... :hmmm: Tényleg jönni fog Ancelotti :happy:

Remélem Hehének lesz igaza,és nyáron robbantani fogunk. Benzemát kell megtartani,Özilt,CR-t,Ramost,Marcelot,Modricot,Varane-t,Casillast és Lopezt.

Kakától,Higuaíntól,Khedirától,Di Mariatól szabadulni kell,minél gyorsabban. Le kell zsírozni júniusban az eladásokat,július közepére le kell zsírozni az igazolásokat,július végére mindennek késznek kell lennie.

Arbeloa,Coentrao,Albiol,Pepe,Callejón,Essien,Alonso. Ők pedig a "ha maradnak oké,ha jó ajánlat esetén távoznak,az sem baj" kategória.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 26., péntek 0:21

Én nem bánnám Ancelotti-t, egy próbát mindenképpen megérne szerintem. Én bírtam anno a Milan fociját, amikor az öreg ott volt még.
Cavanit is adnám, csak nem 63 millióért. Esetleg 25, max 30. De Lewandowski sem lenne visszalépés Higuaín helyett.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 26., péntek 0:09

Jól értem, hogy akkor bejelentkeztünk érte véglegesen?
Jól, épp linkelni akartam! :mrgreen:
Florentino podría reunirse con el Nápoles por Cavani
És úgy tűnik tényleg elkezdődött, ez már Ancelotti szele --> Verratti mellett Cavani! Olasz értesülések szerint Perez papa az uruguayi csatár ügyében hamarosan leül tárgyalni a Nápoly elnökével, Aurelio de Laurentiis-sel! Az ára továbbra is 63 milla és az üzletet továbbnehezíti, hogy a PSG, City kettős ezt az összeget meg is adná a játékosért, aki így hiába részesíti előnyben a blancókat.
"Si puede elegir, Cavani prefiere ir al Real Madrid"
Ha választhat; Cavani első számú célpontja a Real Madrid és csak aztán a PSG!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 25., csütörtök 23:54

Ezért már tényleg érdemes lenne eladni Khedirát (mintha valaki ajánlott volna korábban érte 30 körül), vagy bizniszelni Vele valamit a Juventussal. :shifty:
Azért az máris 20-25 milliós plusz lenne, és olyan nagyon nem esnénk vissza szerintem. Pláne ha amúgy is egy másik játékost tervezünk a helyére. És ugye kell a pénz a reformálásra.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 23:48

http://www.defensacentral.com/real_madr ... -traspaso/

Jól értem, hogy akkor bejelentkeztünk érte véglegesen? Ha tényleg 5-6 millió lenne, talán érdemes bepróbálni, egész vállalhatónak tűnt a bajnoki meccseken.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. április 25., csütörtök 23:30

hehe írta:
hidd el, h Sahin is jatszott ugy mint Gundogan most, es tudom mi a velemenyed Sahinrol.
fúú hallod, igyekszem nagyon finom lenni, mert nincs veled bajom :lol: :mrgreen:

sahin gyöklassú és teljesen egylábas gündöganhoz képest. tovább nem is megyek, már ezzel köröket ver rá.
nézd meg jobban :-)
Térdműtétek után van ha jól emlékszem , biztosan jót tett neki :roll: Sahin nagy tehetség volt , csak Mourinho nem tudta hova tenni kb egyedül szűrt és szervezte a játékot a Dortmundnál , mielőtt ide jött volna . Mondjuk ha elmegy a Juvébe , kicsit másabb karrierje lehetett volna ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 23:24

Ebbol a dortmundbol Gotze lesz klasszis esetleg Reus, a tobbi csak atlagos, akik jol illeszkednek bele Klopp gepezetebe. Sahin is ilyen volt Kagava is, egyik sem mutat(ott) sokat Dortmundon kivul.Gundogan is ilyen.
Gündogan remek játékos. Ezt a Sahinozást meg abszolút nem értem...Mi köze van Sahinnak Gündoganhoz? Két külön játékosról van szó. Az egyik teljesítményéből nem következik a másiké, vagy ha az egyik nem válik be, akkor a másik sem fog.

Az meg a másik, hogy ha egy adott csapatban képesek leadni a játékosok egy adott teljesítményt, akkor egy másikban is alkalmasak rá, ha megfelelően vannak kordinálva, beillesztve a rendszerbe.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 22:17

hehe írta:fúú hallod, igyekszem nagyon finom lenni, mert nincs veled bajom :lol: :mrgreen:

sahin gyöklassú és teljesen egylábas gündöganhoz képest. tovább nem is megyek, már ezzel köröket ver rá.
nézd meg jobban :-)
lattam, jobb mint Khedira,egy parszor beszivatta.(azert Sahin is jobb volt mint Khedira) Ebbol a dortmundbol Gotze lesz klasszis esetleg Reus, a tobbi csak atlagos, akik jol illeszkednek bele Klopp gepezetebe. Sahin is ilyen volt Kagava is, egyik sem mutat(ott) sokat Dortmundon kivul.Gundogan is ilyen.
Egyebkent Sahint terdserulesenek koszonhetoen kpott a gyorsasaga. De mindegy nekem egyik sem kene. Sahin is a legjobb helyen van, nem madridban.
Beke veled is. :-)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 25., csütörtök 22:09

hidd el, h Sahin is jatszott ugy mint Gundogan most, es tudom mi a velemenyed Sahinrol.
fúú hallod, igyekszem nagyon finom lenni, mert nincs veled bajom :lol: :mrgreen:

sahin gyöklassú és teljesen egylábas gündöganhoz képest. tovább nem is megyek, már ezzel köröket ver rá.
nézd meg jobban :-)
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 21:21

hehe írta:



illetve félve jegyzem meg, hogy gündogan eléggé megtetszett, láttam 3-4 meccsen összesen, verratti helyett akár ő is jöhet, nem bánnám, sőt.
hidd el, h Sahin is jatszott ugy mint Gundogan most, es tudom mi a velemenyed Sahinrol.
Nekem a torok-nemet olyan felmegoldas lenne, ha senkit nem tudnank hozni. Nem rossz Khediranal azert jobb, de ki nem.

Luis Gustavos reszt adom, jo lenne tudni, h Pep szamit e ra, ha nem akkor johetne. kb. hasonlo kvalitasu mint Vidal, kettejuk kozul vmelyik talan a legfontosabb igazolas lenne.
A masodik Veratti, a gyerek nagy jovo ele nez. Teknikasabb mint az atlag olasz focistak, eleg mozgekony is, es hat taktikailag is nagyon jo megis csak olasz.
3. Carvajal, nincs jobbhatved.
4.egy tkp(valszeg Bale lesz belole)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 25., csütörtök 20:26

hehebácsi hosszú hsz-ét nagyon adom, de hát ja, nem sok múlik azon, hogy itt mi mit mondunk. Carvajal, Verratti, Pogba, Isco, Neymar...de szép is lenne.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 25., csütörtök 20:08

Csapatszintű védekezést meg nem tudom mikor láttunk itt.
Megfelelő és elvárható szinten talán össz-vissz 2X-szer; tavaly a Barca elleni bajnoki döntőn és idén a Kupában szintén a katalánok ellen, egyébként ........ (felejtős)! :ike:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 20:02

Casso írta:
Pogbáról mi a legutolsó hír? Volt egy magángépes akciónk azzal mi van? :roll:
Ez engem is érdekelne. Szerintem semmi. Azt sem tudjuk kiért, miért ment az a gép, csak találgatás van. Az is lehet, h Mou megkívánta a bolognai-t, azt elküldte érte Faríát.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég