Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. augusztus 2., péntek 14:48

Ebben a Realban így mi a szerethető? Hogy van pénz meg nagy játékosok? Igaz ezzel lényegében eltűnik az igazi madridi szellemiség, csak egy "gépezet" lesz a csapatból, lényegében semmi szerethető se lesz a csapatban.
Én meg nem tudom mi szerethető a MU-ban...na bumm. :roll:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 2., péntek 14:47

cart írta:Pont Angliában szeretnek a leginkább bevásárolni. Több légiós van abban a bajnokságban, mint angol...
Tény.
Ebben a Realban így mi a szerethető? Hogy van pénz meg nagy játékosok? Igaz ezzel lényegében eltűnik az igazi madridi szellemiség, csak egy "gépezet" lesz a csapatból, lényegében semmi szerethető se lesz a csapatban.
Tele van a csapat fiatal tehetségekkel, spanyolokkal, saját nevelésekkel most már. Több, mint a not better, just arrogant MU-ban. Az, hogy van pénz nagy sztárokra, semmit sem von le ebből.
Na. Ez azért egy nagyon durva és nevetséges kijelentés a hatalmas, nullkamatos banki kölcsönök, a Franco-féle erős támogatás (lehet tagadni, de felesleges) és egyéb támogatások mellett.
nullkamatos hitel? mesélj nekem erről a nullkamatos hitelről? belinkelnél egy dokumentumot? Vagy ez az egész csak a te fejedben létezik? Ronaldo leigazolása egy befektetés volt, a bankok számára is. A válság kezdetén versengtek a biztos befektetésekért, ezért egymásra licitálva adtak kedvezőbb hiteleket. De egyszerűbb tudatlanul beböfögni valamit, mint érdeklődni, utánanézni a dolgoknak. A Franco érával jönni pedig így több, mint fél évszázad után... :roll:
Ne szórakozzuk már ezzel, hogy teljesen magától csinálta ezt a Madrid. Semmivel se jobb, mint a City, csak más úton csinálja ugyanazt.
Ha számodra a City és a Madrid ugyanaz, nincs is miről beszélni. És jobban teszed, ha az ilyen negyed- és féligazságokkal nem is hergeled itt a népet. Felesleges.
Merci Zizou!

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 2., péntek 14:39

Géci írta:
Tádám írta:Akkor hol játszik majd Isco, Özil, Modric? mert ebből kettő majd a padon ül..
Casemiro-Modric-Isco
Bale-Benzema-CR
És akkor ül a padon Xabi,Illarra,Khedira,Özil,Di María,Jesé , Morata ... Sőt nem is a padon ,hanem a lelátón ... Arról nem beszélve ,hogy valszeg Coentrao és Arbeloa valamelyike se lesz még padon se ... Mert egy ilyen kezdőnél pl a cserepad : Lopez,Pepe,Coentrao,Xabi,Khedira,Özil,Dm ... Jesé,Morata,Cheryshev,Khedira, Arbeloa,Nacho meg ül a lelátón :lol: Na ezért nem kell 25 fős keret .
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 2., péntek 14:38

Pont Angliában szeretnek a leginkább bevásárolni. Több légiós van abban a bajnokságban, mint angol...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2013. augusztus 2., péntek 14:39-kor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 2., péntek 14:37

madridronie írta:Nem tudom melyik angol csapatért szorítasz,
pedig a stílusából eléggé nyilvánvaló. :)
legendary írta:Semmivel se jobb, mint a City, csak más úton csinálja ugyanazt.
ez elég nagy hülyeség volt.
a külső forrást úgy értette hogy nem úgy lett valami nagy a klubból hogy idejött egy arab milliárdos fm-ezni.
legendary írta:(lehet tagadni, de felesleges)
:lol:
bár akinél javi martinez zseni. inkább nem is reagálok többre.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 2., péntek 14:30

mezei szurkolóként (a foci tekintetében felelősség nélkül, pusztán a szórakozást, kikapcsolódást keresve és a csapat iránti rajongást csillapítva)
Szerk.: + a klub minél nagyobb sikereiért szorítva
Neymart azért emeltem ki, közel sem volt annyi, mint Bale, ráadásul a marketingértéke már 1-2 éve jóval magasabban van, mint a walesi gyereknek.
Csak míg az egyik felrúgott egy gentlemen's agreement-et az elnökünkkel, illetve a csapatával szemben és csúnyán beintett a Real Madridnak, addig a másik a legnagyobb örömmel csatlakozna ehhez a klubhoz! :roll:
Szerintetek Carlo minek játszat olyanokat akiknek kb tuti hogy nincsen helye a következő évi keretben?
Egyrészt kényszerből (a sérültek és a Konföderációs Kupa résztvevői miatt jelenleg még foghíjas, hiányos a csapat, illetve a létszám), másrészt ezzel a lehetőséggel (hogy megmutathatják magukat) elősegíthetik néhány fiatal esetében a magasabb árat, jobb alku pozíciót egy esetleges eladás esetén!
Itt a gondom.

Ebben a Realban így mi a szerethető? Hogy van pénz meg nagy játékosok? Igaz ezzel lényegében eltűnik az igazi madridi szellemiség, csak egy "gépezet" lesz a csapatból, lényegében semmi szerethető se lesz a csapatban.
A Te számodra, illetve Neked!
Egy általánosan antipatikus csapat válik így a Realból, sikerektől függetlenül, hiszen így hiába jönnek esetleg az eredmények, egyszerűen semmi emberközeli, semmi szimpatikus nem lesz a csapatból. Olyan lesz, mint a City vagy a PSG.
Ismét csak Neked!
Persze, van pénz és nagy játékosok, marketingszempontból nyilván fasza minden - de én egyszerű "angol drukkerként" fel nem tudom fogni, hogy ebben így mi a kedvelhető.
Nem tudom melyik angol csapatért szorítasz, de vélhetően ott sem a Carrick, O'Shea, Evans féle vonulat csábítja a képernyő elé a mezei drukkert és a nézőket, hanem az igazi sztárok, akik tényleges viszik előre a csapataikat és akik valóban szerethetővé teszik azt a futballkultúrát, amit igazán kedvelsz! :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 2., péntek 14:15

és kérlek mesélj arról, hogy mezei szurkolóként (a foci tekintetében felelősség nélkül, pusztán a szórakozást, kikapcsolódást keresve és a csapat iránti rajongást csillapítva), hogyan is kellene gondolkodnom egy angol drukker fejével és ugyan miért kellene telesírnom a párnám, illetve megdorgálnom a szeretet klubomat, amikor egy jól működő, sikeres gazdasági vállalkozásként és sport egyesületként (egy évszázados múlttal és nem külső tőkeinjekció segítségével) képes a világ legjobbjait magukhoz csábítani nem pisztolyt tartva az illető játékosok fejéhez?!?
Itt a gondom.

Ebben a Realban így mi a szerethető? Hogy van pénz meg nagy játékosok? Igaz ezzel lényegében eltűnik az igazi madridi szellemiség, csak egy "gépezet" lesz a csapatból, lényegében semmi szerethető se lesz a csapatban.

Egy általánosan antipatikus csapat válik így a Realból, sikerektől függetlenül, hiszen így hiába jönnek esetleg az eredmények, egyszerűen semmi emberközeli, semmi szimpatikus nem lesz a csapatból. Olyan lesz, mint a City vagy a PSG. Persze, van pénz és nagy játékosok, marketingszempontból nyilván fasza minden - de én egyszerű "angol drukkerként" fel nem tudom fogni, hogy ebben így mi a kedvelhető.

Minden régi értékét elveszti ezzel a Madrid. Szerintem.
(egy évszázados múlttal és nem külső tőkeinjekció segítségével)
Na. Ez azért egy nagyon durva és nevetséges kijelentés a hatalmas, nullkamatos banki kölcsönök, a Franco-féle erős támogatás (lehet tagadni, de felesleges) és egyéb támogatások mellett.

Ne szórakozzuk már ezzel, hogy teljesen magától csinálta ezt a Madrid. Semmivel se jobb, mint a City, csak más úton csinálja ugyanazt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 2., péntek 14:13

Anis írta:Szerintetek Carlo minek játszat olyanokat akiknek kb tuti hogy nincsen helye a következő évi keretben? Ha jól tudom Adán is kapott egy félidőt a Lyon ellen (minek amikor már több hónapja fix hogy elmegy?). Aztán folytatva a sort ott van Quini, aki a Castillában is csak peremember volt, illetve szerintem Mateos sem fog maradni (főleg mert nincsen üres mez számára, plusz a FTC-pletyka). Casadot érthető, hogy próbálgatja balbekk poszton.
Varane meg nem epult fel teljesen a serulesebol, Marcelo, Ramos, Arbeloa pedig a konfoderacios kupan voltak es 2 hettel kesobb csatlakoztak a kerethez. Mivel a felkeszules ilyen korai szakaszaban meg senki nem bir vegigjatszani egy egesz meccset, (sott inkabb csak 45-60at perceket) es a hatso alakzatbol 4 ember is hianyzott, ezert valakikkel ki kellett tolteni a keretet.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 2., péntek 14:02

Szerintetek Carlo minek játszat olyanokat akiknek kb tuti hogy nincsen helye a következő évi keretben? Ha jól tudom Adán is kapott egy félidőt a Lyon ellen (minek amikor már több hónapja fix hogy elmegy?). Aztán folytatva a sort ott van Quini, aki a Castillában is csak peremember volt, illetve szerintem Mateos sem fog maradni (főleg mert nincsen üres mez számára, plusz a FTC-pletyka). Casadot érthető, hogy próbálgatja balbekk poszton.
Denisnek meg tökéletes lenne egy év kölcsönben, ahogy Carvajalnak is nagyon jót tett. Viszont ha esetleg jönne Bale és ezáltal menne Coe (aminek nagyon nem örülnék), akkor kell valakit venni Marci mögé.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 2., péntek 13:45

Én csak egy okot tudok elképzelni, ami miatt Perez kifizetné a 100 millió körüli összeget, az pedig nem más, minthogy CR valóban le akar lépni...
Mondjuk amíg csak a Daily Star terjeszt ilyen szintű pletykát egy ismeretlen informátorra és információra alapozva, addig azért nem nagyon kell besz@rni és rögtön egy ilyen összeesküvést látni a Bale bizniszben! A walesi már az átigazolási időszakot megelőző hónapokban is a klub kívánságlistájának első helyén szerepelt, tehát nem új keletű dologról van; emellett Perezből és a vezetésből előbb kinézem azt, hogy megtartja a portugált a walesi ásszal kiegészülve további la. 1 plusz évre a jövő évi sportszakmai sikerekben bízva, minthogy idén ugyanannyiért megváljanak tőle, mint amennyiért érkezett 4 éve úgy, hogy azóta csak még jobb lett! Tény és való, hogy a cikk kitalálójának irományában van logika, de azért ettől még nem feltétlenül kell készpénznek is venni, főleg hogy Blikk szintjén mozog az újság és konkrét forrást sem tudnak megnevezni! Ettől függetlenül továbbra is türelmetlenül várom azt a hosszabbítást, mert addig sajnos nem lehetünk biztosak semmiben! Ami pedig Balet és a rekord összegű átigazolását illeti, nos 1001 dolog húzódhat a dolog mögött --> válasz a Messi-Neymar duóra és a Bayern München szinte tökéletes csapatára; cél a még tökéletesebb és nagyon minőségi keret a 10.-ért folytatott megszállott küzdelemben; várható sport és menedzsmenti sikerek; TOP4-es játékos aki a PL. messze legnagyobb csillaga és a legnagyobb potenciállal rendelkező játékosa, akit a klubja nem akar elengedni és még sorolhatnánk...... Arról nem is beszélve, hogy az eddigi idei (7 millás mínusz) és a tavalyi (ami masszív plusszal zárult) átigazolási szezon pénzügyi mérlege és a klub több mint kiváló gazdasági helyzete a jelek szerint simán lehetővé tesz egy ilyen transzfer megvalósítását is (Di María, Coentrao esetleges eladását még nem is említve)!
Nekem ettől a gondolkodásmódtól felfordul a gyomrom.
Egészségedre :) :coffee: és kérlek mesélj arról, hogy mezei szurkolóként (a foci tekintetében felelősség nélkül, pusztán a szórakozást, kikapcsolódást keresve és a csapat iránti rajongást csillapítva), hogyan is kellene gondolkodnom egy angol drukker fejével és ugyan miért kellene telesírnom a párnám, illetve megdorgálnom a szeretet klubomat, amikor egy jól működő, sikeres gazdasági vállalkozásként és sport egyesületként (egy évszázados múlttal és nem külső tőkeinjekció segítségével) képes a világ legjobbjait magukhoz csábítani nem pisztolyt tartva az illető játékosok fejéhez?!? :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 2., péntek 13:27

Azt, hogy Neymar vagy Bale illeszkedik be jobban spanyol ligába nem tudhatjuk mivel előző eddig csak brazil szappanopera ligában játszott Bale pedig a más stílusú PL-ben.
Viszont Bale játszott már Európában, BL-ben nem is akárhogy plusz top angol és nemzetközi csapatok ellen is van tapasztalata míg a brazil csak saját ligájában bizonyított egyenlőre!
A felállással kapcsolatban amennyiben Bale érkezik adódik egyenlőre a Casemiro(Illarra)- Modric -Isco(Özil) - Bale- CR - Benz kezdő amiben még lehet változás a szezonkezdetig...

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 2., péntek 13:23

Én továbbra is azt mondom; 100X-szor inkább ilyen kellemes problémáink legyenek, meg a hasonló kaliberekről mennyen a megtehetjük és megéri/nem éri meg vita; mint mikor állandó jelleggel csak a "noname" arcokkal hoztak össze minket (illetve ne adj' isten még fizettünk is értük), mert ugye minden nagyágyú kiröhögött bennünket és beintett a Calderón érában vagy mikor akár csak említés szintjén is felmerülhettek ilyen Lucas Bigliak a José korszakban!
:(

Nekem ettől a gondolkodásmódtól felfordul a gyomrom. Nem tudom, hány éves vagy, de én talán 10 évesen gondolkoztam így utoljára...

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. augusztus 2., péntek 13:22

Géci! Innen küldök egy pacsit faterodnak! :mrgreen:
Bezzeg az enyém. 2 kedvence van: Özil és di María... :ozil:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 2., péntek 13:08

Tádám írta:Neymart azért emeltem ki, közel sem volt annyi, mint Bale, ráadásul a marketingértéke már 1-2 éve jóval magasabban van, mint a walesi gyereknek. :)
Ezt tudod jól, hogy közel sem biztos... Elég azt is nézni mennyit igazolt azóta a Barca...
cart írta:Én csak egy okot tudok elképzelni, ami miatt Perez kifizetné a 100 millió körüli összeget, az pedig nem más, minthogy CR valóban le akar lépni...
Ez meg hülyeség...

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 2., péntek 13:05

Neymart azért emeltem ki, közel sem volt annyi, mint Bale, ráadásul a marketingértéke már 1-2 éve jóval magasabban van, mint a walesi gyereknek. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 2., péntek 13:03

Tádám írta:Akkor hol játszik majd Isco, Özil, Modric? mert ebből kettő majd a padon ül..
Casemiro-Modric-Isco
Bale-Benzema-CR

Valami ilyesmi lesz akkor ha jön Bale. Modric már inkább védekező szerepkörben van, így vagy Isco vagy Özil lesz padon, HA jön Bale...
Tádám írta:Nem egy CR, Messi, Neymar szint...
Mert a boxer naci reklám szint? Az, hogy biciklizik meg dobálja magát a brazil bajnokságban? Értem mit mondasz vagy, hogy mire gondolsz, de akkor inkább csak azt írd, hogy CR,Messi...
Amúgy mostanság, hogy egyre durvábban tolják a híreket róla elég sokat nézegettem utána a tagnak, és tavaly még tényleg úgymond futóbolond volt, de 2012/13-as szezonba sokkal technikásabb lett, és nem megy ész nélkül mint régen... Apám bele van bolondulva a tagba, pedig, ha valaki akkor ő nagy kritikus (Messit, Neymart pl nagyon utálja :mrgreen: :lol: )... Tény, hogy ennyit nem ér, de majd elválik, hogy mit tud... Ennyi kockázat meg kell 1 ilyen kaliberű játékosért vállalni. Azt kell nézni, hogy ahogy feltolták támadónak évről évre jobb lett, és bízzunk benne, hogy ez a fejlődés nem fog megállni... :shifty:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 2., péntek 13:02

cart írta:Én csak egy okot tudok elképzelni, ami miatt Perez kifizetné a 100 millió körüli összeget, az pedig nem más, minthogy CR valóban le akar lépni...
Tádám írta:Ráadásul Bale-el ti hol látjátok a szép focit? Ő egy szélvész gyors, bombázó... nem egy finom, fineszes játékos. Persze, technikás, adott szép gólpasszokat is, de nem az áll hozzá a legközelebb.
Már bocs, de ha tényleg annyit láttad, akkor feltűnhetett, hogy nem véletlenül rakta be őt középre AVB. Meg tudja húzni azokat a finom cseleket, sarkazásokat, amivel területet tud nyerni a pálya közepén is. Nyilván nem olyan látványos, mintha egyhelyben ugrálna a labda fölött 2 percig, de többnyire eredményes.
Hát nem tudom, számomra ő nem az a pengés játékos, mint mondjuk CR.. voltak szép gólpasszai, húzásai, de ennyi pénzért legyenek is... :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 2., péntek 12:57

Én csak egy okot tudok elképzelni, ami miatt Perez kifizetné a 100 millió körüli összeget, az pedig nem más, minthogy CR valóban le akar lépni...
Tádám írta:Ráadásul Bale-el ti hol látjátok a szép focit? Ő egy szélvész gyors, bombázó... nem egy finom, fineszes játékos. Persze, technikás, adott szép gólpasszokat is, de nem az áll hozzá a legközelebb.
Már bocs, de ha tényleg annyit láttad, akkor feltűnhetett, hogy nem véletlenül rakta be őt középre AVB. Meg tudja húzni azokat a finom cseleket, sarkazásokat, amivel területet tud nyerni a pálya közepén is. Nyilván nem olyan látványos, mintha egyhelyben ugrálna a labda fölött 2 percig, de többnyire eredményes.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. augusztus 2., péntek 12:38

Kicsit gondolkodtam Bale-ről, mert már (sajnos) egyre közelebb van a csapathoz...

Először is az jutott eszembe, hogy amiket emlegetnek vele kapcsolatban 90-100-120 milliók, rekordösszegek. Ez kész viccnek tartom.. Úgy gondolom, hogy ez Pérez egójának kell csak, ugyanis lemaradtunk Neymarról, így mindenképpen akar hozni egy nagy nevet, minden áron..
De itt kezdődik a probléma. Bale nem ér ennyit, közel sem. Persze, fiatal, tehetséges, de komolyan többet kéne érte letenni, mint a már Aranylasztis, BL-győztes CR-ért, vagy éppen Kakáért, akiknek ráadásul olyan marketingértéke van, hogy azt még egyáltalán nem lehet Bale-hez hasonlítani.
Ráadásul Bale-nek idáig egy kiemelkedő szezonja volt, az elmúlt szezon. Akkor tényleg a hátán vitte a csapatot. Sok meccsét láttam. Korábban is, amikor még balhátvéd volt csak, majd szélső lett, végül pedig AVB szabad szerepkört biztosított neki a középpályán, így pedig azt csinált amit akart. Általában szélről indult, volt hogy jobbról, befelé cselezett és lőtt, mondjuk mint Robben.. Remekül lő, de alap helye a baloldalon van, ott pedig nálunk játszik a világ legjobb játékosa.. ezért tegyük ki jobbra? Akkor hol játszik majd Isco, Özil, Modric? mert ebből kettő majd a padon ül.. melyik viseli ezt el hosszútávon?
Bale-el kapcsolatban szerintem sokkal több a negatívum, amit okozhat nekünk, mint a pozitívum (persze ne legyen igazam, ha végül megvesszük), de én nem érzem őt a világ legjobbjai között. Nem egy CR, Messi, Neymar szint...
Ráadásul Bale-el ti hol látjátok a szép focit? Ő egy szélvész gyors, bombázó... nem egy finom, fineszes játékos. Persze, technikás, adott szép gólpasszokat is, de nem az áll hozzá a legközelebb.
Főleg nem 90 milliókért. Én hatalmasat csalódok a vezetőségben, ha őt teszik a világ legdrágább játékosává, úgy, hogy a teljes felkészülés kihagyja az új csapatánál, úgy, hogy egy jó szezonja volt, mindez a Tottenhamben, és úgy, hogy inkább kéne egy középpályás, valamint egy csatár, mint Bale...
Szeretem őt, a játékát, de ennyiért nem látnám őt itt szívesen. Persze meggyőzhet, de egyelőre ennyiért, nem tudom elképzelni őt a csapatban...
Ráadásul most Péreznek ez az elsődleges.. nem pedig az, hogy meghosszabbítsa CR szerződését, és CR tudjuk, milyen sértődékeny... nem tetszik neki, amikor nem ő az első, így pedig jelenleg, sok mindenben nem ő az..
Várom a fejleményeket vele kapcsolatban... :hmmm: :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 2., péntek 12:23

Csodálod, hogy álmodoznak?
:mrgreen: Ettől függetlenül azért nagyon jó lenne már, ha végre pont és aláírás kerülne erre a szerződéshosszabbításra elejét véve minden további spekulációnak, nevetséges pletykának és a brit bulvár álmodozásainak! Szóval Perez papára még 2 komoly feladat vár erre a hónapra; 1) tető alá hozni Cristiano szerződéshosszabbítását /ez lenne a legfontosabb egészen nyáron/ és 2) mellé elhozni Gareth Balet sokkolva a világot! :Đ :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég