Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 29., hétfő 18:58

Az összes top csapat meze mocskos drága. Nem csak a Reale.
Vidi mez 18ezer.... :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 29., hétfő 18:56

BBeno írta:http://hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi- ... -fizeteset



nem tudom hova tegyem. igazából mindenkinek ajánlott. szerintem.

El is fogom olvasni hátha van benne érdekes rész,vagy olyan ami akár igaz is lehet......a mezekkel kapcsolatosan az ami biztos hogy a bevételek nem kevés része / éves szponzorációs díj a csapatot kell hogy erősítse,hiszen az hogy az adidas legyárt x 1000 db-ot azt fel is teheti a padlásra ha éppen nem a szurkoló csapatának a meze az,mivel egy kommersz adidas polóról lenne szó annak lenne mondjuk 10.000 Ft os ára a piacon,de úgy hogy ez real mez,igy már felugrik 2x annyira....az pedig nem azért van mert az adidas gyártja,hanem mert real madrid van rajta....vagy akár barca stb....

tehát a normál értékesitési összegen nem hiszen hogy sok lehet az adidas marzsa,hacsak nem ugye a magas szponzori kifizetés miatt tart rá többlet igényt.
Egyébként az értékesités és az ár a real madrid miatt olyan eladható és magas...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 29., hétfő 17:20

Mindenki arra alapoz, hogy sokan vagyunk a középpályára. Így arra számítanak hogy ha marad James akkor Isco megszerezhető. Ha Isco marad akkor James távozik. Én inkább Zidane-nak hiszek, mindkét játékossal kapcsolatban azt mondta hogy marad mert számít rajuk. Zidane egyben tartja a csapatot, elpasszolta Jeset, akinek a helyére érkezett Asensio. Ennyi volt a valtozas. :) tehát szinte ugyanaz a keret mint tavaly volt, reális érkező nincs a láthatáron, Kante es Pogba illetve Alaba érkezésekor távozott volna James vagy Isco, ez nem történt meg, így marad mindenki a seggen es lehet harcolni a kezdő tagságért.
:goat:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 29., hétfő 15:27

http://hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi- ... -fizeteset



nem tudom hova tegyem. igazából mindenkinek ajánlott. szerintem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 27., szombat 19:14

Egyèbkènt meg korrekt volt,nem keresett kifogásokat mint egyesek hogy "Ronaldo mièrt nem èrdemelte meg".Elismerte,gratulált...
Az meg hogy a saját fiát nyomja hát...minden szentnek maga felè hajlik a keze,meg motiválja is etlzzel a játèkosát,meg persze nem pont a fociban dolgoznak a legobjektivebb fazonok a világon :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. augusztus 27., szombat 16:31

És ha a 11-est is belövi lehet hogy 2-1re nyertek volna a BL döntőben is. :lol:
Persze nyilván erős túlzás.
De az is kiderült hogy Simeone sem más mint a többi edző ebben a tekintetben.Mindig a saját játékosa a legjobb :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 27., szombat 16:25

Diego Simeone
„Az emberek, akik nyernek, mindig megérdemlik. Gratulálok Ronaldónak. Egyénileg, és a csapat számára mint kohéziós erő is fontos szerepet töltött be a Bajnokok Ligája-győztes, illetve az Európa-bajnok gárdában. Ugyanakkor számomra az elmúlt idény egyértelmű legjobbja Griezmann volt”
„Griezmann meghatározó játékos, biztosan a három legjobb között van a világon. Még csak most jön a szezon első meccse számára, s ő egyre erősebb és erősebb lesz”
Hat ez is ataludta az EB-t :lol:, eleg gyenge volt egy top harmastol. KB. durvan szolva, foleg miatta vesztett a valogatott a dontoben.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 26., péntek 20:20

LaMartin írta:Nacho miert nincs a keretben?
Hát gondolom nem fért be

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2016. augusztus 26., péntek 20:20

Nacho miert nincs a keretben?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 26., péntek 20:11

Meg mindig a Lyonban van, de szerintem megragatt tehetseg szinten. Mar 25 es meg a valogatottnal sem kerult szoban, szerintem ez mindent elarul rola. Egyebkent ot is Zizou ajanlotta be.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 26., péntek 19:46

anno mindenki azt az ubertalented fofanat akarta. azzal mivan? kezdobe verte magat a lyonban? vagy o nem tipikus vkp?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. augusztus 26., péntek 19:38

De ha megy James, az -1 ember, egyszerűen létszámban sem vagyunk meg.

Casemiróra meg nagyon vigyázni kell, ha megsérül, vagy nem pihen eleget, ismét csak nincs pótlása, ezt sem értem.
Egy ilyen csapatnál minden posztra kéne 2 ember, erre pont az egyik legfontosabb posztra van 1 darab emberünk, érthetetlen.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 26., péntek 19:37

Kerlon írta:Szerintem a keret Achilles sarka az Casemiro.
Kante 30 misiert mennyire szep lett volna. :/ Bar Zizounak nincs annyi ideje, mint amikor Varanet bejanlotta...de most is kukazhatna egy vkp fiatal tehetseget. Az U-19-k most ultek fel europa tronjara, nagyon jo generacionak nezki.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 26., péntek 19:23

Tádám írta:Szerintem óriási luxus lenne, ha elengednénk Nachót, elég csak arra gondolni, ha Pepe megsérül, Ramos többször lesz eltiltott, ráadásul Varane térde sem százas soha.

Arról már nem is beszélve, hogy ha Isco vagy James távozik, és tényleg nem érkezik senki, akkor szerintem még nagyobb butaságot követünk el. De nem hiszem el, hogy ezt Zidane nem látja.
Ezután a nyár után James és Isco is a kerettel kell legyen.
Kezdőbe úgysem férnek be, de lesz olyan meccs, amikor mondjuk nem kell Case, helyette bőven játszhatnak, és lehet rotálni Kroost és Modricot is. Muszáj maradniuk, mert el fogunk fogyni.
Bajnokságot most nyomni kell, ott lesz a kupa, amiből most nem zárnak ki, ott lesz a világkupa, és hát jön a tavasz a BL kieséses szakasszal.
Ha akárcsak egy játékost is eladunk még, legyen az James, Isco vagy Nacho, szerintem nagy blama lehet.
Elég csak arra gondolni, ha a középpályáról két alapember kidől, márpedig a Sanitassal és az elmúlt évek sérüléseivel, ez most is így lesz, ezért kell pótlás. Ha pedig már nem hoztunk posztra, akkor Iscónak és Jamesnek kell megoldania.
Hozzáteszem Isco játszott már jól 4-3-3-ban is, volt amikor kezdő volt azon a poszton, de akkor sem jó megoldás.
Nem értem Zidane-t és Pérezt, legalább egy igazolás kellett volna, aki Modricot és Kroost tudja pótolni. Nem várok már csodát augusztus végéig, így szerintem ez a keret vékony.
A kezdő bomba, de ha jön a sérülés, és az állandó teljesítési kényszer, na meg a szokásos hullámvölgyek, akkor nagyon kevés lesz, hiszen azok a játékosok, akik végig a padon ülnek, nem fognak jó teljesítményt nyújtani egyik percről a másikra.
Nagyon okosan kell kezelnie ezt a helyzetet a francia mesternek.
Remélem megoldja. :kivagyhe:
Jamest felesleges itt tartani. Ahogy írtad Isco meg tud meccsekre ott játszani és az elmúlt meccsekből az is jól látszik, hogy Kovacic megkapta az esélyt és eddig él is vele. Pedig két komolyabb ellenfél ellen játszottunk. Illetve nagyobb gáz esetén válthatunk 442-re is, szerintem nem véletlen próbáltgatta ezt Zizou. James egyik felállásban sem tud kiteljesedni, Isco mindkettőben, főleg utóbbiban. És arról sem szabad elfeledkezni, hogy Asensio is tud ott játszani. Szerintem a keret Achilles sarka az Casemiro.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. augusztus 26., péntek 18:35

Szerintem óriási luxus lenne, ha elengednénk Nachót, elég csak arra gondolni, ha Pepe megsérül, Ramos többször lesz eltiltott, ráadásul Varane térde sem százas soha.

Arról már nem is beszélve, hogy ha Isco vagy James távozik, és tényleg nem érkezik senki, akkor szerintem még nagyobb butaságot követünk el. De nem hiszem el, hogy ezt Zidane nem látja.
Ezután a nyár után James és Isco is a kerettel kell legyen.
Kezdőbe úgysem férnek be, de lesz olyan meccs, amikor mondjuk nem kell Case, helyette bőven játszhatnak, és lehet rotálni Kroost és Modricot is. Muszáj maradniuk, mert el fogunk fogyni.
Bajnokságot most nyomni kell, ott lesz a kupa, amiből most nem zárnak ki, ott lesz a világkupa, és hát jön a tavasz a BL kieséses szakasszal.
Ha akárcsak egy játékost is eladunk még, legyen az James, Isco vagy Nacho, szerintem nagy blama lehet.
Elég csak arra gondolni, ha a középpályáról két alapember kidől, márpedig a Sanitassal és az elmúlt évek sérüléseivel, ez most is így lesz, ezért kell pótlás. Ha pedig már nem hoztunk posztra, akkor Iscónak és Jamesnek kell megoldania.
Hozzáteszem Isco játszott már jól 4-3-3-ban is, volt amikor kezdő volt azon a poszton, de akkor sem jó megoldás.
Nem értem Zidane-t és Pérezt, legalább egy igazolás kellett volna, aki Modricot és Kroost tudja pótolni. Nem várok már csodát augusztus végéig, így szerintem ez a keret vékony.
A kezdő bomba, de ha jön a sérülés, és az állandó teljesítési kényszer, na meg a szokásos hullámvölgyek, akkor nagyon kevés lesz, hiszen azok a játékosok, akik végig a padon ülnek, nem fognak jó teljesítményt nyújtani egyik percről a másikra.
Nagyon okosan kell kezelnie ezt a helyzetet a francia mesternek.
Remélem megoldja. :kivagyhe:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 26., péntek 18:06

az egyik tavozo lucas silva lesz mivel meg mindig itt a kis huncut. a masik meg remelem nem nacho. kell a 4 belso vedo. ha nem lesz erkezo akkor viszont nem adnam el sem iscot sem jamest.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 26., péntek 17:57

Talán nem láttátok mert csak később lett kibővítve a meccs előtti interjú, de Zidane elmondta hogy biztosan nem érkezik már senki a csapathoz, de 1-2 távozó még lehet.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

BorjaMayoral
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016. március 17., csütörtök 19:51
Kedvenc játékosaid: Borja, Jesé
Kedvenc csapatod: Margitfalva SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BorjaMayoral » 2016. augusztus 26., péntek 17:52

A kék színt nem tudtam kivenni. A bíborvörös királyi szín, nem holmi szutyok vörös. Volt már vörös mezünk, de szar árnyalatú. A mintákat meg gyengén lehet kezelni. Real madrid felirat a nyak belsejébe mehetne. Egy sor minta így mint itt. Plusz a hátulján és az oldalan is lenne ötlet bőven, de az már le van korlátozva.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. augusztus 26., péntek 17:37

BorjaMayoral írta:Ez lesz a jó. Full bíborvörösben lenne jó. Fekete mintával. De arra nincs lehetőség. link
Valamiért MorataMartín-ra emlékeztetsz, ő is ilyen "troll" volt. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 26., péntek 17:15

BorjaMayoral írta:Ez lesz a jó. Full bíborvörösben lenne jó. Fekete mintával. De arra nincs lehetőség. link
Miért nem az eurobarcan szemetelsz Barcaskent?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég