Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 1., csütörtök 22:15

A másik, hogy Higuaín távolról is veszélyes mindkét lábával
összjátékot, kis területen való üresbe mozgást is sokkal jobban érzi.
A kábszi rossz :ozil:
hogy szimpatikus és nem favágó.
Ellenben Higuval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 1., csütörtök 22:08

Kár, hogy nem álltatok scoutnak anno.

Komplettebb: több játékrendszerbe lehetne beleilleszteni ez persze a termetbeli dolgok miatt is, de Griezmannra meg fel kell húzni a taktikát, hogy kijöjjön a tudása, ami nem túl szerencsés, mert szerintem könnyen fogható. A másik, hogy Higuaín távolról is veszélyes mindkét lábával és szerintem az összjátékot, kis területen való üresbe mozgást is sokkal jobban érzi. Persze ezekben Griezmann is fejlődhet még. Bár nem akkor, ha egy kontrára építő brigádban szórakozik. Mondjuk szerintem odavaló azt leszámítva, hogy szimpatikus és nem favágó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 1., csütörtök 21:44

Kerlon írta:
Realista24 írta:A Grizesben van potenciál es meg fiatal, fejlődhet. Higu mar nem. Ráadásul közel sem fiatal.
Higuaínban is volt ennyi idősen, komplettebbnek is tűnik mégsem lett a legek legje. Én pl. Griezmannt se igazolnám le, mert látszik mennyire lekorlátozott, kb. mint James. Ami a különbség, hogy Griezmannak van sebessége, de teljesen egysíkú játékos és ha nem rá van felhúzva (annyit meg nem ér) a taktika, akkor majdhogynem szart sem ér. Szerintem Pipitának most van az utolsó esélye, top klub első számú támadója lett. A Napolis időszak meg jót tett neki, már csak fejben kéne összekalapálni, mert kicsit elszállt fejben is.
Én (és még elég sokan) már a 20 éves, csálé és sárgafogú Higuaínról megmondtam, hogy egy kétballábas falábú, technikátlan nímand.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 1., csütörtök 21:39

Ezt a komplett mivoltát Higanynak fejtsd ki pls. Nem tudom mire gondolsz.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 1., csütörtök 21:20

Realista24 írta:A Grizesben van potenciál es meg fiatal, fejlődhet. Higu mar nem. Ráadásul közel sem fiatal.
Higuaínban is volt ennyi idősen, komplettebbnek is tűnik mégsem lett a legek legje. Én pl. Griezmannt se igazolnám le, mert látszik mennyire lekorlátozott, kb. mint James. Ami a különbség, hogy Griezmannak van sebessége, de teljesen egysíkú játékos és ha nem rá van felhúzva (annyit meg nem ér) a taktika, akkor majdhogynem szart sem ér. Szerintem Pipitának most van az utolsó esélye, top klub első számú támadója lett. A Napolis időszak meg jót tett neki, már csak fejben kéne összekalapálni, mert kicsit elszállt fejben is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. szeptember 1., csütörtök 20:44

Kerlon írta:Sőt még a megye 3-as Lakatos Armando is. :| :lol:
Ha ő is annyit tud összjátékban, mozgásban, mint Milik, akkor igen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 1., csütörtök 20:36

A Grizesben van potenciál es meg fiatal, fejlődhet. Higu mar nem. Ráadásul közel sem fiatal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. szeptember 1., csütörtök 20:27

:x
Remy írta:Ez a Griezmann üldözési mániátok nagyon komoly. :lol:
ferni írta:de túl lett sztárolva meg lassan ott tartottunk, hogy Griezmann jobb mindenkinél...
Igazából senki nem sztárolja túl - max én - mégis rendre ki van emelve, hogy túl van sztárolva. :lol:

Szerencsétlen évről évre fejlődik, húzza az Atleticot, gólkirály lett meg EB legjobbja az EB-n, és semmibe van nézve. Ilyen Higuaínokkal van emlegetve egy lapon. :lol:
ugyan az a szar mind2, és az általános köztudatban mindkettő baromi túlértékelt
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. szeptember 1., csütörtök 20:24

Kerlon írta:Sőt még a megye 3-as Lakatos Armando is. :| :lol: Ebből tényleg kiszállok, de azért megköszönöm az értelmesen érvelőknek, mint Mesque, Ziro, R24.
Ez volt Di Maria beceneve nem? :mrgreen:

Milik>Higu? :lol: Ez mar komolytalan. :lol:
gólkirály lett meg EB legjobbja az EB-n
Ki szerint?

Az miatt soha nem lesz az Atletico egyenrangu a Reallal v a Barcaval, mert Grizesre epitik a csapatot. De ugyanez a Franciaknal is ahol van spiritusz egy jo generacioban erre elbarmoljak. Ott is Grizmannra epitettek/epitik, aztan van egy Benzema akit be sem valogatnak, Pogbat, Payetet alarendelik, Comant, Martialt, Kantet meg padra teszik, mert nincs hely az atalakitas miatt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. szeptember 1., csütörtök 20:02

Ez a Griezmann üldözési mániátok nagyon komoly. :lol:
ferni írta:de túl lett sztárolva meg lassan ott tartottunk, hogy Griezmann jobb mindenkinél...
Igazából senki nem sztárolja túl - max én - mégis rendre ki van emelve, hogy túl van sztárolva. :lol:

Szerencsétlen évről évre fejlődik, húzza az Atleticot, gólkirály lett meg EB legjobbja az EB-n, és semmibe van nézve. Ilyen Higuaínokkal van emlegetve egy lapon. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 1., csütörtök 19:43

Sőt még a megye 3-as Lakatos Armando is. :| :lol: Ebből tényleg kiszállok, de azért megköszönöm az értelmesen érvelőknek, mint Mesque, Ziro, R24.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. szeptember 1., csütörtök 19:39

Még a helyére igazolt Milik is jobb Higuainnál. Befejezésekben ugyanolyan béna, de minden másban jobb.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. szeptember 1., csütörtök 19:38

Griezmann nem a döntő pillanatokban szar, csak szimplán túl lett fújva az emberünk és mindenki tőle várta a csodát, az meg ahogy várható volt nem is jött.
Nagyon jó focista, de túl lett sztárolva meg lassan ott tartottunk, hogy Griezmann jobb mindenkinél... :lol:

Higu meg folyamat flop, amikor tényleg kéne, volt 1-2 kivétel, de vmi embertelen mennyiségű fontos meccset cseszett el.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2016. szeptember 1., csütörtök 19:39-kor.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 1., csütörtök 19:28

Kerlon írta:Griezmann épp olyan szar a döntő pillanatokban, de messze nem ennyire nagy a repertoárja, mint Higunak.
Szerintem Griezmannak sokkal jobb képességei vannak és folyamatosan fejlődik évről évre, aranylabdás sosem lesz, de például az ő mezőnymunkája az azért elég komoly és mellé még gólokat is rúg, amúgy meg max a BL-ben lehet neki felhozni, hogy döntő pillanatban hibázott, de az EB-t ne varjuk már az ő nyakába, nevekre annak a Francia válogatottnak utca hossza kellett volna nyernie a döntőt, de mégsem így történt.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 1., csütörtök 19:23

Az első forduló alapján a juve mellett jó lehet idèn a kèt római csapat,a milan igèretesnek tűnt,de kèt meccsen 3 kiállitás sok :lol:
Montellanak fel kell pumpálni a,csapatot feszesre mert a 70. perc után elfogy a luft,ezzel együtt mentálisan is szètesnek.
Az inter... :lol: :lol: :lol: a keret nem is lenne gyenge de de Boer olyan alapvető taktikai hibákat követ el hogy rossz nèzni :D
Juve,Róma,Milan,ès negyediknek befut a lazio.Ez a tippem.Napoli most nem lesz ott.Ahogy az inter sem.Sztm.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 1., csütörtök 19:03

A repertoár szó nálad a has szinonímája?

Real, Barca, Dortmund, City, Mu, BM, Chelsea kapásból ezekbe nem férne be.

Hozott egy nagyon komoly gólos szezont az olasz ligában, ahol a kb 67 éves Luca Toni vagy Di Natale is elrak 20 gólokat.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 1., csütörtök 18:33

8 év, 8 Bl gól.
X döntő pillanat, ugyanannyi fatális hiba ami bukáshoz vezetett.
Szerintem is hagyjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 1., csütörtök 18:31

Realista24 írta:
Kerlon írta: Hát röhöghetsz, de jelenleg kb. 3-4 csapatba nem férne be.
Olaszokon kívül egy kezdőbe se raknám be, aki top3 saját hazájában.
Hagyjuk már. Ez az ellenszenv pont olyan, mint az enyém Pogbával szemben. Gyakorlatilag Angliában is csak Agüero veri egyértelműen. Atleticoba meg ne már, hogy Griezmann vagy Gameiro jobb lenne. Griezmann épp olyan szar a döntő pillanatokban, de messze nem ennyire nagy a repertoárja, mint Higunak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. szeptember 1., csütörtök 18:09

wZoLee7 írta: Érdekes lesz a Juve kp-ja, elöl Pipita, viszont neki kell valaki aki kiszolgálja. Ezen a nyáron a Juve gyengült, kíváncsi vagyok valaki föléjük kerekedik-e.
Mégis ki? :D Őszintén? Szerinem senki Egyrészt még mindig minőségib a keret jóval a többi olaszénál. Másrészt azon a védelmen elég kevesen mennek át,hát még Olaszországban :)
Witsel nem ártott volna mondjuk minőségben,meg mennyiségben se.


Higu esetében meg a góljai meglesznek,ha másnem a bajnokságban,de én ott Dybalától várom a villanást amikor igazán kell.

Majd meglátjuk De ezt a Higu témár én már elengedem,épp elég,hogy a nyár egyik legnagyobb negatívuma nálam. :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 1., csütörtök 17:34

Kerlon írta:
Realista24 írta:Higu minőség? Közben Pogbát fikkantod.
ggbb
Hát röhöghetsz, de jelenleg kb. 3-4 csapatba nem férne be.
Olaszokon kívül egy kezdőbe se raknám be, aki top3 saját hazájában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég