Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 15:56

800 Live Points + 3 Free Games on XBOX 360+XBox Live 12 Month Gold on XBOX 360
29.86 font.

http://www.shopto.net/video%20games/xbo ... 2954d4b0f1
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

DaruBence
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. augusztus 11., vasárnap 11:40

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: DaruBence » 2013. szeptember 11., szerda 10:27

Sziasztok:) Olyan kérdésem lenne,hogy pár hónapja megvettem a pes2013-at Xboxra és mivel Magyarország nem volt a támogatott országok között(ahoz hogy letudjam tölteni hozzá a hivatalos patcheket) ezért régiot váltottam Amerikára,így viszont elveszett a bankártyás fizetés lehetőségem,és újra nem tudom hozzá rendelni mert ugye nem stimmel az irányító szám az országgal(legalább is gondolom ez lehet a baj).Viszont visszaállítani ujra a régiót csak 3 hónap múlva lehet...én meg most szeretnék vásárolni Gold tagságot! Van valakinek valami ötlete mit tudnék csinálni? Vagy jobban járok ha elmegyek egy konzolos boltba és ott megveszem a Gold tagságot?

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 28., szerda 14:55

minden egyes hónappal jobban bánom, hogy nem lettem előbb PS Plus tag....
Júliusban lettem az, azóta PS3ra ezeket a játékokat tölthettem le:
Uncharted 3
Battlefield 3
Payday: The Heist
Saints Row the Third
Mafia 2
Need for Speed: Most Wanted
Spec Ops: The Line
Catherine
Demon's Souls
XCOM: Enemy Unknown
Team ICO Collection: ICO
Team ICO Collection: Shadow of the Colossus
Malicious
When Vikings Attack
LittleBigPlanet Karting
Stealth Inc.: A Clone in the Dark
The Jak and Daxter Trilogy
és bakker mától szedhető az Assassin's Creed III is :salute:

és ez a játékmennyiség úgy, hogy kőkemény 40 napja vagyok PS Plus tag.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és olyan játékok voltak még, amiről lecsúsztam, hogy csak na... tényleg érdemes beszerezni, nagyon adja :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 20., kedd 16:08

nincs véletlenül valakinek egy eladó xbox 360 fat géphez való fekete ház?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 17., szombat 3:29

Ewr írta: Last of Us-t mihamarabb be szeretném szerezni, mert mindenki ódákat zeng róla, de az ára sajnos még mindig 13 ezer felett van. :(
mondjuk erre a játékra ne sajnáld ha pénzt, ha valahogy összejön rá vedd meg, vagy használtan is belehet szerezni, mondjuk azokhoz már lehet nem lesz online pass. multival még nem játszottam, de jól hangzik nagyon, amit mondtak róla.

kétlem, hogy mostanában lemenne az ára, mert még mindig veszik azért elég rendesen.

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Ewr » 2013. augusztus 17., szombat 0:48

ferni írta:mostanában a szabadidőmben játszogattam játékokkal, szóval:
A PS3 Exkluzív Uncharted mind a három része valami fantasztikusra sikerült, nem is tudom, hogy maradhatott ki eddig, egyszerűen rohadt jók voltak, maga a játék, a történet, a látvány, egyszerűen élmény volt mind a 3 rész minden perce, sajnálhatja, aki ezt kihagyja.
Journeyről már írtam, az is szenzációs játék.
Ezután az új Tomb Raiderrel kezdtem el játszogatni és minél többet játszottam vele, annál jobban élveztem, nagyon jó kis játékot raktak össze, meg is leptek vele, ezt is csak ajánlani tudom, aki tudja szerezze be,mert tényleg rohadt jó lett.
és tegnap kezdtem el egy másik PS3 Exkluzív játékot, a The Last of Us-t.
nagy elvárásokkal kezdtem neki, mert az egekig van dicsérve, e konzolgeneráció legjobb játékának tartják és még a felénél se tartok, de ezt nagyon összerakták :) majd még írok róla, ha végeztem, de tényleg nem túlzóak a játékról alkotott vélemények, elképesztően jó játék.
Uncharted nálam is nagy kedvenc, bár a 3. rész a második felétől számomra elég monotonná vált. A 2. a legjobb szerintem, nagyon jók voltak benne a fejtegetések.
Last of Us-t mihamarabb be szeretném szerezni, mert mindenki ódákat zeng róla, de az ára sajnos még mindig 13 ezer felett van. :(
Ha már ps3 exkluzívok, a Heavy Raint tudom ajánlani, ha még nem játszottál vele. Most tartok a felénél, de eddig valami elképesztő. Ilyen történetet filmekben is ritkán látni, alig várom mi sül ki belőle. :D

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 17., szombat 0:12

most úgy érzem magam, mint raúlreal a Raúl topikban, no mindegy :lol:

már tegnap befejeztem a The Last of Us-t, de ennek még le kellett ülepednie...
nagyon komoly játék volt, egyszerűen tényleg nehéz róla mit írni.
tele van igazán epic momentekkel és nem is kevéssel...
szívem szerint vennék mindenkinek egy PS3at, azt leültetném a TV elé, hogy nesze játsszál, mert ezt vétek kihagyni.
egyszerűen hihetetlen, hogy egy játék ennyi érzelmet váltson ki az emberekből, de ez képes rá és még hogy...
én nem tudom, hogy a Naughty Dognál mit csinálnak, de ez elképesztő volt...

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 15., csütörtök 0:05

mostanában a szabadidőmben játszogattam játékokkal, szóval:
A PS3 Exkluzív Uncharted mind a három része valami fantasztikusra sikerült, nem is tudom, hogy maradhatott ki eddig, egyszerűen rohadt jók voltak, maga a játék, a történet, a látvány, egyszerűen élmény volt mind a 3 rész minden perce, sajnálhatja, aki ezt kihagyja.
Journeyről már írtam, az is szenzációs játék.
Ezután az új Tomb Raiderrel kezdtem el játszogatni és minél többet játszottam vele, annál jobban élveztem, nagyon jó kis játékot raktak össze, meg is leptek vele, ezt is csak ajánlani tudom, aki tudja szerezze be,mert tényleg rohadt jó lett.
és tegnap kezdtem el egy másik PS3 Exkluzív játékot, a The Last of Us-t.
nagy elvárásokkal kezdtem neki, mert az egekig van dicsérve, e konzolgeneráció legjobb játékának tartják és még a felénél se tartok, de ezt nagyon összerakták :) majd még írok róla, ha végeztem, de tényleg nem túlzóak a játékról alkotott vélemények, elképesztően jó játék.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 3., szombat 17:28

már régóta szemeztem a Journey nevezetű játékkal és most a PS Store-on le lett árazva 10 fontról 5.19 fontra (PS Plus-szal 4.67, szóval nekem ennyi volt) és ez a játék valami fantasztikus... egyszerűen elképesztő és nem lehet szavakba önteni... magát a játékot kicsivel több mint 2 óra alatt ki lehet játszani, viszont bármennyiszer újralehet játszani, egyszerűen végigviszed egyszer és nem hagy nyugodni a játék és játszanod kell vele újra és újra... és ami a legjobb, hogy online is lehet játszani (sőt, így a legjobb) és bedob melléd egy társat, akire figyelned kell esetleg ha még új (ami látszik a ruháján), akkor segítened mit hogy is kell csinálni, de ha te vagy újonc, akkor neked is segíthetnek... egyszerűen csodálatos ez az egész játék, az egész atmoszféra, a hangulat... az, ahogy kommunikálnod kell a társaddal... egyszerűen csodás ez a játék és tényleg elég ez a 2 óra, mert ezt bármennyiszer végiglehet játszani, annyira megnyugtatja és kikapcsolja az embert...
akinek van PS3-a az gyorsan vegyen egy feltöltőkártyát és szerezze be a PS Store-ról, mert kb 5 fontért, amit ez nyújt... :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 16., kedd 11:37

van egy olyan problémám az xbox-al, hogy a belső winyóról letöröltem egy játékot, de a törlés után még mindig ugyanúgy foglalja a helyet
mit tudok vele csinálni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Sipi24
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 12:48

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Sipi24 » 2013. július 12., péntek 17:07

Béla írta:
Sipi24 írta:Sziasztok!
A neten olvastam olyanokat, hogy a 4 gigásnak hamarabb tönkre megy az olvasó feje, ez mennyire igaz ? Előre is köszönöm a választ :)
Nekem 4 gigásom van eddig semmi gond nem volt vele, de én vettem bele utólag 250gb hdd-t. Arra fel lehet szépen másolgatni a játékokat és akkor a hdd-ről futtatja.
Értem és köszi, csak 2-3 játékhoz kell, meg napi 3-4 órát menne a gép, meg 10 ezerrel csak olcsóbb mint a 250 gigás :D

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. július 12., péntek 14:16

Sipi24 írta:Sziasztok!
A neten olvastam olyanokat, hogy a 4 gigásnak hamarabb tönkre megy az olvasó feje, ez mennyire igaz ? Előre is köszönöm a választ :)
Nekem 4 gigásom van eddig semmi gond nem volt vele, de én vettem bele utólag 250gb hdd-t. Arra fel lehet szépen másolgatni a játékokat és akkor a hdd-ről futtatja.
2013.05.28
11.45

Sipi24
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 12:48

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Sipi24 » 2013. július 12., péntek 13:01

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. A közeljövőben szeretnék vásárolni egy xbox 360-at (újat) és nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni a 4gb vagy a 250 gb-ot ? Igazság szerint csak FIFA, PES játékhoz kellene. A neten olvastam olyanokat, hogy a 4 gigásnak hamarabb tönkre megy az olvasó feje, ez mennyire igaz ? Előre is köszönöm a választ :)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 12., péntek 7:14

Küldetés közben is lehet váltogatni őket, sőt van amikor a játék magától vált

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 11., csütörtök 20:13

eloszor nekem se tetszett a 3 szereplo, de minel tobbet tudok meg az egeszrol annal jobban tetszik. es ha jol tudom kuldetesek kozt szandekosan nem lehet oket valtogatni, csak mikor a varosban vagy kuldetesen kivul

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 11., csütörtök 15:21

Remy írta:Ki se jött a játék, de már le van szólva :lol: te tudod :D Nagyon jó lesz ez.
Előre dicsérni meg lehet? hogy is van ez akkor? :hmmm:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. július 11., csütörtök 13:31

Ősszel érdemes lenne betárazni előre a The Last of Us-szal, GTA V-tel, és a FIFA 14-el majd.. :mrgreen: De talán karácsonyig érdemes várni, hátha kedvező akciók lesznek.
#happyshitting

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 11., csütörtök 13:15

Wertz írta:
___Samy___ írta:Grand Theft Auto V: Official Gameplay Video
nagyon bivaly lesz :salute:
Hát nem az igazi

Több főszereplő teljesen felesleges. A küldetések közbeni váltogatásuk béna, fárasztó
A vezetés a 4.részben tökéletes volt, itt meg mintha le lenne butítva
Ki se jött a játék, de már le van szólva :lol: te tudod :D Nagyon jó lesz ez.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 11., csütörtök 7:32

___Samy___ írta:Grand Theft Auto V: Official Gameplay Video
nagyon bivaly lesz :salute:
Hát nem az igazi

Több főszereplő teljesen felesleges. A küldetések közbeni váltogatásuk béna, fárasztó
A vezetés a 4.részben tökéletes volt, itt meg mintha le lenne butítva

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. július 10., szerda 15:50

erre a játékra várok 3 éve, két éve csak ezért vettem PS3-at. :mrgreen: de tényleg, most is csak a fifa van meg...
kb én is a GTA meg a FIFA miatt vettem boxot mondjuk még becsúszott a BF3 is, de ez a szeptember megcsappantja majd a költségvetésemet GTA+FIFA lesz vagy 28000 meg kell majd live előfizetés, és akkor októberben meg jön a BF4. óbasszameg lesz mire elszórnom a keresetem.
2013.05.28
11.45


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég