Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 3., szombat 21:24

Balenek a fő baja hogy nem latin......ha UGYANEZT adná de nem brit lenne,menne a kenyereskocsi és 30 gólt 30 féleképpen lőne be mint tavaly....akkor ha latin lenne úgy lecopnák hogy a köldöke is nyálas lenne.
talán van benne igazság is. mármint nem abban amit írsz, hanem hogy nem nedvesedik egy északi focistától a világ :mrgreen:

60 éve kanyarban nincsenek azok ott, csak a pofájuk nagy a semmire, összecsaltak egy vébét maguknak, kb 20 éve meg a külföldiek viszik előre a csapataikat. néha jön egy giggs vagy egy mcmanaman, de olyan ritka az ilyen, mint a fehér holló.
sztem bale kevés technikai képességekben, pl mint egy özil.
az elmúlt időben nem olvastam mindig a fórumot, de biztos volt aki rávilágított, hogy az ancelotti-féle madrid nem fog feküdni annyira se céronaldonak, se bale-nek, mert kevesebb lesz a hely futni. (kakát már ide se írom, totál finished az ember, ő meg világéletében kontrázott a milannal agybafőbe, más nem megy neki.)
céronaldo valszeg adaptálódni fog, de én nem értem mi a fenét látsz egy bélben, aki semmiképp sem ér 100 millát.
pláne hogy én jövőre lucast hoznám, na ő latin, na őt szopkodja egész brazília, na őbenne van kakaó.
Kép
Kép
Kép

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 3., szombat 21:21

R.M.C.F írta:ha levágnám az egyik kezemről 3 ujjamat,akkor is még megtudnám számolni hányan voltak modric mellett.....
én úgy emlékszem hogy kb a fél fórum akarta őt.
persze a végén már lemondott róla pár ember mikor a tottenham elkezdett minket szopatni.

de ha nem is a fél fórum, akkor se olyan kevesen, mint amennyire te emlékszel.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 3., szombat 21:18

mégegy probléma Bale-el, hogy ha befürdik (amire azért van esély)
Ugyanannyi esély van rá,mint bármelyik más labdára rátekeredő,szandálból kavicsot kirugdaló,egyhelyben topogós félvérnek.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 3., szombat 21:14

Ez amùgy itt a legnagyobb baj, hogy 1 Spursből jön. Ha jönne a MU-ból akkor nagy valószínűséggel senkit se zavarna még ennyiért se..
Nem csak ez a problémájuk,hanem hogy brit....és az nem igazán divat,berögződött hogy az nem lehet császár....sajnos a többség úgy ítél,hogy nem is ismeri az egyént,erre a legjobb példa tavaly modric is,ha levágnám az egyik kezemről 3 ujjamat,akkor is még megtudnám számolni hányan voltak modric mellett.....az a 2-3 aki ismerte a horvát képességeit,mára meg már érinthetetlen lett a többség szemében úgy is,hogy a játéka ennél több mint amit tudott mutatni tavaly.
Bale jelenleg a legjobb játékos aki a cr messi duó után szóba kerülhet,és mivel nagyon fiatal,így ott van a lehetősége hogy egy kur*a nagy karriert fut be....és is ennek dőlök be,mert nem igazán tudok olyant aki ennyire szédületesen építi fel magát ennyi idősen.

Azt is írtam hogy jobb lehet cr-nél is....és ezt tartom is évek múltán is majd....lehet tévedek,benne van,de hiszem hogy max annyira tévedek mint amennyire ez benne van ebben a fószerben hogy leelőzi.

Balenek a fő baja hogy nem latin......ha UGYANEZT adná de nem brit lenne,menne a kenyereskocsi és 30 gólt 30 féleképpen lőne be mint tavaly....akkor ha latin lenne úgy lecopnák hogy a köldöke is nyálas lenne.

Jó példa erre ez a lucas gyerek a psgből....hát bale négykézláb lefocizza(nem...nem lefutja,hanem lefocizza) de a brazilt úgy istenítik minta BÁRMIT...BÁRHOL...elért volna.....NEM ÉRT EL...ellenben a walesi igencsak.....nálam csak messi és cr előzi meg....és azt azért tegyük hozzá,hogy ha nem egy TH-ben nyomná....hanem egy realban vagy barcában....lehet nem lett volna ennyire "visszafogott éve" :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 3., szombat 21:12

mégegy probléma Bale-el, hogy ha befürdik (amire azért van esély), akkor is nyomatva lesz.

Ancelotti kérte, Zidane kardoskodik mellette, Perezről nem is beszélve, plusz 100 millióba is kerül, akármi lesz, nem lesz padoztatva. Sőt, 1-2 évig még igazolás se lesz a helyére.

Úgyhogy nagyon ajánlom neki hogy beváljon, és a hátán vigye a csapatot Cével együtt.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 3., szombat 20:43

A Bale-üggyel annyi a gondom (az árán felül), hogy ha jön is, jó eséllyel csak az utolsó pillanatban. A felkészülés kezdetéről már így is lemaradt, kimaradt az amcsi túra is. Szóval beesik majd az utolsó pillanatban úgy, hogy nem ismer senkit, új ország, új bajnokság, stb,stb. Hetekbe telik majd, mire úgy-ahogy beilleszkedik. Modricnál is volt ebből probléma. Szóval amondó vagyok, hogy felőlem nyugodtan maradhat még egy évet ott ahol van. Ha csak ide akar jönni, akkor jövőre is lesz sansz a megvételére. Addig meg nálunk is kiderül, hogy a problémás emberkék a Carlo-Zizou kettős kezei alatt összekapják-e magukat vagy sem. Benzemánál pl. úgy tűnik, hogy jó hatással vannak rá az "új szelek". Özil és DM is összekaphatják magukat (Kakát nem veszem ide, szerintem a brazil már menthetetlen). Azért futballozott már mindkettő itt úgy, hogy nem nagyon volt rájuk panasz. Hátha... ha meg nem, majd jövőre elhozzuk a walesit. Csak nyilván már nem 120 millióért.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 3., szombat 20:24

Mike írta:
Géci írta:PL 5. helyezet csapattól mit vársz? 1 fecske nem csinál nyarat..
nem egész meccsekről beszélek, hanem Bale vs XY videókról. Semmi köze nincs a csapatának ahhoz h unatkoztam
Ja akkor ok, így már értelek... Ezekkel az a bajom, hogy róla nagy gyengén vágnak össze vidit, mert arra hùzzák a hangsùlyt, hogy milyen bombákat ver... Amùgy szerintem tőlünk többet Zizu látta aki ragaszkodik hozzá... Bennem is van 1 kis félsz, de én megbízok Zizuban...
Áááá erről jut eszembe, bár kicsit ez offos... Bejött ma a boltba 1 kb 11-12 éves kisfiù Realos Zidane mezben. Idamentem megdicsértem, hogy szép meze van. Erre bevágja, hogy igen, neki kedvence Zidane, de, hogy Messit is szereti... Hát ennél rosszabb választ nem is adhatott volna a gyerek -.-....

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. augusztus 3., szombat 20:15

Inkább felvetek egy új témát, mert ahogy látom már napok óta az áráról megy a vita...

Kíváncsi leszek Ronaldo és Bale viszonyára... mert Bale alázatos és tisztelet tudó stb stb, de bármennyire is csípem a mi Roncink bizony durván egoista és nem tudom mennyire örül neki , hogy jön vki aki drágább mint ő stb...kirúgja majd a szabadokat, ha Bale nagyon dúrván robban be az esetleg nem gyengíti-e Ronaldo teljesítményét stbstb Szóval érdekes lesz... :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 3., szombat 20:12

Géci írta:PL 5. helyezet csapattól mit vársz? 1 fecske nem csinál nyarat..
nem egész meccsekről beszélek, hanem Bale vs XY videókról. Semmi köze nincs a csapatának ahhoz h unatkoztam
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 3., szombat 20:04

Mike írta:
Géci írta:Az a baj a vidikkel amik kint vannak, hogy van ami 2 éves gól, és ott rengeteg volt az ilyen fél pályás sprint. Ahhoz képest rengeteget alakult...
és mi a helyzet a meccsvideókkal? Végignéztem párat az elmúlt fél évből. Hát erősen unatkoztam...
PL 5. helyezet csapattól mit vársz? 1 fecske nem csinál nyarat... Ez amùgy itt a legnagyobb baj, hogy 1 Spursből jön. Ha jönne a MU-ból akkor nagy valószínűséggel senkit se zavarna még ennyiért se... Amùgy emlékszem, hogy jùniusba ment a vita, higy Isco vavy Bale és sokan mondtuk, hogy mindkettő, csak az nagy drága... Akkor még senki nem gondolta, hogy ennyi lesz a bevétel szerintem, de lehet pont így lesz a szép és jó, hogy jön mind a kettő, mert nem árt, ha a keret minőségileg erősödik. Isco és Modric tuti kezdők lesznek. A kérdés, hogy kp-n ki lesz a harmadik aki védekezőbb szerepkőrben lesz. Mivel Bale védekezőbb lehet be mernek tenni 1 Illarra-Modric-Isco kp-t, de fingom sincs ezt majd főnökék eldöntik, mert most lesz mihez nyùlni...
Amùgy Pipita! Megtaláltam a vidit, bár így telón jó buli volt :D...
http://m.youtube.com/index?&desktop_uri ... nKelaamxiY

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 3., szombat 19:54

Az Everton ellen milyen keretünk lesz? Konf. kupások játszanak már, vagy még mindig túl korai nekik? Lehet, hogy volt erről hír, de mostanában nem voltam gép közelben, így ez kimaradt. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2013. augusztus 3., szombat 19:53

Erre írtam korábban, hogy eleve nagyon nehezen megfogható dolog ez pl. olyan szempontból, hogy a csapattal elért sikereknek ki mennyire fontos eleme. Pl. ha Bale jön, és a BL elődöntőben, vagy döntőben győztes gólt ver, vagy készít elő, akkor mennyire köszönhető neki a plusz zseton, ami befolyik? Mert alapjáraton ez csapatsport, de ha akkor, ott nem pókhálózza ki a sarkot, akkor milliók csúsznak ki a kasszából... Vagy a szponzori szerződések tárgyalásánál ki tudja reálisan, hogy mennyit nyom a latba egy-egy játékos jelenléte a csapatnál?
Abszolút nehezen megfogható, persze. Ezért kell relatívan. Cé volt 94. Ehhez kell viszonyítani. Innentől nincs kérdés. :ike:
Hagyjuk szépen a nyakukon száradni egy évig az elvágyódó játékost, bizonyítsa be, hogy többet tud, mint egy jó szezon, aztán hozzuk el jövőre olcsóért. Erre akár opciót is köthetnénk.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 3., szombat 19:31

Géci írta:Az a baj a vidikkel amik kint vannak, hogy van ami 2 éves gól, és ott rengeteg volt az ilyen fél pályás sprint. Ahhoz képest rengeteget alakult...
és mi a helyzet a meccsvideókkal? Végignéztem párat az elmúlt fél évből. Hát erősen unatkoztam...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 3., szombat 19:19

Kaká sem ment valamelyik meccsre, mert külön készült, lehet Bale is így van.
Amúgy volt több labdája is Balenek amikor elképesztően jól odatette a többiek elé és ált. gól lett belőlük.

A Tottenham már küldené Balet Madridba :mrgreen:

Szerintem most már hülyeség lenne Balet leigazolni. Ezt úgy kellett volna, hogy vagy a Bale vonal, vagy az Isco féle vonal. Jött Isco, Illarra, Casemiro fiatal tehetségek, de a drukkerek által várt csatár nem jött. Ha jönne Bale, akkor azt a többiek szívnák meg. Jesé menne kölcsönbe (aminek Remy nem örülne :mrgreen: ), Di Maria elmenne, Özil-Isco párosnak maradnak egy poszt és Kaká mégkevesebbet játszana (aminek persze örülnék, talán akkor már leesne neki hogy no meccs, no VB). Kívánom neki, hogy ne legyen ott a VB-n. :ike: Di Mariat ha úgy van lehet padra tenni, viszont egy Bale szerintem már nem örülne neki. Akármelyik felállást is választaná Bale idejövetele alkalmával Carlo, akkor azt a többi ittlévő játékos szívná meg akik már többé kevésbé letettek valamit az asztalra, vagy éppenséggel most jöttek ide / fel a Castillából remélve teljesül az álmuk és játszhatnak a nagycsapatban.

jön a Real - Everton, azaz a Jesé - Deloufo meccs! B-)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 3., szombat 19:15

Hát így, hogy nem tartott most a Spurs-el Monacoba így nálam már 80-90%, de eddig en is azon a véleményen voltam mint te... Én is néztem pár meccset idén és tudom mire képes. Én csak abban bízok, hogy könnyen fog beilleszkedni csapatba, de szerintem Ancelotti és Zizu azért le fog vele ülni kávézni... ;) Remélem a játék képe sem változik meg vele, de elég azt nézni, hogy mennyivel jobb játszótársai lesznek itt :)...

Szerk.: Pipita

Én pár meccset láttam amùgy és igaz töbször irtam már, de ilyen Benzema tipusù zsugái vannak. Van amùgy 1 vidi, amibe az assistok is benne vannak, és ott vannak jó kényszerítők. Az a baj a vidikkel amik kint vannak, hogy van ami 2 éves gól, és ott rengeteg volt az ilyen fél pályás sprint. Ahhoz képest rengeteget alakult... Én csak abban bízok, hogy nem a kontrafoci fog menni, de bízom Ancelottiban mert megigérte, hogy szep focit fogunk látni kövi szezonba és akkor ők már tudták, hogy idén megszerezzük Balet...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. augusztus 3., szombat 19:01

Ezekkel abszolút nem értek egyet, komplettebb játékos, mint aminek itt próbálják páran beállítani.

(...)
Na mindegy, ezek engem már nem érdekelnek, nem is szoktam reagálni rá.
Pedig reagálhatnál igazán, én az egész hsz-emet arra hegyeztem ki gyakorlatilag, hogy aki tud, az legyen olyan kedves és cáfoljon rám. Szóval, szerinted Bale beleillene a játékunkba, és képes lenne kiemelkedőt nyújtani itt, úgy, hogy nem köré van építve a taktika, hanem egy tagja egy tökéletesen működő gépezetnek? Képes lenne passzjátékot játszani, kiszolgálni?

Félreértések elkerülésének érdekében: semmi gúny nincs ezekben a kérdésekben, engem csak a vélemények érdekelnének. Az enyém az, hogy nem, és egyszerűen azért, mert még nem láttam tőle ilyet. Ami persze lehet csak azért van, mert nem nézem rendszeresen, a videókban meg csak a bomba góljait vágták be... Szóval, én örülnék neki, ha bővebben kifejtenék róla a véleményüket azok, akik hoznák őt.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. augusztus 3., szombat 18:44

Érdekes ez a Bale dolog továbbra is.
Én nagyon nagyra tartom, írtam többször is, nem is égne itt be szerintem, ahhoz túl jó. Ezekkel abszolút nem értek egyet, komplettebb játékos, mint aminek itt próbálják páran beállítani.
A napokban olvastam valakitől, hogy a labdakezelése nem jó, métereseket tol, és lohol. Miközben aki többször látta játszani, az tudja, hogy úgy is iszonyat sebességre képes, hogy közben kicsiket tol, végig kontroll alatt tudja tartani a zsugát. Na mindegy, ezek engem már nem érdekelnek, nem is szoktam reagálni rá.


Az árral kapcsolatban viszont egy véleményen vagyok az ellenzőkkel. Furcsa kettősség van így bennem, mert nagyon szeretném itt látni, viszont az, hogy drágább legyen, mint Cé, az nem kerek. Pedig szerintem sem elveszett gyerek marketingszempontból sem, és morientes is jól leírta, hogy az, hogy a Realba igazol, ráadásul világrekordot jelentő (?) összegért, az önmagában nagyon megdobja valószínűleg az értékét.

Mondjuk ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy sokkal inkább bízok Perezék ítélőképességében, mint a fórumtagok véleményében ezzel kapcsolatban. Sokszor amúgy is tényként közölnek itt páran dolgokat, miközben senkinek nincs, nem lehet fogalma sem arról, hogy egy-egy játékos milyen plusz bevételeket generál.
Erre írtam korábban, hogy eleve nagyon nehezen megfogható dolog ez pl. olyan szempontból, hogy a csapattal elért sikereknek ki mennyire fontos eleme. Pl. ha Bale jön, és a BL elődöntőben, vagy döntőben győztes gólt ver, vagy készít elő, akkor mennyire köszönhető neki a plusz zseton, ami befolyik? Mert alapjáraton ez csapatsport, de ha akkor, ott nem pókhálózza ki a sarkot, akkor milliók csúsznak ki a kasszából... Vagy a szponzori szerződések tárgyalásánál ki tudja reálisan, hogy mennyit nyom a latba egy-egy játékos jelenléte a csapatnál?


Na mindegy, továbbra is remélem, hogy jön, a lehető "legolcsóbban". Amúgy még most is csak 50%-ot adnék arra, hogy érkezik idén. Mondjuk ez a korábbi 5-10%-hoz képest komoly javulás.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 3., szombat 18:04

Úgy látom,még mindig Bale-ről szól a fórum. :)
De,a marketing kérdéshez csak annyit tennèk hozzá,hogy bár a gyerek nem egy Pierre Cosso,de ha tényleg rekord összegért igazolná a klub,akkor,és ezt írtam már,a marketing értéke ugrásszerüen megnőne.Tülekednének a cégek,hogy a világ egyik legdrágább játékosával reklámozzanak,valamint Sanghaitól Pekingig mindenki Bale mezt akar majd venni,függetlenül hogy sokan azt se tudnák kicsoda... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 3., szombat 18:03

Gascoigne írta:Ezt meg honnan egyszerűen honnan tudhatnád? Láttál valaha is olyan kimutatást, ami szerint Kaká miatt annyi plusz mezt adtunk el, hogy az évi tizenpármilliós bruttó fizetését és a 67 milliós vételárát jelenértéken visszahozta?

Perez említette egy nyilatkozatában hogy Kaká és CR körülbelül 400 millió euró pluszhoz segítették már hozzá a klubot igaz arra nem tért ki hogy milyen arányokban. Aztán lehet hogy rosszul emlékszem :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 3., szombat 17:59

MyStiQ írta:Ha jön Bale, akkor arra leszek kíváncsi, hogy a szabadrúgásokat mennyire osztják szét egymás között.

A büntetőket úgy gondolom, hogy továbbra is Cé végezné el, ha a pályán van.
barcas baratom pont ma linkelt errol egy kepet :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég