Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. szeptember 4., vasárnap 10:59

Nálam ez bizony 3 volt.
Lehetett volna javítani, de így sem vagyok elégedetlen.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. szeptember 4., vasárnap 10:41

Egyetértek dannen-nel. A mai Real Madridba kell a vkp poszt. Értem én, hogy mi a jövő: a szélső védők fellépnek a támadásokkal, így kialakítva emberelőnyt, a vkp megcsinálja az 1v1-eket, támad, kapura lő, a két kh meg ott szotyizik a kapus előtt aztán kontrával megbaszkodnak minket, mint mi Mouval a Barcát :D Láttuk, hogy mit hozott Kroos a kp közepén... Pogba Modric helyére ideális lett volna, vagy lesz, ha Lukita lejjebb adja. Addig az a legnagyobb hiányosságunk, ha Case kidől, akkor nincs igazi alternatívája. Remélem Zizu pihentetni fogja a sörmeccseken a sérülés meg elkerüli.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 3., szombat 23:15

Semmi gond. Te így látod,én máshogy.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 3., szombat 23:01

A jelenlegi csapatban azért is mutat jól Casemiro játéka, mert a csapatvédekezés még mindig nem teljes. Így nyilván szükség van egy olyan emberre, aki csakis kifejezetten a védekezésben erős, ahhoz, hogy meglegyen a kellő egyensúly. Mihelyst fel fog javulni a csapatvédekezés, annál inkább fog a brazil játéka "feleslegessé" válni.

Most ha számításba vesszük mindazt, hogy nagyon sok új játékos az itteni közeg, allűr, meg miegymás miatt hajlamos elhinni magról, hogy ő a kiskirály, meg a világ legjobbja, akkor ez a fenti dolog még egy darabig így is lesz, mert ők nem fognak védekezni ugyebár.

A kopasszal elindultunk egy olyan úton, ami úgy néz ki, hogy meghozza a várva várt állandóságot (főleg ha még el is meszelnek minket az igazolásoktól). Fejben rendbe rakott mindenkit, szóval jelenleg minden adott, hogy Casemiro szerepkörét "beolvasszuk" a csapat gördülékeny játékába. De ehhez idő kell, és ez nem idén lesz eltüntetve.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. szeptember 3., szombat 22:35

Szerintem Kovában is megvan a lehetőség, hogy olyan játékossá váljon, aki a Kroos-Modric kettős mellett kezdő is lehetne. Gyors, erős és fiatal még. Foglalkozni kellene vele, és főleg játszatni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 3., szombat 21:18

dannen írta:
Chris írta: Ütköző-VKP nélküli játék Modric-Kroos-Pogba. Bővebb felvilágosítás: r.m.c.f :).
ziro4vr írta:Olvasd el rmcf írásait, vagy én is írtam a témában sokat asszem a taktikai topikba.
már nem azért, de úgy írjátok, mintha rmcf minden írása szentírás lenne. :) elolvastam amiket ír, attól még van szemem és látom, hogy mi működik a csapatnak és nem az fogja megváltoztatni a véleményem, hogy egy fórumon mit gondol valaki, mikor fog eltűnni a vkp poszt. jelenleg létezik a poszt (és még létezni is fog egy jó ideig), számunkra felbecsülhetetlenül hasznos, ráadásul emellé van oda egy játékosunk aki emberfeletti teljesítményt hoz és úgy néz ki ezt idén is folytatja. nekem ez a fontos, ezzel nyertünk BL-t és ezzel fogunk idén bajnokságot (csukott szemmel mondom). abszolút fölösleges lett volna bárkiért felborítani ezt, főleg, hogy pogbáról beszélünk. azért (még) nem akkora császár ő, hogy miatta megváltoztassuk azt amivel sikeresek vagyunk.

amúgy ja, én is úgy gondolom, hogy ha nem törik meg a fejlődése akkor még simán fog itt játszani.
Ha van szemed akkor látod hogy az elmúlt 10-15 év alatt,hogy válik évről évre ez a feladatkör egyre feleslegesebbé....ha van szemed akkor látod,hogy nálunk pl casemiro (bár sokszor szerel és azok látványosak mivel tartalmaznak sok testi kényszerítést is) felfelé semmit sem tud hozzátenni a játékunkhoz. Ehhez már kevés....és maga a poszton megélő,és erre a posztra edzett emberek alapvetően nem képesek megfelelően erre. Nézd meg kroos és modric mozgásait,passzait és szereléseit.....lehet hogy ők nem szerelnek annyit,vagy nem ütköznek le annyit,viszont amennyivel kevesebbet adnak védekezésben(ez nagyon kis különbség amúgy) előre viszont villanik a különbség. Ergo ott a fejlődés lehetősége...ez a kulcs a gondolkodásomban ebben a témában.
Szerintem egy hasonló játékos kellett volna oda középre,mint pl pogba. Ő nem VKP. Viszont ha kell szerel...ha kell egy vs egyezik,ha kell kulcspasszot ad,ha kell betör egy vonal mögé......
Na.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. szeptember 2., péntek 14:55

morientes írta:Igen,csak hogy ilyen kaliberű játèkos 7 millios fizetèssel nem a padon a helye,hanem ha nem megy neki,egy másik csapatban.Ott volt a lehetősèg a dinamónál.Így meg majd beszáll 20-30 percre egy eldöntött meccsen.
Tiszta ráfizetès.
Persze, az lett volna a legjobb ha túl adunk rajta. Csak nekem bíztató volt ezen a pár meccsen. Ha ezt fogja hozni, akkor nem lesz gond vele. Csak mint írtam, félek, hogy nem sokáig fog tartani a lendület.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 2., péntek 14:46

Nem azt mondom, hogy tökéletes, de ha padról beszállva ezt, vagy egy kicsivel még többet tud hozni, akkor nagyon is jó lesz ő padra. Legalábbis egyelőre jobb, mint a tavasszal.
Igen,csak hogy ilyen kaliberű játèkos 7 millios fizetèssel nem a padon a helye,hanem ha nem megy neki,egy másik csapatban.Ott volt a lehetősèg a dinamónál.Így meg majd beszáll 20-30 percre egy eldöntött meccsen.
Tiszta ráfizetès.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 2., péntek 14:37

már nem azért, de úgy írjátok, mintha rmcf minden írása szentírás lenne. :)
Ő ír erről itt folyamatosan, csak azért mondtam. Még azt sem gondolom, hogy feltétlen igaza lenne.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. szeptember 2., péntek 13:48

Veidt írta:
Bencze írta:Kik az EU-n kivuli jatekosok? Mariano Spanyolorszagban szuletett, Navas mar megkapta a spanyol utlevelet, Casemironak is illett volna mar hiszen tobb, mint 2 eve Madridban van, James is a harmadik szezonjat kezdte es Marcelo gondolom mar ezer eve rendelkezik a szukseges papirokkal. Ezek szerint James es Case sem kapta meg a spanyol utlevet eddig? Danilo nyilvan a harmadik EU-n kivuli.
Igen. James, Casemiro és Danilo.
Erdekes, Del-amerikai szuletesu jatekosok 2 ev Spanyolorszagban valo tartozkodas utan igenyelhetnek allampolgarsagot.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 2., péntek 13:37

Elfogadom a véleményed, csak nem értek egyet. De nem akarok ebbe újból belemenni, már leírtam a gondolataimat a témában.
Nem illik.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 2., péntek 13:36

Bencze írta:Kik az EU-n kivuli jatekosok? Mariano Spanyolorszagban szuletett, Navas mar megkapta a spanyol utlevelet, Casemironak is illett volna mar hiszen tobb, mint 2 eve Madridban van, James is a harmadik szezonjat kezdte es Marcelo gondolom mar ezer eve rendelkezik a szukseges papirokkal. Ezek szerint James es Case sem kapta meg a spanyol utlevet eddig? Danilo nyilvan a harmadik EU-n kivuli.
Igen. James, Casemiro és Danilo.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 2., péntek 13:35

Amúgy a culanéger alkalmas lenne leghátsó embernek, de pazarlás lenne ott játszani, illetve szerintem az egoja el se bírná a vízhordóbb szerepet. Kroost, Modricot meg szerintem még nem szorítaná ki.

Casemiro védőmunkája az ember feletti, a játéka nem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. szeptember 2., péntek 13:31

Kik az EU-n kivuli jatekosok? Mariano Spanyolorszagban szuletett, Navas mar megkapta a spanyol utlevelet, Casemironak is illett volna mar hiszen tobb, mint 2 eve Madridban van, James is a harmadik szezonjat kezdte es Marcelo gondolom mar ezer eve rendelkezik a szukseges papirokkal. Ezek szerint James es Case sem kapta meg a spanyol utlevet eddig? Danilo nyilvan a harmadik EU-n kivuli.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 2., péntek 13:17

Egyébként meg James a posztján sem akkora ász, mint Pogba, ezért sem áll az összehasonlítás. Őt azért nem lett volna olyan nehéz betuszkolni a kezdőbe.
Ki tudja lehet egyszer még nálunk köt ki. Ha világlegjobbja lesz és Perez marad az elnök, nehezen tudom elképzelni, hogy ne lépjen. na meg Pogba is jönne szerintem, nem hiszem, hogy 10 évet lehúzna a MU-ban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62875
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 2., péntek 13:03

dannen írta:
miért sírna a keret érte? egy vkp-ért sír a keret max, valakiért aki versenyre készteti/tehermentesíti casemirot. ez nem pogba. amúgy is hova férne a kezdőbe? nekem senki ne mondja, hogy szerkezet váltással a brazil helyére, mert kitépem a hajam :lol: meg van a rendszer amivel BL-t nyertünk, arattunk a bajnokságban mióta zidane itt van és akkor megint változtassuk meg, mert pogba jön és játszatni kell, mert a média ki kezd mindenkit zidaneostul perezestül ha nem így lesz. az meg csak egy téveszme, hogy "majd rotálunk, lesz mindenkinek elég játékperce", persze, egy ekkora igazolás ekkora fizuval szívesen koptatná a padot a meccsek felén és belátná, hogy ezt kívánja a csapat érdek, persze...na ez bomlasztaná a csapatot és nem morata.
James is koptatja a padot elég régóta mégis egyben maradt a csapat és bl-t nyertünk.
Na meg ha top szintet hozott volna, minek padozna? Főleg a meccsek felén...

Nincs azzal gond, ha szerinted nem kellett Pogba, csak ne írj baromságokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 2., péntek 13:03

Olvasd el rmcf írásait, vagy én is írtam a témában sokat asszem a taktikai topikba.

De mondjuk te anno csukott szemmel megmondtad, hogy Verratti jobb mint Kroos, lehet felesleges érveket tartalmazó írásokat ajánlani. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 2., péntek 13:00

Most már csak az ügynöke elérhetőségét szeretném megtudni, hogy 14 misit kihozott belőle, amikor már a 3 perces youtube videók alapján tudta mindenki, hogy mire számíthatunk tőle :lol: .
miért sírna a keret érte? egy vkp-ért sír a keret max, valakiért aki versenyre készteti/tehermentesíti casemirot. ez nem pogba. amúgy is hova férne a kezdőbe? nekem senki ne mondja, hogy szerkezet váltással a brazil helyére, mert kitépem a hajam :lol: meg van a rendszer amivel BL-t nyertünk, arattunk a bajnokságban mióta zidane itt van és akkor megint változtassuk meg, mert pogba jön és játszatni kell, mert a média ki kezd mindenkit zidaneostul perezestül ha nem így lesz. az meg csak egy téveszme, hogy "majd rotálunk, lesz mindenkinek elég játékperce", persze, egy ekkora igazolás ekkora fizuval szívesen koptatná a padot a meccsek felén és belátná, hogy ezt kívánja a csapat érdek, persze...na ez bomlasztaná a csapatot és nem morata.
Ütköző-VKP nélküli játék Modric-Kroos-Pogba. Bővebb felvilágosítás: r.m.c.f :).

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 2., péntek 12:54

Igen, jol írja ziro, csak 3 nem EU-s játékost lehet nevezni. Marseillei kalandja nem sikert tul jol, osszebalhezott az edzovel aki cserebe jegelte ot a szezon harmadara. Elotte jatszott a szezon elejen eleg sokat (altalaban a Diarra-Silva kp volt az alap) de borzalmas teljesitmenyt nyujtott. Mondjuk az egesz csapatban volt 3-4 ertelmes ember. A szezon legrosszabb csapataba is bekerult, ha nem tevedek.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 2., péntek 12:52

Szerintem a keretre vonatkozik, nem tudjuk regisztrálni a ligába, ha már megvan a 3 nem eu-s.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég