Humor

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. augusztus 9., péntek 21:21

sanyika írta:Üdv Madridom közössége

Mint R.M.C.F szurkoló (na nem a híres fórumozó, hanem a labdarúgás legnagyobb futballklubja), minden napom a kávém elszürcsölgetésével kezdődött a madridom.hu szurkolói oldal olvasása közben a Magyar Labdarúgó Szövetség székházának elnöki irodájában (s annak elnöki székében). Mélységesen ledöbbentett, hogy már itt is a Magyar futball kigúnyolását kell olvasnom.

A minap gondoltam egyet, s megtörtem eme hagyományt. Úgy gondoltam változtatok egy merészet. Bátorkodtam megkérni titkárnőmet Marikát, a szokásos reggeli kávém mellé hozzon egy friss, ropogós perecet is. Nem tudom miért tettem meg ezt a radikális lépést.

Mikor megjött Marika, azonnal megéreztem a frissen sült perec illatát, s beugrott a gyermekkorom. Ahogy annó édesanyám telerakta az uzsonnásdobozom a pékáruval, s én így rohantam el otthonról a grundra. Itt mindig híres futballsztárok neveit aggattuk magunkra. Laci barátom hol Di Stefanoként hol Peléként rúgta a bőrt. Minden nap más futballisten bőrébe bújt. Én azonban sosem váltottam. Puskás. A magyar labdarúgás és számomra az egyetemes labdaarúgás Istene. Az aranycsapat vezére: ,,Puskás meglódul, lövőcsel, visszahúzza, góóóóól,,- kiabáltam. Majd egy harsány hang rántott vissza a valóságba: Sanyikaaaaaa! Ebéééééd!’’ – édesanyám volt az.

Na de nagyon elkalandoztam. Szóval Marika hozta a friss kávét s a finom ropogós perecet. Mint minden napomon, mindenféle aggodalom nélkül nyitottam meg a böngészőm, ahol kezdőlapként a madridom.hu nyílt meg. Mint az MLSZ elnöke azonnal megkezdtem az aznapi munkát, és rákerestem a Magyar labdarúgás elnevezésű topikra. Döbbenetemre ennek nem találtam hűlt helyét sem. Valami egészen elszomorító dolgot láttam. Mennyei bajnokság. Megdöbbentem, hogy a Trollfoci nevű gúny oldal keze idáig is elért. Ekkor rosszul lettem, nem kaptam levegőt, elsötétült előttem minden. Lepörgött előttem az életem. Felvillantak pillanatok, amint focizunk a grundon Puskás nevét üvöltve, majd később amikor az osztálytársaimmal kimentünk az Üllői útra, ahol az akkori nagyokat láthattuk, majd megint később amikor már én próbáltam nagyobbá tenni a Magyar futballt a magam módján.
Ekkor döbbentem rá, hogy az életem a Magyar futball.

Ami ezután történt már nem emlékszem, de utólag kiderült, hogy csak a perec akadt meg a torkomon (mai napig nem fogom fel, miért kellett megváltoztatnom a közel 40 éves szokásomat egy hülye pereccel).

A lényeg, hogy ne hagyjátok magatokat megfertőzni. Egykoron a Magyar labdarúgás volt a futball csúcsa. Voltak hullámvölgyek s lesznek, de hiszek benne, hogy együtt, közösen sikerülhet naggyá tennünk kis hazánk futballját. Gúnyolódással ez aligha fog megtörténni.

U.I.: filatáska nevű felhasználót munkaadás céljából várom a Magyar Labdarúgó Szövetség székházában. Érdeklődni Marikánál tud.




Üdvözlettel: Csányi Sándor, egykori madridom.hu olvasó
lehet nincs humorérzékem,de ebben a hozzászólásban melyik része volt humoros?
legyen szíves Csányi Sándor bácsi egy második hsz-el tisztelje meg a fórumot és írja le melyik részén kell nevetni, vagy legalább mosolyogni ha már a humor topikban vagyunk, ha jól tudm

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 9., péntek 21:05

:x
Nagyon gyenge, nagyon ötlettelen, eredetiség mentes, és még csak nem is vicces.
Remélem megtalálom ki csinált emiatt egy új reget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sanyika
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 1:24
Kedvenc játékosaid: Puskás, Albert, Kocsis, Grosics, Hidegkuti, Gera,

Re: Humor

HozzászólásSzerző: sanyika » 2013. augusztus 9., péntek 20:59

Üdv Madridom közössége

Mint R.M.C.F szurkoló (na nem a híres fórumozó, hanem a labdarúgás legnagyobb futballklubja), minden napom a kávém elszürcsölgetésével kezdődött a madridom.hu szurkolói oldal olvasása közben a Magyar Labdarúgó Szövetség székházának elnöki irodájában (s annak elnöki székében). Mélységesen ledöbbentett, hogy már itt is a Magyar futball kigúnyolását kell olvasnom.

A minap gondoltam egyet, s megtörtem eme hagyományt. Úgy gondoltam változtatok egy merészet. Bátorkodtam megkérni titkárnőmet Marikát, a szokásos reggeli kávém mellé hozzon egy friss, ropogós perecet is. Nem tudom miért tettem meg ezt a radikális lépést.

Mikor megjött Marika, azonnal megéreztem a frissen sült perec illatát, s beugrott a gyermekkorom. Ahogy annó édesanyám telerakta az uzsonnásdobozom a pékáruval, s én így rohantam el otthonról a grundra. Itt mindig híres futballsztárok neveit aggattuk magunkra. Laci barátom hol Di Stefanoként hol Peléként rúgta a bőrt. Minden nap más futballisten bőrébe bújt. Én azonban sosem váltottam. Puskás. A magyar labdarúgás és számomra az egyetemes labdaarúgás Istene. Az aranycsapat vezére: ,,Puskás meglódul, lövőcsel, visszahúzza, góóóóól,,- kiabáltam. Majd egy harsány hang rántott vissza a valóságba: Sanyikaaaaaa! Ebéééééd!’’ – édesanyám volt az.

Na de nagyon elkalandoztam. Szóval Marika hozta a friss kávét s a finom ropogós perecet. Mint minden napomon, mindenféle aggodalom nélkül nyitottam meg a böngészőm, ahol kezdőlapként a madridom.hu nyílt meg. Mint az MLSZ elnöke azonnal megkezdtem az aznapi munkát, és rákerestem a Magyar labdarúgás elnevezésű topikra. Döbbenetemre ennek nem találtam hűlt helyét sem. Valami egészen elszomorító dolgot láttam. Mennyei bajnokság. Megdöbbentem, hogy a Trollfoci nevű gúny oldal keze idáig is elért. Ekkor rosszul lettem, nem kaptam levegőt, elsötétült előttem minden. Lepörgött előttem az életem. Felvillantak pillanatok, amint focizunk a grundon Puskás nevét üvöltve, majd később amikor az osztálytársaimmal kimentünk az Üllői útra, ahol az akkori nagyokat láthattuk, majd megint később amikor már én próbáltam nagyobbá tenni a Magyar futballt a magam módján.
Ekkor döbbentem rá, hogy az életem a Magyar futball.

Ami ezután történt már nem emlékszem, de utólag kiderült, hogy csak a perec akadt meg a torkomon (mai napig nem fogom fel, miért kellett megváltoztatnom a közel 40 éves szokásomat egy hülye pereccel).

A lényeg, hogy ne hagyjátok magatokat megfertőzni. Egykoron a Magyar labdarúgás volt a futball csúcsa. Voltak hullámvölgyek s lesznek, de hiszek benne, hogy együtt, közösen sikerülhet naggyá tennünk kis hazánk futballját. Gúnyolódással ez aligha fog megtörténni.

U.I.: filatáska nevű felhasználót munkaadás céljából várom a Magyar Labdarúgó Szövetség székházában. Érdeklődni Marikánál tud.




Üdvözlettel: Csányi Sándor, egykori madridom.hu olvasó

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 9., péntek 13:35

0:48-tól Justin Bíeber megkapja a magáét (verbálisan) :salute: :mrgreen:
és az utána lévő "Nyár dala" is hatalmas! :lol:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

RMDave
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. június 15., szombat 22:04
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, CR7, Varane, Isco, Zidane, Raúl, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Humor

HozzászólásSzerző: RMDave » 2013. augusztus 8., csütörtök 23:02

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... viBJG4aGf4

Na jó, kikészültem :mrgreen:
Isco-Illarra-Casemiro-Carvajal-Bale

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Humor

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 8., csütörtök 22:06

Lehet itt fikázni a trollfocit, de pld itt is a kommentek! :lol: :lol: befosok komolyan!Az elején a legjobbak a kommentek(főleg a képek)! :lol:

Avatar
Caúl
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:21
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:43

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=7 ... ad%2F&_rdr

LOL
Ezt öcsém küldte pedig ő Chelsea-drukker... :D ezen bezzeg tud nevetni de ha fifaban szétcsapom akkor meg megsertodik es a siras kerulgeti... :D
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Humor

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 8., csütörtök 5:54

Phelps Super Saiyan
Valaki nem szeretné megcsinálni Cé második gólörömét ilyenre egy gifben vagy videoban? :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Humor

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 7., szerda 21:31

ha az internet explorernek van bátorsága ahhoz, hogy megkérdezze, lehet-e alapértelmezett böngésző, akkor te is el tudsz hívni egy lányt randira.. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Humor

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 7., szerda 19:37

Hosszú vs. Messi... :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 7., szerda 16:33

Van ez így pereznél. :kivagyhe: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 7., szerda 14:13

Igazoljuk le a jobb oldali srácot, két nullával olcsóbb lenne mint Bale! :mrgreen:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. augusztus 7., szerda 11:20

Google :lol:

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. augusztus 7., szerda 11:06

Ghost Tits
:lol: :lol:

Avatar
lui
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:58
Kedvenc csapatod: barsza

Re: Humor

HozzászólásSzerző: lui » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:08

Tipszmiksz Csabi félidei értékelése
http://youtu.be/ZZLEFei5748

Sport TV-hez szakértőnek, most azonnal! :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Humor

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 3., szombat 23:15

http://videobam.com/vMvTI

Simpsons :lol: :lol:

"Na, mármint napjainkban amikor bebizonyították a szex és a terhesség közötti összefüggést :lol: :lol: :lol: "

Nyomorék.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Humor

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. augusztus 3., szombat 19:46

http://www.youtube.com/watch?v=8CW_Rpv6y5M

végem van, nem normálisak!! :lol: :lol: :lol:
joabulicsak

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Humor

HozzászólásSzerző: miró » 2013. augusztus 3., szombat 17:19

https://www.youtube.com/watch?v=wHdwrJZ7TJo


nem láttam vagy 6-7 éve,de komolyan mondom.... :lol:
ezt aki kitalálta... :lol: :lol:
FUSSSS RBANC!!!!FUSSSSSSS!!!!!
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Humor

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 3., szombat 16:57

" egy szerető barátnő képes akár 300gb helyet is felszabadítani a merevlemezeden. " :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Humor

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 3., szombat 10:57

Iniesta a Hupikék Törpikék 2 bemutatóján

Már a törpök is magasabbak nála :lol: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég