Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 26., péntek 11:33

Engem maga a tény zavar... Egy BL elődöntőben nem tesszük oda magunkat? Hát ez micsoda. 2 havi fizetésmegvonás mindenkitől, az edző még aznap este repül (az sem érdekelne, ha Perez rakná össze a kezdőt a hátralévő meccseken, de Mourinho már ne legyen itt)...
Azért van még egy kupadöntőnk...És oké, hogy szinte semmi esélyünk nincs, de azért van egy visszavágó is. A rohadt nagy szerencsén kívül sok másban nem bízhatunk, de a Dortmund megmutatta már malagának, hogy lépes mindent kihagyni egy meccsen. És három(négy) gólt lőni azért nem egy csoda, mégha nem is szokásunk ilyen szervezett csapatnak.

Majd május 17én felállhat a székből Mourinho.


Egyébként a videón a szöveget valaki lefordítaná, hogy ki mit mondott? Mert mondjuk én úgy vagyok vele, hogy agyon lehet szidni a játékosokat a teljesítményük miatt, de mondjuk a felmenőik emlegetésere nem csoda, ha visszaválaszólnak, még ha nem is szerencsés. :kivagyhe:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 26., péntek 11:22

Én kivételesen értékelem azt a nyilatkozatot. Mármint abból a szempontból, hogy a vak is látta, hogy nem teszik oda magukat, de ő legalább kimondta a frankót. Ezt ki kellett volna már mondani fél évvel korábban, nem most, amikor tökön lőttük magunkat egy sörétessel...

Engem maga a tény zavar... Egy BL elődöntőben nem tesszük oda magunkat? Hát ez micsoda. 2 havi fizetésmegvonás mindenkitől, az edző még aznap este repül (az sem érdekelne, ha Perez rakná össze a kezdőt a hátralévő meccseken, de Mourinho már ne legyen itt)...
Teljes mértékben egyetértek veled! Engem is ez bosszant leginkább!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 26., péntek 11:17

A meccs utáni nyilatkozatáról meg ne is beszéljünk.
Én kivételesen értékelem azt a nyilatkozatot. Mármint abból a szempontból, hogy a vak is látta, hogy nem teszik oda magukat, de ő legalább kimondta a frankót. Ezt ki kellett volna már mondani fél évvel korábban, nem most, amikor tökön lőttük magunkat egy sörétessel...

Engem maga a tény zavar... Egy BL elődöntőben nem tesszük oda magunkat? Hát ez micsoda. 2 havi fizetésmegvonás mindenkitől, az edző még aznap este repül (az sem érdekelne, ha Perez rakná össze a kezdőt a hátralévő meccseken, de Mourinho már ne legyen itt)...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 26., péntek 11:12

Mire veri magát Higu? lemaradtam valamiről szerintem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2013. április 26., péntek 11:04

Figyeljetek!
Ebbe a szánalmas szar szezonban 50-50 %-ban van benne Mourinho is meg a játékosok is.Ramost a nyáron én simán eladnám nagypénzért mondjuk ezt már írtam kb. 1-2 hónappal ezelőtt is.Veri magát közben meg olyan kőbunkó az emberünk... :'(
A CSAPATKAPITÁNY!
Hát persze... :roll:
Remélem a nyáron takarítás lesz,de félek tőle hogy hozzá pl. nem fognak nyúlni.Kár pedig ő az egyik legnagyobb hangulatkeltő szerintem.
A meccs utáni nyilatkozatáról meg ne is beszéljünk.
Higuain is mire veri magát?Arra hogy a magyar szinvonalon képes csak a labdát kezelni?Hát erre verheti is.Remélem takarodik ő is.Az egyik legbötébb focista jelenleg... :shutup:

Én Carlonak örülök.Lehet egyedül vagyok ezzel... :ike:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 26., péntek 10:44

Ancelotti már le van zsírozva és amint a PSG megnyeri a bajnokságot, úgy hivatalosan is bejelentik!

Szerintem megvárják, amíg Mourinho is lép, ami ugye május 17 után valószínű. Hiába egyértelmű mindenkinek, nem szokás addig ilyesmit bejelenteni, amíg vannak tétmeccsek.

Mindestre lesz elég idő intézni az igazolásokat, két hónap.
Én a párizsiakra gondoltam, hogy hivatalosan is megerősítik a távozását; Madrid részről természetesen az várható, amit te is írtál!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 10:29

Remélem valamilyen szép nagy transzparenssel fogják jelezni a visszavágón, hogy "játszatok, vagy takarodjatok". Bár igazán már nem tudom, mi tudná őket kilökni ebből a komfortzónából, mint amiben jelenleg vannak, ha nem ez.
Pérezék próbálják megnyerni a tömeget.
Úgy készülnek, hogy két órával hamarabb nyitják a kapukat, lesz valami buzdító zene, meg a játékosok is üzenni fognak. Szóval az asztal mellett tudják, hogy mit jelentenek a szurkolók, csak az "igazi" madridistáknak, mint Higunak nagyobb az önérzete, mint a teljesítménye. :he:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. április 26., péntek 10:27

hehe írta:hogy odabasztam volna kisköcsög ramosnak, ha ott ugat nekem, te jóég. :-@
Ahogy mondod, szemlesütve, minden egyes szurkolótól elnézést kérve kellett volna mindnek elhaladni a tömeg előtt, ehelyett még nekik áll feljebb, ők érzik magukat megsértve ha kapnak egy kis sarat azért a szarért, amit nyújtottak kedden. Köpedelem...pfejj :vivo:
Remélem valamilyen szép nagy transzparenssel fogják jelezni a visszavágón, hogy "játszatok, vagy takarodjatok". Bár igazán már nem tudom, mi tudná őket kilökni ebből a komfortzónából, mint amiben jelenleg vannak, ha nem ez.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. április 26., péntek 10:25

hehe írta: az egy dolog, hogy kiesünk a dortmund ellen, de ha nem látok vérben forgó szemeket és alázatot, akarást 90 percig, akár a halálba hajtva egymást, akkor lengjenek a fehér zsebkendők, kívánom, hogy életük legrosszabb estéjük legyen ezeknek a mocskoknak. sok zsoldos fasz, ráadásul még nyomorék is a fele
Nem sokszor szoktam hehe-vel egyetérteni, de most egy az egyben adom, amit mond!
Elbaltáztuk szerdán Dortmundba, szóval nagy az esély, hogy nem jutunk tovább...De ha nem halnak meg a pályán, hogy legalább megpróbálták... :vivo:

Ancelottira visszatérve, én nem tudom eldönteni, hogy ez most jó lesz nekünk vagy sem. :'( Az elmúlt egy évet látva, valszeg nem leszünk hátrébb vele, sőt...Bár én inkább Wengert hoztam volna. :roll:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 26., péntek 10:24

Mondjuk nem ártana, ha Marcelo 25 éves korára megtanulna végre helyezkedni, mert még mindig kabaré, amit néha csinál. Komolyan el sem hiszem hogy lehet valaki ennyire fogalmatlan sokszro, peig volt már pár védekező felfogású edzője, aki azért magyarázhatott volna a dolgokról. :kivagyhe: Viszont támadásban hiányzik kétségtelenül...

Coentrao meg nem tudom...Ha alaki letenne érte 30 milliót, vagy legalább 25-öt, és ő is menni akar, akkor el kell adni. Kell a pénz most bőven. Jó játékos egyébként, tavasszal elég korrekt teléjesítményt hozott le, szerdán sem vele volt a gond.
Ancelotti már le van zsírozva és amint a PSG megnyeri a bajnokságot, úgy hivatalosan is bejelentik!
Szerintem megvárják, amíg Mourinho is lép, ami ugye május 17 után valószínű. Hiába egyértelmű mindenkinek, nem szokás addig ilyesmit bejelenteni, amíg vannak tétmeccsek.

Mindestre lesz elég idő intézni az igazolásokat, két hónap.

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 26., péntek 9:46

Realista24 írta: Mendesnek.
Na még ezt a mendes-t kellene eltakarítani innen valahogy.. kár h CR menedzsere. :hmmm:
BBeno írta:atletico ellen szép és várható vereség lesz :D 8000 év után fognak nyerni.
Azt csak hiszed.. Pipita gurít vagy 2-t, Benzema is vállal egyet,Özil 3 gólpassz, Ramos-Pepe tanári,és visszakapjuk erősítésnek a jó öreg Arbeloát is. Sima győzelem,így szokott lenni.
Szerdán meg ugye tudjuk mi volt.. ááá. :-@

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 26., péntek 9:44

hogy odabasztam volna kisköcsög ramosnak, ha ott ugat nekem, te jóég. :-@

kissé megemelkedett a videót látva a pulzusom :lol:

senkiházi gyökér, hónapok óta lófasz a teljesítmény, de az eurómilliókat felveszik, ott bezzeg nem magyaráznak meg ott teljes erőbedobással odateszik magukat...

az egy dolog, hogy kiesünk a dortmund ellen, de ha nem látok vérben forgó szemeket és alázatot, akarást 90 percig, akár a halálba hajtva egymást, akkor lengjenek a fehér zsebkendők, kívánom, hogy életük legrosszabb estéjük legyen ezeknek a mocskoknak. sok zsoldos fasz, ráadásul még nyomorék is a fele
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 9:38

Coentraóért ha 20-25 fogunk kapni, az már jónak mondható. És nem azért mert túlságosan ügyetlen lenne, hanem mert mi vettük drágán, hála Mounak és Mendesnek. Ez van, le kell nyelni ezt is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 26., péntek 9:36

Azért írtam Coentraot abba a kategóriába,mert nem érinthetetlen játékos. Ha valaki ad érte 30 milliót,akkor át lehetne gondolni,mert 10 millió körül lehet találni fiatal balvédőt Marcelo mögé,a maradék 20 millió meg mehet máshova... Ha Marcelo felépül és formába lendül,nincs az a játékos,aki kirobbantaná őt a kezdőből. Jó,hogy van egy Coentrao aki helyettesíti,én szeretem is Coentraot,de szerencsétlen,ha Marci visszatér,megint havonta egyszer fog kezdeni... És ennél ő sokkal jobb játékos,hogy 2. számú opcióként a padot koptassa.
:goat:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 26., péntek 9:35

Ancelottit legkésőbb a felkészülés kezdetéig,akkor pedig ez lesz. Kiszúrják a szemünket egy szerm Carvajal-al esetleg egy Pogba v. Kondogbia-val. Ne legyen igazam.
Ancelotti már le van zsírozva és amint a PSG megnyeri a bajnokságot, úgy hivatalosan is bejelentik! Mint ahogy abban is biztos vagyok, hogy a lista is szépen le van már adva, mert az egyeztetések nem most, hanem már hetekkel (hónapokkal?) ezelőtt megkezdődtek!
Madridonie!! Hogy mondhatsz ilyet, hogy nincs változás??? Ősszel 2:1, most 4:1!! Ennyi.... :vivo:
Bocs; én kérek elnézését (és milyen igazad van)! :/ :'( :kivagyhe: :ozil:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 26., péntek 9:31

Ige
Kerlon írta: pavel a mi játékunkban nem volt változás, viszont a Dortmund most van a csúcson. :mrgreen:
Igen, ezt hívják formaidőzítésnek, derbin kell futni jót, nem a Betis ellen..
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 26., péntek 9:29

Taktikai változás egész évben nem volt. :salute: Mit várhattunk volna... Szerintem Mourinho se tudja, hogy mi lenne már a megoldás... Ami viszont elszomorító, hogy nem csak szarul játszunk rendre, hanem még a tűz sincs benne a fiúkban. Régen nem voltak olyan meccseink, amit úgy nyertünk meg, hogy szarul játszva, de bedarálva nyertünk meg. Az Alonso-Khedira kettős meg súlytalan és ez még azt se kárpótolta a Dortmund ellen, hogy Modricot is betették melléjük. Mondjuk szerintem mind a 3-an iszonyat lassúak volt és körülményesek és talán még Khedira védekezett közülük a legkevésbé szarul.

Az meg, hogy nem voltak képesek elhallgatni a megérdemelt szidalmazást...


pavel a mi játékunkban nem volt változás, viszont a Dortmund most van a csúcson. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 26., péntek 9:28

Madridonie!! Hogy mondhatsz ilyet, hogy nincs változás??? Ősszel 2:1, most 4:1!! Ennyi.... :vivo:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 26., péntek 9:26

Anthony írta:Itt nem lehet cicózni nyáron, takarítani kell: 2 kp, 1 csatár, 1 védő a minimum (és mindet a kezdőbe)
Csak nehogy kardjukba dőljenek páran ha augusztus 31-én este 11kor még azon kell izgulni h hozzunk már ugyan valakit.... ha nem nevezik ki Ancelottit legkésőbb a felkészülés kezdetéig,akkor pedig ez lesz. Kiszúrják a szemünket egy szerm Carvajal-al esetleg egy Pogba v. Kondogbia-val. Ne legyen igazam.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 26., péntek 9:20

Felháborító! :cens:
Abszolút egyetértek; lassan tényleg nem ártana, ha mélyen magukba néznének, mert .... (ennél sokkal többet érdemelnének a mezei drukkerek)!

OFF: Óriási ez az El Padre titulus! :mrgreen:
Szóval a madridi szurkolók inkább a játékosokat hibáztatják, mint Mourinhot?
Amúgy teljesen jogos, igazságtalan lenne ezt az eredményt csak Mourinhora kenni, de ha a probléma egészére nézünk, az idényre, akkor azért már látni, hogy a fő felelős az edző.
Erről van szó; kb. 1 órája olvastam az El Confidencial cikkét, amiben megemlítik, idézik néhány játékos szavait is: miszerint próbálkoztak ők, de nem tudták, hogy mit csináljanak és mindenhol ott voltak a Dortmund játékosai! :-* Arról már ne is beszéljünk, hogy idén 11 BL meccsen 18 gólt kapott a csapat, ebből 7 hetet az uccsó 2 meccsen! :agree: :sly: :ike: Többen (a védők) hangot is adtak ennek, hogy egyszerűen nem tudtak mit csinálni, hisz lazán lendületből vezethették rájuk a lasztit, mert középpálya az bizony nem volt! Egy másik helyen a kondit is megemlítik, valamint azt, hogy eddig 3-ból 3X-szor oktatta Klopp Mourinhot úgy, hogy semmiféle érdemi változás nem a tapasztalható; főleg a taktika terén nem! Innentől kezdve ........... :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég