Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 13:03

Szerintem meg pont az a különlegessége az egésznek, hogy ritkán láthatod őket és, ezért megy ki rá az ember.
az ember akkor is kimegy ha az osasuna az ellenfél hiába jönnek minden évben. a realnak így sincs problémája a stadion kihasználtsággal, akkor meg főleg nem lenne ha minden évben az osasuna helyett a mu jönne aztán meg a milan majd a psg. egyértelműen teltház közeli lenne minden hazai meccsünk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2016. szeptember 9., péntek 13:00

BBeno írta:
Ha minden hétvégén ilyenek lennének, akkor csökken a különlegessége az egésznek.
lehet hogy csökkenne de elhanyagolható szinten. a PL sem lenne eladható ezzel az erővel. ott minden héten van valami nagyobb derbi még sem unja a világ nagyrésze.
Azert PL ben nincs minden heten nagyobb derbi, csak ott hanyat vagodnak egy everton-west hamtol is, egy szuperliga mas vilag lenne, ott tenyleg minden meccs nagy lenne.
Amugy a tobbi reszevel egyetertek, szerintem se unnak meg az emberek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 9., péntek 12:56

BBeno írta:
Ha minden hétvégén ilyenek lennének, akkor csökken a különlegessége az egésznek.
lehet hogy csökkenne de elhanyagolható szinten. a PL sem lenne eladható ezzel az erővel. ott minden héten van valami nagyobb derbi még sem unja a világ nagyrésze. elmegy a real és a mu nyáron egy sörmeccsre és 120.000 ember nézi a stadionban. nyilván ha ez éves szinten megtörténne akkor nem lenne akkora különlegesség de az biztos hogy a stadionok tele lennének. mind a bernabeu mind az oldtrafford. de ez mind szvsz.
Szerintem meg pont az a különlegessége az egésznek, hogy ritkán láthatod őket és, ezért megy ki rá az ember. Esetleg, amit Cs0ki írt, hogy 4 évente megrendeznék, aztán szevasz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 12:51

Ha minden hétvégén ilyenek lennének, akkor csökken a különlegessége az egésznek.
lehet hogy csökkenne de elhanyagolható szinten. a PL sem lenne eladható ezzel az erővel. ott minden héten van valami nagyobb derbi még sem unja a világ nagyrésze. elmegy a real és a mu nyáron egy sörmeccsre és 120.000 ember nézi a stadionban. nyilván ha ez éves szinten megtörténne akkor nem lenne akkora különlegesség de az biztos hogy a stadionok tele lennének. mind a bernabeu mind az oldtrafford. de ez mind szvsz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 9., péntek 12:43

BBeno írta: most csak isco volt külön edzővel. nem láttam egyszer sem szemből coentraot de erős gyanúm van hogy ő végig a többiekkel edzett ma.
Már írják. Isco végig külön edzővel dolgozott, Coentrao az edzés első felét a csapattal, a másodikat Iscóval töltötte.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2016. szeptember 9., péntek 12:37

Illetve ezeknek a nagy meccseknek is elfogyna a varázsa szerintem. Éppen az a jó a BL-ben, hogy összejöhetnek nagy párosítások, és akkor azt epekedve várja az ember. Ha minden hétvégén ilyenek lennének, akkor csökken a különlegessége az egésznek. Túl kapzsik az emberek, és nem tudják, hogy hol a határ, ezzel csak ártanának a focinak.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 11:51

Veidt írta:Ha jol emlékszem eddig csak futoedzeseket végzett. De meg ez sem jelent semmit, lehet hogy kesobb egyedul dolgozik majd a teremben. Egyebkent mar szeptember végére irtak legutobb.
most csak isco volt külön edzővel. nem láttam egyszer sem szemből coentraot de erős gyanúm van hogy ő végig a többiekkel edzett ma.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. szeptember 9., péntek 11:40

Önmagában nekem tetszene a szuperliga, csak a hatása nem. Szívesebben néznék hétvégente is nagy meccseket, meg nagyon érdekes lenne egy bajnokságban hogy alakulna az eredmény a nagy csapatokkal.
Viszont a hatása kb tönkretenné a "hátországot".
Egyébként nyilván elvetélt ötlet, de pl lehetne egy olyan, hogy 4 évente rendeznének egy szuperliga bajnokságot, ahova a másik 3 év megszokott bajnoki eredményei alapján kerülhetnének be a csapatok. Átmenet lenne a két rendszer között, meg maradnának a bajnokságok, de lenne 4 évente egy kiemelt év is. Persze ez is ezer sebből vérzik, de jópofa lenne. :)

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 9., péntek 11:38

Ha jol emlékszem eddig csak futoedzeseket végzett. De meg ez sem jelent semmit, lehet hogy kesobb egyedul dolgozik majd a teremben. Egyebkent mar szeptember végére irtak legutobb.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 11:31

most megy az edzés élőben a real fb oldalán. lehet az hogy a cicázásnál látom coentraot? mi tart még októberig ha már teljes intenzitással edz?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 9., péntek 11:27

Semmilyen szinten nem tamogatom a szuperliga otletet. Aki szeretne ilyenben reszt venni es felmarkolni a penzt, az utazzon Amerikaba a nyaron (ahogy eddig is) es szervezzenek oda ilyeneket. Kell a tokomnek ez, maradjon a BL es az EL a ket legnagyobb europai bajnoksag.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 9., péntek 10:34

Realista24 írta:Szuperliga, meg a fas.om.
Ezzel nem csak a spanyol bajnokságot kukáznák, meg a többit, hanem a bl és az el is értelmét veszítené. A nézettség miatt jönnének a deles meccsek, meg a korai, három órás szarok, még több utazás a csapatoknak...és így tovább, és így tovább.

Szerintem játsszák le a neten keresztül fifán.
+1, pont ezekért nem támogatom. A BL hangulat elveszne stb.. Amúgy meg a BL reformok lehetnének és pl. szerintem a legjobb 4-ben lehetne egy 4-es döntő, mindenki mindenkivel semleges pályán. Akkor aztán nem lehetne sírni, hogy ő ezt kapta meg azt kapta. És a mostanihoz képest is csak 2 meccs pluszt jelente, viszont az izgalmakat jól megdobná szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 9., péntek 10:31

Szuperliga, meg a fas.om.
Ezzel nem csak a spanyol bajnokságot kukáznák, meg a többit, hanem a bl és az el is értelmét veszítené. A nézettség miatt jönnének a deles meccsek, meg a korai, három órás szarok, még több utazás a csapatoknak...és így tovább, és így tovább.

Szerintem játsszák le a neten keresztül fifán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 10:28

nálam bejön ez a szuperligás hír, egyfajta mls lenne ahova vagy alanyi jogon lehetne bekerülni vagy be kell fizetni magukat a kluboknak. engem pl nem érdekel hogy az osasuna vagy a depor mit játszik a reallal ha lehet az a meccs egy real- mu, real - chelsea is inkább. sokkal több rangadó, sokkal kiszámíthatatlanabb végeredmények. én simán feladnám a spanyol bajnokságot egy 20 csapatos szuperliga kedvéért. persze ez még nagyon homány. nagyon nagy szervezést és kompromisszumot követel meg. valszeg a PL klubok nem adnák fel az PL-t hanem mellette próbálnák csinálni, de nem tudni erről sem semmit. lényeg a lényeg, ha van rá mód hogy több pénzért jobb csapatok ellen izgalmasabb bajnokságban szerepeljen a real akkor én azt támogatom.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 9., péntek 10:23

A BL-t kellene megreformalni, Platininek nem is voltak egyebkent rossz elkepzelesei a jovot illetoen. En nagy orommel fogadtam a hirt hogy az ot top ligabol 4-4 csapat indulhat majd.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 9., péntek 9:53

Már megint egy ilyen idióta Szuperligás hír. (az idióta jelzö a szuperligának szól, nem a szerkesztöknek természetesen.

Több okból sem tetszik a dolog:

- a gazdag klubok játszótere lenne
- ha mellette a nemzeti bajnokságban is részt vesznek a csapatok akkor + egy csomó meccs
- ha nem veszenke részt, akkor a nemzeti bajnokságokat senki nem fogja nézni
- szívesen nézem a Real spanyol bajnokiait mert Spanyol focit akarok látni
- leginkább csak a pénz miatt akarják csinálni
- ha minden meccs rangadó egy meccs sem rangadó
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 8., csütörtök 20:50

Bocs, Marianot akartam írni, csak benéztem. :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. szeptember 8., csütörtök 20:15

MesQueUnClub írta:Ennek fényében érthető, hogy Marlon-t miért nem adták kölcsön.
Hmm? :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 8., csütörtök 20:13

hát most már akkro januában sem megy el mariano. akármennyi lehetőséget fog kapni. csak így hogy fog fejlődni...
Ennek fényében érthető, hogy Marlon-t miért nem adták kölcsön.
ő ki? kerlon és mariano keveréke?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2016. szeptember 8., csütörtök 20:16-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 8., csütörtök 20:11

Ennek fényében érthető, hogy Marlon-t miért nem adták kölcsön.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég