Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 9., péntek 16:36

Egy rangadónak abban rejlik a varázsa, hogy ritkán van, ezért a nép alig várja ezeket a mérkőzéseket. Nem mindennapi dolgok. Viszont ezzel a szuperligával egy rangadó pontosan ezt a varázsát veszítené el. Egész évben sztárcsapatok játszanak minden hétvégén egymással, a végén egy nézhetetlen foshalmaz lenne.

Ugyanaz, mint Mourinho idejében a sok El Clásico, a végén már azt kívánta az ember, hogy legyünk már túl rajta, mert uncsi.

Arról már nem is beszélve, hogy mi alapján döntenék el, hogy ki való egy szuperligába? Mitől nagy csapat egy nagy csapat? Ezek olyan dolgok, amiket nem lehet egyértelműen kijelenteni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. szeptember 9., péntek 15:42

Ha nem számítana az ár, akkor nem lenne tele nagy százalékban a rövid ,és hosszú oldal teteje. Gondolom én. Amúgy tudtommal ott se fényes a gazdasági helyzet... :kivagyhe:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2016. szeptember 9., péntek 14:22

Egyébként azokat, akik a szuper liga mellett vannak, nem a jegyeladások érdeklik. Ekkora csapatoknál naná, hogy megtelnek a stadionok. Itt arról van szó, hogy hány millió embert tudnának odakötni a tv elé világszerte. A közvetítési jogok meg a szponzori pénzek itt a nagy durranás. A szurkoló, akinek lehetősége van, az tuti megnézi a saját csapatát élőben. Viszont ha egy ilyen szuper liga lenne, akkor a semleges szurkolók nem fognak leülni megnézni egy nagy meccset, mert a múlt hónapban már láttak 10et... játszanak, játszanak, azt kész. Szerintem elveszne a varázsa a nagy európai rangadóknak, viszont a fejesek jól megszednék magukat belőle. Anyagilag nyereséges lenne minden bizonnyal, viszont a foci vesztene vele.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. szeptember 9., péntek 14:13

Úgy hülyeség a szuperliga ötlete ahogy van, nagy gratuláció annak aki kitalálta, sok meccset nem nézhetett meg eddig.
Jelenleg is sok a meccs, jelenleg is probléma amikor sokat kell utazni. Akkor minek akarunk még többet? Persze, remekül hangzik, hogy egyik hétvégén az MU az ellenfél, a másikon a Bayern, de azért a fanatikus spanyolok, akik még szurkolni és nem mozizni járnak ki a stadionba nem fognak minden hétvégét egy másik európai városban tölteni. A hazai meccsek biztos jók lennének, vagy még sem. Azért erős túlzás lenne azt állítani, hogy nálunk mindig telt ház van, a szurkolásról nem is beszélve. Ezzel főleg nekünk akadtak gondjaink az utóbbi években.
Teljesen érteném, ha olyan csapatok szorgalmaznák akik BL trófeát csak képekről láttak eddig, vagy már nagyon régen nem kerültek közel hozzá. Az angolok büszkék a saját bajnokságukra, a nézők és a szurkolók tényleg oda teszik magukat, élvezik, csak hát nemzetközi kupákon kevesek. Mennyien mennének ki ha a jegyárak minden hétvégén kétszer akkorák lennének, mert sztár csapat jön...
Pont jó ez úgy ahogy van, van bajnokság, kupa, bl vagy el...néha ez így is sok.

Jah és nekünk is pont kussolnunk kellene, mert kardoskodhatunk mi szuperliga mellett, de először bajnokságot kellene nyerni :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 9., péntek 14:06

BBeno írta:én hozzászóltam. majd te egy nagyon nyomós ellenérvvel jöttél. ezzel nem tudok vitatkozni.



még utolsó szóként annyit tennék hozzá, hogyha a real képes közel 90%os telitettséggel menni a ligában úgy hogy gijónok meg betisek az ellenfelek között vannak akkor miért ne lehetne ezt a szintet min. megtartani de inkább növelni ha mu - psg - milan van az ellenfelek között. még úgy is hogy biztosan a szuperliga UEFA-ja a jegyárakaból is kivenné a részét és a real emiatt a különbözettel emelne az árakon. ez hozható. ennyit akartam. im out.
Most akkor in vagy out?

Ha meg nem vagy képes felfogni, hogy egy spanyolnak nem mindegy, hogy 30 vagy 70 euró a jegy a rövid oldal tetejére, akkor nagyon sajnállak. A stadion kapacitása nincs 90%-os.
Ezt a kínai dolgot is úgy adod elő, mintha a 60ezer nézőből 50ezer sárga lenne. :ike: :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 13:53

én hozzászóltam. majd te egy nagyon nyomós ellenérvvel jöttél. ezzel nem tudok vitatkozni.



még utolsó szóként annyit tennék hozzá, hogyha a real képes közel 90%os telitettséggel menni a ligában úgy hogy gijónok meg betisek az ellenfelek között vannak akkor miért ne lehetne ezt a szintet min. megtartani de inkább növelni ha mu - psg - milan van az ellenfelek között. még úgy is hogy biztosan a szuperliga UEFA-ja a jegyárakaból is kivenné a részét és a real emiatt a különbözettel emelne az árakon. ez hozható. ennyit akartam. im out.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 9., péntek 13:48

Helyes, én se szoktam olyanba, amihez nem tudok érdemben hozzászólni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 13:46

inkább be se szállok ebbe. ez a lényeg.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 9., péntek 13:44

Röhöghetsz.
Voltál 2 meccsen, aztán azt hiszed tudod mi a helyzet, csak mert az fm-ben full teltház van mindig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 13:43

:lol: :lol: :lol: :lol: oké.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 9., péntek 13:41

BBeno írta:hát ez már részletkérdés de a jegyárak sem növekednének a kétszeresére mivel minden hazai meccsen garantáltan derbi lenne így a teltház garantálható. és ha a kínaiak veszik meg az összes jegyet akkor ők. pénz beszél. idegenbeli meccsre meg akkor sem mennének többen spanyolból mint most a BL idegenbeli meccseken. kapnak 3.000 jegyet aztán jónapot lehet menni. de én eleve nem számolnék olyan meccsjegyekkel mintha a barca jönne a ligában mivel nem lenne nem kiemelt meccs. mind az lenne.
Látszik, hogy fogalmad sincs a dolgokról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 13:38

hát ez már részletkérdés de a jegyárak sem növekednének a kétszeresére mivel minden hazai meccsen garantáltan derbi lenne így a teltház garantálható. és ha a kínaiak veszik meg az összes jegyet akkor ők. pénz beszél. idegenbeli meccsre meg akkor sem mennének többen spanyolból mint most a BL idegenbeli meccseken. kapnak 3.000 jegyet aztán jónapot lehet menni. de én eleve nem számolnék olyan meccsjegyekkel mintha a barca jönne a ligában mivel nem lenne nem kiemelt meccs. mind az lenne.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 9., péntek 13:16

BBeno írta:
Szerintem meg pont az a különlegessége az egésznek, hogy ritkán láthatod őket és, ezért megy ki rá az ember.
az ember akkor is kimegy ha az osasuna az ellenfél hiába jönnek minden évben. a realnak így sincs problémája a stadion kihasználtsággal, akkor meg főleg nem lenne ha minden évben az osasuna helyett a mu jönne aztán meg a milan majd a psg. egyértelműen teltház közeli lenne minden hazai meccsünk.
Ja, nagyon jó lenne ha a 30 eurós jegyek helyett 70-nél kezdődnének az árak. Meg több ezer km-et utazni egy idegenbeli meccs miatt a spanyoloknak. Nagy ötlet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 13:03

Szerintem meg pont az a különlegessége az egésznek, hogy ritkán láthatod őket és, ezért megy ki rá az ember.
az ember akkor is kimegy ha az osasuna az ellenfél hiába jönnek minden évben. a realnak így sincs problémája a stadion kihasználtsággal, akkor meg főleg nem lenne ha minden évben az osasuna helyett a mu jönne aztán meg a milan majd a psg. egyértelműen teltház közeli lenne minden hazai meccsünk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2016. szeptember 9., péntek 13:00

BBeno írta:
Ha minden hétvégén ilyenek lennének, akkor csökken a különlegessége az egésznek.
lehet hogy csökkenne de elhanyagolható szinten. a PL sem lenne eladható ezzel az erővel. ott minden héten van valami nagyobb derbi még sem unja a világ nagyrésze.
Azert PL ben nincs minden heten nagyobb derbi, csak ott hanyat vagodnak egy everton-west hamtol is, egy szuperliga mas vilag lenne, ott tenyleg minden meccs nagy lenne.
Amugy a tobbi reszevel egyetertek, szerintem se unnak meg az emberek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 9., péntek 12:56

BBeno írta:
Ha minden hétvégén ilyenek lennének, akkor csökken a különlegessége az egésznek.
lehet hogy csökkenne de elhanyagolható szinten. a PL sem lenne eladható ezzel az erővel. ott minden héten van valami nagyobb derbi még sem unja a világ nagyrésze. elmegy a real és a mu nyáron egy sörmeccsre és 120.000 ember nézi a stadionban. nyilván ha ez éves szinten megtörténne akkor nem lenne akkora különlegesség de az biztos hogy a stadionok tele lennének. mind a bernabeu mind az oldtrafford. de ez mind szvsz.
Szerintem meg pont az a különlegessége az egésznek, hogy ritkán láthatod őket és, ezért megy ki rá az ember. Esetleg, amit Cs0ki írt, hogy 4 évente megrendeznék, aztán szevasz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 12:51

Ha minden hétvégén ilyenek lennének, akkor csökken a különlegessége az egésznek.
lehet hogy csökkenne de elhanyagolható szinten. a PL sem lenne eladható ezzel az erővel. ott minden héten van valami nagyobb derbi még sem unja a világ nagyrésze. elmegy a real és a mu nyáron egy sörmeccsre és 120.000 ember nézi a stadionban. nyilván ha ez éves szinten megtörténne akkor nem lenne akkora különlegesség de az biztos hogy a stadionok tele lennének. mind a bernabeu mind az oldtrafford. de ez mind szvsz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 9., péntek 12:43

BBeno írta: most csak isco volt külön edzővel. nem láttam egyszer sem szemből coentraot de erős gyanúm van hogy ő végig a többiekkel edzett ma.
Már írják. Isco végig külön edzővel dolgozott, Coentrao az edzés első felét a csapattal, a másodikat Iscóval töltötte.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2016. szeptember 9., péntek 12:37

Illetve ezeknek a nagy meccseknek is elfogyna a varázsa szerintem. Éppen az a jó a BL-ben, hogy összejöhetnek nagy párosítások, és akkor azt epekedve várja az ember. Ha minden hétvégén ilyenek lennének, akkor csökken a különlegessége az egésznek. Túl kapzsik az emberek, és nem tudják, hogy hol a határ, ezzel csak ártanának a focinak.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 9., péntek 11:51

Veidt írta:Ha jol emlékszem eddig csak futoedzeseket végzett. De meg ez sem jelent semmit, lehet hogy kesobb egyedul dolgozik majd a teremben. Egyebkent mar szeptember végére irtak legutobb.
most csak isco volt külön edzővel. nem láttam egyszer sem szemből coentraot de erős gyanúm van hogy ő végig a többiekkel edzett ma.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég