Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 21:40

sz.gergő írta:
Nem adok 2 évet és a BVB szétesik.
Ha Klopp marad, akkor talan nem remenytelen. a helyzet eselyuk nem lesz megszoritani a Bayert, de az 1-4ben meg benne lehetnek. Jol ismeri a bundast, vannak meg nagy tehetsegek. Eleg jol kaszlnak a BL-ben, es a tavozokbol is jo kis penzt fognak kapni. szerintem gyorsan felfog epiteni egy BL helyert kuzdo csapatot, es talan 3 even belul lehet, mar bajnoki cimert mennek.
Persze ehhez, az is kell, h Pep kicsit leepitse a bajorokat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. április 26., péntek 21:31

Sierra írta:
sentry írta:Csóri Dortmundot meg nyáron valszeg szétkapkodják.
Nem adok 2 évet és a BVB szétesik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 16:21

Hát ja, eddig minden évben távozott tőlük egy kulcsjátékos (mármint azóta, mióta ilyen erősek lettek megint). Két éve Sahin, tavaly Kagawa idén Götze meg még ki tudja.
Meg még sztm Lewandowski,Gündogan,Reus,esetleg ezek után Klopp is :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 26., péntek 16:18

sentry írta:Csóri Dortmundot meg nyáron valszeg szétkapkodják.
Hát ja, eddig minden évben távozott tőlük egy kulcsjátékos (mármint azóta, mióta ilyen erősek lettek megint). Két éve Sahin, tavaly Kagawa idén Götze talán Hummels is, meg még ki tudja ki.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. április 26., péntek 16:08

Alapjáraton mindig úgy vagyok vele, hogy ilyen szinten, ahol azért óriási különbségek nem jellemzőek (ez hiteles a kedd és szerda után :mrgreen: ), nincs olyan, hogy lefutott párharc. Ha a Bayern/Dortmund képes volt erre, akkor fordított előjellel miért ne lehetne képes ugyanerre a másik két csapat otthon?


Most megcáfolom szépen magam, mert ez akkor lenne csak igaz, ha úgy lett volna a két meccs, amit írtatok már. Ha mákkal, csalással szerezne ekkora előnyt egy csapat, akkor azt mondom meg lehet fordítani. Ha a Barca/Real egész szezonban pörög rendesen, jól játszik, dominál a meccsei nagy részén, akkor meg lehet fordítani. Ha az első meccsen azt látom a játékosokon, hogy akarnak, küzdenek, kaparnak a sikerért, de beleszaladnak a késbe, akkor meg lehet fordítani.


Egyik sem igaz ezek közül sajnos. A Bayern és a Dortmund a két jobb csapat, mentálisan, taktikailag, csapatként együttműködve. Nyilván a Real és a Barca is felmegy majd a pályára, és megpróbálja. Hogy mekkora meggyőződéssel az kérdéses. Nem tudom mennyi önbizalmuk maradt a játékosoknak. A fentebb említett esetekben, ha meg lett volna rángatva az oroszlán bajsza, akkor azt mondanám felszívhatják magukat és kiüthetik az ellenfelet. De itt két tolószékes, fogatlan, féllábú kismacska lett seggbe rúgva.


Csak a csoda segíthet.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 26., péntek 16:02

szerintem is továbbjuthatunk. Ha az elején úgy nekik megyünk mint a Barcának szoktunk, vagy tavaly a Bayernnek, akkor az első fél óra végén simán mehetünk 2vel. Onnantól pedig bármi lehet. Ez a csapat párszor már megmutatta h bárkit le tud rohanni úgy h azt se tudják fiuk vagy lányok. Fejben rá kell nagyon készülni, a szurkólóknak oda tenni magukat, és akkor meglehet!
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 26., péntek 15:55

Azért idén már majdnem meleg lett a pite egy olyan csapatnak, akik 99,9% hogy a döntőben vannak. Igen a Bayern München az. Az Emiratesben nyertek 3-1-re majd hátradőlve várták a visszavágót. Az Arsenal kihasználta ezt és csak az idegenbeli gólokon múlott, hogy nem jutottak tovább. Ráadásul az utolsó 10 percben tovább is mehettek volna.

Lehet, hogy Klopp az edző a Dortmundnál, lehet, hogy nagyszerű edző, de ha megnézzük, akkor a Bayern kispadján egy Jupp Heynckes ült, aki azért nem nevezhető rossz edzőnek, mégis közel álltak ahhoz, hogy 3-1-ről kizúgjanak a 16 között.

Ha az első perctől kezdve pörgünk, és találunk 1 esetleg 2 gólt az első félidőben, akkor bármi megtörténhet. Én reménykedem a csodában. B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. április 26., péntek 15:47

Én is ebben érzem a legnagyobb buktatót számotokra, hogy a Dortmund egyszer betalál ott szerintem lélekben is feladják a játékosok. Márpedig ez a Dortmund képes gólt gólokat rúgni szinte bárkinek. Persze azért nem ilyen egyszerű játék a futball.... :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. április 26., péntek 12:23

Hihetetlen fogalmatlanul játszottunk. Emiatt nem sok esélyt látok arra sem hogy győzzünk madridban, nem hogy 3 vagy 4 góllal.Dortmund kegyetlen jól kontrázik is.

Nagyon adom.
Reménykedni csak akkor tudnék, ha pechesen kaptuk volna azt a 4-1-et, kihagyott ziccerek, téves bírói döntések, vagy esetleg kiállítás(ok) miatt.
A kedd esti meccset már nem is látom a majális miatt, de már látom a forgatókönyvet: ahhoz, hogy rájukijesszünk meg kell szállni a térfelüket, kell egy gyors gól, az első 15 percben minimum. Na nálunk az első alapból bukta. Nem fogunk tudni megint egy értelmes passzt adni a kp-n túl, ezért elkezdünk agyatlanul ívelgetni, max egy gólt begyötrünk. A Dortmundban pedig továbbra is van 1-2 jó elfutás, akció, szóval a tippem 1-1 vagy 1-2.
Love football, hate antifa.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. április 26., péntek 11:52

Eddig még nem írtam le a véleményem a meccsről, de most tömören röviden megteszem.

Első fél órát láttam a meccsből a többit csak össze vissza vagy sehogy (sz_rakodott a stream, majd elment a kedvem az egésztől). Az első 20-30 percen már lehetett látni, hogy közünk nincs a meccshez, taktikában megint lenyomta Klopp Mout, ész nélkül/taktika nélkül játszunk és hogy a dortmundi csapat akar sokkal jobban ott lenni a döntőben.

Egyedül abban bíztam, hogy valahogy hozunk egy döntetlent. CR góljánál meg is örültem, de az sem volt egy tudatos támadás... szóval féltem. 2-1 után meg már azt mondtam a szobatársamnak, hogy "csak zakó ne legyen belőle".

Hihetetlen fogalmatlanul játszottunk. Emiatt nem sok esélyt látok arra sem hogy győzzünk madridban, nem hogy 3 vagy 4 góllal.Dortmund kegyetlen jól kontrázik is. Szóval Mourinhonak most fel van adva a lecke..... de miért pont most oldaná meg 5-6 nap alatt, mikor hónapok alatt nem tudta megoldani a szerdait. Nem pesszimista vagyok, csak szimplán az én olvasatomban ezt mutatják a jelek, történések. És k_rva szomorú dolog kimondani ezt, de most se lesz meg a 10. És jövőre sem, majd talán egy új felfogással, új játékosokkal (mert ez alapvető hogy kell, de vagy 100an leírtátok már) 2-3 év múlva mi leszünk olyan csapat, aki képes erre.

Csóri Dortmundot meg nyáron valszeg szétkapkodják.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. április 26., péntek 10:38

Azt én se tartom lehetetlennek, hogy rúgjunk akár hármat de gól nélkül megúszni az nagyon nem jellemző realra és ezzel lesz a gond otthon is...

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 26., péntek 10:32

Remy írta: Meglepetések márpedig vannak --> De jó lenne ha bejönne :D
Csak egy hsz-szel lentebb linkeltem.

:mrgreen:
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 26., péntek 10:02

Amúgy kicsit vicce visszagondolni, hogy a BL csoportban mennyien leírták a Dortmundot, és a Cityt tartották a legnagyobb vetélytársnak :D

Meglepetések márpedig vannak --> De jó lenne ha bejönne :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 25., csütörtök 20:53

én most azt mondom, h a visszavágón a szünetben menni fogunk kettővel. aztán majd kiderül. :-)

(viszont félek hétvégén be lesz áldozva a madridi derbi, és a matracosok faszsetudja hány évtized után megvernek tétmeccsen minket, de ink ott mint a kupadöntőn)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 25., csütörtök 19:10

Na hát alapvetően én sem vagyok bizakodó a jelen helyzetben (igen, az a bizonyos női megérzés), de hát ezt muszáj megosztanom, ha már bizonyos hsz-ek szerint bízva bíznunk kell.

http://24.media.tumblr.com/c71a8e1420c2 ... o4_500.jpg

If you know what I mean. :D
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 25., csütörtök 19:02

Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!" :coffee:
És pinpongozz hogy el ne hízzál... :lol:
Ha ezt innen megfordítjuk,akkor tényleg azt kell mondjam,miénk a kupa.Mer ugye ha valahogy odavergődnénk a döntőbe,a dortmund még csak köszönő viszonyban sincs a bayernel...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. április 25., csütörtök 18:41

Casso írta: Mou képes lenne rá, csak nagyon makacs.
de hát más lehetőség megfordítani a párharcot nem nagyon van, mint amit leírtál. inkább essünk ki nyugodtan?
én is bízom nagyon, és a tegnap esti horror ellenére is várom a keddet, de erre a forgatókönyvre tippelnék most: 20.percig benyomunk 1 gólt, így fordulunk a félidőre, 65-70. perc környékén jön a görcs, hogy most már bele kéne húzni, és majd jönnek a pepe-féle ívelgetések előre a semmibe. DE adja az ég, hogy ne így legyen!!!!

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 18:34

Egyáltalán nem lehetetlen a továbbjutás. Viszont rohadt nehéz lesz, ha megpróbáljuk. Egyrészt imádkozzunk, hogy Klopp nem állítja be őket bekkelni. Akkor végünk. Megölik a játékunkat. A másik, hogy vigyázni kell a kontrákra, de nagyon. Egy talált góllal a Dortmund biztosan tovább megy. Történjen az a mérkőzés bármelyik szakaszában. Tavaly 20. perc után 2-0-ra mentünk a Bayern ellen. Idén is hasonló mentalitásra lenne szükségünk. Viszont hétvégén fix, hogy nem küldeném fel a fél csapatot az Atletico ellen. Nem érdekel, hogy rangadó egyszerűen nem tenném ki a kulcsembereket. Casillast viszont mindenképpen betenném. (Hadd pihenjen egy kicsit Lopez.) Aztán kedden mindent vagy semmit és már az első negyedórában találnunk kell egy gólt, hogy rájuk ijesszünk. Az első félidőben pedig meg kell lennie a 2-0-nak. Mou képes lenne rá, csak nagyon makacs.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 18:32

szilamer írta:hogy csapják meg kicsit a bayernt, meg harcoljanak ki eltiltásokat. De csak akkor ha mi esetleg továbbjutunk.
ha a dortmund jutna tovabb(szandekosan nem akarom mondani, h nincs eselyunk), a dontoben is nekik szurkolnek meg ha rajtunk keresztul jutnanak be.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 25., csütörtök 18:27

Van, aki a tegnapi meccs után még komolyan hisz a csodákban? :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég