Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 5., hétfő 20:16

Remy írta:Viszont ez a Kovács István gyerek nem rossz játékos :hmmm:
Naná, a legnagyobb király. :agree:

Valpoort amúgy nagyon gyenge volt a Vidi ellen, kíváncsi vagyok, fog-e ennél többet mutatni majd, mert fradista ismerőseim agyba-főbe dicsérték, amikor leigazolták, azóta meg nem játszik túl jól.

Otten tetszett a Vidi ellen. :lol: :lol:

Csóri Mezőkövesdet meg sajnálom, komolyan nekik fogok szurkolni idén. Véber Nagymester a padon, nagy menet lesz. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 4., vasárnap 22:16

Nem csak a vedelembe kell ember, hanem a kp-ra is. Józsit is mindenki agyba fobe dicseri, de iszonyu lassu(meg magyar viszonylatban is) és a labdat nem tudja megtartani. A belso kozeppalyasokbol hianyzik a dinamika a ritmusvaltas, a test test elleni parharc megnyerese. Mateos jo lenne, de a kp gyengesege miatt meg nem lesz az igazi a vedekezes vele sem(kicsit dejavu erzesem van).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 4., vasárnap 19:50

torjack írta:Egy Fradinál az baromi karcsú...szóval van még min dolgozni. 10 éve nyertünk utoljára, épp itt lenne már az ideje.
Azért nem olyan rossz a helyzet a Fradinál. A győzelem ellenére nem tűnik a Vidi semmivel sem jobbnak. Van azért a Fradinak esélye a bajnoki címre. Ha pedig Mateos jön, akkor a védelem sokat erősödhet

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 4., vasárnap 19:44

Ettől függetlenül ha a bajnoki címre nem is, de az EL induláshoz jó lehet a Fradi
Egy Fradinál az baromi karcsú...szóval van még min dolgozni. 10 éve nyertünk utoljára, épp itt lenne már az ideje.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 4., vasárnap 19:33

pl az előző heti Pécs - FTC meccshez volt szerencsém, az egy kifejezetten jó és élvezhető meccs volt. Mindkét csapat támadólag lépett fel és mentek amíg tudtak. Szerencsével behúzta a Fradi. Tuyjp bár 3x-os holland másodosztályú gólkirály ma alig ért lasztihoz (Pécs ellen sem többször, de bevágta amit be kellett, RVN feeling, persze tudom nem egy szint).

Ettől függetlenül ha a bajnoki címre nem is, de az EL induláshoz jó lehet a Fradi. Védelembe kell még valaki Besic mellé, mert Otten katasztrófa. Ami mondjuk valahol érthető is: elején amikor idejött tanár volt, de Moniz nem kedveli és jegelte végig, meccsek végén kapott csereként pár perceket. Klein jobb volt nála tavaly. kár h nem fordítva volt a maradás-eligazolás. Gyömbért meg szerintem hülyeség volt kihagyni a kezdőből. Holman pedig még nem olyan jó hogy egy rangadón kezdő legyen.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 4., vasárnap 19:24

Attól függ mihez vagy kihez viszonyítjuk. Alvestől könnyen lehet, hogy rosszabb, de a magyar bajnokságban jónak számít. Bár egy olyan bajnokságban ahol egy falábú, képzetlen Böde a szupersztár és egy Coulibaly a gólkirály, aki pár éve még nem is volt profi focista, nem nagy eredmény

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 4., vasárnap 19:16

NIkolics jó? Szerintem nem. André Alves sokkal jobb volt nála. Nikolic helyzet kihasználása néha nevetséges... Persze magyar szinten kitűnik, mert technikás, de ennyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 4., vasárnap 19:09

Casso írta:Igen, ezt elfelejtettem hozzátenni, hogy a Vidi ugyanolyan sz*r csak hát nekik van egy Nikolicsuk. Nagy spíler az a srác. Nem értem mit keres még itt.
Ja, azért ő magyar szinten elég jó játékos
A mai meccsen pedig teljesen más szintet képviselt, mint a Khedira labdakezelésű holland klasszis :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 4., vasárnap 18:39

Viszont ez a Kovács István gyerek nem rossz játékos :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. augusztus 4., vasárnap 18:33

Wertz írta:Velük minden évben ez megy. Pár éve a SportTVnél addig elmertek menni, hogy a mostaninál jóval gyengébb Prukner-féle csapatot biztos EL főtáblásnak jósolták
Viszont a Videoton a győzelem ellenére ugyanolyan gyenge
Igen, ezt elfelejtettem hozzátenni, hogy a Vidi ugyanolyan sz*r csak hát nekik van egy Nikolicsuk. Nagy spíler az a srác. Nem értem mit keres még itt.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 4., vasárnap 18:28

Anis írta:Bárcsak végleg eltűnne a régi edzőgeneráció, és jönnének az újak!
Horváth Feri (jelenleg Paks), Felcsúton lévő Benczés Miklós.
Jó is lenne, csak szinte lehetetlen
Benczéssel 2 éve még jó volt a DVTK. Aztán meg Szentes kifúrta, hogy aztán szépen hazavágja a csapatot
BBarni írta:Nekem még mindig a Sólyom a legsanszosabb...
Sólyom? Az ki lenne?
Remy írta:Életemben először döntöttem úgy, hogy megnézek egy MB1 meccset, de ami itt megy az valami katasztrófa. Mi ez a tempó? Komolyan mondom néhány atlétika edző elférne a csapat mellé, hogy javítsanak a futásukon, mert katasztrófa. Ha ezt fejlesztenék, akkor egy valamire való csapat simán szétfuthatná az adott ellenfelet az MB1-ben.
60. percig bírtam nézni. Amúgy pont rossz meccsbe futottál bele. Nekem tegnap például szerencsém volt. Belenéztem a DVTK-MTK meccsbe és nagyon jó volt
Casso írta:Én is messze elkerülöm a MB1-es mérkőzéseket, de a Fradit agyba-főbe dicsérték és én is látom, hogy dolgoznak ezerrel úgyhogy úgy döntöttem leülök és megnézem hol tartanak. Hát szégyen. Borzalmas. De azért hajrá. :lol:
Velük minden évben ez megy. Pár éve a SportTVnél addig elmertek menni, hogy a mostaninál jóval gyengébb Prukner-féle csapatot biztos EL főtáblásnak jósolták :lol:
Viszont a Videoton a győzelem ellenére ugyanolyan gyenge

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. augusztus 4., vasárnap 18:20

Én is messze elkerülöm a MB1-es mérkőzéseket, de a Fradit agyba-főbe dicsérték és én is látom, hogy dolgoznak ezerrel úgyhogy úgy döntöttem leülök és megnézem hol tartanak. Hát szégyen. Borzalmas. De azért hajrá. :lol:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. augusztus 4., vasárnap 17:44

a dunán lehet nézni egyébként
De ez a duna tv is igazi MB1-es színvonal, kb mintha egy közepes streamen nézném a neten. :mrgreen:
kis kokó meg megint hosszúban
Moniz szintén. :x :x

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 4., vasárnap 17:34

Életemben először döntöttem úgy, hogy megnézek egy MB1 meccset, de ami itt megy az valami katasztrófa. Mi ez a tempó? Komolyan mondom néhány atlétika edző elférne a csapat mellé, hogy javítsanak a futásukon, mert katasztrófa. Ha ezt fejlesztenék, akkor egy valamire való csapat simán szétfuthatná az adott ellenfelet az MB1-ben.

A Fradi védelme ... pff.. Mateos nagy erősítés lesz.

Na, mindegy, hajrá Fradi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 4., vasárnap 16:54

egész élvezhető a fradi - vidi, a dunán lehet nézni egyébként.
kis kokó meg megint hosszúban. :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:58

Paszkany Arpad a Cluj tulaja lehet az a titokzatos kero?
Nem valószínű, az nso is csak találgat!
Nekem még mindig a Sólyom a legsanszosabb...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:52

BBarni írta:
Itt nem új tulajról lenne szó, hanem egy órási támogatóról...a sas mellett lehet ott lesz egy sólyom is... :)
Paszkany Arpad a Cluj tulaja lehet az a titokzatos kero?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:12

Volt egy Orbán nyilatkozat tegnap, voltak benne érdekes dolgok...
Reális célkitűzésnek tartom azt, hogy először egy, majd később, amikor elérjük a nemzetközi minősítésben a románok szintjét, akkor pedig két magyar csapat rendszeresen legyen ott a legjobb 32-ben. Tehát a Bajnokok Ligája csoportkörében. Szerintem középtávon a Fradinak kötelező folyamatosan jelen lenni a 32-ben, mert a Fradi Európa 32 legjobb klubjának az egyike, a hagyománya, a szurkolói, a mérete, a fontossága, a történelme és minden más alapján, ami a Fradira jellemző. És attól függően, hogy milyen jól menedzselik a második, harmadik, negyedik magyar klubot, és milyen az utánpótlása, még egynek ott kell lennie. A Videoton tulajdonképpen erre a szerepre jelentkezett be. Igaz, hogy hamarabb kezdett el egy modern szakmai munkát Mezey György révén, mint a Fradi, ezért előrébb is tartunk, de hát a súlykülönbségeket azért látnunk kell.
A magyar profi futball teljesen életképes. Ha végignézzük, lassan és biztosan gyarapszik azoknak a kluboknak a száma, amelyek mögött jelentős gazdasági szereplők állnak. A Videoton mögött ott a MOL, a Győr mögött ott az Audi, a Diósgyőr mögött ott a Leisztinger-féle üzleti csoport, a Honvéd mögött ott van a Hemingway-féle üzleti világ, a Debrecen mögött a Teva, a Pécs mögött a Mathias-csoport, az MTK mögött a Várszegi-csoport – ha még ott van –, a Paks mögött– egyedüliként – a magyar állam, a Fradinak hamarosan lesz kérője, erősebb és nagyobb, mint bárki másnak, ez hetek kérdése.
Itt nem új tulajról lenne szó, hanem egy órási támogatóról...a sas mellett lehet ott lesz egy sólyom is... :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 2., péntek 23:19

Egy kis érdekesség, RMCF remélem olvasod!
Horváth Feri a mai meccs végén nyilatkozott egyet, és a végén nagyon beletrafált szerintem.
Fizikum. Ez nagyon hiányzik a magyar focistákból. Ha csak a Honvédot nézem: Hídi, Holander, Kozma, Vécsei, Vernes mind tehetséges akadémisták, de simán elnyomható az összes. Továbbá van még jópár olyan focista akiket láttam a most nyári EL-BL meccseken, hogy az ellenfél simán arrébb teszi (szabályosan!).

Bárcsak végleg eltűnne a régi edzőgeneráció, és jönnének az újak!
Horváth Feri (jelenleg Paks), Felcsúton lévő Benczés Miklós.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:08

heeej de nem szeretem az ilyen embereket akik csak beszélnek miért nem mutatja meg mondjuk pápán hogy mit tudd
az tudjuk hogy beszélni détári is tudott beszélni
Őt itthon nem engednék edzőnek! :)
Túl sokszor mondta ki az igazságot, ahogy most is!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég