Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 26., péntek 21:26

Vannak nagyon jó kapusok, de eddig Gaita, Handanovic és Muslera neve merült fel komolyabban. Hát nem tudom. Velük nem lennénk előrébb. De persze ha Valdes megy vkinek védeni kell. :lol:

Kicsit más. Van egy blog Messi-ről, biztos sokan olvasták, de nem linkelem be, mert nem tudom szabad e. Azt fejtegeti, hogy Leo-nak túl nagy hatalma van a pályán és ezért az összes többi támadónk kezdő kétévessé válik mellette, mert nem lehetnek önálló döntéseik. Van igazság a dologban és azért foglalkozni kéne a kérdéssel. Akikkel napjában beszélgetek, már 1 éve fejtegettük ezt a kérdést.
Azért is idevág, mert szerintem a Real hasonló cipőben jár. Mindent Cr csinál, mindent ő old meg. A többiek gyakorlatilag csak kiegészítő emberek. Ennek a két palinak az őrült csatározása még gondot okozhat a kluboknak. Biztos vagyok benne, hogy figyelik egymást, le akarják győzni a másikat. Ez a külön harc se a Real-nak, se nekünk nem jó.
Van egy Villa-nk, aki nem rég még Európa egyik legjobb csatára volt. Van egy Alexis-ünk, aki az Udinese-ben úgy cselezte ki az olasz védelmeket egyedül, ahogy akarta. Nálunk mit csinálnak? Esnek kelnek.
A Real-nal Higuain és Benzema nem tud kiteljesedni az istenért se. Ők azért vmivel több gólt rúgnak a bajnokikon, adódik ez a Real játékából is, de nagyon hasonló a két klub esete szerintem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 21:12

VV-vel kapcsolatban meg nagy VV lehet még itt, el tudom képzelni, hogy meggondolja magát, és marad még egy évet, de azt is, hogy lelép az Anzsiba horribilis fizetésért.
Amúgy ha nem tudjuk elhozni se Ter Stegent, se Courtois-t, akkor inkább maradjon VV, mert nem szeretnék Muslerákat nézegetni a kapuban. (Vagy menjen VV, ne igazoljunk senkit, és Pinto lesz az első számú kapus. :D )
Nemtom...ebben az ügyben lesliejr kollegával értek egyet,aki nem akar maradni,az ne is maradjon mert az már sose teszi oda magát 100%-on.Akkor azt el kell engedni,ha meg még egy kis lé is esik le belőle,még jobb.
Egyébként még Pinto mindig jobb valamivel,mint nálunk Adan. :D Nem véletlen hoztuk Lopezt azért vissza :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 26., péntek 20:59

morientes írta:Na majd az megharapja Messit ha elkezdi neki osztani az észt :mrgreen: amúgy is a hagyományos argentin-uruguayi barátság... :lol:

VV meg sztm még maga sem tudja mit szeretne... :hmmm: most ha itthagyja ezt a kényelmes állást,benne lehet máshol egy nagy bukás...persze lehet hogy nem.De azt hiszem nem döntötte ezt el még ő...
Ne, Suárezt ne emlegesd, kérlek, már a gondolatra is ideges leszek... :mrgreen:

VV-vel kapcsolatban meg nagy VV lehet még itt, el tudom képzelni, hogy meggondolja magát, és marad még egy évet, de azt is, hogy lelép az Anzsiba horribilis fizetésért.
Amúgy ha nem tudjuk elhozni se Ter Stegent, se Courtois-t, akkor inkább maradjon VV, mert nem szeretnék Muslerákat nézegetni a kapuban. (Vagy menjen VV, ne igazoljunk senkit, és Pinto lesz az első számú kapus. :D )

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 26., péntek 20:58

A vezetőség azt nyilatkozta, hogy hajthatatlan, csak abban van kérdés, hogy nyáron akar továbbállni vagy kitölti a szerződését. Szerintem ha jövőre szeretett volna eligazolni, akkor nem most szól. De ki tudja.
Rosell-ék talán abban bíznak, hogy ha marad még egy évet meggondolja magát. Az idény végén okosabbak leszünk. Én egyébként olyan játékost, aki kijelenti, hogy menni akar nem marasztalnék. Ráadásul most még pénzt is kapnánk érte.
Az utóbbi években Híresek vagyunk arról, hogy bagóért vagy ingyen engedünk el játékosokat. Marquez, Henry, Ronaldinho, Eto'o, Ibra...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 20:53

Suarez? Kizártnak tartom, hogy Ibra után Tito hozna még egy ilyen kezelhetetlen csávót.
Na majd az megharapja Messit ha elkezdi neki osztani az észt :mrgreen: amúgy is a hagyományos argentin-uruguayi barátság... :lol:

VV meg sztm még maga sem tudja mit szeretne... :hmmm: most ha itthagyja ezt a kényelmes állást,benne lehet máshol egy nagy bukás...persze lehet hogy nem.De azt hiszem nem döntötte ezt el még ő...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 26., péntek 19:40

Nagyon előreszaladtunk igazolás ügyben, bár tudom ez az időszak egy Real szurkolónak legalább olyan fontos mint az idény. :-) Olvasgatva a fórumot, megy rendesen a football manager. Sokan a fél csapatot kiszórnák és olyan nevek röpködnek, amiből jó, ha kettőt vagy hármat lehet egy nyáron leigazolni.
Szóval várjunk ezzel a kapus dologgal, jelenleg ugyanis úgy áll, hogy Valdes kitölti a szerződését és jövőre ingyen megy. Kérdés Victor mit akar. Azonnal váltani vagy jövőre mivel ingyen viszik jó nagy fizut kiharcolni magának.

Suarez? Kizártnak tartom, hogy Ibra után Tito hozna még egy ilyen kezelhetetlen csávót.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 26., péntek 18:28

Casso írta:Handanovic nem fogja elhagyni az Intert. Legalábbis egy ideig biztosan nem. Ráadásul szerintem a Barca egy fiatalabb kapusban gondolkozik.
tény, hogy nem a legfiatalabb, de ha a barca hívja, akkor tuti lelép abból az Interből. 0 lett az egész csapat a BL győzelem után, miért maradna?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 26., péntek 18:15

Handanovic nem fogja elhagyni az Intert. Legalábbis egy ideig biztosan nem. Ráadásul szerintem a Barca egy fiatalabb kapusban gondolkozik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 26., péntek 18:12

Realista24 írta:Ha már vérfrissítés;
Suárez, Handanovic és Muslera van terítéken a katalánoknál az as szerint.
Nagyon jó, nagyon jó, műesőkből és potyakapusokból úgyis hiány van... :mrgreen:
A kapuson ne spóroljunk, jöjjön Ter Stegen vagy Courtois, már csak koruknál fogva is jobban járnánk velük, mármint egyikükkel.
Suárezt nem kommentálnám külön.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 26., péntek 12:15

én musleratól két potyára emlékszem az egyik mikor hátbarúgta a csapattársát a másik cesc gólja. amúgy szerintem közel sem szar kapus. maradjanak csak a reina vonulatnál. ő legalább saját nevelés.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. április 26., péntek 11:39

Muslérában benne lennék. VV szintű potyagép :D
Handanovic jó.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. április 26., péntek 11:18

Realista24 írta:Ha már vérfrissítés;
Suárez
nah, legalább még egy szimpatikus fiatalember kerülne a bagázsba :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 10:57

Ha már vérfrissítés;
Suárez, Handanovic és Muslera van terítéken a katalánoknál az as szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 25., csütörtök 21:30

Nektek valami tökösebb, odamondósabb fazont tudok elképzelni, aki "helyre" tudna rakni, akárkit, ha nem jól végzi a feladatát, lehet az akár Messi is.
Igen, de Guardiola a Bayern-t választotta. :D :roll:

Lineker nyilatkozott egy találót, hogy nem a Bayern-nek van most szüksége Guardiola-ra. Nem tudom ki jöhetett volna Tito helyére, de ezen már kár is agyalni. Itt lesz jövőre is, de én nem bízok benne. Cáfoljon rám, de amit erre az évre "kitalált", hogy enged a letámadásból, az ellenfelek szorításából, hogy a tömörülő csapatok ellen több helyünk legyen visszaütött, mert ezzel kinyírta a védekezésünket. Ezt vagy felismeri vagy José módon makacsul ragaszkodik ehhez a sémához és akkor lehet is arról beszélni, hogy lezárult egy korszak nálunk.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 21:26

Lehet, h Messi nem volt 100%-os, de láttuk már őt ennyire eltűnni és ennyire kivonva a játékból, mikor makk egészséges volt.
Tény viszont az is, hogyha azt nyújtja, amit tud, sebesség, megindulás, kiugratások, lyukra futás stb... akkor, lehet, hogy nem 0 rúgott gól lenne a Barca mellett. Ennek ellenére, úgy gondolom, ha mondjuk 3 db, 100%, egészséges Messi játszott volna a Bayern ellen, akkor sem tudtak volna győzni. A világon senki nem tudta volna megverni a németeket aznap este.

Hogy Tito marad, az szerintem sem lesz jó nektek. Nekem így kívülről, egy tökre nyugodt, súlytalan, "néma" fiú benyomását kelti, egy visszahúzódó emberét. Ami lehet, hogy a sorozatos, betegségei hatása( meg lehet érteni), vagy nem tudom miért ilyen ő :| Nektek valami tökösebb, odamondósabb fazont tudok elképzelni, aki "helyre" tudna rakni, akárkit, ha nem jól végzi a feladatát, lehet az akár Messi is. Node nem egy Mou féle pimasz, médiakirályt. Nem bohócot és edzőcelebet. Hanem ilyen Klopp féle, mérges tekintetű, fegyelmet tartó, egyenes embert, akinek van töke is. Mondjuk nekünk is ilyen kéne :-)
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 25., csütörtök 21:18

A PSG ellen csereként beállt, játszott 10 percet, ami elég volt a felpörgéshez és a gólhoz, utána ácsorgott a pályán. De a PSG nem Bayern, ott még elment egy sérült játékos, a Bayern ellen 100%-os ember kellett volna. Akkor sem nyerünk, akkor is kapunk 4-et, de felesleges volt őt kezdetni, pláne végig nyomatni vele 90 percet, mikor látta mindenki, hogy két lépést nem tud megtenni normálisan. Villa kapott 10 percet, mikor már padlón volt a csapat. De írtam, ezek utólagos okoskodások, viszont a jövőben ilyen nem engedhető meg. Az játsszon, aki egészséges.
...ráadásul továbbra is nyomatjuk ezt a hamis kilences játékot, amit már egy megyei csapat is levédekezik kis túlzással...
A Milan ellen Villa volt a center, Messi mögüle, mellőle indult, meg is volt az eredménye. Én Tito helyében visszaállnék nyáron a 6 kupás csapat játékára. Centerrel, Messi-vel a jobb oldalon. Muszáj váltani, mert jövőre semmit nem nyerünk, igazoljunk bárkit is.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 25., csütörtök 21:04

hagyjuk már ezt a csába. nagyon felnyomja az agyamat.

bezzeg amikor félsérülten beállt a psg ellen, akkor megváltozott az egész játék, a káoszból hirtelen rend lett bla bla. most meg már jaj hát sérült volt....szegényke. akkor miért nem csak a második félidőben játszott? agyam elvágom már.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 25., csütörtök 21:01

Messi nem volt egészséges, így van, ez látszott. Azt nem tudom, ha a toppon van megyünk e vmire, talán 1 gólt jelentett volna. De rossz volt nézni, hogy se kezdősebessége, se gyorsasága nem volt meg. Az apja állítólag tett egy kijelentést, hogy nem volt kész a játékra, de be kellett tenni a kezdőbe a PSG meccs miatt is. Szerintem kár volt, de utólag már késő, ha meg nem játszott volna az lenne a baj.
Ez a hajó már elment. A Barca jelenlegi állapotában nem tudja megfordítani már, még egy jó csapattal is csak csodával sikerülne.
A hétvégén szerintem kikapunk Bilbao-ban ami nem baj, mert szerintem ti is cumiztok végre az Atlético ellen. A fejekben egyértelműen a Dortmund elleni visszavágó lesz, talán José pihentet is, mert ha nem, az a német csapat a Bernabeu-ban is lekerget titeket a pályáról.
Érdekes év, nem tudom mikor volt ilyen utoljára, hogy mindkét csapatnál egyszerre akarnak változásokat. Pedig mindegyik elődöntős már zsinórban sokadszor, Real kupadöntős, Barca bajnok lesz, mégis, ilyen ennél a két csapatnál egy válság. Hiába, a Real-nál mindig is magas volt az elvárás, nálunk Cruyff, aztán Pep tette fel az egekbe a mércét. Nincs még két csapat, amelyiknél ekkora elvárások lennének. Pedig mi is mit akarunk. zsinórban 6 elődöntő, ebből kétszer nyertünk, de legyen akármilyen jó csapatunk, nem nyerhetünk mindig. Vannak azért ellenfelek is. :-)
Friss hír, ami szerintem nekünk nem jó. Bartomeu most jelentette be, hogy Tito marad jövőre is és kitölti a szerződését. Háááát......lehet, hogy nekünk itt annyi. :x

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 25., csütörtök 20:28

ezt komolyan mondod? :D
komolyan gondolom.
messi messze a legjobb játékos a világon, ha egészséges.
akárki akármit mond.
egyértelműen látszott rajta, hogy kanyarban sincs önmagához képest.
Kép
Kép
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 25., csütörtök 20:13

hehe írta:jó volt ez a bájern, de egy éles messivel, aki nem a sérülésből óvatoskodik a pályán, bőven lenne értelme a visszavágónak még...
Végül is a Milannak is rúgtunk négyet... :mrgreen:
Viccet félretéve, csodák természetesen vannak, de nem látok túl sok esélyt arra, hogy akár csak hármat is rúgjunk otthon. A játékosok szerintem már nem hisznek a továbbjutásban (ami nem is meglepő), úgyhogy abban bízhatunk, hogy küldenek egy olyan bírót, aki szép csendben elcsalja a meccset a javunkra. :Đ

Amúgy szombaton megyünk Bilbaóba, ami szintén nem lesz egy sétagalopp.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég