Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 26., hétfő 15:30

sentry írta: Szerintem is Barca és BM a legesélyesebb, de hogy nem mi vagyunk a harmadik az szerintem rohadt nyilvánvaló. Jelenleg a City és a Dortmund is jobb. Holnap kiderül, hogy igazam van-e. Akkor visszatérhetünk erre.
Holnap ki fog derülni pár dolog, de nálam nem befolyásolja a holnapi eredmény a top3 esélyes kilétét.
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. szeptember 26., hétfő 15:23

Most erricot támogatom.
Valamiért tényleg mint ha valami megtört volna a játékosokba. Rég nem láttam már ilyet, hogy egy csapat ennyire a nullán legyen, remélem hogy holnap rám cáfolnak és felszántják a pályát plusz megtesznek mindent a győzelemért, még ha nem is jön össze, de nem jók az előjelek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 26., hétfő 15:14

Akinek holnap nem lesz kedve focizni azt személyesen rúgom seggbe. Kicsivel több munkával meg lehet fogni ezt a Dortmundot (is).
A Las Palmas ellen én nem éreztem olyan vészesnek a dolgot. A Sporting, Villareal ellen valóban téblábolás ment, de a hétvégén inkább a helyzetkihasználás volt a baj, meg a pár egyéni hiba.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. szeptember 26., hétfő 15:11

Milliomosok, akiknek nincs kedvük focizni... Egy, max két meccs szar forma, lélektelen játék, mert megdöglött a kutyája, talán belefér. Harmadik ilyen meccs után küldeném a Castillába.
Aki tudja, hogy kell ellenünk játszani, alig tudjuk megverni. Nem kell nekik semmi mást csinálni, csak középen tömörülni és gyakorolni a beíveléseket.
A kontráink pedig fele annyira veszélyesek már, leginkább Ronaldo miatt, mert lelassult, keveset mozog és általában ő akarja befejezni az akciókat. Ráadásul jelenleg szörnyű formában van. Leültetni mégsem lehet, mert 200 kamera veszi, ahogy a padon duzzog.
Tavaly sem sziporkáztunk a bl-ben, ZZ kinevezése után sem, és mégis meglett.
A tavalyi BL fasza volt meg minden, de nem annak köszönhettük, mert annyira kurvajók lettünk volna. Azért nem kell magunkat ámítani sem. A lélektelen fos City-nek alig tudtunk gólt lőni. Egy megpattant Bale lövéssel jutottunk tovább, amit lehet ívelésnek szánt. A döntőben pedig a matracosok minimum egy szinten voltak velünk. Csak mázlinkra Oblak nem szeret balra vetődni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. szeptember 26., hétfő 15:14-kor.
Merci Zizou!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 26., hétfő 14:49

Bevallom nem olvastam végig öket részletesen, csak átfutottam öket. De ez a probléma nem újkeletü, ez ment tavaly is meg talán már elötte is rosszabb napokon.

Ha nincs kedvük focizni akkor elön álldogálnak a pálya meg szétszakad. Most úgy néz ki legalább le lehet öket cserélni. Ennek ellenére megynerhattük volna a meccset, ha belövik a helyzeteket. Bár így legalább látják, hogy nincs minden rendben.

Akinek holnap nem lesz kedve focizni azt személyesen rúgom seggbe. Kicsivel több munkával meg lehet fogni ezt a Dortmundot (is).
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 26., hétfő 14:44

Realista24 írta:
Kerlon írta:Ha holnap is sárga xet hozunk, akkor mondjuk nem leszek mérges vagy szomorú. Simán jó lesz az x dortmundban.
Én két bajnoki győzelemért odaadtam volna a 3 pontot a németeknek. :-(
5 bajnoki pont előnytől szerintem nagyon kényelmesre vették volna a figurát. Most is az mondjuk. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2016. szeptember 26., hétfő 14:36

ziro4vr írta:Szeptember végén vagyunk, rengeteg idő van a hibajavításra. A formák, az erőnlét szerintem rendben lesz tavaszra, a rotáció addigra kialakul, ami talán rendet tesz majd a fejekben.
Ez mind igaz, de nem a fejekben van baj. És szerintem egy önnyugtató folyamat, egy hiba, ha azt hisszük hogy ez szezon elejei forma. Tavaly is megvolt, és ezért szenvedünk szervezett csapatok ellen és fogunk is, ha nem oldja meg a szakmai stáb. Addig csak lehet bízni abban, hogy majd valamelyik sztár villan és eldönti a meccset.
ziro4vr írta:Szóval azért inkompetensnek sem nevezném. Tanulnia kell még.
Nem az, és eddig azt is látni, hogy tanul. De a legnagyobb hibánk még mindig az amit tárgyal a három cikk. Ajánlom. Olvasd el, lehet belőle tanulni! Kiváló elemzések.
ziro4vr írta:Én nem tudom elképzelni, hogy ne az általam felsorolt csapat közül nyerjen az egyik.
Szerintem is Barca és BM a legesélyesebb, de hogy nem mi vagyunk a harmadik az szerintem rohadt nyilvánvaló. Jelenleg a City és a Dortmund is jobb. Holnap kiderül, hogy igazam van-e. Akkor visszatérhetünk erre.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 26., hétfő 14:27

Szerintem benne vagyunk. Tavaly sem sziporkáztunk a bl-ben, ZZ kinevezése után sem, és mégis meglett. Szeptember végén vagyunk, rengeteg idő van a hibajavításra. A formák, az erőnlét szerintem rendben lesz tavaszra, a rotáció addigra kialakul, ami talán rendet tesz majd a fejekben.

A taktika egy másik dolog, egyértelmű, hogy ZZ még nem tart ott, mint egy Ancelotti, hogy akkora tapasztalat legyen, hogy pl egy DM-es húzást megcsináljon. Ugyanakkor pl rögtön felismerte, hogy Casemiro miért is kell ebbe a csapatba. Szóval azért inkompetensnek sem nevezném. Tanulnia kell még.

Én nem tudom elképzelni, hogy ne az általam felsorolt csapat közül nyerjen az egyik. Vannak kihívók, Atma, Dortmund, City főleg, de nekik is szerintem kettőt meg kéne verniük a háromból a győzelemhez, amit kétlek.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2016. szeptember 26., hétfő 14:18

ziro4vr írta:A Barca, Real, Bayern hármas mellett nálam a többi esélytelen a végső győzelemre.
Szerinted benne vagyunk a három esélyesben? Keret alapján lehet ez a 3 legesélyesebb csapat.
De nálunk nem kis hibák vannak. Ericco megfogalmazta az egyiket.

Max törlik a modik a hozzászólásom, de három cikk a közelmúltból, amik kiválóan összeszedik azt a hibát ami k*rva gáz, és jó ideje fent áll a csapatnál. Ezek taktikai hibák, és ezért csak Zidane felel. Pont jól kijön, hogy nagyon kezdő még, de remélhetőleg a stábja vagy ő vagy akárki - mindegy ki - kijavítják ezeket minél előbb, mert ha nem akkor kuka lehet az egész szezon.

Helyreigazítás elnapolva, sőt... (Las Palmas összefoglalója - egyik szemmel
Las Palmas összefoglalója második szemmel (kicsit görgessetek le a Real meccshez)
Villarreal elleni meccsünknél is ugyan az a hiba ami már 231231. alakalommal egy rendezett csapat ellen

Sok ilyen meccsünk van, kb mindenki ellen aki szervezett. Ezért nem vagyunk szerintem az első 5ben sem, és nem is leszünk míg szenvedünk minden csapat ellen, aki szervezett. Ezért szerintem kedden olyan maflást kapunk sajnos, hogy eluralkodik a pokol és a depresszió a fórumon. Vagy csoda történik! :) És felnövünk a feladathoz. De szerintem ezt a hibát rendre elkövettük, és kijavítani se 2-3 edzés lesz.

Én szorítok a csapatnak is, Zidane-nak is, de a holnapi meccsre nem túl jók a kilátásaink szerintem. A fenti probléma miatt.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. szeptember 26., hétfő 13:56

ziro4vr írta:A Barca, Real, Bayern hármas mellett nálam a többi esélytelen a végső győzelemre.
Én a jelenlegi forma alapján max az első 5-be sorolnám magunkat.
Még ha csak formahanyatlásról lenne szó. De nincs rendes játékrendszerünk, ívelgetünk, mint a MU jobb napjain. Helyette viszont vannak motivációs gondok. Tudom, hogy a szezon eleje, és nem szabad temetni semmit, de nekem nincsenek jó érzéseim, főleg a bajnoksággal kapcsolatban. Eléggé tudják az ellenszeret a játékunkra már a ligában is, és nem úgy néz ki jelenleg, mintha tudnánk váltani. Aztán minden évben az van, hogy ősszel semmi sem dől el, pedig bizony mindig ősszel csesztük el. Tavasszal hiába zárkóztunk, üldöztünk, késő volt.
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 26., hétfő 13:44

A Barca, Real, Bayern hármas mellett nálam a többi esélytelen a végső győzelemre.
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 26., hétfő 13:36

Veidt írta:A Juventus a jelenlegi középpályájával esélytelen bármi komolyabb sikerre is európai szinten. Marchisio januárig sérült, rajta nagyon sok fog múlni. Ha addig nem esnek ki..
Dehogy eselytelen...
Portugalia EB gyozelme azzal a KP-val? A Chelsea BL gyozelme azzal a KP-val? Papiron eselytelen, aztan a gyakorlatban maskepp is alakulhat. :)
:goat:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 26., hétfő 12:20

Realista24 írta:
Kerlon írta:Ha holnap is sárga xet hozunk, akkor mondjuk nem leszek mérges vagy szomorú. Simán jó lesz az x dortmundban.
Én két bajnoki győzelemért odaadtam volna a 3 pontot a németeknek. :-(
Ők meg szerintem forditva vannak így ezzel :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 26., hétfő 12:05

Kerlon írta:Ha holnap is sárga xet hozunk, akkor mondjuk nem leszek mérges vagy szomorú. Simán jó lesz az x dortmundban.
Én két bajnoki győzelemért odaadtam volna a 3 pontot a németeknek. :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 26., hétfő 12:00

Ha holnap is sárga xet hozunk, akkor mondjuk nem leszek mérges vagy szomorú. Simán jó lesz az x dortmundban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 26., hétfő 11:39

Kerlon írta: Nagyon poénosak a német twitteresek. :lol: múltkori city meccsen 3-0nal a gladbachosok írták ki, hogy Please, anounce rain. :lol:
Jó is az :D Lehet ezt így is twitteren.

Bár itt off, de az F1es csapatok szoktak még twitteren rendesen szórakoztatni, föleg tesztszezonban.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. szeptember 26., hétfő 10:54

coentrao a keretben B-)

"csak" marcelo és casemiro maradt ki.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 26., hétfő 10:40

Realista24 írta:
Borussia DortmundHitelesített felhasználó
‏@BVB Borussia Dortmund retweetelte: Real Madrid C.F.
Läuft derzeit nicht so gegen gelbe Teams, oder? // You're having a hard time playing teams that wear yellow, do you @realmadriden?
Azanyátok :lol: :lol:
Nagyon poénosak a német twitteresek. :lol: múltkori city meccsen 3-0nal a gladbachosok írták ki, hogy Please, anounce rain. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 26., hétfő 9:14

Realista24 írta:
Borussia DortmundHitelesített felhasználó
‏@BVB Borussia Dortmund retweetelte: Real Madrid C.F.
Läuft derzeit nicht so gegen gelbe Teams, oder? // You're having a hard time playing teams that wear yellow, do you @realmadriden?
Azanyátok :lol: :lol:
Erre én is gondoltam a hétvégén :D Minden sorozat megszakad egyszer :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 26., hétfő 9:10

Borussia DortmundHitelesített felhasználó
‏@BVB Borussia Dortmund retweetelte: Real Madrid C.F.
Läuft derzeit nicht so gegen gelbe Teams, oder? // You're having a hard time playing teams that wear yellow, do you @realmadriden?
Azanyátok :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 206 regisztrált és 0 vendég