Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
34%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
19
21%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
37%
 
Szavazatok száma: 92

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. szeptember 26., hétfő 20:07

úgy érzem agyonvernek minket holnap..
szerintem 3al jobbak lesznek.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. szeptember 26., hétfő 19:53

Epp most neztem az edzest a Signal Parkbol ... hat mit mondjak, Ronaldo nem valami happy ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. szeptember 26., hétfő 19:09

Természetesen túloztam. Biztos volt nyertes párharca, de a próbálkozásaihoz mérve, vagy ahhoz, azelőtt hány sikeres csele volt, ez szinte nulla. Kb mint a szabadrúgásoknál: legutóbb is berúgta szépen, a Wolfsburg ellen szétugrott a sorfal, stb., de ha odaáll, akkor a legtöbb madridista nem lát benne már feltétlen gólveszélyt.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 26., hétfő 18:12

Veidt írta:Az a 3 valójában 1. De még így is siralmas.
Szerintem amikor megcsinálta azt hogy megetette az egyikek,aztan oxival továbbhúzta a másik mellett uttánna meg bebaszta 16 körül az kb a szezon vège felè lehetett..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 26., hétfő 18:10

Az a 3 valójában 1. De még így is siralmas.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 26., hétfő 18:07

Embert már nem vert meg kb 3 éve,
Mondjuk ezt barokkos túlzásnak èrzem...

Nem kapunk ki dortmundban.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. szeptember 26., hétfő 15:55

Chris írta:Nulláról azért még nem beszélnék két döntetlen után. Majd ha a Dortmund ellen jön egy jó nagy verés, akkor már lehet gödörről beszélni. Egyelőre én csak annyit látok, hogy le vannak eresztve. Az okokat meg csak találgatjuk. Az előjelek tényleg nem jók.
Tavaly is ugyanez volt. De akkor legalább az eredmények jöttek, a játék képe ugyanúgy elkeserítő volt. Rá lehetett ezt fogni Benitezre, meg, hogy eredménycentrikusság, de a tizenegyedikhez vezető úton is párszor sikerült majdnem leverni a lécet. Ha attól elvonatkoztatunk, nem volt jó szezonunk, egy tizenegyespárbaj választott el minket az újabb nulla kupás szezontól. Ezért nem vagyok nyugodt, mert lehet itt kibeszélni a dolgokat a formaidőzítésre, stb, de az igazság az, hogy lassan két éve, a győzelmi széria óta ugyanazon a nem túl magas szinten maradt a csapat. Elég sok az aggasztó előjel.
A BBC pedig olyan, hogy imátkozni kell, hogy legalább az egyik fogjon ki jó napot, mert ha nem így van, rohadtul egysíkuvá válunk támadásban, és nézhetjük, ahogy Ramos a 75. perctől az ellenfél tizehatosában várja az íveléseket, mert más váratlant nem tudunk húzni. Nem Zidanet hibáztatom, bár az ő dolga lenne B, C, D, stb felállást, taktikát, rendszert kidolgozni, de nagyképű, jóllakott, durcizó játékoskkal ez nehéz...
Las Palmas ellen szerintem sem az volt a baj. Vagy nem emiatt kaptunk ki, és ennek ellenére is meglehetett volna. Csak nem kellene hátul mókázni, meg 15 helyzetböl mondjuk 4et be kellene verni.
Las Palmas ellen az volt a baj, hogy elöl alig volt mozgás, beindulás. CR-nek, Balnek nem hagytak területet (még egy falusi edző is tudja már ezt), szinte mínusz két ember. Ronaldo ilyenkor mezőnyben is használhatatlan. Embert már nem vert meg kb 3 éve, passzolni pedig akkor passzol, ha passzol, amikor neki jó, vagy már nincs választása.
Persze nem a Barca ellen játszottunk, volt helyzet, de a legtöbb csapat, főleg a Real Madrid úgy működik, hogy egy gólhoz kell 3-4 jó helyzet. Szombaton 3 gól kellett volna, az 10-12 helyzet. Na annyit ez a csapat képtelen összehozni. Max szögletet meg ívelést.

Ami a védőket illeti. Na ott nem tudom, mi lehet a baj. Talán Casemiro hiánya, talán Ramos szertelensége átragadt a többiekre, de a Las Palmas mindkét gólja erősen elkerülhető lett volna. Szabadon maradtak az emberek a tizenhatoson belül. Ezt azért nem érzem akkora problémának, mert ez az amin az edzéseken lehet javítani. De hogy a támadásépítest két éve képtelenek rendesen összehozni a fiúk, na az már elég aggodalomra ad okot.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 26., hétfő 15:55

Majd ha a Dortmund ellen jön egy jó nagy verés, akkor már lehet gödörről beszélni.
Én így is úgy is gödörről beszélek. Függetlenül attól, hogy mi lesz holnap.
Nekem ne egy meccsre szívják fel magukat, ez még nem a finish.

Én nagyobb arányú vereséget érzek, de ettől függetlenül nem fogok ekézni senkit jobban a megszokottnál, ha így alakul. A hibákat látni, tudjuk hol kell javítani, innentől a csapaton és az edzői stábon múlik, hogy sikerül-e.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 26., hétfő 15:50

Kerlon írta:Tudom, hogy fájó, de nem csak x-eltünk. :)
Elírtam :) de te is :mrgreen: :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 26., hétfő 15:43

Tudom, hogy fájó, de nem csak x-eltünk. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 26., hétfő 15:36

Chris írta:
Akinek holnap nem lesz kedve focizni azt személyesen rúgom seggbe. Kicsivel több munkával meg lehet fogni ezt a Dortmundot (is).
A Las Palmas ellen én nem éreztem olyan vészesnek a dolgot. A Sporting, Villareal ellen valóban téblábolás ment, de a hétvégén inkább a helyzetkihasználás volt a baj, meg a pár egyéni hiba.

Las Palmas ellen szerintem sem az volt a baj. Vagy nem emiatt kaptunk ki, és ennek ellenére is meglehetett volna. Csak nem kellene hátul mókázni, meg 15 helyzetböl mondjuk 4et be kellene verni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 26., hétfő 15:30

Nulláról azért még nem beszélnék két döntetlen után. Majd ha a Dortmund ellen jön egy jó nagy verés, akkor már lehet gödörről beszélni. Egyelőre én csak annyit látok, hogy le vannak eresztve. Az okokat meg csak találgatjuk. Az előjelek tényleg nem jók.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 26., hétfő 15:30

sentry írta: Szerintem is Barca és BM a legesélyesebb, de hogy nem mi vagyunk a harmadik az szerintem rohadt nyilvánvaló. Jelenleg a City és a Dortmund is jobb. Holnap kiderül, hogy igazam van-e. Akkor visszatérhetünk erre.
Holnap ki fog derülni pár dolog, de nálam nem befolyásolja a holnapi eredmény a top3 esélyes kilétét.
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. szeptember 26., hétfő 15:23

Most erricot támogatom.
Valamiért tényleg mint ha valami megtört volna a játékosokba. Rég nem láttam már ilyet, hogy egy csapat ennyire a nullán legyen, remélem hogy holnap rám cáfolnak és felszántják a pályát plusz megtesznek mindent a győzelemért, még ha nem is jön össze, de nem jók az előjelek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 26., hétfő 15:14

Akinek holnap nem lesz kedve focizni azt személyesen rúgom seggbe. Kicsivel több munkával meg lehet fogni ezt a Dortmundot (is).
A Las Palmas ellen én nem éreztem olyan vészesnek a dolgot. A Sporting, Villareal ellen valóban téblábolás ment, de a hétvégén inkább a helyzetkihasználás volt a baj, meg a pár egyéni hiba.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. szeptember 26., hétfő 15:11

Milliomosok, akiknek nincs kedvük focizni... Egy, max két meccs szar forma, lélektelen játék, mert megdöglött a kutyája, talán belefér. Harmadik ilyen meccs után küldeném a Castillába.
Aki tudja, hogy kell ellenünk játszani, alig tudjuk megverni. Nem kell nekik semmi mást csinálni, csak középen tömörülni és gyakorolni a beíveléseket.
A kontráink pedig fele annyira veszélyesek már, leginkább Ronaldo miatt, mert lelassult, keveset mozog és általában ő akarja befejezni az akciókat. Ráadásul jelenleg szörnyű formában van. Leültetni mégsem lehet, mert 200 kamera veszi, ahogy a padon duzzog.
Tavaly sem sziporkáztunk a bl-ben, ZZ kinevezése után sem, és mégis meglett.
A tavalyi BL fasza volt meg minden, de nem annak köszönhettük, mert annyira kurvajók lettünk volna. Azért nem kell magunkat ámítani sem. A lélektelen fos City-nek alig tudtunk gólt lőni. Egy megpattant Bale lövéssel jutottunk tovább, amit lehet ívelésnek szánt. A döntőben pedig a matracosok minimum egy szinten voltak velünk. Csak mázlinkra Oblak nem szeret balra vetődni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2016. szeptember 26., hétfő 15:14-kor.
Merci Zizou!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 26., hétfő 14:49

Bevallom nem olvastam végig öket részletesen, csak átfutottam öket. De ez a probléma nem újkeletü, ez ment tavaly is meg talán már elötte is rosszabb napokon.

Ha nincs kedvük focizni akkor elön álldogálnak a pálya meg szétszakad. Most úgy néz ki legalább le lehet öket cserélni. Ennek ellenére megynerhattük volna a meccset, ha belövik a helyzeteket. Bár így legalább látják, hogy nincs minden rendben.

Akinek holnap nem lesz kedve focizni azt személyesen rúgom seggbe. Kicsivel több munkával meg lehet fogni ezt a Dortmundot (is).
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 26., hétfő 14:44

Realista24 írta:
Kerlon írta:Ha holnap is sárga xet hozunk, akkor mondjuk nem leszek mérges vagy szomorú. Simán jó lesz az x dortmundban.
Én két bajnoki győzelemért odaadtam volna a 3 pontot a németeknek. :-(
5 bajnoki pont előnytől szerintem nagyon kényelmesre vették volna a figurát. Most is az mondjuk. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2016. szeptember 26., hétfő 14:36

ziro4vr írta:Szeptember végén vagyunk, rengeteg idő van a hibajavításra. A formák, az erőnlét szerintem rendben lesz tavaszra, a rotáció addigra kialakul, ami talán rendet tesz majd a fejekben.
Ez mind igaz, de nem a fejekben van baj. És szerintem egy önnyugtató folyamat, egy hiba, ha azt hisszük hogy ez szezon elejei forma. Tavaly is megvolt, és ezért szenvedünk szervezett csapatok ellen és fogunk is, ha nem oldja meg a szakmai stáb. Addig csak lehet bízni abban, hogy majd valamelyik sztár villan és eldönti a meccset.
ziro4vr írta:Szóval azért inkompetensnek sem nevezném. Tanulnia kell még.
Nem az, és eddig azt is látni, hogy tanul. De a legnagyobb hibánk még mindig az amit tárgyal a három cikk. Ajánlom. Olvasd el, lehet belőle tanulni! Kiváló elemzések.
ziro4vr írta:Én nem tudom elképzelni, hogy ne az általam felsorolt csapat közül nyerjen az egyik.
Szerintem is Barca és BM a legesélyesebb, de hogy nem mi vagyunk a harmadik az szerintem rohadt nyilvánvaló. Jelenleg a City és a Dortmund is jobb. Holnap kiderül, hogy igazam van-e. Akkor visszatérhetünk erre.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 26., hétfő 14:27

Szerintem benne vagyunk. Tavaly sem sziporkáztunk a bl-ben, ZZ kinevezése után sem, és mégis meglett. Szeptember végén vagyunk, rengeteg idő van a hibajavításra. A formák, az erőnlét szerintem rendben lesz tavaszra, a rotáció addigra kialakul, ami talán rendet tesz majd a fejekben.

A taktika egy másik dolog, egyértelmű, hogy ZZ még nem tart ott, mint egy Ancelotti, hogy akkora tapasztalat legyen, hogy pl egy DM-es húzást megcsináljon. Ugyanakkor pl rögtön felismerte, hogy Casemiro miért is kell ebbe a csapatba. Szóval azért inkompetensnek sem nevezném. Tanulnia kell még.

Én nem tudom elképzelni, hogy ne az általam felsorolt csapat közül nyerjen az egyik. Vannak kihívók, Atma, Dortmund, City főleg, de nekik is szerintem kettőt meg kéne verniük a háromból a győzelemhez, amit kétlek.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég