Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 26., péntek 13:31

A hírek szerint, Tito és Zubi, elkezdte a Barcánál a nagytakarítás projectét. A hírek szerint, nincs idejük rizikókat vállalni, esetleg olyan játékosokkal, akik nem bizonyítottak még. Nem akarnak flop-igazolásokat intézni, mint pl: csigrinszkíííj, hleb, Ibra, Alexis, vagy éppen Song. Ha drága lesz, akkor az lesz, választásuk nincs, minőséget kell hozniuk. Neymar és Hummels a két létfontosságú, "alap" igazolás lenne a részükről, a kívánságlista élén állnak. Mivel hogy ennek érdekében a pénztárcát ki kell nyitni, úgy tervezik, hogy Alexis és Song repülni fog a csapatból, illetve pontosabban, ők a fő célpontok a távozókra. (persze Villa is simán repülhet)

Nem akarok gerjeszteni, vagy rivalizálást szítani, de én Alexist rohadt jó játékosnak tartom, csak a barcában elnyomás alatt él, és nincs kihasználva. Nálunk megkaphatná a szabadságát, úgy vélem Benzema szintet tudna hozni minimum. Songot is simán el tudnám képzelni a vkp-szerepben nálunk. Ezzel nem azt mondom, hogy ők kellenek nekünk, csak azért elgondolkodtató, és rohadtul alulértékeltek lettek a Katalánoknál. persze a riválistól igazolni nem éppen leányálom, de megtörtént már.
Alexis Sanchezt azonnal elhoznám a Barcából. Hihetetlen,mennyire beskatulyázzák őt,beleszorítják őt egy olyan rendszerbe,amibe abszolút nem passzol. Annyira meg van kötve,mit kell játszania,hogy az összes pozitív tulajdonságát elveszítette ezáltal. Gyors,technikás,1v1-ben bárkit meg ver,jól ad be,jól fejel,nagyon jó fizikuma van... erre bmeg,nyomatják a "dolgozz Messi alá,és 26-szor tedd vissza Xaviéknak a labdát,mert ha nem,takarodhatsz!"...

Madrid lenne neki a tökéletes hely. B-)

Song viszont... hagyjuk. Szerintem lassú a spanyol focihoz,egyáltalán nem illik bele sem a Barca,sem a Real játékába... az ő országa Anglia,az ő bajnoksága a Premier League. A mi középpályánkra egy gyors,fürge,triplatüdejű,elnyomhatatlan állat kell,aki nem ismeri a határait,aki elsepreget a védelem előtt. Nem kell,hogy felérjen a támadásokhoz,csak szerezzen sok labdát,szűrjön,és a megszerzett labdákat tegye jó helyre 80-90%-os pontossággal. Vidal ilyesmi. :-)
:goat:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 26., péntek 13:20

hehe írta:ki kételkedik még most is abban, hogy pár hónapja nem ramos és casillas pofázott a marcának belső ügyekről?
Ramosről simán elképzelhető, Ikernél inkább a portugál házicica lessz a kolompos.
hehe írta:mourinho, a játékosok jó része, és mi itt vagyunk, akiknek még mindig a fociról szól a dolog. pont ezt veszik el tőlünk ezek a ...
Mourinhonál sosem a hozzállását kritizáltam, talán csak az elmúlt pár hétben érdemelné ezt meg, a szerdai sem teljesen az ő hibája volt. Ahogy írtátok, fifty-fifty. Nála azt a gecinagy makacsságot nem tudom lenyelni, ennyire önfejű és alkalmazkodni nem akaró, képes ember egyszerűen nem érhet el sikereket, csak részsikereket a Real Madrid padján.
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 13:17

Realista24 írta:
A Marca szerint Mourinho négy játékossal különösen nem volt megelégedve, méghozzá Pepéve, aki minden párharcát elveszítette. Alonsóval és Khedirával, akik alig szereztek labdát (6-8), valamint Özillel, aki nem segített be a védekezésbe.
Na majd jövőhéten kiderül, hogy igaz-e vagy sem ez a hír.
Sajnos a jelek szerint Pepének nem tesz túl jót ez a rotálásos megoldás. Nekem nagy kedvencem a fickó, de amennyiben nem képes így is teljesíteni, akkor szívesen elnézegetném akár Garayt is a helyén. Bár hülye lenne visszajönni, mikor stabil kezdô és a MU is akarja.
Khedire és Alonso...
a herceggel szemben elmondhatatlan ellenszenvet táplálok. Az ô kezdetése Miguel Torres óta a legnagyobb szégyen és szálka a szememben. Kevés!
Xabit nagyon szeretem, fontolgatom egy mez beszerzését is DE úgy érzem, hogy bármekkora zseni, már túl lassú egy komolyabb ellenféllel szemben.
Számomra egy álom KP így nézne ki: Vidal(Pogba, L.Gustavo)-Modric-Verratti.
Özilrôl pedig lassan már nem tudok véleményt mondani, olyan, mint az idei idôjárás.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 26., péntek 13:13

nekem csak 1 kérdésem van:

ki kételkedik még most is abban, hogy pár hónapja nem ramos és casillas pofázott a marcának belső ügyekről?

gusztustalan mindegyik...
pfejj

mourinho, a játékosok jó része, és mi itt vagyunk, akiknek még mindig a fociról szól a dolog. pont ezt veszik el tőlünk ezek a [mod]
Kép
Kép
Kép

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 26., péntek 13:09

adamzz írta: na hát ha ez meg igaz akkor...
Szerintem ez nem meglepő. Egyrészt hónapok óta szó van róla, másrészt, meg ha tényleg így van, az csak egyvalamit mondd el: Mou lépne, amilyen hamar csak lehet, Abrapapának meg elég mély hozzá a zsebe, hogy ezt gond nélkül meg is oldja. Ekkora zakó esetén meg erre - már hogy tépni akar - egyértelműen számítani kellett. Csak hát senki nem hitte, hogy van ekkora zakó.

Amúgy meg adom, amit istimester írt. Kettőn áll a vásár. Mindig. És nem hiszem, hogy bármely játékos leszállna a földre, csak mert edzőváltás lesz. Ez a magatartás egyetlen egy dolognak köszönhető, ami meg mindig is megvolt a Realnál: az, hogy túl sok a "nagy" név a csapatban (vagy az olyan, amelyik nagynak hiszi magát, bizonyos okokból), ami egy idő után ilyen helyzetekhez vezet, mikor súlyosabban, mikor kevésbé súlyosan. Azt meg nem lehet egyik napról a másikra rendbe tenni.

Legyünk túl ezen a szezonon, aztán imádkozzunk azért a bizonyos tisztalapért. Mást úgyse lehet csinálni, legalábbis mi nem tudunk.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 13:04

Erről beszéltem tegnap. Mindenki csak az edzőt szidja, közben a játékosokat legalább akkora felelősség terheli. Takarítás kell, nem feltétlen sportszakmai szempontokból. Nálam a két argentin és még legalább 1 nagyobb év offos. És a két, önmagukat madridistaként definiáló, közben az önös érdekeiket előbbre helyező barmot is le kell szállítani a földre nagyon sebesen.
Mélységesen egyetértek.Szal ne essünk át a ló másik oldalára.Magam sem kedvelem Mourinhot,na de azért mert a csapat ilyen indiszponált,lélektelen módon állt ki,arról nem tudom mennyire tehet.Arról hogy nem is érdekelte az aranylábú gyerekeket a meccs.
Azt veszem észre,hogy vannak akik olyannyira rá vannak tekeredve erre a Mou témára,hogy már mindenről ő tehet,ha esik,ha fúj...pedig a felelősség minimum 50-50.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 12:58

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2239325

na hát ha ez meg igaz akkor...
Miért kell olyat linkelni, ami itt is olvasható? :-)
call 1-900-hehe
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 26., péntek 12:57

istimester írta:
Nzedge írta:
Pofa, az van. :sly:
Erről beszéltem tegnap. Mindenki csak az edzőt szidja, közben a játékosokat legalább akkora felelősség terheli. Takarítás kell, nem feltétlen sportszakmai szempontokból. Nálam a két argentin és még legalább 1 nagyobb év offos. És a két, önmagukat madridistaként definiáló, közben az önös érdekeiket előbbre helyező barmot is le kell szállítani a földre nagyon sebesen.
call 1-900-hehe

you know he gets the job done jeligével. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. április 26., péntek 12:55

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2239325

na hát ha ez meg igaz akkor...

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. április 26., péntek 12:54

Nzedge írta:
Pofa, az van. :sly:
Erről beszéltem tegnap. Mindenki csak az edzőt szidja, közben a játékosokat legalább akkora felelősség terheli. Takarítás kell, nem feltétlen sportszakmai szempontokból. Nálam a két argentin és még legalább 1 nagyobb év offos. És a két, önmagukat madridistaként definiáló, közben az önös érdekeiket előbbre helyező barmot is le kell szállítani a földre nagyon sebesen.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 12:48

A Real Madrid játékosai az őket bíráló, gúnyolódó rigmusokat hallgatva hagyták el Németországot, miután a Dortmundba utazó madridi szurkolók meglehetősen csalódottak voltak az aznap esti borzalmas eredményt illetően. A madridi játékosoknak láthatóan rosszul esett ez, ami csak rátett az egyébként is gyászos hangulatukra. (Körülbelül 100 szurkoló volt a helyszínen)
Nem értem miért vannak megütközve ezen ezek a nagy "sztárok",csak az igazat közölte a publikum.Rosszul esett?A szurkereknek meg rosszul esett a mutatott "teljesítmény".De mivel a reakciók alapján,amit Ramos,valamint az a nagy macho Higuain produkált,sztm eszük ágában sincs megdögleni a pályán a visszavágón,híjján minden alázatnak a szurkolók valamint a klub felé.

Egyébként nekem két preferáltam lenne Carvajalon kívül,Ramires és Philip Coutinho a pool-ból.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 26., péntek 12:43

___Samy___ írta:
A Marca szerint Mourinho négy játékossal különösen nem volt megelégedve, méghozzá Pepéve, aki minden párharcát elveszítette. Alonsóval és Khedirával, akik alig szereztek labdát (6-8), valamint Özillel, aki nem segített be a védekezésbe.
özilt még sem kapta le :roll:
egyébként szerintem is ők négyen voltak a leggyengébbek, mondjuk még higut is hozzájuk lehetne csapni
higuájntól csak a szokásos arconfosást kapta, nothing new :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 26., péntek 12:42

realbeckham írta:Van valami esély arra, hogy Essien felépül? Mert ha igen, akkor Ramos vissza középre, Pepe meg menjen füvet legelni a cserepad alá.
Jó lenne..

De sajnos szerintem Arbeloát kell majd nézegetnünk a jobb oldalon...
Annyi előnye azért lesz, hogy így Ramos-Varane lehet középen. Már ha José tényleg kiszedi Pepét.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 12:41

A Marca szerint Mourinho négy játékossal különösen nem volt megelégedve, méghozzá Pepéve, aki minden párharcát elveszítette. Alonsóval és Khedirával, akik alig szereztek labdát (6-8), valamint Özillel, aki nem segített be a védekezésbe.
özilt mégsem kapta le :roll:
egyébként szerintem is ők négyen voltak a leggyengébbek, mondjuk még higut is hozzájuk lehetne csapni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2013. április 26., péntek 12:45-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 26., péntek 12:41

Van valami esély arra, hogy Essien felépül? Mert ha igen, akkor Ramos vissza középre, Pepe meg menjen füvet legelni a cserepad alá.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 26., péntek 12:38

A Marca szerint Mourinho négy játékossal különösen nem volt megelégedve, méghozzá Pepéve, aki minden párharcát elveszítette. Alonsóval és Khedirával, akik alig szereztek labdát (6-8), valamint Özillel, aki nem segített be a védekezésbe.
Na majd jövőhéten kiderül, hogy igaz-e vagy sem ez a hír.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 26., péntek 12:34

Csatlakozok azokhoz,akik úgy vélik,hogy a játékosok azt kapták amit érdemeltek a meccsre nem kis pénzért kilátogató szurkolóktól.
A Sportyou szerint a Real Madrid két kapitánya, Higuaín és Ramos visszaszóltak a sértő rigmusok kiabálóinak, de nem történt komolyabb incidens, az egész nagyon gyorsan zajlott.
Pofa, az van. :sly:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 26., péntek 12:27

Sanchez előrelépés lenne az tuti, de én sem hoznám, szóval egyetértek Realistával.

Sztem amúgy Reus is az lenne oda, viszont így, hogy nincs Götze, látni kéne még egy évet, hogy milyen, ha nincs játszópajti. Bár itt lenne neki egy Luka, CR, Benzema... nem tudom. Határeset, én nem ellenkeznék ha ráhajtanánk. Nekem különösebb bajom Özillel sincsen, láttuk őt, hogy képes többre is, bár amit az utóbbi két év alatt művel, kezdek belőle kiábrándulni.

Ramires+Pogba duó lenne nálam az álom Modric mögé, padra esetleg a fiatal Fernandot beadni, nézegettem múltkor, szerintem ügyes. Középpálya nagyon-nagyon fontos.

Ha reális szemmel nézem, lehet nyáron egy edzőcsere (Ancelottit elcsábítja Perez), lehet egy Pogbánk (Perez ezt már intézi, ez rohadt élet) plusz - kövezzetek meg - de én már itt látom Aguerot is. Akinek nem feltétlen örülök. No meg ugye Carvajal, ő tuti.

Meglássuk mit hoz a nyár, sok változás nem kéne, egy új edző új mentalitással és pár "tuti" tehetség beépítése nagyon kellene.

szerk: és akit nagyon nem szeretnék, az Bale. Fail lenne, leszarom hogy fejlődik, meg egyre technikásabb, meg egyre erősebb, meg egyre szebb meg anyámkínja, én őt nem akarom itt látni.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 26., péntek 12:21

Szerintem egyébként, Alexis nem is szélsőként lenne jó. A Barcában is azt játszatják vele, szvsz nem neki való. Így nem is DM helyén képzelném el. Tipikus Benzema poszt, egy az egyben. Csatár, aki gyakran kimozog a szélre és hátra jön labdákért. Összjátékot kicsiben vágja, távolról sem vak, ezt mi is tapasztaltuk. Rendkívül gyors, fizikuma beast. Lyukra futást is érzi. Remekül beválna úgy vélem. A riválisnál kötött posztban muzsikál, szigorú elvek, szabályok szerint, alárendelve a csapatnak(Messinek).
BBeno írta: nincs szabad másfél- két évünk erre.[/color]
Az biztos!

Előbb leírtam, hogy milyen elnyomásban játszik, nálunk nem lenne ilyen rezsim, így gondoltam a szabadságot.

Használd a szerkesztés gombot, van öt perced, köszi. R24
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 26., péntek 12:19

Nálunk megkaphatná a szabadságát, úgy vélem Benzema szintet tudna hozni minimum.
hogyérted hoyg benzema szintet? annyi szabadságot ? mert ha annyi időt kell rá is várni mint benzemára akkor felejtős. nincs szabad másfél- két évünk erre.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég