FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. október 4., kedd 15:38

Csak az a vicces Remy, hogy azt mondod kinőttél belőle, miközben pörgeted az AC-eket és nyálcsorgatva várod az új képregényfilmeket.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 4., kedd 14:09

Mert erdekelt volna a story mod, de 1 szezon? Keves. Igy mar feleslegesnek erzem, hogy beszerezzem.

Amugy ertelmezni is kene a leirtakat, mert nem konkretan a 17et vettem elo, hanem a fifat, mint sorozatot. A 17bol a story modot szoltam le, ami miatt erdekelt ez az uj, de nem igy. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 4., kedd 13:59

Plusz nem értem miért pont a 17-et szedted elő Remy, évek óta magasan ez a legjobb FIFA
Mert már végigjátszotta.......







....aélkdjfélksaf
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Corleone » 2016. október 4., kedd 13:54

Csomó változás történt,nem is értem látatlanban a leszólását.
Mert valamit muszaj bebofogni, hogy meglegyen mondva a franko..

Nekem amugy a 14 utan eleg nagy ugras a 17. Vedekezes es a golloves is nehezen megy.. van amikor kijon a lepes es megszorom az ellenfelet, de utana jo par meccsen keresztul gyenge 0-1, 1-1 ami osszejon. Szoval meg kell ido :mrgreen:
#happyshitting

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 4., kedd 13:54

Remy írta:Akkor sokat er az egesz. :lol: istenem, de szar lett ez az egesz fifa, pedig mennyire szerettem.
Ez olyan mint aki trailer alapján pontozott filmet....nem látta de beárazta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. október 4., kedd 13:20

sebydani írta:Azért egy ilyen mértékű újítás esetén szerintem nem elvárható, hogy sztori szinten átvezető videókkal együtt, minden lehetséges kimenetelt, meg reakciót figyelembe véve leszimuláljanak előre 3-4 szezont így elsőre. Jó kis teszt volt ez így, és szerintem jól vizsgázott a dolog. Biztos lesz még folytatása, mert az emberek imádják. Szerintem is egy nagyon jó kis ötlet volt, én örültem, hogy megcsinálták. Plusz nem értem miért pont a 17-et szedted elő Remy, évek óta magasan ez a legjobb FIFA - most nem azt mondom, hogy forradalmi lett- de pl. a 16 nekem 3 hónapig volt élvezhető magamban kb., onnantól kezdve csak akkor volt elővéve ha átjöttek a barátok. A 16 nekem nagyon sok szempontból csalódás volt, a 17 eddig nekem nagyon adja. Nyilván ez a része már szubjektív :)
+1
Csomó változás történt,nem is értem látatlanban a leszólását.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. október 4., kedd 11:30

Azért egy ilyen mértékű újítás esetén szerintem nem elvárható, hogy sztori szinten átvezető videókkal együtt, minden lehetséges kimenetelt, meg reakciót figyelembe véve leszimuláljanak előre 3-4 szezont így elsőre. Jó kis teszt volt ez így, és szerintem jól vizsgázott a dolog. Biztos lesz még folytatása, mert az emberek imádják. Szerintem is egy nagyon jó kis ötlet volt, én örültem, hogy megcsinálták. Plusz nem értem miért pont a 17-et szedted elő Remy, évek óta magasan ez a legjobb FIFA - most nem azt mondom, hogy forradalmi lett- de pl. a 16 nekem 3 hónapig volt élvezhető magamban kb., onnantól kezdve csak akkor volt elővéve ha átjöttek a barátok. A 16 nekem nagyon sok szempontból csalódás volt, a 17 eddig nekem nagyon adja. Nyilván ez a része már szubjektív :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
'Az
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'Az » 2016. október 4., kedd 11:01

Én a döntőben kikaptam a Unitedtól a Poolal.. :lol: :lol:
Egyébként én is többre számítottam, ha már behívtak a válogatottba, akkor legalább valami nagy eseményen részt vehettünk volna, de így is adta.

Remélem nem hagyják abba a cuccost, úgy lenne az igazi ha oda mehetnél, ahova csak akarnál.. vagy legalább a német, spanyol, olasz bajnokságot hozzácsaphatnák, nem csak a PL.

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. október 4., kedd 10:37

Remy írta:Ha csinalnak valamit, akkor csinaljak normalisan. 1 szezon, wtf. 16 ig az osszessel toltam valamennyit, de nem jottek at. Lehet kinottem belole, nem tudom, de kevesnek erzem azt, amit evrol evre piacra dobnak.
Az a fránya Denuvo... :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. október 4., kedd 10:09

Remy írta:Ha csinalnak valamit, akkor csinaljak normalisan. 1 szezon, wtf. 16 ig az osszessel toltam valamennyit, de nem jottek at. Lehet kinottem belole, nem tudom, de kevesnek erzem azt, amit evrol evre piacra dobnak.
Sokkal több munka minden szezonra megcsinálni,az már egy külön játék lenne már ... Ez is valami már így. Mert amúgy kb 0 ember játszott azzal a játékmóddal szeritnem...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 4., kedd 9:28

Ha csinalnak valamit, akkor csinaljak normalisan. 1 szezon, wtf. 16 ig az osszessel toltam valamennyit, de nem jottek at. Lehet kinottem belole, nem tudom, de kevesnek erzem azt, amit evrol evre piacra dobnak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. október 4., kedd 9:23

Remy írta:Akkor sokat er az egesz. :lol: istenem, de szar lett ez az egesz fifa, pedig mennyire szerettem.
Miért,azthitted öreg koráig szól? elég hosszú lett volna,mondjuk engem egy idő után fáraszt is a fölösleges duma :D ÉS miért lett szar? Játszol vele? Jó lett az új,vannak újítások,nem a 16 átigazolási frissítéssel...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 4., kedd 9:18

Akkor sokat er az egesz. :lol: istenem, de szar lett ez az egesz fifa, pedig mennyire szerettem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. október 4., kedd 9:16

Mindenkit kölcsönadnak,és midnneképp megnyered a kupát tudtommal :lol: Nem túl bonyolult.
És az se meglepő,hogy utáann nemm folyttatódik,NBAben is asszem az első szezonig volt sztori,utána sima játékoskarrier lett
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: soadroli » 2016. október 4., kedd 8:38

engem is kölcsönadtak, aztán visszatértem és megnyertem az FA-kupát a Hull City-vel :D Amúgy végeztem az első szezonnal, és elvileg ennyi volt a sztori mód. youtube-on is csak eddig van gameplay. azért többre számítottam.
Kép

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Drake » 2016. október 4., kedd 8:11

Sziasztok,lenne két kérdésem a journeyel kapcsolatban. Az első az,hogy a góllövőlistát hol találom meg?A második pedig az,hogy csak én voltam olyan béna,hogy kölcsön adtak,vagy ez mindenképp megtörtént volna? :D

Avatar
Aroninho
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 22:35
Kedvenc játékosaid: Rafael Van der Vaart, Bastian Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid >> MU, ETO, Roma

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Aroninho » 2016. október 3., hétfő 18:51

Tudtok valami jó leírást, ahol gamepadra szabottan le vannak írva az alap trükkök is? Vagy ezt nem szedte össze így senki külön, mindig csak a játékból a beállítások menüből?
Köszi előre is :)

nagchampa
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. november 18., szerda 22:33
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Pool

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nagchampa » 2016. október 1., szombat 14:18

Szevasztok!
Érdeklődnék, hogy valaki találkozott-e már hasonló problémával: már a fifa 15-nél jelen volt a dolog (16-tal nem játszottam), most a 17-tel sem tudok szimpla passzt adni, ha felfelé és jobbra akarom továbbadni a labdát. Kiugratás, lövés, ívelés minden megy vele abba az irányba, az egyszerű passz viszont nem. Billentyűzettel nincs gond, nem ragad le, mikor ez jelentkezik, settingsben már sokszor néztem, hogy nem állítottam-e félre valamit, de ott nem találok problémát.
Minden más irány-kombó-passz működik, kivéve ha egyszerre nyomom a felfele és a jobbra nyilat.
Van rá valami megoldás?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2016. október 1., szombat 13:26

Szintén zenész, a demó nem indult, mert az Intel frissítése nem volt megfelelő, frissítés után sem, majd az NVIDIA kezdett kötekedni, töröltem a játékot. Kistesóm felrakta 3 napra rá, működik, csak kicsit laggol. :mrgreen:
GeForce 610M, Intel® HD Graphics 4000, szóval elég régi. Amúgy a CS:GO is simán ment anno, valamelyik nap teszteltem botok ellen, be volt eléggé lassulva a tökéleteshez képest, korábban akkor volt ilyen probléma, amikor töltő nélkül nyomtam, vagy kihúzódott véletlenül (laptop), most csak töltővel működik, mert eléggé szar állapotban van már aksi, be sem kapcsol, ha nincs áram alatt. Létezik, hogy akkumulátor csere után nem lesz ilyen probléma?
ASUS K55V
CPU: Intel® Core™ i3-3110M Processor, 2.40 GHz
ODD: DVD Sup.MTI.
HDD: 750GB
Memory: 6GB
OS: Free DOS
Video: NVidia GeForce 610M 2GB
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. október 1., szombat 13:07

na igen. egy normális világban a gépnek magától kéne tudnia mikor használja a dedikált és mikor az integrált videókártyát.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég