FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BH710 » 2016. október 9., vasárnap 8:08

Én is a Poollal kezdtem,3.szezonra a csapatom:kairus-clyne,marquinhos,alderweireld,Alex sandro-matuidi,DS,turan-dahoud-martial,lacazette

Donnarumma a kupákban véd,nálam 81-és és fejlődik. Kölcsönben van meg tielemanns és pár fiatal tehetség.jott Predator matuidi csereje egyenlőre.
Nekem a kivaros taktika jött be eddig.turelem és passzolgatas támadásnal,védekezésben pedig alderweireld egy betonfal,nem nagyon mennek át rajta.

tetszik,viszont a beadasokat nehezen vedekezem le

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. október 9., vasárnap 1:05

Be lehet nyomni ugye, hogy a valós forma alapján legyenek megítélve a játékosok. Higu 91-es :lol: :lol: :lol: :lol: Nem akartam elhinni.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2016. október 9., vasárnap 0:31

Szerintem kicsit "elpesesedett" az új rész.... ennek nem túlzottan örülök. Főleg a játékosok mozgásai változtak meg, változtak a lövések... fura lett az egész nem tudom megmondani mi a konkrét bajom vele, de eddig nem tetszik annyira mint a 16 :(
A szabadrúgások újragondolásának viszont örülök.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. október 8., szombat 12:28

MesQueUnClub írta:Itt nem működik az h kölcsön adod es akkor utána normálisan fejlődik?
alapból nem, de donnarummánál nem.

igazából nem tudom h ez amiatt van h tört játék és jóval a megjelenés előtt szedtem le de vannak érdekességek.
pl varanenak lejár a szerződése 5hónap múlva, tehát tehetsz neki ajánlatot és akk nyáron csatlakozik. én tettem, és semmi válasz se semmi, tettem kb 20x és úgy csinál a gép mintha semmi se történt vna. ez azért bosszantó. :D

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 8., szombat 11:47

Galacticos írta:Szerintem is kell a 3kp-s akiket annyira nem nyomnak el,mert szerintem a birok eddig ebben a fifaban a legengedekenyebbek.
En a poollal kezdtem, 3szezon alatt osszehoztam mar egy:
Oblak, clyne, umtiti, gimenez, shaw, xhaka, alli, renatosanchez, osamane dembele, coutinho, rashford.
Rashford es alli szerintem messze a legjobb fiatalok. De renatosanchez is nagyon jol lo, halilovic is nalam volt de ot nagyon elnyomtak. Dahoud is jo, es embolo. De rashford es alli messze a legjobbak.
Donnarumma elso szezonjaban 76os, es a 4.et kezdve is az, akarmennyit jatszatod. Ugyh ez sztem jo nagy faszsag, inkabb kapott volna 70es overallt kezdesnek es fejlodne.. Na mindegy.
Itt nem működik az h kölcsön adod es akkor utána normálisan fejlődik?
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. október 8., szombat 9:03

Szerintem is kell a 3kp-s akiket annyira nem nyomnak el,mert szerintem a birok eddig ebben a fifaban a legengedekenyebbek.
En a poollal kezdtem, 3szezon alatt osszehoztam mar egy:
Oblak, clyne, umtiti, gimenez, shaw, xhaka, alli, renatosanchez, osamane dembele, coutinho, rashford.
Rashford es alli szerintem messze a legjobb fiatalok. De renatosanchez is nagyon jol lo, halilovic is nalam volt de ot nagyon elnyomtak. Dahoud is jo, es embolo. De rashford es alli messze a legjobbak.
Donnarumma elso szezonjaban 76os, es a 4.et kezdve is az, akarmennyit jatszatod. Ugyh ez sztem jo nagy faszsag, inkabb kapott volna 70es overallt kezdesnek es fejlodne.. Na mindegy.

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BH710 » 2016. október 8., szombat 3:57

Caraway írta:Aki már elég sokat játszott, melyik csapat tűnik a legerősebbnek? Real, Barca, Bayern? És ezenkívűl melyik formáció?

Nekem a 4-3-1-2 jött be,erős fizikumu vkp-val és 2 gyors szelsovel. Matuidi,D.Suarez,Arda,előttük Dahoud csatárban pedig Martial és Lacazette

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2016. október 7., péntek 17:14

Aki már elég sokat játszott, melyik csapat tűnik a legerősebbnek? Real, Barca, Bayern? És ezenkívűl melyik formáció?

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2016. október 5., szerda 19:16

nem vittem meg vegig a journey-t, de tudom, hogy 1 szezonos. viszont ha belegondoltok, akkor mi ertelme lenne leszimulalni egy teljes karriert egyetlen egy fifaban? marmint mi ertelme lenne az o reszukrol persze....tehat gondolom jovore nem fogjuk ujrakezdeni, hanem folytatas fog jonni....ezzel is eladva plusz nem tudom hany db peldanyt...
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2016. október 5., szerda 18:29

Marci77 írta:De azért a menedzsermódon is javítottak az évek során,és most a játékoskarrieren is. Szóval ez így nem igaz,amit írtál.
A Journey-s csalódott ráeszmélésem után, miszerint kb. semmilyen beleszólásunk nincs a sztoriba, ráadásul a hármas választási lehetőségek kimenetelei se nagyon különböznek, gondoltam indítok egy játékoskarriert, az mindig fun.
De a nagy "javítások" közepette kikerült belőle a Game Face...valami bénán összeeszkábált játékos arccal pedig nem vágtam neki, így maradt a FUT és a Journey. A menedzser mód már nem vonz annyira.

Én még azt hiányolom, ami talán a 16-ban tűnt el, máig nem értem miért, mégpedig ami a Live vagy nem tudom melyik fülnél volt, hogy minden héten az aktuális nagyobb futball eseményeket lehetett újrajátszani in-game pontokért (amivel lehet venni a shopban dolgokat, nem jut eszembe a neve), a különböző nehézségi szinteknek megfelelően többet-kevesebbet kaptál. Pl. XY csapat 2-0-ra vezetett még a 70. percben, de Z fordított, lássuk, te is meg tudod-e csinálni. Szóval a nagy újítások között a már benne lévő jó - relatíve, nekem például tetsző - dolgokat meg kiveszik, pedig sok helyet szerintem nem foglal és a Game Face esetében dolgozni sem kell vele, csak egyszer megcsinálni és kész.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. október 4., kedd 19:58

mexes írta:
filatáska írta:Aki űzi a 17-et leírná, hogy melyik a leghatékonyabb taktika? LAbdatartás, támadás esetleg védekezésből kontra? A 16-ban nem ment igazán a támadó futball mivel 1v1ben nem nagyon tudtam mit kezdeni a labdás játkos lomhaságának köszönhetően. :D Ez ahogy észrevettem azért változott a 17-ben.
Egy jo taktika van. Rohadt turelmesnek lenni tamadasnal es vedekezesnel is...
Még én se tudok mondani jó taktikát. Annyi talán,hogy szögletet rövidre add be és ott próbáld elfejelni,vagy kicsiben legurítva második szándékból beadva,eddig egész jól bejöttek :D
Meg az vicces,hogy néha trükkös passzal könnyebb átpasszolnod az ellenfelet mint simával :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: mexes » 2016. október 4., kedd 19:33

filatáska írta:Aki űzi a 17-et leírná, hogy melyik a leghatékonyabb taktika? LAbdatartás, támadás esetleg védekezésből kontra? A 16-ban nem ment igazán a támadó futball mivel 1v1ben nem nagyon tudtam mit kezdeni a labdás játkos lomhaságának köszönhetően. :D Ez ahogy észrevettem azért változott a 17-ben.
Egy jo taktika van. Rohadt turelmesnek lenni tamadasnal es vedekezesnel is...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 4., kedd 19:02

Marci77 írta:
Kerlon írta: Őszintén szólva kb a fifa 2010 volt az, ami már semmi újat nem adott single playerben. Dög unalmasak lettek ezek a játékok.
Azért nem adott sok újat,mert sokkal többen nyomják online,az a fő profil,és nincs is azzal baj. FUT a lényeg,meg azután a Pro Clubs. De azért a menedzsermódon is javítottak az évek során,és most a játékoskarrieren is. Szóval ez így nem igaz,amit írtál. Annyir arészletes meg sose lesz mitn egy FM,de ezzel nincs si nagy baj
Akkor úgy írom, hogy nekem nem adott túl sok újat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: filatáska » 2016. október 4., kedd 18:53

Aki űzi a 17-et leírná, hogy melyik a leghatékonyabb taktika? LAbdatartás, támadás esetleg védekezésből kontra? A 16-ban nem ment igazán a támadó futball mivel 1v1ben nem nagyon tudtam mit kezdeni a labdás játkos lomhaságának köszönhetően. :D Ez ahogy észrevettem azért változott a 17-ben.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. október 4., kedd 18:48

Kerlon írta: Őszintén szólva kb a fifa 2010 volt az, ami már semmi újat nem adott single playerben. Dög unalmasak lettek ezek a játékok.
Azért nem adott sok újat,mert sokkal többen nyomják online,az a fő profil,és nincs is azzal baj. FUT a lényeg,meg azután a Pro Clubs. De azért a menedzsermódon is javítottak az évek során,és most a játékoskarrieren is. Szóval ez így nem igaz,amit írtál. Annyir arészletes meg sose lesz mitn egy FM,de ezzel nincs si nagy baj
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 4., kedd 18:41

Zsombor írta:Elég paradox, hogy valaki azt mondja kinőtt egy adott típusú játékból, aztán közben meg egy másikban kaszabolja az embereket. De nekem aztán teljesen mindegy, mindenki azt csinál amit akar.
Csak mondom kicsit vicces, hogy valaki ki se próbált egy játékot, aztán az alapján ítéli meg.
Utolsó sorral nem tudok vitatkozni, de pl. szerintem egy egyszerű szimulátornál sokkal jobb kikapcsolódás egy normális történetre felhúzott szerepjáték, komoly látvány világgal és stb-vel. Én sem láttam az új fifát, sőt 2013 óta egyet se, előtte volt pár újítás, de semmi új élményt nem adott. Igaz mára nem játszom semmivel se, de nálam így volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. október 4., kedd 17:07

Elég paradox, hogy valaki azt mondja kinőtt egy adott típusú játékból, aztán közben meg egy másikban kaszabolja az embereket. De nekem aztán teljesen mindegy, mindenki azt csinál amit akar.
Csak mondom kicsit vicces, hogy valaki ki se próbált egy játékot, aztán az alapján ítéli meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 4., kedd 17:07

Remy írta:Nem,meg velemenyem sem lehet. :kivagyhe:
Lehetne, ha releváns lenne a FIFA17 kapcsán, de nem az. Panaszkodsz, hogy sehova nem megy a FIFA évek óta, most van egy csomó újítás a 17-ben, de mégis fikázod. Szóval lehet véleményed, csak ne lepődj meg, ha leütik a magas labdát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 4., kedd 17:05

Nem,meg velemenyem sem lehet. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 4., kedd 16:53

Zsombor írta:Csak az a vicces Remy, hogy azt mondod kinőttél belőle, miközben pörgeted az AC-eket és nyálcsorgatva várod az új képregényfilmeket.
És nem nőhet ki kifejezetten egy műfajból? Őszintén szólva kb a fifa 2010 volt az, ami már semmi újat nem adott single playerben. Dög unalmasak lettek ezek a játékok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég