Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 23:19

morientes írta:Az,hogy nem elég tökös,nem arra értettem,hogy mekkora gólokat rúg.Arra értettem,hogy itt,amikor a média árgus szemmel figyel szinte mindenkit,pláne egy sztárigazolást,akkor tudja e hozni magát.Honnan tudom hogy nem fogja?Nem tudom.De nagypénzbe mernék azért fogadni,hogy nem lesz az a világmegváltóüberplaya,nem lesz az a lebprulokelötted futballisten,mert naggyából fel tudom mérni az embereket,és ehhez bizony szerintem kevés.Kiváló labdarúgó,nem kérdés,de az viszont;amit a legtöbb ember vár,az nincs meg benne,azt hiszem.Ès akkor majd jön a nyafogás,meg a fanyalgás...de engem nem érdekel,jön oszt majd megmutatja.Csak már jönne,vagy maradna,mert ez már lassan hosszabb story lesz mint egy brazil szappanopera...
Ami meg Messit illeti,egyrészt nem egy katwgória Bale-el,bármennyire is nem szimpi,másrészt meg aki egy megaklubnak tud vezényelni,na annak van töke igazán...

Ilyen a foci.....én ezt neymarról érzem,egy túlsztárolt ember.....de ettől még lehet igazad,és bale lehet nem válik be,de ez annyira sanszos,mint bárki másnál......hiába brit,nézd meg milyen megoldásai vannak,hát ha brazil lenne és a receifében nyomná,itt sokan a föcskéjükre hímeztetnék anyuval a nevét.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 23:15

Hát bármilyen szomorú is kimondani, de RMCF el értek egyet.
Miért szomorú velem egyetérteni? :mrgreen: :mrgreen: elárultál. :mrgreen: :mrgreen:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 6., kedd 23:13

Az,hogy nem elég tökös,nem arra értettem,hogy mekkora gólokat rúg.Arra értettem,hogy itt,amikor a média árgus szemmel figyel szinte mindenkit,pláne egy sztárigazolást,akkor tudja e hozni magát.Honnan tudom hogy nem fogja?Nem tudom.De nagypénzbe mernék azért fogadni,hogy nem lesz az a világmegváltóüberplaya,nem lesz az a lebprulokelötted futballisten,mert naggyából fel tudom mérni az embereket,és ehhez bizony szerintem kevés.Kiváló labdarúgó,nem kérdés,de az viszont;amit a legtöbb ember vár,az nincs meg benne,azt hiszem.Ès akkor majd jön a nyafogás,meg a fanyalgás...de engem nem érdekel,jön oszt majd megmutatja.Csak már jönne,vagy maradna,mert ez már lassan hosszabb story lesz mint egy brazil szappanopera...
Ami meg Messit illeti,egyrészt nem egy katwgória Bale-el,bármennyire is nem szimpi,másrészt meg aki egy megaklubnak tud vezényelni,na annak van töke igazán...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. augusztus 6., kedd 23:10

morientes írta:Én nem Neymaroztam,ahogy az előttem szóló sem.Meg Lucas Mourat se hoztam fel.Elmondtam a véleményem.Nem Neymart hypolja fel a média,mostanság,hanem pont Balet.Már lassan a vízcsapból is ő folyik.A Marca,az AS meg a brit szennylapok csak róla szólnak.Pedig nem brazil,hanem brit.
De mondok valamit.Sose lesz ő nagy futballista.Sose lesz ő legenda.Mert nincs hozzá töke.Ez a szomorú igazság.
Hát bármilyen szomorú is kimondani, de RMCF el értek egyet. Amit ez az ember a tavalyi szezonban lehozott az emberfeletti, Neymar ennek a felét tette le a Santosban, egy brazil ligában...ami olyan messze van a PL től mint a mennyei bajnokság a bundesligától. Ellenben már a következő 6 aranylabdát a youtube videóira odaadták.
A médiáról meg annyit, hogy ha nincs ez az átigazolási mizzéria Baleről max 2-3 cikk jelent volna meg, Neymar meg már két éve folyamat cikk, legyen akár szó egy új góljáról, facefotójáról, átigazolási vágyáról, tövig nyalásáról stb.
Hogy leganda lesz-e, vagy csak megmarad egy kimondottan jó játékosnak ezt a jővő eldönti, de jelen esetben én többet látok benne, többre fogja vinni, mint Neymar, főleg ha a Realba igazol idén.

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. augusztus 6., kedd 23:04

De mondok valamit.Sose lesz ő nagy futballista.Sose lesz ő legenda.
Erre nagy pénzben azért ne fogadj, tehetségtelen labdarúgók nem kapnak PL legjobbja címet még ebben a kapitalista világban sem :x

Mert nincs hozzá töke.Ez a szomorú igazság.
Ezt nem értem, de kíváncsi lennék a jelenlegi tökösök névsorára :mrgreen:

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ewr » 2013. augusztus 6., kedd 23:01

morientes írta:De mondok valamit.Sose lesz ő nagy futballista.Sose lesz ő legenda.Mert nincs hozzá töke.Ez a szomorú igazság.
Azért nem kéne átesni a ló túloldalára. Már most nagy futballista. Ez vitathatatlan. És még csak 24 éves, hatalmas potenciállal. Remélem még a héten elhozzuk és véget ér ez az egész szappanopera körülötte.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 22:55

morientes írta:
ne neymarozzatok mert a hajamat tépem ki attól a túlfújt alaktól(tényleg jó,
Én nem Neymaroztam,ahogy az előttem szóló sem.Meg Lucas Mourat se hoztam fel.Elmondtam a véleményem.Nem Neymart hypolja fel a média,mostanság,hanem pont Balet.Már lassan a vízcsapból is ő folyik.A Marca,az AS meg a brit szennylapok csak róla szólnak.Pedig nem brazil,hanem brit.
De mondok valamit.Sose lesz ő nagy futballista.Sose lesz ő legenda.Mert nincs hozzá töke.Ez a szomorú igazság.
Lehet nincsen töke,de akkor az milyen pi*na aki megtolja balkötőből,majd 28ról begyomrozza a keresztpipába mindössze azért mert éppen ráért és adtak rá egy walesi mezt?

:hmmm: az nem pi*na volt....az t*k volt...mégpedig eléggé négeres :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. augusztus 6., kedd 22:55

Sose lesz ő nagy futballista.Sose lesz ő legenda.Mert nincs hozzá töke.Ez a szomorú igazság.
Pár év múlva visszatérhetünk erre B-)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 6., kedd 22:52

morientes írta:Mert nincs hozzá töke.Ez a szomorú igazság.
mert messi olyan tökös?
egy jó marketinges csapattal bárki, bármi népszerű lesz. mert mindent belehet adagolni a nézőknek, csak az a kérdés hogy milyen tálalással, ha úgy mint a barca akkor még azt is kitudnák magyarázni hogy ők is meghívták annó a szőke csajt benzemáék után és még akkor sem volt 18.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 6., kedd 22:46

ne neymarozzatok mert a hajamat tépem ki attól a túlfújt alaktól(tényleg jó,
Én nem Neymaroztam,ahogy az előttem szóló sem.Meg Lucas Mourat se hoztam fel.Elmondtam a véleményem.Nem Neymart hypolja fel a média,mostanság,hanem pont Balet.Már lassan a vízcsapból is ő folyik.A Marca,az AS meg a brit szennylapok csak róla szólnak.Pedig nem brazil,hanem brit.
De mondok valamit.Sose lesz ő nagy futballista.Sose lesz ő legenda.Mert nincs hozzá töke.Ez a szomorú igazság.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. augusztus 6., kedd 22:32

RMCF Adom az egészet , igyál valamit :agree: :agree:

illetve azt nem is tudtam, hogy RobiCarlos egy állatnak indult , pedig én már viszonylag öreg motoros vagyok... B-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 22:08

na de most 100 millióért hozni egy olyan embert, akinek egyáltalán nem az a fajta játék az erőssége, amit most ancelotti próbál gyakoroltatni a srácokkal, hát nem tudom, nekem nagyon nem adja


Adom.Párszor leírtam már én is.De egyszerùen ez kell a nèpnek.És a népakarat,szent.Ha meg ne aggy' isten nem válna be,akkor ugyan az a nép,hörögne hogy kidobtak ennyi pénzt,hiába...ezért ha már jön,remélem sikertörténet lesz.
Miért kinek az az erőssége? Van olyan támadó? anno ha valaki megvette batistutát akkor azt nézte hogy a fülén megáll e a labda? Nem állt meg,csak a hálóban.....elhozták ronaldót 85 milláért - őrá is azt aggatták hogy a sebességéből él,aztán itt még jobb lett mint angliában(és mennyire érett a játéka évről évre egyre jobb)......jött roby cé(1996) akit akkor egy állatnak tartottak akire azt mondták nem szabad a pályára engedni ilyen alakot,aztán minden idők legjobb bal bekkje lett.......jött rvn aki állítólag nem is tud focizni,mert aki ezt mondja az max görkorcsolya versenyt nézett aztán olyan gólokat vert isiásszal és övsömörrel,dupla tyúkszemmel,hólyaghuruttal,köszvénynel és lumbágóval öregen hogy arról koldultak az ellenfelek..egyet kérek:csak ne neymarozzatok mert a hajamat tépem ki attól a túlfújt alaktól(tényleg jó,de fele annyira mint hiszik).
Mi a probléma a walesivel? Hogy jobb volt mindenkinél? Vagy mi? Hogy erős,gyors,hatékony,univerzális,mindenre jól használható(ha kell hot dogot süt,ha kell aranyeret kezel).....mitől van az hogy egy hozzá képest semmilyen lucast meg itt istenítenek úgy hogy a hányás kerülget ha olvasom holott egy tehetség max,semmi több? Hát a cipőjét nem boxolhatná a walesinek. Mert az brazil...ez meg brit...ezek előítéletek,az meg nem jó ómen.Én sem szeretem a briteket,de azért szemem még van.....még ha hályogos is. azért álljunk már meg,az ára túlzás,én sem venném meg 100 ért,ez tuti.....de azért ez a leminősítés durva,a tavalyi év legjobbjáról beszélünk,aki egy szaros th -t vitt a hátán,aki baxta a mu-t az arsenalt meg aki ellen nevezték mindenkit........és ha ő futóember,mert ennyi jött le azoknak akik egyébként nem is látták még játszani,azoknak gondolom hogy maradona csak egy drogos volt,platini csak úgy tudott gólt lőni ha arconada bevédte,hugo sanchez csak akkor lőtt gólt ha a gólvonalra pattant.
Aha.......én nem azt mondom hogy bale lesz új egyhelyben táncoló a meze alá labdát dugó,hátán megállító de semmire sem haladó neo sztár.....mert nem lesz,ez látjuk,nem lesz ő soha olyan mint denilson....de jelenleg amit mutat,az messze többet érdemel mint ami itt megy ellene......vagy a megítélése,az eléggé fura.
Ha jön,lehet bukunk vele,mint bárkivel,illarra vagy Casemiro vagy Carvajal....bárki bukhat,ezt nem tudhatod,de azt hogy ez a fószer nem az egyik legjobb jelenleg,azt mondani,az eléggé bátor kijelentés.

Bocs,mert nem akarok bale-ezni,mert ha szar lesz akkor innen kotródnom kell,de azért egy kicsit is lehetne jobban elismerni,mert sokkal több ő mint egyszerű futó ember,vagy aki belebikáz a labdába azt vagy gól vagy nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8430
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 6., kedd 18:38

azért ezt sztem is Ribéry nyeri, tavaly Iniesta nyerte meg ezt a díjat, szóval itt van esélye a többieknek

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 6., kedd 18:31

BBeno írta:vágom hogy ez nem az de ezt csutkára az uefa adja. már ezzel is példáloznék hogy miért is kell már most emgkapnia messinek.:
egy kis baki...
Hirtelen nem esett le, de nagyot koppant :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 6., kedd 18:28

Géci írta:
BBeno írta:nem tudom minek húzzák a másik kettő agyát. adják oda már most a tudjuk kinek és akkor nincs igazulás ribery részéről. Ronci biztos nem izgul. ő már nagyon jól tudja mi folyik itt.
Az a Messi labda :roll: :lol: ... Ne keverd :D . Ezt még behúzza Ribery. Én csak azt nem vágom, hogy akkor ennyi erővel miért nem Swein vagy Müller. Nekem ez a Ribery annyira 1 túl hypolt valaki, hogy borzasztó... Annyi tetszik, benne, hogy nála nincs elvesztett labda és fut annyit mint a güzü + van pár assist. Bár múltkor valaki irt itt fúrumon 1 olyat, hogy CR csak 1 lépéssel jobb tőle. Szóval lehet én vagyok a butus :lol:
vágom hogy ez nem az de ezt csutkára az uefa adja. már ezzel is példáloznék hogy miért is kell már most emgkapnia messinek.:
egy kis baki...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 6., kedd 18:25

BBeno írta:nem tudom minek húzzák a másik kettő agyát. adják oda már most a tudjuk kinek és akkor nincs igazulás ribery részéről. Ronci biztos nem izgul. ő már nagyon jól tudja mi folyik itt.
Az a Messi labda :roll: :lol: ... Ne keverd :D . Ezt még behúzza Ribery. Én csak azt nem vágom, hogy akkor ennyi erővel miért nem Swein vagy Müller. Nekem ez a Ribery annyira 1 túl hypolt valaki, hogy borzasztó... Annyi tetszik, benne, hogy nála nincs elvesztett labda és fut annyit mint a güzü + van pár assist. Bár múltkor valaki irt itt fúrumon 1 olyat, hogy CR csak 1 lépéssel jobb tőle. Szóval lehet én vagyok a butus :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 6., kedd 18:24

Robben mindössze 980 percet játszott a Bundesligában úgyhogy ő érthető miért nincs ott. 16 meccsen tudott pályára lépni. hiába játszott nagyot a barca és a bvb ellen.


SChweini viszont ott lehetne.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 6., kedd 18:23

na de most 100 millióért hozni egy olyan embert, akinek egyáltalán nem az a fajta játék az erőssége, amit most ancelotti próbál gyakoroltatni a srácokkal, hát nem tudom, nekem nagyon nem adja
Adom.Párszor leírtam már én is.De egyszerùen ez kell a nèpnek.És a népakarat,szent.Ha meg ne aggy' isten nem válna be,akkor ugyan az a nép,hörögne hogy kidobtak ennyi pénzt,hiába...ezért ha már jön,remélem sikertörténet lesz.

Ami meg Zidanet illeti,lehet hogy ő némelyeknél isten(nálam is benne van a top 5-be)de korántsem tévedhetetlen.Giroudrol is azt mondta,hogy az új Henry aután kiderült hogy nagyon nem.De remélem most nem téved a marsielles-i macho :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 6., kedd 18:21

'shutterisland írta:ez a videói is megerősít abban, hogy full cr klón az egész ember. :ozil:
Egyet értek.

Amennyiszer látom ennek az embernek a góljait annál jobban meggyőz. :)

Brutális.... angliában CR sem hozott ennél különb szezont mint Bale idén. Szerintem nagy vétel lenne csak azért próbáljuk három számjegy alatt tartani az árát milliókban :)
messi, ronaldo és ribery a 3 jelölt az uefa év játékosa díjra.
augusztus 28-án osztják ki a díjat.
Miért nem Robben?
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 6., kedd 18:19

'shutterisland írta:
Messi, Cristiano Ronaldo and Ribery are shortlisted for the 2012/13 UEFA Player Of The Year Award. Winner will be decided on 28th August.


messi, ronaldo és ribery a 3 jelölt az uefa év játékosa díjra.
augusztus 28-án osztják ki a díjat.
nem tudom minek húzzák a másik kettő agyát. adják oda már most a tudjuk kinek és akkor nincs igazulás ribery részéről. Ronci biztos nem izgul. ő már nagyon jól tudja mi folyik itt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég