Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 6., kedd 18:31

BBeno írta:vágom hogy ez nem az de ezt csutkára az uefa adja. már ezzel is példáloznék hogy miért is kell már most emgkapnia messinek.:
egy kis baki...
Hirtelen nem esett le, de nagyot koppant :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 6., kedd 18:28

Géci írta:
BBeno írta:nem tudom minek húzzák a másik kettő agyát. adják oda már most a tudjuk kinek és akkor nincs igazulás ribery részéről. Ronci biztos nem izgul. ő már nagyon jól tudja mi folyik itt.
Az a Messi labda :roll: :lol: ... Ne keverd :D . Ezt még behúzza Ribery. Én csak azt nem vágom, hogy akkor ennyi erővel miért nem Swein vagy Müller. Nekem ez a Ribery annyira 1 túl hypolt valaki, hogy borzasztó... Annyi tetszik, benne, hogy nála nincs elvesztett labda és fut annyit mint a güzü + van pár assist. Bár múltkor valaki irt itt fúrumon 1 olyat, hogy CR csak 1 lépéssel jobb tőle. Szóval lehet én vagyok a butus :lol:
vágom hogy ez nem az de ezt csutkára az uefa adja. már ezzel is példáloznék hogy miért is kell már most emgkapnia messinek.:
egy kis baki...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 6., kedd 18:25

BBeno írta:nem tudom minek húzzák a másik kettő agyát. adják oda már most a tudjuk kinek és akkor nincs igazulás ribery részéről. Ronci biztos nem izgul. ő már nagyon jól tudja mi folyik itt.
Az a Messi labda :roll: :lol: ... Ne keverd :D . Ezt még behúzza Ribery. Én csak azt nem vágom, hogy akkor ennyi erővel miért nem Swein vagy Müller. Nekem ez a Ribery annyira 1 túl hypolt valaki, hogy borzasztó... Annyi tetszik, benne, hogy nála nincs elvesztett labda és fut annyit mint a güzü + van pár assist. Bár múltkor valaki irt itt fúrumon 1 olyat, hogy CR csak 1 lépéssel jobb tőle. Szóval lehet én vagyok a butus :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 6., kedd 18:24

Robben mindössze 980 percet játszott a Bundesligában úgyhogy ő érthető miért nincs ott. 16 meccsen tudott pályára lépni. hiába játszott nagyot a barca és a bvb ellen.


SChweini viszont ott lehetne.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 6., kedd 18:23

na de most 100 millióért hozni egy olyan embert, akinek egyáltalán nem az a fajta játék az erőssége, amit most ancelotti próbál gyakoroltatni a srácokkal, hát nem tudom, nekem nagyon nem adja
Adom.Párszor leírtam már én is.De egyszerùen ez kell a nèpnek.És a népakarat,szent.Ha meg ne aggy' isten nem válna be,akkor ugyan az a nép,hörögne hogy kidobtak ennyi pénzt,hiába...ezért ha már jön,remélem sikertörténet lesz.

Ami meg Zidanet illeti,lehet hogy ő némelyeknél isten(nálam is benne van a top 5-be)de korántsem tévedhetetlen.Giroudrol is azt mondta,hogy az új Henry aután kiderült hogy nagyon nem.De remélem most nem téved a marsielles-i macho :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 6., kedd 18:21

'shutterisland írta:ez a videói is megerősít abban, hogy full cr klón az egész ember. :ozil:
Egyet értek.

Amennyiszer látom ennek az embernek a góljait annál jobban meggyőz. :)

Brutális.... angliában CR sem hozott ennél különb szezont mint Bale idén. Szerintem nagy vétel lenne csak azért próbáljuk három számjegy alatt tartani az árát milliókban :)
messi, ronaldo és ribery a 3 jelölt az uefa év játékosa díjra.
augusztus 28-án osztják ki a díjat.
Miért nem Robben?
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 6., kedd 18:19

'shutterisland írta:
Messi, Cristiano Ronaldo and Ribery are shortlisted for the 2012/13 UEFA Player Of The Year Award. Winner will be decided on 28th August.


messi, ronaldo és ribery a 3 jelölt az uefa év játékosa díjra.
augusztus 28-án osztják ki a díjat.
nem tudom minek húzzák a másik kettő agyát. adják oda már most a tudjuk kinek és akkor nincs igazulás ribery részéről. Ronci biztos nem izgul. ő már nagyon jól tudja mi folyik itt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 6., kedd 18:16

Messi, Cristiano Ronaldo and Ribery are shortlisted for the 2012/13 UEFA Player Of The Year Award. Winner will be decided on 28th August.


messi, ronaldo és ribery a 3 jelölt az uefa év játékosa díjra.
augusztus 28-án osztják ki a díjat.

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. augusztus 6., kedd 18:12

Úszómester írta:
Guti.HaZ. írta:Ha van lehetőség a kontrára és jól megy, akkor mit vártok, vegyék vissza és lassítsák le csak azért, mert kontra? Ne legyünk már idióták. Ha van rá sansz, végig kell vinni aztán azzal a lendülettel lehet menni ünnepelni a szögletzászlóhoz.
gondolom mások se azt akarják hogy ha van lehetőség kontrára akkor is passzoljunk 100-at amíg a félpályáig érünk mint a barca hanem hogy ne arra épüljön a játék mint mou-nál
Azon agonizálnak itt sokan, hogy kontrából lőttek gólokat az előszezonban. Én erre válaszoltam. Nem arra, hogy erre épüljön-e a játékunk, vagy sem. Mert az egyértelmű. Félreérthető volt, kellett volna idéznem.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 18:07

Wertz írta:
kovacspeter írta:Elkezdtük törleszteni a hatalmas adósságainak, azt kellene folytatni, nem pedig szórni az ablakon a pénzt.
Itt vált teljesen feleslegessé számomra a vitánk, aki ilyet ír azzal felesleges pénzügyi témáról vitázni. Én itt lezártam az egész témát

L sainz tette tönkre a klubot anyagilag,nem a klub nem volt önfenntartó.2000ben a nagy anyagi problémák közepette,a csapat összefogott, abl siker sokat lendített és kijöttek a csődközeli helyzetből.....majd két hónap múlva ott volt perez is még bónusznak.

Nem kell ezen rágódnod,a klub nagyon jól termel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 6., kedd 17:53

kovacspeter írta:Örülök neki. És a véleményem továbbra is tartom. 1998-ban a Bernabeut el akartuk adni, odáig süllyedt a klub pénzügyileg... De a spanyol állam szerencsére megmentett minket a szégyentől. Nem akarom, hogy ez még egyszer előforduljon.
Ameddig Perez lesz az elnök ilyen problémával nem érdemes foglalkozni... Amúgy a Forbres vagy Fobres nem tudom, hogy kell irni, is azt álitja, hogy jó befektetés Bale leigazolása...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 6., kedd 17:48

Guti.HaZ. írta:Ha van lehetőség a kontrára és jól megy, akkor mit vártok, vegyék vissza és lassítsák le csak azért, mert kontra? Ne legyünk már idióták. Ha van rá sansz, végig kell vinni aztán azzal a lendülettel lehet menni ünnepelni a szögletzászlóhoz.
Viszonylag ritkán értek veled egyet, de ezt én is igy gondolom... :D Felkészülési meccseken is volt nem 1 kontra gól...
kovacspeter írta:Ahogy te is írod a spanyol gazdaság a béka segge alatt, erre Baleért 120 milliók röpködnek... Kérdem én miből? Elkezdtük törleszteni a hatalmas adósságainak, azt kellene folytatni, nem pedig szórni az ablakon a pénzt. Abszolút nincs is szükség a walesire.
A Real Madrid-nak óriási éves bevétele van és az egyik, ha nem a legmegbizhatóbb klub Spanyolországban ami magabiztosan törleszt és a bankok szivesebben adnak nekünk mint a lakosságnak akiknek viszont egyre kevesebb van + a kis csapatoknak is akik nem tudják visszafizetni, mert szinte semmi a mezeladásuk vagy a reklámjuk ahoz, hogy ilyen összegeket visszafizessenek és a játékos eladásból sem visszafizettek hanem inkább bátrabban vásároltak. Ezért van az, hogy sajnos egyre gyengébb lesz a szinvonal, mert mindenki eladja a legjobb játékosait + dupla annyi pénzt kapnak a játékosok máshol mint Spanyolországban, lásd most ott a Sevilla is eladta Negrédót meg Navast, de mi is megvettük a haldokló Malagától Isco-t, de meggyőződésem, hogy most a Real Sociedadnak is jól jött a lóvé, de talán volt is valami hir, hogy az álam vagy valamelyik bank benyúlt az Illarramendis pénzből x milliót, de nem akarok hülyeséget mondani, de rémlik valami ilyen... :kivagyhe:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. augusztus 6., kedd 17:45

amúgy a stadion felújítása nem úgy volt hogy most nyáron meg jövő nyáron lesz megcsinálva? vagy következő nyártól kezdődik?

kovacspeter
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kovacspeter » 2013. augusztus 6., kedd 17:43

Wertz írta:
kovacspeter írta:Elkezdtük törleszteni a hatalmas adósságainak, azt kellene folytatni, nem pedig szórni az ablakon a pénzt.
Itt vált teljesen feleslegessé számomra a vitánk, aki ilyet ír azzal felesleges pénzügyi témáról vitázni. Én itt lezártam az egész témát
Örülök neki. És a véleményem továbbra is tartom. 1998-ban a Bernabeut el akartuk adni, odáig süllyedt a klub pénzügyileg... De a spanyol állam szerencsére megmentett minket a szégyentől. Nem akarom, hogy ez még egyszer előforduljon.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 6., kedd 17:40

A "kontrazos" jatekot is lehet kulonvalasztani. Amit Mou csinalt az a legrosszabb volt, mivel csak azt eroltette. Kis csapatok ellen is csak azert mukodott, mert voltak olyan egyeni kepessegu jatekosok akik eldontottek a meccset. Viszont gondban voltunk izmosabb csapatok ellen akik bealltak bekkelni ellenunk.

Attol, h stilust valtunk meg boven benne van az, h adott szituban kontrazni kell. Ha peldaul labdat szerzunk a mi terfelunkon v tizenhatosunknal akkor valoszinuleg Modric, Casemiro v Isco biztos nem hatrafele fognak passzolni, hanem egybol inditani fogjak a gyors embereket...ilyenbol akar 4-5 is lehet egy meccsen...ettol meg nem lesz csak kontrazos egy csapat. Ez barmely stilusu csapatnal elofordul nem egyszer, h igy szereznek golt.
Azt viszont eltudom kepzelni, h lesz egy vedekezosebb taktikank ilyen Bayernek v Barcelona fele csapatok ellen, amelyen nagy szerepet kaphatnak a gyors szelsok(szelso hatvedek). A PSGnel is nagyabol ilyen taktikaval jatszott a Barca ellen, de a milannal is jatszott mar ilyent, pl. a MU ellen emlekezetes meccsen. Cafu, Serginho, Kaka, Seedorf megvoltak a gyors emberei ott is, és meg azt sem lehet mondani, h nezhetetlen lett volna.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. augusztus 6., kedd 17:38

Guti.HaZ. írta:Ha van lehetőség a kontrára és jól megy, akkor mit vártok, vegyék vissza és lassítsák le csak azért, mert kontra? Ne legyünk már idióták. Ha van rá sansz, végig kell vinni aztán azzal a lendülettel lehet menni ünnepelni a szögletzászlóhoz.
gondolom mások se azt akarják hogy ha van lehetőség kontrára akkor is passzoljunk 100-at amíg a félpályáig érünk mint a barca hanem hogy ne arra épüljön a játék mint mou-nál

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 6., kedd 17:37

kovacspeter írta:Elkezdtük törleszteni a hatalmas adósságainak, azt kellene folytatni, nem pedig szórni az ablakon a pénzt.
Itt vált teljesen feleslegessé számomra a vitánk, aki ilyet ír azzal felesleges pénzügyi témáról vitázni. Én itt lezártam az egész témát
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. augusztus 6., kedd 17:39-kor.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 6., kedd 17:35

Úszómester írta:Te gondolom személyesen értesültél a dolgokról ,és mi vagyunk a hülyék hogy elolvassuk a cikkeket.
Nem értesültem én semmiről. Egyszerűen tudom, hogy a dolgok szinte nem úgy történnek, ahogy azt a médiában megírják

és amúgy is minek higgyek el egy olyat dolgot amit csak ideböfögött?

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. augusztus 6., kedd 17:34

Ha van lehetőség a kontrára és jól megy, akkor mit vártok, vegyék vissza és lassítsák le csak azért, mert kontra? Ne legyünk már idióták. Ha van rá sansz, végig kell vinni aztán azzal a lendülettel lehet menni ünnepelni a szögletzászlóhoz.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

kovacspeter
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kovacspeter » 2013. augusztus 6., kedd 17:32

Pont ez az... Ezért kellene az a bizonyos szabály. Ahogy te is írod a spanyol gazdaság a béka segge alatt, erre Baleért 120 milliók röpködnek... Kérdem én miből? Elkezdtük törleszteni a hatalmas adósságainak, azt kellene folytatni, nem pedig szórni az ablakon a pénzt. Abszolút nincs is szükség a walesire.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég