Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 23., vasárnap 22:52

Borzalmasan szarok vagyunk. Én nem tudom mi történt Zidane-al a nyáron, de olyan kiszámítható, sablonos edző lett belőle, hogy szinte nem is ugyanaz az ember, mint tavaly.

A játékosok tüzelését most kiveszem a képletből, mert az idén is megvan, de tavaly az összes szar meccs után azt lehetett észre venni szemmel láthatóan, hogy folyamatosan alakítgatja, változtatja a csapatot annak érdekében, hogy jobban működjünk. Törekedett az egyensúlyra, a cseréi nagyon ültek, jókor, jó helyeken nyúlt bele nem egy meccsbe.

Ehhez képest idén még hazai pályán, meg úgy általában egy csapat ellen sem domináltunk. Tavaly ez nem így volt, hazai pályán bedaráltunk mindenkit. A BBC folyamatos erőlködését kell néznünk, akik meg jelen pillanatban ténylegesen adni tudnak a csapatnak egy kis pluszt, azok meg ülnek a padon. Ez a mai Isco-Lucas csere jól példázza ezt a dolgot. Bale vagy Benzema nem jöhet le, pedig előbbi ótvarszar volt egész meccsen, Benzema meg folyamatosan szürkült bele az egészbe.

Nincs még mindig kiforrott játékunk. Mindenből tudunk egy kicsit, de ez meg kevés. Persze nem októberre kell kész csapatnak lenni, de azért bő félév után már illene látszania az elképzelésnek. Így csak elpocsékoljuk az amúgy kiváló erőnlétünket a sok felesleges futkározással. Buta gólokat kapunk, elől meg mindenki ácsorog, semmi üresbe mozgás, vagy a labdás felé. A középpályán meg a sok támadó ösztönösen felfelé mozog, ezeket egy edzőnek látnia kell, és kordában kell tartania.

Félreértés ne essék, én bízom Zidane-ban, de egyszerűen nem értem a jelenlegi helyzetet. Miért fordult meg vele ennyire gyökeresen az egész? Az idei szezon szisztémája a tavalyinak teljesen az ellentéte. Miért nem korrigálja úgy a hibákat, ahogy tavaly?
A játék olyan volt, amilyen, a 3 pont megvan. Egy dolog viszont tetszett: Zidane edzőként viselkedett. Felmérte, hogy középen 1 óra alatt nem tudtuk megverni a Bilbao-t és mert változtatni. Volt több lehetőség. pl a sokak által hőn várt CR-Lucas csere és mehetett volna tovább középen az erőlködés, de meg merte húzni, hogy beáldozza a remekül játszó Iscot, és átáll 442-re. Ha már középen nem megy, akkor szélen hátha (addig is szélről voltunk veszélyesebbek). Nagy örömömre be is jött ez a húzás :agree:
Minden meccsen erre játszunk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. október 23., vasárnap 22:51

A játék olyan volt, amilyen, a 3 pont megvan. Egy dolog viszont tetszett: Zidane edzőként viselkedett. Felmérte, hogy középen 1 óra alatt nem tudtuk megverni a Bilbao-t és mert változtatni. Volt több lehetőség. pl a sokak által hőn várt CR-Lucas csere és mehetett volna tovább középen az erőlködés, de meg merte húzni, hogy beáldozza a remekül játszó Iscot, és átáll 442-re. Ha már középen nem megy, akkor szélen hátha (addig is szélről voltunk veszélyesebbek). Nagy örömömre be is jött ez a húzás :agree:

Viszont van egy olyan érzésem, hogy megint szopóágon vagyunk. Amíg a Barca végig verte a világot a 433-as felállással, addig mi ilyen olyan okokból le voltunk maradva, majd mikor berendezkedtünk mi is erre a játékra, akkorra elég sok csapat megtalálta és használja a megoldást ellene. Sajnos ebben eléggé megvan kötve ZZ keze, így ebből kell főzzön. Lesznek még itt nyögve nyelések, koppanások, de remélem Zizu egyre többet mer majd variálni.

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 23., vasárnap 22:45

Komplett csapat gyenge volt... 1-2 kivétellel. Van mit dolgozni még az idei játékon.

De inkább most mint tavasszal... 3 pont megvan ez a lényeg,

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 23., vasárnap 22:42

Tavasszal hengerelük ismét B-)
Merci Zizou!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. október 23., vasárnap 22:41

Hát ez valami kínkeserves volt...szerintem játékban egyre rosszabbak vagyunk...valamint a játékosok jó része formán kívül, vagy a betegszobában van...szerintem nagyon nem lesz így jó...
Bízom a szebb folytatásban!

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. október 19., szerda 11:37

ziro4vr írta:Asensio nagy spíler lesz, de vigyázni kell majd, hogy ne iscosodjon el. James folyton azt a benyomást kelti, minta 0,6x-os sebességgel nézném egy yt videón. Danilo nem tud labdát átvenni, manapság ilyen embereket kapnak fel Brazíliából.

Lucas meg Morata elég jó csereemberek, előbbi egyenesen tökéletes.

Ronaldo tetszett az elején, aztán a 3. gól környékén kattant el, hogy ja, neki még nincs.

Ezt így gondolom egy az egyben én magam is. :agree:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 19., szerda 10:38

elkepeszto mennyire frusztraltan jatszott, mintha nem is o jatszott volna.
Persze mert meg sosem játszott az életben sem flusztráltan :lol:
James szerintem jol jatszott,
Hát szerintem meg nem, az hogy meglátott három embert üresben, és oda tudta passzolni az meg nagyon messzi van a jo játéktól.
Benzema mar a Betis meccsen is jo volt, most is elegedett voltam vele, Bale viszont ennel joval tobbet tud.

Én nem voltam, kicsit megint az a nemesik jó érzésem volt, ellenben a walesi nekem tetszett, ő ezt tudja, meg is oldotta, de Benz ettől sokkal többet. Kicsit izzadságszagu volt tegnap.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. október 19., szerda 10:05

Sokat tényleg nem lehetett a meccsből tanulni, mert sok volt a fejetlenség. De ha már ennyire komolytalanra lett véve, akkor akár kezdhetett is volna 1-2 peremember. Például Nacho, Morata, Lucas, akár még Mariano és Casilla is kaphatott volna perceket. Formába lendülésre talán jó volt a BBC-nek, bár nem játszottak tegnap se valami nagyot.
Az pozitívum megint, hogy gyakorlatilag a kapuson kívül bárki képes gól lőni a csapatban.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. október 19., szerda 9:53

Nem lehetett kit berakni a kp.-ra ez volt a baj.
Jó volt ez.
A kötelező letudva játszottak azok is akik eddig kevesebbet.
Amikor megláttam a kezdőt már tudtam,hogy nem lesz csoda játék,de jó volt ez így.
Marcelo zavart engem,mert teljesen elfelejtett védekezni az utóbbi időben.
Olyan hibákat csinál helyezkedésben hogy sokszor csak lesek,ami a védekezést illeti. :lol:

C.Ronaldot meg tudjuk milyen ő ezen már nem fog változtatni.
Majd a hétvégén meg lehet bemegy neki minden.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 19., szerda 9:26

Nekem nem tetszett a csapat játéka. Így nem lehet felállni a pályára. A kezdőnkkel 433-at játszani képtelenség volt, teljesen szétszakadt a pálya. Úgy vertük volna az ellenfelet ahogy akarjuk egy normális kp-val. A széleket Danilo és Marcelo tartotta támadásban, előbbinek szerencsére ott volt Bale is. Védekezésben nem mindig értek vissza. Asensio ott nem jó, oké gólt lőtt, de látszott rajta hogy ott ő nem tud mit kezdeni, James meg még annyira se, szerintem fogalma sem volt sokszor milyen poszton is kell játszania. Egy egy támadásnál jól lehetett látni, mennyire egymást tapossák a 16 osban a támadók, a kp-n meg azok akiket oda bedobáltak. Játszottunk volna akkor egy 442-t, de nem. A védekezés sokszor borzalmasra sikerült, Kroos gyenge napot fogott ki, egy szerencsénk, hogy Varane meg jót, az 1v1-eket szépen hozta.
Mikor Morata beállt már éreztem, hogy ő fog gólt lőni és CR nem, semmi sem jött össze neki.
A meccs legjobbja nálam Varane lett, a legrosszabb meg Danilo. Kezdett belelendülni, aztán most megint lehozott egy ilyen meccset...
Hétvégén majd mehet Carvajal, Kova és Isco a kezdőbe. a BBC-t meghagynám kezdőnek.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. október 19., szerda 8:37

CR onzetlen volt, es bar adott ket golpasszt, es sokat volt jatekban (magahoz kepest), elkepeszto mennyire frusztraltan jatszott, mintha nem is o jatszott volna... ideges volt, hisztizett, csapkodott, meg a megszokottakhoz kepest is sokat duzzogott, meg sem lepodtem amikor elkattant es utanarugott a gyereknek, majd sargat kapott, de utana is csak magyarazott hogy az elso volt es fuck off. :(

Asensio nagyon penge volt, de vedekezesben nagyon keves volt, nem helyezkedett jol es konnyen elszakadt tole az embere. Ezen javitani kell.

Kroos pedig annyi labdat adott el ezen a meccsen, amennyit egesz eddigi karrierje soran osszesen... nem volt jo meccse, de meg igy sem lehet ra azt mondani hogy rossz volt.

James szerintem jol jatszott, erezheto, hogy segitenek neki, ha labdat kap, mar nem visszafele fordul hanem elore, es felvallalja az egyeni jatekot, illetve jol veszi eszre, hova kell forditani a jatekot. Hosszutavon azonban ez is keves lesz, mert Isco es Kovacic is eledezik, klasszis teljesitmeny kell hetrol hetre, ha valamelyik ott akar maradni a kezdoben. Varane es Pepe jol toltak, Danilo iszonyatosan kilog :( Carvajalnak nincs konkurenciaja gyakorlatilag, de tehermentesiteni igy jo lesz Danilo.
Benzema mar a Betis meccsen is jo volt, most is elegedett voltam vele, Bale viszont ennel joval tobbet tud. Most nem jatszott olyan agilisan, a golja viszont szep volt, jol csinalta.

Vazqeuz es Morata remekul alltak be, felporgettek a meccset:) es mindketto golt szerzett, le a kalappal!
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 19., szerda 8:09

Asensio nagy spíler lesz, de vigyázni kell majd, hogy ne iscosodjon el. James folyton azt a benyomást kelti, minta 0,6x-os sebességgel nézném egy yt videón. Danilo nem tud labsát átvenni, manapság ilyen embereket kapnak fel Brazíliából.

Lucas meg Morata elég jó csereemberek, előbbi egyenesen tökéletes.

Ronaldo tetszett az elején, aztán a 3. gól környékén kattant el, hogy ja, neki még nincs.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 19., szerda 7:12

Azért mennyire látszik, hogy micsoda különbség van a tényleg top játékos, meg a James, Danilo,vonulat között.
Eleve mondjuk a kp-ra Kroos mellé a Kova-Isco duot raktam volna a kezdőbe, na mindegy...
Ez a legia határozottan 0 pontal fogja befejezni a BL-t.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Puding » 2016. október 19., szerda 1:10

Én ilyet találtam:
30 Ryan Giggs
28 Cristiano Ronaldo
23 Lionel Messi
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

ronaldo1270
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. október 19., szerda 0:17

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ronaldo1270 » 2016. október 19., szerda 0:21

Aki nem látta volna a meccset:

https://www.youtube.com/watch?v=nhAtnXxvJbA

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 18., kedd 23:49

realistahuni írta:Ez igaz lehet?
Cristiano Ronaldo (28) is only 1 assist away from tying Giggs (29) as the player with the most assists in UCL history.
Selfish ?
Elvileg igen. Bár valahol 27et írnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. október 18., kedd 23:14

Ez igaz lehet?
Cristiano Ronaldo (28) is only 1 assist away from tying Giggs (29) as the player with the most assists in UCL history.
Selfish ?
Love football, hate antifa.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. október 18., kedd 22:57

Pont emiatt, hogy ennyire telhetetlen képes ennyi gólt lőni.
Úgy fel tudja magát baszni egy Legia ellen, mint más egy rangadón.


Benzema a világ legjobb csatára lenne, ha fele ekkora tűz lenne a fasziban a pályán.


De abban egyet kell, hogy értsek a többiekkel, hogy már nagyon megy kifelé.
Nem lesz itt 40 éves koráig játék, 34-5 körül sem lesz már.
Borzasztó lassú lett önmagához képest, s sajnos eddig sem a cselek technikai részével (főként), hanem a kivitelezésének sebességével tudta megverni az ellenfeleket.

Az meg már csak hab a tortán, hogy ahelyett hogy menne a társakhoz közel, egyérintős játékra próbál becsoszogni üresbe, hogy tegyék be neki a védő mögé...


KP így egyébként botrányos volt, simán lehetett volna ez a mérkőzés akár 8-4 vagy valami hasonló.
Ami azért nevetséges.

Danilo borzasztó gyenge, simán Nachot kéne nyomatni helyette.
Vazqueznek pedig illene több percet adni.
Moratanal pedig az az érzésem, ha kezdő lenne, akkor negyed ennyit se tudna hozzátenni a mérkőzésekhez, mint most tett csereként.
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 18., kedd 22:44

CRnel ezt minden szezonban felhozni. :lol: mintha nem ismerned. Mar lassan kifele megy, de meg mindig a szemelyisege a meglepo.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 18., kedd 22:40

donor írta:Alárendeli magát a csapatnak, 2 assisstot jegyez, hajt a végéig, próbálkozik, stb. Mennyi baromság... :hmmm:
Utánarúg az ellenfélnek, csapkod, hisztizik, mutogat a társaknak. Két gyenge szabadrúgás után azért is odaáll a harmadikhoz. Lefújás után egyből az öltözőbe vonul, egyedüli játékosként. Ez nem profi mentalitás, hanem kicsinyesség és gyerekesség. Persze ő ilyen, oké...de ebben a szezonban már nem először szalad el vele a ló érzésem szerint (Las Palmas).
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég