Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 19., szerda 18:35

Nem véletlen dolog az, hogy az utánpótlásban azért nem vagyunk rosszak. Mármint arra értem, hogy itt sem lenne rosszabb az alapanyag, mint pl a horvátoknál. Nem attól lesz vki jó futballista, hogy horvát vagy magyar.

Igazából az ez utáni lépcsőfokot nem tudják megugrani ezek a srácok, emiatt nincsenek jó focistáink a legmagasabb szinten. És ez bizony a magyar edzők hibája. Amíg ilyen Pinyő kaliberek vállalhatnak itt legálisan edzősködést, meg okoskodhatnak bele mindenbe, addig szerintem ne is várjunk csodát.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 19., szerda 16:51

ziro4vr írta:Hogy ti mekkora szemetek vagytok. És még nem is tévedtek sokat. :lol: :lol:
A sör-fél dolog betalált, ugye? De tudtam :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 19., szerda 16:38

Hogy ti mekkora szemetek vagytok. És még nem is tévedtek sokat. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 19., szerda 15:48

P. Krisz írta:
Realista24 írta: Illetve van és ismerek olyat, aki elhányja magát az egész magyar focitársadalomtól és soha nem akart profivá válni miattuk, inkább a megyében bohóckodik, mert ott jól érzi magát.
Ziro ? :mrgreen:
Lebukott :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. október 19., szerda 15:47

Realista24 írta: Illetve van és ismerek olyat, aki elhányja magát az egész magyar focitársadalomtól és soha nem akart profivá válni miattuk, inkább a megyében bohóckodik, mert ott jól érzi magát.
Ziro ? :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 19., szerda 15:39

Meg mert meccs után belefér 2 sör meg a fél :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 19., szerda 15:16

ikarus93 írta:
Realista24 írta:Megy a Modric live, a legfontosabb 2 mondat (nekem):

"Az a célom és a tervem, hogy a Real Madridból vonuljak vissza. Ez a hosszabbítás közelebb hozza ezt a célomat."
Mikor lesz nekünk magyaroknak egy Modricunk?
Kár hogy nem magyarnak született. :-(
Nem az a kérdés, hogy mikor lesz Modricunk, hanem az, hogy mikor lesz olyan faszán működő rendszerünk, mint mondjuk egy Dinamo Zágrábnak. Mert hidd el, hogy sok kivételes, fiatal játékos van Magyarországon, akiről azt sem tudjuk, hogy létezik. Illetve van és ismerek olyat, aki elhányja magát az egész magyar focitársadalomtól és soha nem akart profivá válni miattuk, inkább a megyében bohóckodik, mert ott jól érzi magát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. október 19., szerda 15:04

Realista24 írta:Megy a Modric live, a legfontosabb 2 mondat (nekem):

"Az a célom és a tervem, hogy a Real Madridból vonuljak vissza. Ez a hosszabbítás közelebb hozza ezt a célomat."
Mikor lesz nekünk magyaroknak egy Modricunk?
Kár hogy nem magyarnak született. :-(
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. október 19., szerda 13:57

Megy a Modric live, a legfontosabb 2 mondat (nekem):

"Az a célom és a tervem, hogy a Real Madridból vonuljak vissza. Ez a hosszabbítás közelebb hozza ezt a célomat."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. október 19., szerda 10:18

Remélem rá pár évre kibaszták a *csába a faszit. :lol:

Brutálisan szakmaitlanság egy ilyen kijelentés.
ZIDANE

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 19., szerda 10:16

Kercsó írta:
Juanma Trueba, AS' assistant director: "Modric is a slightly better version of Granero. Slightly"
:lol: jújkeci. :lol:
Ez azért 2012-ben is durva kijelentés volt
Ez történik mikor valaki gyógyszerre piál, ilyen hülyeségeket kezd el beszélni. :lol: :lol: :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. október 19., szerda 8:03

Én aztán baromira nem vagyok "szakértő", de amikor idejött és először megkapta a labdát azonnal leesett, hogy mekkora lehetőségek vannak benne, előtte keveset tudtam róla. Végig nem értettem, amikor legrosszabbigazolás volt, hogy mi alapján mondják róla. Vannak játékosok, akik amikor labdához érnek lehet látni, hogy erre születtek, Modric pont ilyen. És ehhez nem kell szakértőnek lenni. Egyetlen kérdés a kitartása, motiváltsága lehetett, de ez egy horvát játékosnál sose volt probléma.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 19., szerda 7:43

Juanma Trueba, AS' assistant director: "Modric is a slightly better version of Granero. Slightly"
:lol: jújkeci. :lol:
Ez azért 2012-ben is durva kijelentés volt
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 19., szerda 6:43

dannen írta:most, hogy hosszabbított a világ legjobb középpályása, emlékezzünk kicsit mit is írtak leigazolásakor:
Tomás Roncero, national buffoon, AS' editor in chief: "Beñat, Cazorla or Silva don't have a place at Madrid but Modric does. I tried to be positive but some things hurt"

Antón Meana, Radio Marca, in charge of Real Madrid information: "No fucking way I'd chose Modric over guel de las Cuevas"

Julio Maldonado, football "expert", AS: "I see some of you are starting to agree with me about Modric. He's not a midfielder worth of Real Madrid. Today he played good but then nothing"

Juanma Trueba, AS' assistant director: "Modric is a slightly better version of Granero. Slightly"

Sport: "A smokescreen of 42M to hide their embarrassments"
Parádésak. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 18., kedd 12:53

2020

:sziv:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 3., hétfő 12:17

Ursus írta:Köszi, ez korrekt összefoglalása volt és szerintem sem a stáb nyakába kell ezt most varrni, a rehab viszont tényleg aggasztó, ettől kicsit tartok is az ő esetében, az idein kívül még minimum 1 de inkább 2 szezon amit én még várnék tőle ezen a szinten.
Megfelelő pihentetessel siman van meg benne 2 világklasszis év. Csak ehhez az kellene hogy nelkule ne szenvedjünk a legkisebb csapatok ellen is. En bízom ezen a teren Kovacicban.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. október 3., hétfő 11:18

Köszi, ez korrekt összefoglalása volt és szerintem sem a stáb nyakába kell ezt most varrni, a rehab viszont tényleg aggasztó, ettől kicsit tartok is az ő esetében, az idein kívül még minimum 1 de inkább 2 szezon amit én még várnék tőle ezen a szinten.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 3., hétfő 7:31

Tuti csak egy kisebb porc levalas, arra szoktak mondani 3-4 hetet. Reméljük mindenesetre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: beneraul » 2016. október 3., hétfő 1:29

Hali!

Igazából nehéz pontosan meghatározni a hivatalos közlemények alapján, hogy mi van a térdével. Én csak olyan forrással találkoztam, ami porcsérülést említ, azonban egyik se részletezi, hogy csontvégi (üveg-) avagy csontközi (meniszkusz) porcról van-e szó. Egyik sem jobb a másiknál sokkal, de a rövid- és hosszú távú következményeik eléggé különböznek. Emlékeim szerint Mahamadou Diarrát 2008-ban meniszkuszsérülés ütötte ki végleg az elitből, pedig akkor fiatalabb volt, mint most Modric. De talán még az öreg Ruudnál is tette be az ajtót a végén. Luka esetében ezt azért tartom valószínűtlennek, mert a meniszkuszsérülés hamar bevérzik vagy felvizesedik, és feldagad az ember térde, nem nagyon tud vele futkozni se.

Sokkal esélyesebb, hogy lepattogott nála valamekkora üvegporc, amit a tegnapi artroszkópos műtét során egyszerűen kicsippentettek a térdéből, erre utal a viszonylag optimista egy hónapos jóslat is. Azt viszont nem tudjuk, hogy pontosan mekkora a letört darab, ez eléggé meghatározó a történetben. Egy ilyen sérülésnél én speciel a szakmai stáb szerepét kevésbé firtatnám (hacsak nem azokét az edzőkét évekre visszamenőleg, akik adott esetben agyonjátszatták), maximum akkor, ha nem lennének elég erősek Modric térd körüli izmai, de szerintem ezt a lábának a puszta látványa, illetve a korábbi sérülések miatt elvégzett eszméletlen mértékű izomerősítő torna nyomán is ki lehet zárni.

Itt valóban inkább a kora, az embertelen mennyiségű elvégzett munka, illetve a posztjával és szerepkörével járó rengeteg forgolódás, súlypontáthelyezés és oldalirányú erőhatás az, ami idáig vezetett. Ugyanakkor a stábnak abban lesz óriási felelőssége, hogy óramű pontossággal időzítsék a rehabilitációjának a fázisait, mert az kritikus lehet, hogy jókor és megfelelő mértékben terhelje újra a bal térdét, egyensúlya rendben legyen stb. Ellenkező esetben azt hiszem, lemondhatunk arról a váratlanfaktorról és dinamizmusról, ami eddig a játékában volt. Arról nem beszélve, hogy én a továbbiakban esélytelennek látom, hogy rendszeres pihentetés nélkül egészségesen lehúzzon egy teljes szezont ezen a szinten, mivel ezt a sérülést - főleg profi sportoló esetében - érdemben helyrehozni nem lehet, max. tünetmentesíteni hosszabb vagy rövidebb időre. De még egyszer: fogalmunk sincs, hogy mekkora az a darab, amit ki kellett operálni, ettől nagyon sok minden függ.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. október 2., vasárnap 9:28

Valaki aki jártas a témában Modric sérüléséről ( ha jól olvastam porc a térdben) tud írni? Ez most megint a szakmai stáb hibája vagy egy ilyen sérülés idővel, a porc kopása miatt előfordulhat?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég