Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 9:56

Realista24 írta:és nálam nem Bale kellene ahhoz, hogy tökéletes legyen.
Nálam sem. Hanem inkább Ő :)
Lehet idén még maga a játékos sem akarna jönni, de jövőre hozható lenne, és talán fele annyiért sem, mint Bale.
A 11-es mezszámhoz pedig addig nem nyúlnék :D
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 9:37

,ami ha szarja a gólokat senkit nem fog érdekelni,vagy akkor ne nézze a meccset csak hallgassa hogy gólszerző,gareth bale.
Látom nem sikerült megérteni, amit írtam. Szarok rá, ki hogyan játszik.
Egy dolgot akarok, hogy látványosan, szépen játszó Real Madrid épüljön. Ha nyerünk valamit az első évben, az csak hab lesz a tortán. Engem nem vigasztalna a gondolat, hogy Bale rúgott 30 gólt, ha ennek felét távolról, másik felét meg kontrából rúgta volna, úgy hogy Xabi ívelt egy nagyot, ő futott, aztán berobogott vele a hálóig.
Ez nem a Real Madrid, ez Anglia.

Az ehhez való emberek már bőven megvannak, elég végignézni a kereten. Nem tökéletes, de közel van hozzá, és nálam nem Bale kellene ahhoz, hogy tökéletes legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. augusztus 7., szerda 9:32

felborít mindent, amit eddig felépítettek Carlóék,
semmit nem építettek még,majd erre térjünk vissza jövőre inkább.

a gólöröme,a kinézete,a cipő mérete,a haja stb. mind külsőség,ami ha szarja a gólokat senkit nem fog érdekelni,vagy akkor ne nézze a meccset csak hallgassa hogy gólszerző,gareth bale.

most már remélem elhozzuk,pedig elsőnek én se értettem,de egyszerűen már komolyan furdal a kíváncsiság hogy mi lenne vele..

amitől félek hogy ronaldo azért húzza a szerződést,mert vár hogy mi lesz balel...és ha jön,nagyobb pénzért mint ő,akkor nem fog hosszabítani,de ez csak az én megérzésem...


szerk.amiért bemondta suarez az ultit szerintem vagy bale,vagy ő jönni fog.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. augusztus 7., szerda 9:22

ez egy elég erős jel is a vezetés részéről céronaldo felé, hogy nem vagy te olyan jó barátocskám, nem jutott fel veled a csapat a csúcsra, kevés voltál hozzá
sztem semmi ilyen jel nincs ebben.
lehetett volna itt 6 messi is, ha khedirára közben olyan feladat volt kiosztva, h ő érkezzen legtöbbet a kapu elé. vagy a szellemileg 0 arbeloa kavargat a jobbszélen. illetve mourinho leállokaztdzsalok a kapunk előtt taktikája vezetésnél...

egész egyszerűen arról van szó, h van egy bale, aki egy kurvanagy spíler, akárki akármit mond, a vezetőség pedig úgynézki, h rohadtul nem sajnálja rá a pénzt és tisztában vannak anyagi helyzetükkel.

többet és pláne ilyeneket ebbe sztem nem kell belemagyarázni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 9:20

cart írta:Nem bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá még egyszer. Elég nevetségesek vagytok, hogy minden szar miatt próbáltok belekötni Balebe. Ilyen szintű fikázást még életemben nem láttam sehol, kb Messi se kapott ennyit. Nézzétek már meg, hogy mit csináltok, tiszta vicc az egész.
Ti meg nevetségesek vagytok, mert mindenkibe beleköttök, aki csak picit is kételkedik Bale-ben. Ez egy fórum, mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez. Nem tetszik más véleménye? Írd le, cáfolj, de ne személyeskedj.
Ami engem illet, az ilyen hsz-okért azonnal dobálnám ki az embereket, minimum egy hónapra.
ennyi pénzért, amennyiért ez az ember idejön, az a minimum, hogy új sztratoszférába lövi fel a madridot és megállíthatatlanok leszünk és ha idén nem is de jövőre triplázni kell.
Igen, normális esetben ennek így kéne lennie, de sajnos ez egy speciális eset, mivel Zidane és Perez presztízskérdést csinált a dologból, így nem az árához mérten szabad értékelni a játékost, mert az finoman szólva is túlzás, az van a sztratoszférában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. augusztus 7., szerda 9:23-kor.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 9:13

Viszont ha összjátékban megtalálja magát a csapatban, az már félig győzelem lesz, mivel nem feltétlen neki kell lennie az első számú gólfelelősnek. Elégedett leszek vele akkor is, ha kioszt 10-10 gólpasszt CR-nak és Karimnak :)
nagyrészt egyetértek, kivéve ezzel a résszel.

ennyi pénzért, amennyiért ez az ember idejön, az a minimum, hogy új sztratoszférába lövi fel a madridot és megállíthatatlanok leszünk és ha idén nem is de jövőre triplázni kell.
ez egy elég erős jel is a vezetés részéről céronaldo felé, hogy nem vagy te olyan jó barátocskám, nem jutott fel veled a csapat a csúcsra, kevés voltál hozzá, ezért hozunk még drágábban egy játékost, immár letaszítva téged a valaha volt legdrágább pozícióból.
ha hozzuk bélt, itt már nincs kecmec, tavaszig van ideje beilleszkedni, nem fiatal tehetségről van szó, nem öreg cserejátékosról, akikkel szemben van tolerancia és türelem, a világ legdrágább és egyik leghypoltabb játékosáról van szó, ha vele nem nyerünk béelleket és bajnokságokat, akkor tényleg nincs értelme folytatni ezt az egész real madrid nevű bohóckodást.
Nem bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá még egyszer. Elég nevetségesek vagytok, hogy minden szar miatt próbáltok belekötni Balebe. Ilyen szintű fikázást még életemben nem láttam sehol, kb Messi se kapott ennyit. Nézzétek már meg, hogy mit csináltok, tiszta vicc az egész.
nem olvastam vissza mindent, akinek nem szimpatikus, az kiadhatja magából. akinek az, az is leírhatja, hogy miért.
nekem nem szimpatikus, nem is tudom egyelőre elképzelni, hogy kisebb területen mire lesz képes (vagyis el tudom, csak cáfoljon rám) de akiért kifizetnek ennyi pénzt, ott bizony teljesíteni kell. nincs szarakodás, egy készterméket veszünk, a világ legdrágább átigazolása. kérdés, hogy összeroppan-e a nyomás alatt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 9:13

em bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá még egyszer. Elég nevetségesek vagytok, hogy minden szar miatt próbáltok belekötni Balebe. Ilyen szintű fikázást még életemben nem láttam sehol, kb Messi se kapott ennyit. Nézzétek már meg, hogy mit csináltok, tiszta vicc az egész.
Cart, ha nem tetszik, nem kell olvasni. Én sem írom a filmes topicos véleményeidre, hogy vicc, amit csinálsz.
Bocsássál már meg, hogy van véleményem, és nem egyezik a tiéddel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2639
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 7., szerda 9:06

Nem bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá még egyszer. Elég nevetségesek vagytok, hogy minden szar miatt próbáltok belekötni Balebe. Ilyen szintű fikázást még életemben nem láttam sehol, kb Messi se kapott ennyit. Nézzétek már meg, hogy mit csináltok, tiszta vicc az egész.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 8:43

Realista24 írta:Egyébként gondolkodtam, és az a szó jutott róla eszembe, hogy: erőltetett.
Az. Lehet látni, hogy a PR-osok meg akarják lovagolni az elmúlt egy év jó formáját, és fel akarnak építeni egy brandet.
Nekem Bale-lel az a bajom, hogy a jó teljesítménye inkább egy bombaformában lévő játékosnak köszönhető, mint egy ösztönös zseninek. A formát könnyen el lehet veszíteni, a zseni pedig zseni marad, elég csak megfelelően koncentrálnia, és nem elhagynia magát.
Gyors, bivalyerős, gólérzékeny, de ezek a távoli lövések, félig földön fekve elért találatok nem meggyőzőek. Elég fél év, amikor ezek nem jönnek össze, minden kipattan, mindig lesz ott egy blokkoló láb, kapusbravúr, és máris meg lesz bélyegezve a magas ára miatt, elveszítheti önbizalmát, beképzelheti, hogy ő csak Angliában tud focizni.
Cáfoljon rám, de személy szerint még mindig sok rizikót látok a leigazolásában, C. Ronaldonal messze nem ez volt a helyzet.
Viszont ha összjátékban megtalálja magát a csapatban, az már félig győzelem lesz, mivel nem feltétlen neki kell lennie az első számú gólfelelősnek. Elégedett leszek vele akkor is, ha kioszt 10-10 gólpasszt CR-nak és Karimnak :)
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 8:23

Nem tudom kinek miért van baj a nyelv nyújtással, ha visszaemlékeztek CR manchesteri korszakára, amikor hasonló idős volt mint most Bale akkor ő is ugyanezt tette.
Kettőjük közül a walesi viszont le is védette, egyfajta brand lett belőle.
Egyébként gondolkodtam, és az a szó jutott róla eszembe, hogy: erőltetett.

Ettől függetlenül mindenki azt gondol róla, amit akar. Nem kell egyetérteni velem, nem akarom senkire ráerőltetni a véleményem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 7., szerda 8:20

Nem tudom kinek miért van baj a nyelv nyújtással, ha visszaemlékeztek CR manchesteri korszakára, amikor hasonló idős volt mint most Bale akkor ő is ugyanezt tette. De tényleg nem a gólöröme a lényeg, hanem az, hogy hogy játszik és milyen a hozzá állása a csapathoz. Itt én többre becsülöm mint Ronaldot, mert Bale elejétől a végéig hajt mind támadásban, mind védekezésben.
De ő tényleg csak akkor kell, ha lesz még legalább 3 távozó

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 8:07

Az ilyenektől kiakadok. Mikor valaki a képességeit vonja kétségbe, csak felhúzom a szemöldököm és hallgatok. Mikor az árával van bajotok még bólogatok is, bár nagyon szeretném, hogy érkezzen. Viszont, amikor az a gondotok vele, hogy milyen a gólöröme...
Kiakadhatsz, attól még irritál emberileg, plusz ha ránézek, inkább nem írom le, hogy mi jut eszembe.
gondolom nem sokan bánnátok, ha sokat nyújtogatná a nyelvét, meg mutogatná a szíveket. :)
Mivel én írtam, reagálok. Én bánnám. Létszámon felüli, felborít mindent, amit eddig felépítettek Carlóék, és ebben vastagon ludas lesz Pérez és Zidane is.
Jó játékos, rúg akkorát, mint egy ló, hatékony is általában, de nem látom a helyét ebben a Madridban. Cáfoljon rám, ha jön; tolja a jogát, mert kontrafocit, szenvedést, és síró labdát láttam eleget az elmúlt 10 évben.
Szezon végén nem egy öt perces videót akarok látni, amit valaki belinkel és csöpög, hogy ó b+, de szépen is tudunk játszani,...aztán lejátszott a csapat 4000-5000 percet az év során. Engem a 30 méteres bombák sem vernek nagyon földhöz, néha-néha ok, felugrok, tapsolok, de ha 20 gólból 15 ilyen, akkor elveszíti varázsát.

De nem vagyunk egyformák, kinek a pap, kinek a paplan.

Összegezve tehát, ha jön és jól focizik, akkor elnézem ezt a majomkodást neki. De ha úgy rugdal gólokat, hogy közben rossz nézni a játékát, akkor nincs miért tapsikolnom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8498
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 7., szerda 3:21

gondolom nem sokan bánnátok, ha sokat nyújtogatná a nyelvét, meg mutogatná a szíveket. :)

nem tudom, nekem a gólörömeiről is ronaldo jut eszembe, de lehet, hogy csak bevizionálom, hogy 2.0 a tag.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8412
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 7., szerda 1:12

Di Maria is szívecskézik, nem emlékszem, hogy nála is baj volt ez bármikor is... :hmmm:
tényleg nem értem, hogy ezzel mi a baj...

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. augusztus 7., szerda 1:00

Kerlon írta:
Realista24 írta:Engem egyre jobban idegesít ez a Bale gyerek, főleg miután megnéztem azt a videót.
Ez az állandó nyelvkinyújtása, meg szívecskés lószara kifejezetten irritál.
Nem vagy egyedül. :agree:
Az ilyenektől kiakadok. Mikor valaki a képességeit vonja kétségbe, csak felhúzom a szemöldököm és hallgatok. Mikor az árával van bajotok még bólogatok is, bár nagyon szeretném, hogy érkezzen. Viszont, amikor az a gondotok vele, hogy milyen a gólöröme...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 7., szerda 0:03

Jó,mert neked ott van ki a két nagy kedvenc és elfogult lehetsz velük,ez nem baj,de azért ne hidd hogy nem állok raul mellé ha valaki nem ismeri el a világ egyik legjobbjának(17-27 között). Aztán kiégett mint pápán a gyöp,de ez meg benne van.
Persze,nem is ezért mondtam...hisz én Neymara se mondom aut,hogy ő lesz a kövi brazil "csodagyerek"mert bukhat,csak úgy mint a sok "Pele utódnak "kikiáltott előde...mint ahogy bukott sok "Maradona utód" is,elég ha csak Riquelmere gondolunk...
Az a véleményem,ha marad a PL-be,akkor viszont ő valóban "Ryan Giggs utód"lehet,de csak akkor...a walesi kegenda tudta,hogy nem szabad neki kimozdulni a szigetországból,mert benne lehet a bukás,míg angliába csúcsra juthat...és így is lett...
Bale a PL királya lehet,ehhez minden adottsága meg is van,de spanyolországban,meglehet hogy csak epizodista lesz,rekord összeg ide vagy oda...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 6., kedd 23:39

R.M.C.F írta:Jó,mert neked ott van ki a két nagy kedvenc és elfogult lehetsz velük,ez nem baj,de azért ne hidd hogy nem állok raul mellé ha valaki nem ismeri el a világ egyik legjobbjának(17-27 között). Aztán kiégett mint pápán a gyöp,de ez meg benne van.
Na okosan itt prosti jó a pálya. :mrgreen:
Realista24 írta:Engem egyre jobban idegesít ez a Bale gyerek, főleg miután megnéztem azt a videót.
Ez az állandó nyelvkinyújtása, meg szívecskés lószara kifejezetten irritál.
Nem vagy egyedül. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 6., kedd 23:37

Jó,mert neked ott van ki a két nagy kedvenc és elfogult lehetsz velük,ez nem baj,de azért ne hidd hogy nem állok raul mellé ha valaki nem ismeri el a világ egyik legjobbjának(17-27 között). Aztán kiégett mint pápán a gyöp,de ez meg benne van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. augusztus 6., kedd 23:26

R.M.C.F írta:Miért szomorú velem egyetérteni? elárultál.
Mert eddig lényegében mindig a ló másik oldalán ültünk...Raúl, Casillas vs Mou :lol: De hát megmondtam év elején, 2013 van, minden nap szerencsétlen, bármi megtörténhet :mrgreen:

Remélem ez a story nem húzódik el 31-ig, mert a falba verem a fejem. Üljenek le ahhoz a kva asztalhoz, oszt oldják meg, ez az állapot csak a fírkászoknak megfelelő.

Egy Bale-Benzi-CR trióval nekifutni a bajnokságnak,kiszolgálná őket Özil/Isco/Modric/Xabi/Illara kp....Bármilyen Barca, Bayern, Chelsea védelem felköthetné a gatyáját, mert elméletileg ezek már 30 m ről lényegében bárhonnan veszélyesek.
Jó kis Classico lenne :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 6., kedd 23:19

Engem egyre jobban idegesít ez a Bale gyerek, főleg miután megnéztem azt a videót.
Ez az állandó nyelvkinyújtása, meg szívecskés lószara kifejezetten irritál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég