Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 7., szerda 11:30

hehe írta: mennyit kaptam én ezért anno, amikor jött és elmondtam, hogy kaká sosem volt szűk elit és zseni, mindenki lehülyézett.
aztán tessék, nincs már fizikum és robbanékonyság, nincs már az ember sehol.
a brazil aranylabdások közül messze a leggyengébb eresztés kaká, és nem is fog halhatatlan legendaként emlékezni rá senki pár évtized múlva.
igen, foghatjuk a sérülésére, de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
azért Kakánál az is számít , hogy évente 2 meccset játszik. Mind Figo , mind Ronaldo játszott meccseket, itt létszámon felül van.
De azért a technikája még mindig meglátszik. Pl. a rúgótechnikája ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 11:29

A mai foci valamivel gyorsabb, ez tény, de akkor pont, hogy jobb fizikum kellett, mivel a lassabb játék és a kevesebb színész miatt még inkább kontaktsport volt a foci. Olyan elkésett belépőket, becsúszásokat, mint a 90-es években ma már kevés primadonna tolerálna, és inkább maguktól lemennének a pályáról :shifty:
hát pl egy barcás ronaldo manapság, amikor egy sima kényszerítővel ziccerbe lehet kerülni, olyan alázásokat és gólsorozatokat nyomatna, hogy hihetetlen. ott, amikor egész csapatok arra voltak berendezkedve, hogy többszörösen túlbiztosítsák a védelmet, amikor ronaldo megkapta a labdát. pláne az olaszoknál. nem véletlenül lett szétrúgva az a térd, máshogy nem tudták megállítani.
ma, amikor egy messi vagy céronaldo 40-50 gólokat rúg egy évben, nevetségesség válik számomra az egész, teljesen lebutított, leegyszerűsödött a foci, a végletekig begyakorolt sablonokkal - lásd barca és spanyol válogatott - teljesen kihaltak a zsenik, alig-alig van értelmes meccs, ami szórakoztató.

puhányok vannak manapság szinte a legtöbb labdajátékban, 20 éve nagyon nem így volt, ez az elkurvuló liberális, metroszexuális rinyáló világ, ez itt a baj.

eredeti témára visszatérve: nekem béltől vmi orbitális nagy futball kell, tavaszig kap tőlem türelmet, mégiscsak más ország, más foci, de onnantól kezdve vagy bizonyít, vagy kuka az egész. és nem csak én fogok röhögni rajta, a spanyol és szigetországi média apró darabokra fogja alázni, nem is beszélve a szurkolók és ellenszurkolók millióiról, akik rajta és perezen, a real madridon fognak röhögni, hogy ez? ez a szar fullátlag futógép ért 100 milliót?
amikor emberek éheznek, munkanélküliség és megannyi probléma van? pláne a spanyoloknál, ahol minden 3. fiatal munkanélküli...
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 11:19

Ja igen erre a legjobb példa Kaka. Marha nagy zseni a srác Madridban már 3-4 éve :) Csak nem tud formába jönni :D
Kaká nem volt zseni soha. Egy jó focista volt, nagy alázattal, egy tökéletesen felépített rendszerben, és minőségi KP-val a háta mögött. Zsenijét a lezserség miatt pl Ronaldinho veszítette el.
És nem azt állítottam, hogy a zsenigén magában elég. Oda is kell meló bőven, csak ez a gén előjöhet rosszabb formában is, de ez fordítva ritkán igaz. És nálam Bale egyelőre az utóbbi csoportba tartozik.
hehe írta:de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
Közben hehe szesztestvér rávilágított a lényegre :mrgreen:
tedd hozzá azért hogy az akkori,és a mostani futballban a fizikum sokkal többet számít,így abban az időben kicsit még könnyebb volt nekik,de nyilvánvaló hogy a futballtudásuk segítette őket akkor is.
A mai foci valamivel gyorsabb, ez tény, de akkor pont, hogy jobb fizikum kellett, mivel a lassabb játék és a kevesebb színész miatt még inkább kontaktsport volt a foci. Olyan elkésett belépőket, becsúszásokat, mint a 90-es években ma már kevés primadonna tolerálna, és inkább maguktól lemennének a pályáról :shifty:
Merci Zizou!

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 7., szerda 11:17

mennyit kaptam én ezért anno, amikor jött és elmondtam, hogy kaká sosem volt szűk elit és zseni, mindenki lehülyézett.
aztán tessék, nincs már fizikum és robbanékonyság, nincs már az ember sehol.
a brazil aranylabdások közül messze a leggyengébb eresztés kaká, és nem is fog halhatatlan legendaként emlékezni rá senki pár évtized múlva.
igen, foghatjuk a sérülésére, de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
Figos példának örülök. :) Ő tényleg egy zseni volt. Na persze Ronaldo is...

Na de csak arra próbáltam célozni, hogy volt (Kaka-n kivül is) pár ember csak az elmúlt évtizedben is aki zseniként volt elkönyvelve aztán végül nem vitte olyan szintre mint amennyire szét volt kürtölve zsenialitása. Akár Denilsont is mondhatnám. Aki sokaknak tuti nem mond semmit. De ő is igen nagy zseniként vonult be a spanyol ligába nem kis pénzekért és még sem alkotott maradandót pár védőhülyítésen kivül. (hehe nyilván neked nem kell őt bemutatnom)

Szóval sok összetevős ez a dolog. Bale-ben van tehetség és mellette a vak is látja, hogy hihetetlen szorgalom, kondició és szerencsés gének is a birtokában van. Szerintem nem lehet befürödni vele.

ui: aztán max tévedek...
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 7., szerda 11:16

miró írta:
fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
tedd hozzá azért hogy az akkori,és a mostani futballban a fizikum sokkal többet számít,így abban az időben kicsit még könnyebb volt nekik,de nyilvánvaló hogy a futballtudásuk segítette őket akkor is.
de kakával nem értek egyet,őt mou is elszabta,ill a sérülés is.
Egyetértek az utolsó tagmondatot leszámítva. Mou nem szabta el. Mou-nak az volt a dolga, hogy a Reallal eredményes legyen, nem az, hogy Kakát visszarepítse a csúcsra. Kaká a lehetőséget megkapta, főleg a legelején. Nem tudott élni vele. Nehogy már valakinek a neve miatt több lehetőség járjon, mint másnak.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. augusztus 7., szerda 11:10

fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
tedd hozzá azért hogy az akkori,és a mostani futballban a fizikum sokkal többet számít,így abban az időben kicsit még könnyebb volt nekik,de nyilvánvaló hogy a futballtudásuk segítette őket akkor is.
de kakával nem értek egyet,őt mou is elszabta,ill a sérülés is.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 11:07

TheodoriK írta:
A formát könnyen el lehet veszíteni, a zseni pedig zseni marad, elég csak megfelelően koncentrálnia, és nem elhagynia magát.
Ja igen erre a legjobb példa Kaka. Marha nagy zseni a srác Madridban már 3-4 éve :) Csak nem tud formába jönni :D

Na most akkor a forma vagy a zsenialitás kell? :salute:
mennyit kaptam én ezért anno, amikor jött és elmondtam, hogy kaká sosem volt szűk elit és zseni, mindenki lehülyézett.
aztán tessék, nincs már fizikum és robbanékonyság, nincs már az ember sehol.
a brazil aranylabdások közül messze a leggyengébb eresztés kaká, és nem is fog halhatatlan legendaként emlékezni rá senki pár évtized múlva.
igen, foghatjuk a sérülésére, de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. augusztus 7., szerda 11:07

Ejj, mennyire Modric-feelingje van ennek a Bale utálatnak.
Emlékszem, tavaly megtudtam számolni a két kezemen, hányan akartuk a horvátot, most meg kis túlzással az egész fórum rajong érte. Értem én, hogy nem mindenki néz Spurs meccseket, nincs is ezzel komolyabb baj, én sem láttam mindet, csak el-elkapok egyet-egyet és akkor már végigülöm, de azt már nem értem meg, hogy miért kell kvázi "ismeretlenül" fikázni egy játékost.
Azt mondjátok Bale nem jó felállt védelem ellen, ha kis területe van meghal, stb.-stb. Szerintem Európában nincs jelenleg olyan játékos, aki több gólt szerzett távolról -függetlenül attól, hogy hány védő van előtte-, mint ő. Ráadásul én pont azt néztem, hogy milyen ügyesen tudja levenni a labdákat a JOBB lábával, néha szinte mintha odaragadna hozzá, aztán jöhet a balos bomba. Woá.
Ráadásul a Realnak jelenleg NINCS játéka, alakul a dolog, de most még NINCS. Ezért azt sem jelenthetjük ki, hogy Bale nem illene bele. Én továbbra sem tikitakát akarok látni. Ha lehetőségünk van egy gyors kontrára a 300 passzos fölösleges építkezés helyett, húzzuk meg!
Nagyon szeretném Balet, az sem érdekel, ha emiatt Benzema, Özil vagy bárki a támadó szekcióból végig kell padozza a szezont. CR kivétel. :D
Persze erre úgysem kerül sor. Sok meccs lesz, Carlo pedig szerencsére ismeri a rotáció fogalmát és értelmét.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 7., szerda 11:03

A formát könnyen el lehet veszíteni, a zseni pedig zseni marad, elég csak megfelelően koncentrálnia, és nem elhagynia magát.
Ja igen erre a legjobb példa Kaka. Marha nagy zseni a srác Madridban már 3-4 éve :) Csak nem tud formába jönni :D

Na most akkor a forma vagy a zsenialitás kell? :salute:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 11:02

Én például jelen eseten nem értek egyet veled pedig az esetek többségében egyetértően bólogatva olvasom a posztjaid. Egy fajta brand inkább a szivecskéből lett és lesz nem a nyelvnyujtásból. Az ilyen dolgok növelik a srác reklámértékét. Ezektől különleges ... a játékán kívül persze. És ezekben a brandekben van is potenciál az ő esetében nem csak a játékában amit ki lehet aknáznia a Real Madridnak.

Írod, hogy nem kell ide mert csak szétcseszi a játékunk meg amit Carlo felépített. Nos.. szerintem 2-3 hét alatt olyan sok mindent nem épített még Carlo papa... és abban sem vagyok biztos, hogy ezt éppen Bale tudná egy személyben lerombolni. Lerombolni majd az tudja ha Ramos meg Casillas elkezd sírni, hogy többet futottak 12 méterrel mint amennyit szeretnének és elkezdenek köpködni rá. A játékba egy Bale szintű futballista minden esetben bele illik de legalábbis beépíthető. Ha más nem majd ő is integrálódik a Carlo által megálmodott taktikába.
Ezért is írtam, hogy ha jön, akkor megkapja az időt tőlem (nem mintha számítana :mrgreen: ), viszont, amit hehe írt, abban ott az igazság. Ha jön, másik galaxisba kell repítenie a csapatot, 100 milliónál nincs tolerancia, nincs türelmi idő, főleg nem a spanyoloktól. Százezres közvélemény kutatások alapján kijelenthető, hogy maximum 60-70 milliót áldoznának rá, és tudjuk milyen a szurkoló, az újságírókról nem is beszélve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 7., szerda 10:58

Realista24 írta:
Nem tudom kinek miért van baj a nyelv nyújtással, ha visszaemlékeztek CR manchesteri korszakára, amikor hasonló idős volt mint most Bale akkor ő is ugyanezt tette.
Kettőjük közül a walesi viszont le is védette, egyfajta brand lett belőle.
Egyébként gondolkodtam, és az a szó jutott róla eszembe, hogy: erőltetett.

Ettől függetlenül mindenki azt gondol róla, amit akar. Nem kell egyetérteni velem, nem akarom senkire ráerőltetni a véleményem.
Én például jelen eseten nem értek egyet veled pedig az esetek többségében egyetértően bólogatva olvasom a posztjaid. Egy fajta brand inkább a szivecskéből lett és lesz nem a nyelvnyujtásból. Az ilyen dolgok növelik a srác reklámértékét. Ezektől különleges ... a játékán kívül persze. És ezekben a brandekben van is potenciál az ő esetében nem csak a játékában amit ki lehet aknáznia a Real Madridnak.

Írod, hogy nem kell ide mert csak szétcseszi a játékunk meg amit Carlo felépített. Nos.. szerintem 2-3 hét alatt olyan sok mindent nem épített még Carlo papa... és abban sem vagyok biztos, hogy ezt éppen Bale tudná egy személyben lerombolni. Lerombolni majd az tudja ha Ramos meg Casillas elkezd sírni, hogy többet futottak 12 méterrel mint amennyit szeretnének és elkezdenek köpködni rá. A játékba egy Bale szintű futballista minden esetben bele illik de legalábbis beépíthető. Ha más nem majd ő is integrálódik a Carlo által megálmodott taktikába.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 7., szerda 10:52

ericco írta:Ázsiában is lehet nagy Európai csapatok ellen játszani,
Jó igaz, ebbe a részébe nem gondoltam bele :mrgreen: Egyből arra gondoltam, hogy ilyen semmi csapatok ellen lesz majd a felkészülés.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 7., szerda 10:25

RealRaúl77 írta:Komolyan, ennek mi értelme van? Idén olyan színvonalas az előszezonunk, hogy öröm nézni az ellenfelek sorát, és ez tök jó. Nem a Vallecano-k ellen kell felkészülni nyáron, a nagy csapatok ellen nem megy.... Nehogy már visszatérjünk az ázsiai kis semmi csapatokhoz...
Komolyan kérdem, ez most mi?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 10:23

RealRaúl77 írta:
szerda, 09:51
Az AS szerint annak ellenére, hogy a 2013-as előszezon még véget sem ért, a klub már a 2014-es túrát szervezi. A lap információ szerint Észak-Amerika mellett a csapat visszatér Ázsiába is, minden bizonnyal Indonéziába és Szingapúrba.
Komolyan, ennek mi értelme van? Idén olyan színvonalas az előszezonunk, hogy öröm nézni az ellenfelek sorát, és ez tök jó. Nem a Vallecano-k ellen kell felkészülni nyáron, a nagy csapatok ellen nem megy.... Nehogy már visszatérjünk az ázsiai kis semmi csapatokhoz...
Ázsiában is lehet nagy Európai csapatok ellen játszani, és a kínaiak meg az arabok legalább nem restek fizetni :)
Merci Zizou!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 7., szerda 10:22

szerda, 09:51
Az AS szerint annak ellenére, hogy a 2013-as előszezon még véget sem ért, a klub már a 2014-es túrát szervezi. A lap információ szerint Észak-Amerika mellett a csapat visszatér Ázsiába is, minden bizonnyal Indonéziába és Szingapúrba.
Komolyan, ennek mi értelme van? Idén olyan színvonalas az előszezonunk, hogy öröm nézni az ellenfelek sorát, és ez tök jó. Nem a Vallecano-k ellen kell felkészülni nyáron, a nagy csapatok ellen nem megy.... Nehogy már visszatérjünk az ázsiai kis semmi csapatokhoz...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 10:14

Csak nekünk zöldfülűek ehhez a taktikához a kp-saink, és Modricot leszámítva szerintem nem is elég tehetségesek.
Hát igen. Szerintem sem erősítettük meg kellőképp a KP-t. Aztán ki tudja? Lehet télen isteníteni fogjuk Casemirot, Illarat. Csak hát ez elég olyan bízzuk a véletlenre dolog, mivel egyik sem top KP. Ellentétben a nagy ellenfeleinkkel Európában, ahol stabil, évek óta együtt játszó KP sor van.
Merci Zizou!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 7., szerda 10:05

hehe írta:
Viszont ha összjátékban megtalálja magát a csapatban, az már félig győzelem lesz, mivel nem feltétlen neki kell lennie az első számú gólfelelősnek. Elégedett leszek vele akkor is, ha kioszt 10-10 gólpasszt CR-nak és Karimnak :)
nagyrészt egyetértek, kivéve ezzel a résszel.

ennyi pénzért, amennyiért ez az ember idejön, az a minimum, hogy új sztratoszférába lövi fel a madridot és megállíthatatlanok leszünk és ha idén nem is de jövőre triplázni kell.
ez egy elég erős jel is a vezetés részéről céronaldo felé, hogy nem vagy te olyan jó barátocskám, nem jutott fel veled a csapat a csúcsra, kevés voltál hozzá, ezért hozunk még drágábban egy játékost, immár letaszítva téged a valaha volt legdrágább pozícióból.
ha hozzuk bélt, itt már nincs kecmec, tavaszig van ideje beilleszkedni, nem fiatal tehetségről van szó, nem öreg cserejátékosról, akikkel szemben van tolerancia és türelem, a világ legdrágább és egyik leghypoltabb játékosáról van szó, ha vele nem nyerünk béelleket és bajnokságokat, akkor tényleg nincs értelme folytatni ezt az egész real madrid nevű bohóckodást.
Nem bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá még egyszer. Elég nevetségesek vagytok, hogy minden szar miatt próbáltok belekötni Balebe. Ilyen szintű fikázást még életemben nem láttam sehol, kb Messi se kapott ennyit. Nézzétek már meg, hogy mit csináltok, tiszta vicc az egész.
nem olvastam vissza mindent, akinek nem szimpatikus, az kiadhatja magából. akinek az, az is leírhatja, hogy miért.
nekem nem szimpatikus, nem is tudom egyelőre elképzelni, hogy kisebb területen mire lesz képes (vagyis el tudom, csak cáfoljon rám) de akiért kifizetnek ennyi pénzt, ott bizony teljesíteni kell. nincs szarakodás, egy készterméket veszünk, a világ legdrágább átigazolása. kérdés, hogy összeroppan-e a nyomás alatt.

hehe: Öröm volt olvasni ezt a hsz-t, mert mindkét részével maximálisan egyetértek. Főleg a kiemelt rész az, ami bennem már sokszor megfogalmazódott. Ennyi pénzből, ilyen háttérrel, ilyen játékosokkal itt kellenek az eredmények ráadásul a közönségszórakoztató játékkal együtt. Mert hát szép és jó Perez apó meg az egész pereputtya, de a sok nagyvolumenű szlogen kezd hiteltelenné válni. Még mindig itt csengenek a fülemben a 2009-es csodaszavak: "olyan csapatot szeretnénk, amely győz és meggyőz." Na hát ebből semmit sem kaptunk meg.

Az már más kérdés, hogy szerintem rossz úton járunk, ha Bale-től, Illara-tól, Iscotól meg Casemirotól várjuk itt a csodát, mert egytől-egyig jó játékosok de a fiataloknak még 1-2 év kell, hogy a csúcsra érjenek, míg Bale pedig egy olyan játékos, akiből elég 1 a csapatban. Sok lesz az úgy, ha CR-rel együtt lesznek a pályán, méghozzá azért, mert CR-nek sem az erőssége a kis passzos játék, és Bale-nek sem. 2 ilyen "nehezéket" pedig nem bír el a csapat, így vagy megint csak kontracsapat leszünk, vagy egy elképzelés nélkül összevásárolt hypegárda.

Ancelotti meg idejött rendezni a sorokat, de eddig nekem az jött le (csak a felállásokból, mert a meccseket nem volt módomban nézni), hogy görcsösen próbáljuk másolni az elmúlt évek Barcáját, vkp nélkül ügyes játékosokkal megoldva a kp-t. Ezt Bale hajkurászása is megmagyarázna, mert egy Bale-Benz-CR trió képes lenne arra a letámadásra, amit a Barca MVP triója csinált. Csak nekünk zöldfülűek ehhez a taktikához a kp-saink, és Modricot leszámítva szerintem nem is elég tehetségesek.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 9:56

Realista24 írta:és nálam nem Bale kellene ahhoz, hogy tökéletes legyen.
Nálam sem. Hanem inkább Ő :)
Lehet idén még maga a játékos sem akarna jönni, de jövőre hozható lenne, és talán fele annyiért sem, mint Bale.
A 11-es mezszámhoz pedig addig nem nyúlnék :D
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 9:37

,ami ha szarja a gólokat senkit nem fog érdekelni,vagy akkor ne nézze a meccset csak hallgassa hogy gólszerző,gareth bale.
Látom nem sikerült megérteni, amit írtam. Szarok rá, ki hogyan játszik.
Egy dolgot akarok, hogy látványosan, szépen játszó Real Madrid épüljön. Ha nyerünk valamit az első évben, az csak hab lesz a tortán. Engem nem vigasztalna a gondolat, hogy Bale rúgott 30 gólt, ha ennek felét távolról, másik felét meg kontrából rúgta volna, úgy hogy Xabi ívelt egy nagyot, ő futott, aztán berobogott vele a hálóig.
Ez nem a Real Madrid, ez Anglia.

Az ehhez való emberek már bőven megvannak, elég végignézni a kereten. Nem tökéletes, de közel van hozzá, és nálam nem Bale kellene ahhoz, hogy tökéletes legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. augusztus 7., szerda 9:32

felborít mindent, amit eddig felépítettek Carlóék,
semmit nem építettek még,majd erre térjünk vissza jövőre inkább.

a gólöröme,a kinézete,a cipő mérete,a haja stb. mind külsőség,ami ha szarja a gólokat senkit nem fog érdekelni,vagy akkor ne nézze a meccset csak hallgassa hogy gólszerző,gareth bale.

most már remélem elhozzuk,pedig elsőnek én se értettem,de egyszerűen már komolyan furdal a kíváncsiság hogy mi lenne vele..

amitől félek hogy ronaldo azért húzza a szerződést,mert vár hogy mi lesz balel...és ha jön,nagyobb pénzért mint ő,akkor nem fog hosszabítani,de ez csak az én megérzésem...


szerk.amiért bemondta suarez az ultit szerintem vagy bale,vagy ő jönni fog.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég