Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. április 27., szombat 13:19

Bale szerintem jön és kell is ide akár bal akár jobb szélre, de akkor di Mariat el fogják adni(sajnálom a srácot,mert azért jól tolta tavaly),Kaká felölem maradhat a padra, ha ez pénzügyileg megéri a klubnak,ha meg nem Perez úgyis eladja. Isco ügyes gyereknek tűnik őt is meg kellene venni, van dinamika a srácban.Ja és a védelem tökéletes lesz,még kell egy Carvajal ha úgyis azt mondja mindenki,vagy egy Rafael ManU.-ból utóbbinak jobban örülnék, több jobb bekket nem tudok, Arbeola csere.Középpályára még kellene egy Xabi potló, Khedira tényleg kevés sokszor,viszont hasznos tagja a csapatnak.Csatár posztra nem kell senki,Morata vagy Jesé elég lesz. Cristiano,Benzema,Higuaín- ilyen támadó hármasa nincs még egy csapatnak. Tavaly 3-an hány gólt is rúgtak? Persze engem is idegesít a dolog,hogy szinte csak egy ember tud gólt rúgni ebben az évben.

Casillas,Diego López
Carvaja(/Rafael),Arbeola,Nacho,Pepe,Ramos,Varane,Marcelo,Coentrao
Modric,Kaká,Khedira,Isco,Di Maria,Bale,Xabi,Callejon,Casemiro(de azért még megnézném egy-két meccsen)
Cristiano,Higuaín,Benzema,Jesé,Morata

Essien:vissza a chelseabe,ha megy Mou megy ő is,ha marad Mou akkor is. Albio el kell adni,Carvalho megy.
Tisztán látszik,hogy kéne Xabi helyére még valaki,talán Vidal, Pogba,Verratti, nem tudom.

Edző csere esetén én Wenger és Ancelotti-ra tippelnék,mindkettő tudja,érti a dolgát,de én személy szerint nem örülnék nekik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára r9fenomeno 2013. április 27., szombat 13:22-kor.
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. április 26., péntek 22:35

Az a baj gyerekek, hogy itt sokan csak a BL-re építenének csapatot. Bajnokságra ott vannak a kiegészítő emberek és a selejt.
Pedig több meccset játszunk spanyolhonban, mint Európa többi részén. A csapatot elsősorban bajnokságra kéne felépíteni, aztán abból tovább taktikázni BL-re. Fontos BL meccsek előtt meg pihentetni pár kulcsjátékost. Ennyi az egész, nem kéne itt túlbonyolítani mindent. Eladni a kiégett, felesleges játékosokat és felhozni Castillából a jobbakat meg venni egy-két játékost. A keret nem rossz, a felfogás szar. Amiről az edzőnek kéne gondoskodnia.

Szerintem:

Carvalho, Albiol out -> Nacho fel. Pepe és ő csere, Ramos, Varane kezdő. Egy Carvajal is jól jönne, Arbeloa pad. Marcelo és Coentra meg versenyezzenek csak.

Khedirát eladni, Xabi pad. Modric, Casemiro kettős vagy igazolni valakit a helyére és ő megy padra, vagy mögé valakit.

DiMaríát és Kakát szintén eladnám. Helyükre Jesé és Isco. Jesét kezdőbe, Isco meg Özil meg küzdjenek a posztért.

Nálam Benzema és Higu is out. Bár ez tuti nem jön be. Helyükre Lewandowski és Morata.

Így szerintem minden vonalban harcképesek lennénk. Ha kell Castillából még feldobni valakit, esetleg Essient megtartani.
Csak az a baj, hogy nem mindig akad vevő.
Hirtelen ennyi, ez a véleményem.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 26., péntek 22:00

Amúgy utána ott van, hogy miért is lenne fontos felszabadítani az ő helyét.
Igen,elolvastam és igazad is van. :agree:

Sajnos nem mi fogjuk eldönteni,hogy menjen vagy maradjon.Felőlem is mehetne(fizetése miatt...stbstb),
de ha marad akkor azért még mindig többet tud segíteni majd, mint pl egy Callejon.
De tényleg nagyon zavaró lenne,ha elvenné a lehetőséget a bizonyitani vágyó fiataloktól.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 21:44

BBeno írta:amúgy ha ancselotti érkezik ne számítson itt senki sem iscora meg silvara. nem jön tkp. kakát fogja nyomatni amíg bele nem pusztul.
remelem nem ot szanja a csatar moge. :hmmm: Mert ha jon Bale, akkor ove lesz a jobb oldal.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 26., péntek 21:39

Ndzege, ne haragudj, de ott fent akadtam a szemem. Amúgy utána ott van, hogy miért is lenne fontos felszabadítani az ő helyét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 21:24

sz.gergő írta:Hamár a kp-t akarjuk erősíteni miért nem hozzuk el Luiz Gustavot bayernből
A bajernbol eleg nehez igazolni, foleg Hoenes miatt. Egyebkent nalam vagy a varzil v Vidal lenne az elso szamu igazolas, aztan a tobbi.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. április 26., péntek 21:20

Hamár a kp-t akarjuk erősíteni miért nem hozzuk el Luiz Gustavot bayernből

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 26., péntek 19:25

peti_madrid írta:Haver, nem érzed az iróniát? :D
Oops. :mrgreen:

De szerintem itt nem sok értelme volt irónizálni.Én a játéka alapján mondom,hogy jó csere ember(ha marad),a fizuja már más tészta.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 26., péntek 19:19

amúgy ha ancselotti érkezik ne számítson itt senki sem iscora meg silvara. nem jön tkp. kakát fogja nyomatni amíg bele nem pusztul.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. április 26., péntek 19:14

Haver, nem érzed az iróniát? :D

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 26., péntek 17:28

Egyedül a fizetése szólhat erősen az ellen,hogy itt tartsuk a padon.
Erre írsz egy ilyet Kerlon:
Kaká tökéletes csere ember lenne a 12 millió eurós fizetésével. Logikus.
:shifty: :lol:

A többi amit írtam,az csak válasz arra a kérdésedre,hogy mit látok benne. :-)

És egyébként én is írtam már,hogy bátran eladhatjuk.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 26., péntek 17:13

Kakának már lehúzták a rolót, nincs ezen mit magyarázni. Már tavaly el kellett volna adni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 26., péntek 17:11

Kaká tökéletes csere ember lenne a 12 millió eurós fizetésével. Logikus. :mrgreen:
Foglalja csak a helyet a fiatalok előtt és bőven nem tud annyit hozzátenni a játékhoz, mint mondjuk egy lelkes feltörekvő, bizonyítási vágytól égő Jesé. Mondjuk, de lehetne Draxler is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 26., péntek 16:41

Hol vannak már az ilyen szép gólok? Régebb rendszeresen láttunk ilyen szép összjátékot egy egy kontra végén, most meg... Meg az Ajax elleni még tavaly előttről. Az milyen gyönyörű volt.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. április 26., péntek 15:44

én azokat nem értem akik eladnák a középső védőinket.
repkednek itt a dolgok, hogy Albiol, Carvalho szevasz és ezzel még nincs is gond, de van még aki Pepét is parkolópályára tenné :lol: aztán ki marad ? Ramos és Varane?
sokan lehordják Pepét a szerdai után, de kanyarban sincs a régi formájához képest. ha fizikailag és mentálisan is rendben van akkor simán üti Ramos szintjét.
így is 3 középhátvédünk lenne, mivel Albiol és Carvalho off. Carvalho 100% hogy lépni fog, Albiolnak meg szerintem kéne lépnie mert nem szint. akkor kit igazoljunk?
Garay jó lenne, ugye van vele valami hogy a játékjogának a fele a mienk, vagy hasonló, de akkor el kell fogadnia, hogy nem a kezdőbe fog jönni, és így már necces a dolog főleg úgy hogy vannak ajánlatai máshonnan is.
egy rutinosabb arc kéne nekünk, aki egy olyan teljesítményt le tud hozni mint Carvalho az első vagy akár a második évében. melléjük még jöhetne fel Nacho, hacsak nem akar lépni. de ennyi ember mindenképpen kell létszámban arra a posztra, főleg mert sérülés mindig közbejöhet, illetve pár zseni is van a védelemben, aki 10 másodperc alatt ki tudja állíttatni magát :roll:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 26., péntek 15:12

Kerlon írta:Akik a kiégett 31 éves Kakában látnak még valamit azok írják már le, hogy mit! Ancelotti se fog vele csodát tenni, Shevaval se tett pedig ő odament vissza ahol király volt.
Ügye én ezt írtam.-->
Szóval,ha jönne az olasz edző talán feljavulna annyit,hogy még bőven hasznos tagja legyen a keretnek.
szerintem..
Ez azt jelenti,hogy cserének bőven jó lenne az emberünk,ha nem adják el.

Spanyol bajnokságan szvsz abszolút hasznos tag lenne..tehermentesíthetné Özilt vagy éppen Modricot.

Nekem az se tünt fel,hogy ne lenne elég gyors,emelett vannak jó meglátásai,rövid passzos játékba bevehető.A lövő technikája még mindig megvan.Egyedül a fizetése szólhat erősen az ellen,hogy itt tartsuk a padon.

És amúgy elég cink,hogy egy Callejon háromszor többet játszik ebben az évben..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 26., péntek 14:52

Akik a kiégett 31 éves Kakában látnak még valamit azok írják már le, hogy mit! Ancelotti se fog vele csodát tenni, Shevaval se tett pedig ő odament vissza ahol király volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

madridista siempre
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 18:45
Kedvenc játékosaid: Raúl González, Jesé Rodríguez
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, Videoton FC
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: madridista siempre » 2013. április 26., péntek 14:49

Akiknek mennie kell: Ricardo Carvalho, Adán, Essien, Albiol, D María sem a régi, Higuaín helyét nem találja és engem Modric sem győzött meg. Kívánságlistámon első sorban Isco szerepel, őt bármi áron hoznám, aztán David Silvát is visszacsábítanám di María helyére, Carvajal jobb bekkbe és egy csatár aki fogalmam sincs ki lehetne..Falcao, Neymar, Cavani, Agüero. nekünk befejező csatár kell mint pl Van Persie vagy hasonló.
Bale nem kell, szerintem nem illik ide, középpályának a védekező részébe Vidal féle játékosra van szükség, Pogbát látom mindenhol meg Kondogbiát, előbbit nem láttam játszani, utóbbit meg láttam de nem figyeltem igazán tehát nem tudom..Nagy átalakítás kéne itt a nyáron az biztos.
¡Gracias Raúl! http://www.youtube.com/watch?v=npS093rBZ7A
Real Sociedad San Sebastián ~ Universidad Deportiva Las Palmas, S.A.D.

Hattrick: Videoton BK

Casillas-Dani Alves,David Luiz,Ramos,Marcelo-Xabi Alonso,Toni Kroos-Jesé,David Silva,Ronaldo-Suárez

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2013. április 26., péntek 14:24

Nzedge írta:Igazából én is eladnám.De az Ő esetében nem is vágnám magam földhöz,ha úgy alakulna,hogy marad.

Botrányosan sokat keres ő ahhoz, hogy olyan teljesítményt mutasson, h megérje itt tartani. Ha annyit keresne, mint Callejón, felőlem is maradhatna ellensúlyozni a Pepe vezette imidzsünket, mert nagyjából ennyi haszna van, de így szabadulni kell tőle is. Csak ki fogja elvinni..
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Acewill » 2013. április 26., péntek 13:32

Kimondhatatlanul csalódott vagyok a szerdai produkciónk óta, de még egy kis halvány fényt látok az alagút végén.. Ha már itt vagyok, és azt mondjátok "legyél Mourinho", akkor én így állnék fel a gyepre:
D.Lopez
Arbeloa-Ramos-Varane-Coentrao
Essien-Xabi
Modric
Ozil-CR
Benzema

Essien sérülése nem tudom mennyire komoly, ha nem tudja vállalni a játékot, akkor sajnos Khedirának kell helyettesítenie.
Arbeloa nem a szívem csücske, de jelenleg nincs oda jobb játékosunk sajnos.
Támadórészlegben ha rajtam múlna nem lenne kezdő Özil, itt se látok más alternatívát sajnos. DM gyorsabb, váratlanabb, viszont nagyon agyatlan. Kaká meg nagyon formán kívül van, így, hogy alig játszik. Özilben meg azért mindig megvannak a "killer" passzok, remélem kedden ki is oszt belőle párat...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég