Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. október 23., vasárnap 23:30

Szarok vagyunk és vezetjük a ligát, ez mindenképpen pozitívum.

Casemiro nélkül katasztrofa a védekezésünk,Modric nélkül katasztrofa a támadójáték Ramos nélkül meg nincs szive a csapatnak.Amíg nem térnek vissza ezek a pótolhatatlan láncszemek a túlélés számít egyedül.

A bbc-nek viszont lassan észbe kéne kapni,legalabb az egyiknek a 3ból mert tragédia.

Morata előtt egyébként le a kalappal,beküldik felszántja a pályát és néha bekotor egy győztes gólt.Nekem tetszik a hozzáállása.De a többi cserénkel is elégedett vagyok,Lucas és Assensio is képesek meccseket felpörgetni vagy akár eldönteni,ebben mindenképpen előreléptünk az előző évhez képest,erős a kispad.A kezdő meg majd belelendül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 23., vasárnap 23:18

A gyenge egyéni teljesítményeket mérlegre téve azt gondolom, hogy (ismét) nem kell hosszútávú következtetéseket levonni ebből a mérkőzésből. A Bilbao sosem könnyű ellenfél, hazaiban sem. Sok helyzetet kialakítottunk, ők viszont jóformán csak egyéni hibákból veszélyeztették a kapunkat. Nagy pozitívum a három középpályásunk, nagyon jó kis formációt alkotnak így együtt, Modric is sokkal nyugodtabban pihenhet ilyen cseresor mellett. Ha formába lendül a BBC és összeszedi magát a védelem, akkor jelenleg nincs nálunk jobb csapat a világon. Kicsit off, de számomra úgy látszik, hogy a BL-ben is egyetlen igazi riválisunk lehet, az pedig az Atlético. Messze még a tavasz, de PSG, Bayern és Barca nem keveset gyengült tavaly óta, a City pedig még nem ellenfél egyelőre. Idén sok minden adott egy sikeres szezonhoz...csak szedjük össze magunkat.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. október 23., vasárnap 23:13

wZoLee7 írta:Szerintem meg ZZ ma gyenge volt. Nem cseréltem volna le Iscot egyből elsőnek, viszont lekaptam volna Bale-t. Nem ment a játék, de sokat várt a cserékkel. Erőlködtünk csak a meccs közepén.
A kp jó volt, védelemben sem voltak nagy gondok, bár a végén összeestek. A gólnál Pepe kivághatta volna ahogy szokta, pont most nem :D
A támadók viszont bűn szarok voltak. Oké, Karimot megértem, esett :mrgreen: viszont Bale és CR mit csinált azt nem tudom. 1v1-ben a kapussal kihagyja, na ne
És Bale helyére kit küldtél volna? Lucast? És ment volna tovább a 433, az a játék, ami 1 órán keresztül teljesen eredménytelen volt? Bale bal szélsőként jó teljesítményt hozott le. Isco gyengébb szélső, mint Bale és nem tud úgy védekezni, mint Kovacic vagy Kroos, így neki kellett lemenni. Így a beívelgetéseknél nem kellett azt nézni, hogy a 16-oson belül tobzódik 3 játékosunk, vagy a túloldali támadó lemarad a beadásról. Maradt 2 befejező, jól fejelő csatár CR és Benzema/Morata (bár CR-t befejezőnek írni most inkább mulatságos, de tudjuk, benne mindig benne van a gól, csak mostanában benne is marad).

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. október 23., vasárnap 23:10

Ja. Marcelo nagy kedvenc, de idén védekezésben elég homály eddig.
Mióta Madridban van homály a védekezése. Nyilván volt, hogy jobban jött ki a lépés, de félelmetes, hogy 10 év alatt nem tudták megtanítani alap dolgokra. A kedvencem mikor hátra felé kéne sprintelnie, hogy beérje az ellenfelet, aki 5 méterrel van előtte, és kamuból becsúszik, hogy ne keljen tovább utána futnia.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 23., vasárnap 23:08

Ez olyan, hogy Isco pályán marad lehet rúg kettőt. Ma belefért ez az egész, de máskor jobban bele kell nyúlni, és azon a részen kell változtatni ami gyenge. Ezek ma a támadók voltak, mondjuk a váltás 442-re nem volt rossz megoldás, mert így legalább 2 támadó lett és a kp erős maradt.
Amúgy hihetetlen, hogy Morata hozza nekünk a pontokat

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. október 23., vasárnap 23:05

wZoLee7 írta:Szerintem meg ZZ ma gyenge volt. Nem cseréltem volna le Iscot egyből elsőnek, viszont lekaptam volna Bale-t. Nem ment a játék, de sokat várt a cserékkel. Erőlködtünk csak a meccs közepén.
A kp jó volt, védelemben sem voltak nagy gondok, bár a végén összeestek. A gólnál Pepe kivághatta volna ahogy szokta, pont most nem :D
A támadók viszont bűn szarok voltak. Oké, Karimot megértem, esett :mrgreen: viszont Bale és CR mit csinált azt nem tudom. 1v1-ben a kapussal kihagyja, na ne

èn is így csináltam volna viszont Béla beadásából lett Morata gólja..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 23., vasárnap 23:04

Annak ellenére, hogy Varane elég töketlen volt a végén, még így is Pepe volt a csapatunkra veszélyesebb. Az első gólnál ha kibassza a labdát, ahogy amúgy mindig szokta, akkor semmi gond nincs. De nem, ő ott akkor meg akarta mutatni. Aztán a másik mikor elnyomta az ellent, és maga mögé engedte a labdát, amit aztán a feka srác majdnem be is vert. Ezek egy komolyabb csapat ellen nem férnek bele.

Amúgy a MOM Isco lett volna, ha végig tolja. Így viszont nálam Kova volt az. Hihetetlen a pali, nem tudom tavaly miért volt annyira mellőzve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2016. október 23., vasárnap 23:05-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 23., vasárnap 23:04

Szerintem meg ZZ ma gyenge volt. Nem cseréltem volna le Iscot egyből elsőnek, viszont lekaptam volna Bale-t. Nem ment a játék, de sokat várt a cserékkel. Erőlködtünk csak a meccs közepén.
A kp jó volt, védelemben sem voltak nagy gondok, bár a végén összeestek. A gólnál Pepe kivághatta volna ahogy szokta, pont most nem :D
A támadók viszont bűn szarok voltak. Oké, Karimot megértem, esett :mrgreen: viszont Bale és CR mit csinált azt nem tudom. 1v1-ben a kapussal kihagyja, na ne

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 23., vasárnap 23:00

Ja. Marcelo nagy kedvenc, de idén védekezésben elég homály eddig.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 23., vasárnap 22:58

Mondjuk kicsit lehet hibáztatni, de pedagógiai jelleggel Chez nem szabad nyúlni. Balehez kéne.. Ők voltak a fő gondok most. 3-4 ordító helyzetünk volt.

Varane meg az ilyen hülyeségeit elhagyhatna, mert amúgy megverhetetlen volt. Marcelo Pepe védekezése borzalmas továbbra is. Carvajal egy állat, a kozeppalya így popec szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 23., vasárnap 22:52

Borzalmasan szarok vagyunk. Én nem tudom mi történt Zidane-al a nyáron, de olyan kiszámítható, sablonos edző lett belőle, hogy szinte nem is ugyanaz az ember, mint tavaly.

A játékosok tüzelését most kiveszem a képletből, mert az idén is megvan, de tavaly az összes szar meccs után azt lehetett észre venni szemmel láthatóan, hogy folyamatosan alakítgatja, változtatja a csapatot annak érdekében, hogy jobban működjünk. Törekedett az egyensúlyra, a cseréi nagyon ültek, jókor, jó helyeken nyúlt bele nem egy meccsbe.

Ehhez képest idén még hazai pályán, meg úgy általában egy csapat ellen sem domináltunk. Tavaly ez nem így volt, hazai pályán bedaráltunk mindenkit. A BBC folyamatos erőlködését kell néznünk, akik meg jelen pillanatban ténylegesen adni tudnak a csapatnak egy kis pluszt, azok meg ülnek a padon. Ez a mai Isco-Lucas csere jól példázza ezt a dolgot. Bale vagy Benzema nem jöhet le, pedig előbbi ótvarszar volt egész meccsen, Benzema meg folyamatosan szürkült bele az egészbe.

Nincs még mindig kiforrott játékunk. Mindenből tudunk egy kicsit, de ez meg kevés. Persze nem októberre kell kész csapatnak lenni, de azért bő félév után már illene látszania az elképzelésnek. Így csak elpocsékoljuk az amúgy kiváló erőnlétünket a sok felesleges futkározással. Buta gólokat kapunk, elől meg mindenki ácsorog, semmi üresbe mozgás, vagy a labdás felé. A középpályán meg a sok támadó ösztönösen felfelé mozog, ezeket egy edzőnek látnia kell, és kordában kell tartania.

Félreértés ne essék, én bízom Zidane-ban, de egyszerűen nem értem a jelenlegi helyzetet. Miért fordult meg vele ennyire gyökeresen az egész? Az idei szezon szisztémája a tavalyinak teljesen az ellentéte. Miért nem korrigálja úgy a hibákat, ahogy tavaly?
A játék olyan volt, amilyen, a 3 pont megvan. Egy dolog viszont tetszett: Zidane edzőként viselkedett. Felmérte, hogy középen 1 óra alatt nem tudtuk megverni a Bilbao-t és mert változtatni. Volt több lehetőség. pl a sokak által hőn várt CR-Lucas csere és mehetett volna tovább középen az erőlködés, de meg merte húzni, hogy beáldozza a remekül játszó Iscot, és átáll 442-re. Ha már középen nem megy, akkor szélen hátha (addig is szélről voltunk veszélyesebbek). Nagy örömömre be is jött ez a húzás :agree:
Minden meccsen erre játszunk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. október 23., vasárnap 22:51

A játék olyan volt, amilyen, a 3 pont megvan. Egy dolog viszont tetszett: Zidane edzőként viselkedett. Felmérte, hogy középen 1 óra alatt nem tudtuk megverni a Bilbao-t és mert változtatni. Volt több lehetőség. pl a sokak által hőn várt CR-Lucas csere és mehetett volna tovább középen az erőlködés, de meg merte húzni, hogy beáldozza a remekül játszó Iscot, és átáll 442-re. Ha már középen nem megy, akkor szélen hátha (addig is szélről voltunk veszélyesebbek). Nagy örömömre be is jött ez a húzás :agree:

Viszont van egy olyan érzésem, hogy megint szopóágon vagyunk. Amíg a Barca végig verte a világot a 433-as felállással, addig mi ilyen olyan okokból le voltunk maradva, majd mikor berendezkedtünk mi is erre a játékra, akkorra elég sok csapat megtalálta és használja a megoldást ellene. Sajnos ebben eléggé megvan kötve ZZ keze, így ebből kell főzzön. Lesznek még itt nyögve nyelések, koppanások, de remélem Zizu egyre többet mer majd variálni.

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2016. október 23., vasárnap 22:45

Komplett csapat gyenge volt... 1-2 kivétellel. Van mit dolgozni még az idei játékon.

De inkább most mint tavasszal... 3 pont megvan ez a lényeg,

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 23., vasárnap 22:42

Tavasszal hengerelük ismét B-)
Merci Zizou!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. október 23., vasárnap 22:41

Hát ez valami kínkeserves volt...szerintem játékban egyre rosszabbak vagyunk...valamint a játékosok jó része formán kívül, vagy a betegszobában van...szerintem nagyon nem lesz így jó...
Bízom a szebb folytatásban!

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. október 19., szerda 11:37

ziro4vr írta:Asensio nagy spíler lesz, de vigyázni kell majd, hogy ne iscosodjon el. James folyton azt a benyomást kelti, minta 0,6x-os sebességgel nézném egy yt videón. Danilo nem tud labdát átvenni, manapság ilyen embereket kapnak fel Brazíliából.

Lucas meg Morata elég jó csereemberek, előbbi egyenesen tökéletes.

Ronaldo tetszett az elején, aztán a 3. gól környékén kattant el, hogy ja, neki még nincs.

Ezt így gondolom egy az egyben én magam is. :agree:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 19., szerda 10:38

elkepeszto mennyire frusztraltan jatszott, mintha nem is o jatszott volna.
Persze mert meg sosem játszott az életben sem flusztráltan :lol:
James szerintem jol jatszott,
Hát szerintem meg nem, az hogy meglátott három embert üresben, és oda tudta passzolni az meg nagyon messzi van a jo játéktól.
Benzema mar a Betis meccsen is jo volt, most is elegedett voltam vele, Bale viszont ennel joval tobbet tud.

Én nem voltam, kicsit megint az a nemesik jó érzésem volt, ellenben a walesi nekem tetszett, ő ezt tudja, meg is oldotta, de Benz ettől sokkal többet. Kicsit izzadságszagu volt tegnap.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. október 19., szerda 10:05

Sokat tényleg nem lehetett a meccsből tanulni, mert sok volt a fejetlenség. De ha már ennyire komolytalanra lett véve, akkor akár kezdhetett is volna 1-2 peremember. Például Nacho, Morata, Lucas, akár még Mariano és Casilla is kaphatott volna perceket. Formába lendülésre talán jó volt a BBC-nek, bár nem játszottak tegnap se valami nagyot.
Az pozitívum megint, hogy gyakorlatilag a kapuson kívül bárki képes gól lőni a csapatban.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. október 19., szerda 9:53

Nem lehetett kit berakni a kp.-ra ez volt a baj.
Jó volt ez.
A kötelező letudva játszottak azok is akik eddig kevesebbet.
Amikor megláttam a kezdőt már tudtam,hogy nem lesz csoda játék,de jó volt ez így.
Marcelo zavart engem,mert teljesen elfelejtett védekezni az utóbbi időben.
Olyan hibákat csinál helyezkedésben hogy sokszor csak lesek,ami a védekezést illeti. :lol:

C.Ronaldot meg tudjuk milyen ő ezen már nem fog változtatni.
Majd a hétvégén meg lehet bemegy neki minden.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. október 19., szerda 9:26

Nekem nem tetszett a csapat játéka. Így nem lehet felállni a pályára. A kezdőnkkel 433-at játszani képtelenség volt, teljesen szétszakadt a pálya. Úgy vertük volna az ellenfelet ahogy akarjuk egy normális kp-val. A széleket Danilo és Marcelo tartotta támadásban, előbbinek szerencsére ott volt Bale is. Védekezésben nem mindig értek vissza. Asensio ott nem jó, oké gólt lőtt, de látszott rajta hogy ott ő nem tud mit kezdeni, James meg még annyira se, szerintem fogalma sem volt sokszor milyen poszton is kell játszania. Egy egy támadásnál jól lehetett látni, mennyire egymást tapossák a 16 osban a támadók, a kp-n meg azok akiket oda bedobáltak. Játszottunk volna akkor egy 442-t, de nem. A védekezés sokszor borzalmasra sikerült, Kroos gyenge napot fogott ki, egy szerencsénk, hogy Varane meg jót, az 1v1-eket szépen hozta.
Mikor Morata beállt már éreztem, hogy ő fog gólt lőni és CR nem, semmi sem jött össze neki.
A meccs legjobbja nálam Varane lett, a legrosszabb meg Danilo. Kezdett belelendülni, aztán most megint lehozott egy ilyen meccset...
Hétvégén majd mehet Carvajal, Kova és Isco a kezdőbe. a BBC-t meghagynám kezdőnek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég