Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 25., kedd 11:10

csabi87 írta:Hülyeség szerintem ez az edzős hír.
Dortmund vezérigazgatója nyilatkozta. Persze az nem jelenti hogy igaz, de nem is újságírók fejéből pattant ki.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. október 25., kedd 11:02

Hülyeség szerintem ez az edzős hír.
Tuchelt meg amúgy sem csípem.
Szóval ide ne jöjjön. :D
Meg a sztárok megennék mint Benitezt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 25., kedd 1:48

Nem tudtam szerkezteni.

Ez a Tucheles hir is...Mivel jobb, mint Zizou? A francia siman megverte taktikailag. Tuchel szerencseje, h a Dortmundnal o valagathatta ossze azokat a jatekosokat akiket akart. Nincs akkora kenyszerben, h neki mindenkeppen bajnoksagot kell nyernie, jatszhat egy olyan tamado focit kenye kedvere, ahol nincs akkora elvarasok, csak annyi, h azokat a fiatalokat akiket megvett magas szintre gyurja, h a klub kesobb eladhassa. Ide jonne es mar bukna is egybol.

Nagyon csalodott leszek, h Perez tenyleg edzo utan nezelodik.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 25., kedd 1:42

R.M.C.F írta:....
En nem tudom jobban nalad, de az, h lefitymalod Zidane tudasat allandoan.... lehet, h meg nincs tapasztalata, de azert a legmagasabb szinten muvelte a sportagat az mellett talan vha volt egyike a leginteligensebb jatekosoknak a tortenelemben..hat elegge nevetseges ez a kioktatas. Foleg ugy, h azokat akiket vedtel vagy magasztaltal, azok sem bizonyitanak.
Nem Zizoun mulik, h CR-t es Balet ha kell ha nem jatszatni kell, tovabba nem o vette Danilot akit szinten Carvajal v Marcelo hianyaban jatszatni kell v a James ugy, lehetne sorolni...a helyzeteket pedig be kell rugni, eleg szep szammal voltak meccsenkent, Zizou nem tudja azokat ertekesiteni. Szerencsetlennek meg van kotve a keze, ha o alakithatna ki a keretet az biztos, h a jatek kepe sokkal szebben nezne ki...ez biztos, ha vmihez ehhez biztos ert.

A magyar szakmaval nem kell peldalozni leszarom oket en is latom, h miattuk vagyunk ott ahol. Az, h te nem tudsz miattuk a husosfazek kozelebe kerulni az elegge sajnalatos....

Ha megsertettelek elnezest kerek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 24., hétfő 15:30

Szerintem még a sebességével/passzaival sem lenne baj. De középen nem tud ebből megélni, amit csinál. Alázatosabban a szélen még sokat adhatna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 15:15

Kerlon írta:Amúgy semmi baj nem lenne vele, ha hajlandó lenne változtatni a minden áron gólt akarok szerezni hozzaallasan. De megint annyi a játéka, hogy várja, hogy kiugrassa valaki.
És ilyenkor merül fel a kérdés, hogy más szerepkörre alkalmas-e még. Bal oldlat elfutni, mindenkit lehagyni, Marceloval kihárömszögezni a védelmet, aztán kegyetlenül bebaszni már nem fogja.
Bár passzolni tud, van esze a játékhoz. Épp ezért kéne igazi szélsőt játszania 433-ban, és azt csinálnia, amit egy ilyen rendszerben a szélső csinál: széthúzni az ellenfél védelmét, visszajárni védekezni, és ha odakerül, akkor megpróbálni gólt lőni, de akkor is inkább beadni egy érkezőnek vagy visszatenni a második vonalnak. Pl. Kroos alig lő kapura, itt-ott gurítanak neki labdát lövésre. De Ronaldo ennek pont az ellenkezőjét teszi. Állandóan belfelé mozog a szélről, így csak sűrűsödik, tömörödik a védelem (ezért nem mernek lőni sem, nincs hely a védők között, a lövések elakadnak). Védekezni csak komoly csapatok ellen hajlandó, és csak akkor adja le, ha már négyen vannak rajta. Persze 2-3 ütemmel később, mint kellett volna.
Jelenleg sok pocsék formában lévő játékosunk van, ami magában Ronaldonal sem lenne baj, csak ha ezt megfejeljük az érinthetetlenségével, elég komoly gondok is lehetnek belőle.
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. október 24., hétfő 14:59

Van olyan ezen a forumon aki tobbet ert a taktikai dolgokhoz a fotelbol :lol: , es regota irogatja, h Zizounak nincs elkepzelese, bezzek neki van, azert is van regota a szakmaban. :kivagyhe:
Röhöghetsz rajtam, megteheted...Te jobban tudod. Majd igyekszem tanulni tőled.

Amiket írtam arról meg annyit,hogy ha lenne szemed hozzá akkor értenéd amit írok.....és nem bántásból írom,ez a véleményem....had írjam már le,engedd meg kérlek. Igen, a fotelból írok,ott szoktam ülni,nem állva írok....és igen,nem vagyok edzője a Karakószörcsögnek,bivalybaxnádnak pl, főleg mert ha elmész és megnézed mit teljesítenek a magyar edzők,ki kinek a haveri alapja alapján került be(nálunk a fő instruktor napközis tanárból lett az aki az utánpótlásért felel városi szinten,mert haverja volt az egyik főmuftinak),megnézed milyen elavultak a módszereik,hibajavítás alig,egymást istenítik és védik hogy megmaradjon a poziciójuk,látod hogy szó szerint félnek attól nehogy közéjük jöjjenek azok akik tanultak,intelligensek,mert hamar kibukna hogy ők ehhez nem is értenek,csak haveri alapon kerültek be,vagy régi kiégett labdarúgó volt.....lásd hogy elindult a köpködés több edzőtől,szakkomentátortól dárdaira,storckra is mert eredményt ért el......bezzeg egervári ,mezey meg a slepp évtizedeken át adta el magát holott kur***a nya**kat sem tudnak!!!!! Tönkre tették évtizedek tehetségeit.... Nézd meg az interneten egerváriról készült dokumentumot,ahol bemehetett az öltözőbe a kamera.....hát szánalmas ez az egész amit ez az ember tud erről a sportról....látható,hallható,és igen többet tudok soknál...igen.Ez van,még ha nem is tetszik sokaknak. Az egyik tolvaj ott ül a sport tvben és pénzt kap amiért mondja a semmit.....holott kifosztotta egy város alapjait...a másik egy tanulatlan fogalmatlan,még a szabályokat sem ismerő régi kiégett bútordarab...stb...sorolhatnám ezeket a csőcseléket...sértő ha hozzájuk hasonlít bárki is.
Nem szerettem volna soha sem közéjük tartozni.

Te meg nevess. Azt teszi a többség. Az megy.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 24., hétfő 14:52

Amúgy semmi baj nem lenne vele, ha hajlandó lenne változtatni a minden áron gólt akarok szerezni hozzaallasan. De megint annyi a játéka, hogy várja, hogy kiugrassa valaki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 14:50

Azért írtam, hogy a kritika inkább vezetőséget érinti.
Egy: maga a játékos nem láthatja reálisan a saját helyzettét. Senki sem tudja saját magát reálisan értékelni.
Kettő: Ronaldo biztos, hogy burokban él. Szerinted van a környezetében valaki, aki nyíltan elmondja neki ,mi a szitu? Lehet nem is kell, lehet magával a legkritikusabb, de akkor valakinek azt is el kellene neki magyarázni, hogy az sem segít, ha emészti magát meg görcsöl. A klub felelősége lenne, hogy ezel a helyzettel kezdjen valamit, de nem tud, vagy nem akar. Azt hiszem, túl nagy brand lett. Csak reméltem, hogy a Real Madrid még mindig nagyobb nála. Legalább a vezetőség szemében.
Merci Zizou!

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. október 24., hétfő 14:43

A pályája csúcsán nem is kellett. De most már sajnos úgy néz ki, nem ez a helyzet. És minél hamarabb alkalmazkodik valaki az új helyzethez, annál kevésbé fáj.
Ahogy Ziro írta. 2018-ig érvényes a jelenlegi szerződése, az ezen kívül még két szezon. Pont elég. Nem kellene már hosszabbítani vele. Szépen kitölti a szerződését, majd elbúcsúzunk. Anno rohadt ideges lettem volna, ha eligazol tőlünk ingyen, mondjuk vissza az MU-ba, mikor boldogtalan volt, és húzta a hosszabbítást. Most már más a helyzet. Idősebb, azóta nyert két BL-t, megdöntött pár rekordot. Megérdemli, hogy oda igazoljon és annyiért, ahova akar.
Ha pedig nem tetszik neki a helyzet, hogy nem kap új szerződést, akkor hozzon egy jó ajánlatot, amit elfogad a vezetőség vagy várja meg, amíg lejár a szerződése.
Mondom megint. Én egyetértek veled. Azt se bánnám, ha már 2017 nyarán távozna Jól hangzik az is, hogy elengedjük, akár ingyen meg minden. De a hírek nem erről szólnak, hanem arról, hogy hosszabítani fog. És nekem erre irányult a legelső kérdésem, hogy ilyen körülmények között tudván, hogy CR valószínűleg maradni fog, és ugyanúgy játszani fog 50 meccseket, bármi van. Így, hogy akarnál beépíteni egy fiatal vagy projectet építeni, mert szerintem ez a realitás, hogy a klub jövőjében ő még 4 évig jelen lesz.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 14:33

Én csapatban gondolkodom. Amíg Ronaldo egoizmusa hasznára vált a csapatnak, nem zavart. Vagyis zavart, de leszartam. De egy ideje (és szerintem nem csak idén, hanem kisebb szünetekkel már lassan két éve) a csapat számára ez már inkább hátrány. Akik naponta vele együtt dolgoznak ezt vagy nem látják, vagy nem láthatják.
Neymar számára az apuka és az adókedvezmények ( :mrgreen: ) mellett ez is fontos lehetett anno, mikor a Barcát választotta. A posztján ott volt egy Ronaldo. Őt is lehetett volna erőltetni, mint Balet a jobb oldalon, viszont a walesit nagyobb profinak tartom a brazilnál, ezért ő csendben beleszokott az új szerepkörébe.
poronty írta:de az soha nem volt reális opció, hogy Ronaldot eladják a pályája csúcsán vagy akár pihentetik, esetleg lecserélik a meccseken, mert mindenki ismeri a habitusát
A pályája csúcsán nem is kellett. De most már sajnos úgy néz ki, nem ez a helyzet. És minél hamarabb alkalmazkodik valaki az új helyzethez, annál kevésbé fáj.
Ahogy Ziro írta. 2018-ig érvényes a jelenlegi szerződése, az ezen kívül még két szezon. Pont elég. Nem kellene már hosszabbítani vele. Szépen kitölti a szerződését, majd elbúcsúzunk. Anno rohadt ideges lettem volna, ha eligazol tőlünk ingyen, mondjuk vissza az MU-ba, mikor boldogtalan volt, és húzta a hosszabbítást. Most már más a helyzet. Idősebb, azóta nyert két BL-t, megdöntött pár rekordot. Megérdemli, hogy oda igazoljon és annyiért, ahova akar.
Ha pedig nem tetszik neki a helyzet, hogy nem kap új szerződést, akkor hozzon egy jó ajánlatot, amit elfogad a vezetőség vagy várja meg, amíg lejár a szerződése.
Merci Zizou!

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. október 24., hétfő 14:19

Kire? Egy az egyben jelenleg nehéz lett volna megoldani, de rendszerben gondolkodva nagyon is. Eleve a 433 amit játszunk, arra van, azt követeli, hogy az egész csapat egyszerre mozog, mindenki kiveszi mindenből a részét. Ez Ronaldonál egyből bukik, mert kimondatlanul, de a csapat alá dolgozik. Igazán komoly ellenfelek ellen, rangadókon hajlandó a csapat érdekeinak alá vetni magát.
De ez mind nem Ronaldo fikázás a részemről. Inkább a vezetőségé, hogy bealudtak, és hagyták, hogy ez történjen. Hogy lecserélni, pihentetni sem lehet Ronaldot, mert mindenki fél. Fél, hogy nem lesz aki gólt rúgjon, fél, hogy kikap a csapat és akkor kikezdi a sajtó az edzőt, mert nem játszatta, fél, hogy Ronaldo besértődik. Szeirnted ez normális helyzet? Szerintem nem. És erre bizony fel lehetett volna készülni szép lassan, szisztematikusan.
Én totál egyetértek veled, de az soha nem volt reális opció, hogy Ronaldot eladják a pályája csúcsán vagy akár pihentetik, esetleg lecserélik a meccseken, mert mindenki ismeri a habitusát. Ezt nagyjából mindenkit tudta. Innen kezdve meg is bukott az, hogy kialakítunk egy szisztémát, amibe, majd Ronaldo örököse beleillik. És én ezért kérdeztem a kit meg hogyant. Mert, ha találsz is egy képességekben megfelelő játékost itt nem fog kapni jétékperceket.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 13:53

morientes írta:Lehet? A lehet az csak lehet...
Eleve az is feltételezés, hogy nélküle nem nyertünk volna. Ezért írtam azt, amit és ahogy.
poronty írta:Ezt elmagyaráznád, hogy kit kellett volna beépíteni meg hogyan?
Kire? Egy az egyben jelenleg nehéz lett volna megoldani, de rendszerben gondolkodva nagyon is. Eleve a 433 amit játszunk, arra van, azt követeli, hogy az egész csapat egyszerre mozog, mindenki kiveszi mindenből a részét. Ez Ronaldonál egyből bukik, mert kimondatlanul, de a csapat alá dolgozik. Igazán komoly ellenfelek ellen, rangadókon hajlandó a csapat érdekeinak alá vetni magát.
De ez mind nem Ronaldo fikázás a részemről. Inkább a vezetőségé, hogy bealudtak, és hagyták, hogy ez történjen. Hogy lecserélni, pihentetni sem lehet Ronaldot, mert mindenki fél. Fél, hogy nem lesz aki gólt rúgjon, fél, hogy kikap a csapat és akkor kikezdi a sajtó az edzőt, mert nem játszatta, fél, hogy Ronaldo besértődik. Szeirnted ez normális helyzet? Szerintem nem. És erre bizony fel lehetett volna készülni szép lassan, szisztematikusan.
Merci Zizou!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. október 24., hétfő 13:42

A kit érdekes kérdés lehet, a hogyan viszont egyértelmű. Szezon elején elmondták, hogy Ronaldora már néha ráfér a pihenés, nem játszhat minden meccset végig. Aztán 1x lecserélték, az nem tetszett neki gondolom, és azóta is érinthetetlen csere szempontjából.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. október 24., hétfő 13:38

Nem azt mondtam, hogy el kellett volna adni. Hanem, hogy fel kellett volna készülni a helyettesítésére. Csak a mázlin múlt, hgoy nem dőlt ki fél évekre, stb. Ha ez így lett volna, és fokozatosan, szépen lassan lett volna egy ilyen project is, akkor most sem éreznénk annyira, hogy Ronaldonak nem megy.
Ezt elmagyaráznád, hogy kit kellett volna beépíteni meg hogyan?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 24., hétfő 13:30

Amúgy a MOM Isco lett volna, ha végig tolja. Így viszont nálam Kova volt az.
Carvajal. A legszebb Cafus időket idézte.
Lehet a két BL mellé leesett volna egy-két bajnoki cím is,
Lehet? A lehet az csak lehet... Nagyon rá vagy kattanva erre a, szerencsétlenre, aki valóban hihetetlenül gyenge, csak az a baj hogy nem nagyon van alternativa. Mert persze lehet mondani hogy ezt a szintet lehozza xy de ha ezt a szintet hozza, minek kicserélni... Csak Neymar lenne elfogadható. Nekem.
de bármennyire is kedvelem Benzemát, őt is válthatnánk.
Kire? De nehogy Lewaval gyere nekem mer azonnal kivágom a kocsiból ezt a kva telefont :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2016. október 24., hétfő 13:16

Ericco minden szavával egyetértek.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. október 24., hétfő 12:58

Babinho írta:
A Ronaldo utáni érára már két-hárém éve elkellett volna kedzeni készülni, mikor nem volt boldog :kivagyhe:
Csak akkor ebben a két-három évben lett e volna 2 bl............
Ezt senki sem tudja. Lehet a két BL mellé leesett volna egy-két bajnoki cím is, ha Ronaldora van alternatíva. Ember, rendszer, mindegy.
Simàn,mit nekünk az a 160 gól amit ez idő alatt eltett,igaz a bl-ben csak 43 gólt sikerült összekukázni 3 év alatt.Kitermeli azt a csapat,hisz iszonyat gólerősek vagyunk ha neki nem megy,ezt láttuk tavaly meg idén ősszel is.
Nem azt mondtam, hogy el kellett volna adni. Hanem, hogy fel kellett volna készülni a helyettesítésére. Csak a mázlin múlt, hgoy nem dőlt ki fél évekre, stb. Ha ez így lett volna, és fokozatosan, szépen lassan lett volna egy ilyen project is, akkor most sem éreznénk annyira, hogy Ronaldonak nem megy.

És Bale nem hulladék. Magához mérten sem. Jóval messzebb van általában a kaputól, és jóval többet kell neki melóznia mezőnyben, mint a portugálnak. Sosem volt kedvencem a vadló, de rajta tényleg nem múlik.
Az, hogy vannak hiámnyosságai, főleg kis területen, az pedig sosem volt titok.
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 24., hétfő 12:50

Bale igazan olyan jo soha nem lesz itt a britt stilusa miatt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 24., hétfő 12:36

Amúgy oké (nyilván nem oké), hogy CR egy hulladék ebben a szezonban, de Bale miért hulladék? Ő a másik olyan név a csapatban, akinek ilyen nehéz meccseken mutatnia kéne valamit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég